Yemin 133.-134.-135. Bölüm Özeti Fragmanı (4-5-6 Aralık) Neler Olacak?

Yemin dizisinin yeni bölümünde neler olacak neler yaşanacak sizler için Yemin 133.-134.-135. Bölüm Özeti Fragmanı (4-5-6 Aralık) Neler Olacak? konusundaki fragman özet ve tüyoları buraya yazmak istiyoruz. Yemin dizisi 4 Aralık çarşamba günü 133. bölüm ile ekrana gelirken Yemin dizisinin 134. bölümü 5 Aralık perşembe günü yeni özeti ve fragmanı izle ekrana gelecek. Yemin dizisi 135. Bölüm Özeti Fragmanı 6 Aralık cuma yayınlanacak ve Kanal 7 de ekrana gelecek.

Yemin 133.-134.-135. Bölüm Özeti FragmanıYemin 133.-134.-135. Bölüm Özeti Fragmanı (4-5-6 Aralık) Neler Olacak?

Yemin dizisi 133. bölümde Cemre ve Cavidan’ın çıkarları çatışmaya başlayınca Cavidan Talaz’ı Cemre’nin üstüne göndermiş ve Cemre Cavidan’a karşı bir oyun oynamaması ve bildiklerini anlatmaması için sert bir şekilde uyarılmıştır. Cemre ise amacına ulaşamayınca Cavidan’ı tehdit etmeye başlamış ve tüm bildiklerini anlatmakla tehdit edip onu iyice kızdırmıştır.

Emir ise izlemesi gereken CD lere bir türlü vakıf olamamış. Gerçekleri öğrenemediği için Reyhan’ın üstüne yüklenmeye devam etmektedir. Nigar ise bir çok şey bildiği için artık Cavidan’ın kendisini tehdit edemeyeceğini anlamış bu yüzden ona karşı daha cesurca davranmaya başlamıştır. Nigar Sefer’in paralarını sakladığı eski sobayı eskiciye satmıştır ve Nigar paralarının kaybolmasının üzüntüsünü yaşar. Diğer yandan Kemal bey evliliklerinin sahte olmasıyla ilgili derin üzüntüler içine girer. Narin ise onun bu halinden hiç memnun değildir. Endişe edilecek bir şey yok dese de Kemal bu konuda oldukça hassas davranır. Ne Narinin kırılmasını ister ne de işlerinin bozulmasını..

4 Aralık Yemin 133. Bölüm Özeti FragmanıYemin 133. Bölüm Özeti Fragmanı 4 Aralık Çarşamba

Reyhan Emir istemese de temizlik şirketinde çalışmaya devam eder. Şirketin son olarak gönderdiği Orhan Bey’in evine gider. Ancak Reyhan’ın gelmiş olduğu evde Orhan Bey’i ararken karşısına Emir çıkar. Emir bilinçli olarak Reyhan’ın temizlik şirketinden aldığı adrese gitmiş ve onun karşısına çıkmıştır. Emir gerçekleri öğrenene kadar peşini bırakmayacağımı söylemiştim der Reyhan’a. Böylelikle hem dediğini yapmış oldu hem de Reyhan’ı gölge gibi takip ettiğini hala onu sevdiğini gösterdi.

YEMİN DİZİSİ 133. BÖLÜMDE NELER OLACAK ÖZETİ: Emir boşanmalarının gerçek sebebini Reyhan’a sorar. Gerçekten neden boşandıklarını öğrenmeden bu evden çıkmayacaklarını söyler. Emir kadar Reyhan’da inatçıdır. Bir taraftan temizlik yaparken diğer taraftan sessiz kalmaya devam eder. Emir ve Reyhan evde kaldıkları sürede birbirlerine daha çok yaklaşırken bu arada Cemre’nin Talan ile mücadelesi sonrasında Talaz’ın evinden kurtulur ve Cemre Emir’i arayarak ona bir itirafta bulunur. Sizce Cemre Emir’e neyi itiraf edecek. Diğer yandan Nigar Cavidan Hanım’a gelerek 1 Milyon gibi büyük bir para ister. Bu kadar büyük bir parayı duyan Cavidan çıldırır.

