Özge Yağız ve Gökberk Demirci Neden Ayrıldı, Barıştılar mı?

Özge Yağız ve Gökberk Demirci neden ayrıldı, Özge Yağız ve Gökberk Demirci barıştı mı, Özge Yağız ve Gökberk Demirci yeniden sevgili oldu mu..

28.03.2022
3.795
Özge Yağız ve Gökberk Demirci Neden Ayrıldı, Barıştılar mı?

Yıllar önce yemin dizisinde başrol oynayan Özge Yağız ve sevgilisi Gökberk Demirci son günlerde gelen ayrılık haberi ile magazin dünyası sarsıldı. Özge Yağız ve Gökberk Demirci ayrıldı mı çok merak edildi. Yemin dizisi ile dikkatleri çeken Özge Yağız ve Gökberk Demirci ayrıldı mı yüzük mü attı nişan mı bozdu çok merak edildi. Sevgili Konusu burada: dizioyuncu.com/yemin-dizisi-reyhan-ve-emir-sevgili-mi

Özge Yağız ve Gökberk Demirci ayrıldı mı?

Özge Yağız ve Gökberk Demirci neden ayrıldıÖzge Yağız son olarak Baba dizisinde Büşra Saruhanlı karakteri ile herkesin sevdiği iyi bir rol ile izleyici karşısına çıktı. Özge Yağız Baba dizisinde Tolga Sarıtaş ile abi kardeşi oynasa da herkesin dilinde acaba Tolga Sarıtaş ile Özge Yağız arasında bir yakınlaşma olur mu sevgililer mi gibi sorular merak ediliyordu. Diğer yandan 3 yıldır sevgili olan Özge Yağız ve Gökberk Demirci son gelen haberlere göre yoğun iş trafiğinden dolayı birbirine çok zaman ayıramaz oldular ve şimdilik ayrılık kararı aldılar. Ancak Özge Yağız’ın yakın çevresindeki kişiler iki sevgilinin tekrar barışabileceğini ifade ediyor.

Özge Yağız ve Gökberk Demirci neden ayrıldı?

Yemin dizisi ile başlayan ilişkileri uzun süre devam eden Özge Yağız ile Gökberk Demirci evlilik aşamasına gelmişlerdi. Yemin dizisine devam eden Gökberk Demirci ile baba dizisinde oldukça iyi bir karaktere hayat veren Özge Yağız’ın ilişkileri durma noktasına geldi. Hatta Baba dizisinde iyi bir rolü olan Özge Yağız’ın Tolga Sarıtaş ile adı anılmaya başladı. Bu iddialar zamanla Özge Yağız ve Gökberk Demirci’nin arasını açtı ve ayrılık geldi.Özge Yağız ve Gökberk Demirci barıştılar mı

Özge Yağız ve Tolga Sarıtaş sevgili mi?

Elbette böyle bir iddiayı ortaya atmak oldukça yanlıştır. Özge Yağız ve Tolga Sarıtaş Baba dizisindeki rolleriyle herkesin sevdiği isimler oldu. Ancak dizinin başladığı tarihlerde her iki oyuncunun da sevgilisi olduğu için böyle bir yakıştırma neden yapıldı bilemiyoruz. Özge Yağız ve Tolga Sarıtaş sevgili mi aşk mı yaşıyorlar şimdilik bu konuda net bir bilgiye sahip değiliz. Ancak oyuncular bir açıklama yaparsa biz de sizlere detayları iletebiliriz. Tolga Sarıtaş ve Özge Yağız bize göre aşk yaşamazlar. Ancak sevilen ve beğenilen oyuncuları yakıştırmak bizim milletin en önemli özelliği.

Özge Yağız ve Gökberk Demirci barıştı mı?

Özge Yağız ve Gökberk Demirci magazin dünyasında çok fazla isimleri duyulmasa da herkesin örnek gösterdiği bir ilişki yaşadılar. Baba dizisinden sonra Özge Yağız işine daha çok konsantre olup Gökberk Demirci’ye zaman ayıramayınca ınstagramdaki çekilen tüm resimlerini silerek ilişkilerinin bittiği söylenmişti. Ancak Gökberk Demirci’nin Özge Yağız ile birlikte çektiği pozları kaldırmaması ileriki günlerde yeniden barışacaklarına işaret olabilir. Yeni bilgiler geldikçe sizlere yazacağız ve Özge Yağız Gökberk Demirci ile barıştı mı yeniden sevgililer mi bu konuda bilgileri yazacağız. Sizce Özge Yağız ve Gökberk Demirci ilişkisi devam etmeli mi barışırlar mı, yorumlarınızı bekliyoruz.

Özge Yağız ve Gökberk Demirci neden ayrıldı, Özge Yağız ve Gökberk Demirci barıştı mı, Özge Yağız ve Gökberk Demirci yeniden sevgili oldu mu, Özge Yağız ve Tolga Sarıtaş sevgili mi? sorularına bu sayfada cevap verdik.

YAZAR BİLGİSİ
Dizioyuncu.Com site yöneticisi. 1978 yılında Kayseri'de doğdum. Gazi Üniversitesi'nde Yakınçağ Tarihi anabilim dalında yükseklisansımı tamamladım. Fotoğraf, Fenerbahçe ve otomobiller özel ilgi alanımdır. Eğitim ve habercilik alanlarında web siteleri kurdum. Halen Dizioyuncu.com sitesinde güncel haberler yayınlamaya devam ediyorum.
YORUMLAR

 1. Gozel dedi ki:

  Selam sayin oguz bey arkadaslar nerdeler hangy sayfalar bulamiyorum hepsine selam soylarmisin ozellikde Ozgur ablama konusmadygma tam iki sene oldy tesekkul ederim saygylarla hos

  1. Yönetici dedi ki:

   Aman aman kimler gelmiş hoş gelmiş.

 2. Gulli dedi ki:

  Ayrylik karary alinja cok uzyorlar seyirjileri😡Allah kawusdursin insallaa💑

 3. K.Azeri. dedi ki:

  Merhaba her kese.Özgùr abla,sizi yeniden görmek beni çok mutlu etdi. Nasilsiniz?Dostlardan haberiniz varmi?

 4. Özgür Sayın Mehmet Oğuz Bey dedi ki:

  HAYIRLI CUMA’LAR..
  20 Nisan Konya ‘lı Emine kardeşimin doğum günü bir yorum yazsam doğum günü sayfası açarmısın teyzesi tabi bu bir rica..
  Sağlık sıhhatle gönlünüzce zamanlar işleriniz rast gitsin ÖZDERE AİLESİ 🤲

 5. Özgür dedi ki:

  HAYIRLI GECELER. Ne güzel özetlemişsiniz ((BİXİM MİLLETİN ÖZELLİĞİDİR İKİ BAŞ ROLÜ BİRBİRİNE YAKIŞTIRMAK)) Sonra bu gençlik nereye gidiyor deniliyor göz önünde olan sanatcı lar örnek olmayınca ne demeli gençliğiğe vah vah vah ALLAH CC HAYIRLI NESİLLERLE BAŞARILAR GÜZEL YARINLAR, YILLAR 😞🤲🤲🤲🤲🤲

  1. Yönetici dedi ki:

   Evet Özgür teyze, maalesef günümüzün en kötü örneklerinden birisi kısa süren ilişkiler, hemde en begendiğimiz sevdiğimiz oyuncuların ilişkileri. Ne diyelim Allah hepimize hidayet ihsan eylesin.

   1. Özgür dedi ki:

    Amin Amin teyzesi.