Esaret Dizisi Hira Kim? Kadın Başrol Mahassine Merabet

Esaret Dizisi Hira Kimdir, Kanal 7 Esaret Dizisi Hira rolündeki kız kim, Esaret Dizisi Hira kadın başrol oyuncusu bilgileri gerçek adı merak edilen resimleri..

10.10.2022
11.598

Mahassine Merabet kimdir? Kanal 7 ekranlarının yeni günlük dizisi Esaret çok yakında başlıyor. Esaret dizisinin kadın başrol oyuncusu Hira oldukça merak edildi. Esaret dizisinde kadın başrol oyuncusu Mahassine Merabet oldu. Yayınlanan ilk tanıtım fragmanında ve dizinin afişinde görünen güzel oyuncunun kim olduğu izleyici tarafından merak edildi. Biz de meraklı izleyiciler için Esaret dizisinde başrol oyuncusu Hira rolü Mahassine Merabet hakkında detayları yazalım.Esaret dizisi başrol oyuncuları

Esaret dizisi kadın başrolü Hira kimdir?

Kanal 7 Esaret dizisi kadın başrolü kimKanal 7 ekranlarının yeni günlük dizisi Esaret kadın başrolü Hira merak konusu oldu. Cenk Torun dizinin erkek başrolü olurken ona eşlik eden güzel oyuncu Hira merak edildi. Fas asıllı olan güzel oyuncu Mahassine Merabet Esaret dizisinde başrolde Firuze karakteriyle yer alıyor. Güzelliği ile dikkat çeken oyuncu sosyal medyadaki resimleri ile de gündem oldu. Daha önce Yemin ve Emanet gibi diziler ile gündemden düşmeyen Kanal 7, Esaret dizisi ile de sürekli gündemde kalmayı başaracak görünüyor. İşte Fas asıllı genç ve güzel oyuncu hakkında merak edilen bilgiler.

Mahassine Merabet kimdir? (Esaret dizisi başrolü Hira)

Esaret dizisi kadın başrolü kimdirÜlkemize 3 yıl önce gelen ve birçok markanın reklam yüzü olarak karşımıza çıkan Mahassine Merabet yeni başlayacak olan Esaret dizisinde kadın başrol Hira olarak karşımıza çıkacak. Güzel oyuncu almış olduğu oyunculuk eğitimleri ile yapımcıların dikkatini çekti. Faslı oyuncu Tümay Özokur Akademi’de eğitimler aldıktan sonra Türkçesini geliştirdi. Küçük yaştan itibaren Türk dizilerini izleyerek Türkçeyi oldukça duru konuştuğunu söyleyen Mahassine Merabet sosyal medyada oldukça geniş bir hayran kitlesine sahip. Esaret dizisinin başrolünde oynayacak olan oyuncu Hira kısa sürede geniş bir hayran kitlesine ulaşacak görünüyor.

Mahassine Merabet kimdirMahassine Merabet Fas’ta devlet memuru olan bir anne ve babanın kızıdır. Muhammed V Üniversitesinde medya ve iletişim bölümünde eğitimini tamamlayan güzel oyuncu öğrencilik döneminde birçok festival, konferans ve sunuculuk deneyimleri yaşamıştır. Türkçesini izlediği dizilerden öğrenen Mahassine Merabet bir süre Türkçe – Arapça çevirmenliği de yaptı. Üniversite yıllarında Türk fuarında tanıştığı bir arkadaşı sayesinde ülkemize gelen oyuncu Nişantaşı Üniversitesi’nde siyaset bilimi ve Uluslararası ilişkiler bölümünde yüksek lisans yaptı. Tümay Özokur Akademi’de oyunculuk eğitimleri aldıktan sonra Karamel yapım ile anlaşan oyuncu Esaret dizisinde Hira kadın başrol olarak karşımıza çıkacak.

Mahassine Merabet Esaret dizisi oyuncu kadrosundaEsaret dizisinde Hira rolünde yer alacak olan Mahassine Merabet Cenk Torun ile birlikte başrolü paylaşacak. Esaret dizisinin oyuncu kadrosu konumuzu ziyaret ederek dizinin tüm oyuncularını görebilirsiniz. Fas asıllı güzel oyuncu Mahassine Merabet hakkında merak ettiklerinizi aşağıdaki yorum kısmına yazabilirsiniz. Sizce Esaret dizisi izlenir mi, reyting alır mı, izlemeyi düşünüyor musunuz? Yorumlarınızı bekliyoruz.

Mahassine Merabet Esaret dizisinde başrol

Esaret Başrolü Hira rolü Mahassine Merabet Foto galeri

YORUMLAR

 1. Anonim dedi ki:

  Mahassine Merabet çooooook güzel ona haýranim harika rol ýapiýor ýani gerçek gibi oýnuýor ben esaret dizisi kızlar :Hira Nurşah Eda Merýem Nihan Vuslat Günur bu kızlar çooooook güzel erkekler sadiçe :Orhun ve Kenan diýe bilirim ýani

 2. Anonim dedi ki:

  Çok severek izlediğim bir dizi oyuncular süper gerçek gibi oynuyor tesekkurler konusu farklidaha yeni dizilerde izlemek isterim

 3. Anonim dedi ki:

  Nira gûzel, Túrk dilini mûkemmel bilmesi de ayrica gúzel.

 4. Anonim dedi ki:

  Hiyranyn hayranyym başgada dizide oynamamyy düşnyomy ajaba

  1. Anonim dedi ki:

   Hira cok güzel

 5. Anonim dedi ki:

  Esaret dizidəki Hira oyunçu başarılı rol oynayır.

 6. Anonim dedi ki:

  Evet bu dizi kesinlikle izlenir.

 7. gulsatyalkapberdiyewa@gmail.com dedi ki:

  Cok ama cok begendim diziye

 8. Isabelle dedi ki:

  Bence güzel bir dizi oyuncular meharetli iyi bir dizi kadrosu olmus

 9. İğğğ dedi ki:

  Asla izlemem aynı tarz şablon hikayeden başka birşey değil. Milleti artık hasta ruha dönüştürecekler

  1. Anonim dedi ki:

   Hira afrikada dünýàýe geldimi

 10. Deniz dedi ki:

  Y a kaldirin artik bu dizileri insanlarda ahlak kalmadi ya lanet olsun

  1. Isabelle dedi ki:

   Bence güzel bir dizi oyuncular meharetli iyi bir dizi kadrosu olmus

   1. Sema dedi ki:

    Süper tatlı bir kiz harıka rol yapıyor

  2. Selbi dedi ki:

   Sadice sen sevmiyorsun bi diziyi yorumlari gor