Sizce Yemin 133. Bölüm Özeti Fragmanı 4 Aralık Çarşamba günü aynı evde uzun süre kalacak olan Emir ve Reyhan arasında neler olacak? Emir öğrenmek istediği gerek ayrılık nedenini öğrenebilecek mi? Emir gerçekleri Reyhan’dan mı yoksa başkasından mı öğrenecek? Yorumlarınızı görüşlerinizi bekliyoruz..

Yemin 134. Bölüm Özeti Fragmanı 5 Aralık Perşembe

YEMİN DİZİSİ 134. BÖLÜMDE NELER OLACAK ÖZETİ:  Eve giren hırsıza kahramanlık yapmak yine Emire düşer, her adım onu Reyhana daha da yakınlaştırır. Evli günlerindeki kadar yakındır ama tek arzusu kendisinin bilmeyip Reyhanın bildiği sırdır. Reyhan ne zaman anlatacak sırrını?

Köşeye iyice sıkışan Cavidan beklenmedik bir şekilde Cemrenin eline düşer ve Cemre tüm hırsını ondan çıkarır. Ancak Talaz boş durmaz ve Cavidan zor zamanda onunda sırt çevirmesiyle şaşırır kalır. Talaz diğer yandan da Kemal beyi didik didik edip inceler. Son çektiği görüntülerle onu köşeye sıkıştırmak ister. Sizce Talaz amacına ulaşacak mı?
Emir Reyhanın Cemrenin adını duydukça gerildiğini anlar ve kesinlikle Cemreden kaynaklanan bir sorun olduğunu anlar. Ancak bunun Reyhan tarafından itiraf edilmesini bekler. Cavidan ise Reyhanı yastıkla boğup bu dertten tamamen kurtulmayı düşler.Yemin 134. Bölüm Özeti Fragmanı 5 Aralık Perşembe

Yemin 135. Bölüm Özeti Fragmanı 6 Aralık Cuma

Yemin dizisinde Cavidan Reyhanı tamamen susturmak için yolu bulur ve eline geçen yastıkla Reyhanı boğmak ister. Onun sayıklayarak dahi gerçekleri söylemesinden çok korkmuştur. Peki Reyhan kurtulacak mı? Elbette kurtulacak, Emir ona kızarak sen sustukça hiç bir şey çözülmüyor ne zaman konuşacaksın diye çıkışır. Ancak haftanın sonunda kötü haber duyulur. Reyhan ve Cavidan Emirin kaza yaptığı haberini alır. Reyhan başına gelecekleri biliyor gibi üzgündür. Anlatmadığına bin pişman Emire bir şey olmaması için dua eder.. İşte fragman.. Haftanın finalinde yine bir gelişme olmadan haftanın bittiğine şahit oluyoruz. Bakalım Emirin kaza yapması sonrası bir gelişme olacak mı?

Yorum yaz

6 Yorum

 1. La nedur habu sessuzluk?? in cin top oynuyo 🙂
  Kaza falan yapmamıştır Safoz Reyhan konuşsun diye oyun etmiştir bir ileri iki geri aynen devam…..

 2. Sevgili Senaristler
  Yaptığınız bütün gaflari,devirdiğiniz bütün çamları Cemrenin çarpıcı itirafları ile düzeltebirdiniz.. ama yapmadiniz . Neden??? Çünkü biz ne yazarsak yazalim reytinglerde bizi kurtaracak kadar izleyenn Saftirik seyirci kitlemiz var. Istedigimiz kadar saçmalayabiriz o yuzden. 🙄🙄 Şu Reyhana bizim oralarda “CAMIZ ÇATLATAN”” derler. Hakkaten bu kizdaki istikrarli Salaklık ve Suskunluk bir Camızı ortadan 2ye çat diye çatlatır 🐃🐃😂😂😂😂🤣🤣🤣🤣🤣
  Ahh Emircim senin gunahin vardi yağiz delikanlım yakışiklim ne gunahin vardi da bu Camız Çatlatan Reyhani basina musallat ettiler . Konusmayi ogrenemeyen kızı eş diye vermisler sana. Cemre gibi panter bir eşin olsaydi sırtın yere gelmeyecekti ne güzel. Cemreyle evlenmeni herkes karşı olsa da ben isterdim dogrusu.. bu susmalar nereye kadar gidecek ben anlamıyorum. Yarin birgun bu Reyhan hamile oldugunda bu çocuğu Emire soylemez bakin görün. Çocuk ilkokula gidene kadar saklar. Çünkü kizda saklama fetişi var. 🤣🤣 gizlilik onun icin hobi 😁😁 inanın güluyorum ama sinirden.

 3. Birbirini tekrarlayan olaylar. Kötülerin pirim yaptığı, iyi olanların hiç akıl edip düşunmemeleri,fedakârlık yapmanin ne olduğunun yanlış aktarılması,öcü gibi bir aile,daha önce kocasına kumpas kuran birinden hiç şupelenmeyen bir eş, yapılan şantaji kocasına anlatmak yerine ondan boşanmayi düşünerek hayatin akışına ters olan bir yol izlemek,meydana gelen onca olayın aile fertleri tarafından hiç araştırılmaması,(ailede ünlu bir avukat olmasina rağmen), dayisının birini vurabileceğine inanmamak, ama kocasının vurmuş olabileceğine inanmak,o kadar iyi olan bir babayı bir anda silmek, bir sürü kötülük yaptığını ve yapabileceğini bildiği anneye hemen inanmak ve kabullenmek, özürlü olan bir aile ferdinin bakımını aileden olmayan birine bırakmak(bizim aile yapımızda asla olamayacak bir durum),topluma güzel mesajlar veremeyip kötülükte nasıl başarılı olunuru öğretmek,iyi olanlar aptal kötü olanlar akıllı, güzel olandan beslenemeyip kötülük, yalan ve etrikalarla dizi yapmaya çalışan dumdüz senaristler,artik izleyicinin midesini bulandıran aynı olaylar,insanlarin nedense sevdiklerine değilde ikinci şahıslara inanmaları. Gercekten çoook muhafazakar bir kanalmışsınız! Bi de muhafazakar olmasaydınız ne olurdu acaba düşünemiyorum. Aile olmanın ne demek olduğunu anladayım derken yerin dibine sokmak,güzel olabilecek bir aşk hikayesini korku filmine çevirmek.
  Daha da yazabilirim ama burda bitireyim.
  Her şey para değil lütfen değerlere saygı….

 4. Yeter artik ya bu kadar da olmaz artik bir kerede iyiler kazansin ya gercekler ortsya ciksin artik ya enir getcekleri ogrensin artik ya

 5. Soğuk bir kış sabahından günaydın site yöneticim nasılsın.emir gerçekleri sadece cemre insafa gelirse tabikide buda senariste kalmış,tüm açıklığıyla anlatmasını sağlarlarsa emir öğrenir,ne kadar saçma aslında her şeyi reyhandan öğrenseydi emirde reyhanın ne kadar çaresizce çırpındığını reyhanın onu ne kadar çok sevdiğini duyabilseydi ,ne kadar güzel olurdu,ama nerde reyhanda o yürek,dedim,ya anca bu işi cemre yapar diye ümit ediyorum ohhh cavidana çok iyi oldu şimdi bakalım nigârla ne yapacak ,eee böyle işler parayla olmaz işte gün gelir senin para verdiklerin ayağına dolanır,vay be kadın cd hemen halletti çizdi anneye bak zerre kadar oğlunun mutlu olmasını istemiyor,evlâdı ne kadar çaresizce çözüm arıyor,böyle anne canlandırmak bu dizinin en büyük ayıbı aslında,hani bu hafta hikmet bey iyileşekti halâ bir hareket yok.😀😀😀😀😀😀😀

Etiketler