Yemin Dizisi Reyhan (Özge Yağız) ve Emir (Gökberk Demirci) Sevgili mi?

Yemin dizisi o kadar çok sevildi ve tutuldu ki izleyenler başrol oyuncularının gerçek sevgili olup olmadıklarını aralarında bir aşk mı var? sorularını sürekli sormaya başladılar. Yemin dizisinde Emir rolünü canlandıran ve dizinin baş rolü olan Gökberk Demirci ile aynı dizide Reyhan rolünü canlandıran Özge Yağız gerçek hayatta sevgililer mi aşk mı yaşıyorlar bu konuda bilgileri sizler için derledik.

Son gelişme 2: Özge Yağız Gökberk Demirciye olan aşkını Instagram paylaşımı ile bir kez daha herkese duyurdu. Özge Yağız’ın son paylaşımı ise görenleri şaşırttı. Birlikte çekildikleri kareyi ‘I love you baby (Seni seviyorum bebeğim)’ şarkısıyla paylaşan güzel oyuncu, adeta rol arkadaşına olan aşkını haykırdı..Özge Yağız Gökberk Demirciye I love you baby

Son Gelişme: Gökberk Demirci Özge Yağız’a olan aşkını itiraf etti. Sezon finalinden sonra açıklama yapan oyuncu sosyal medyadan aşkını şöyle duyurdu: “Başta bana Kazandırdığı ve bir Ömür kıymetini bileceğim bir Kalp, bir yuva için… Teşekkürler. Buradan anlayacağımız üzere Gökberk Demirci Özge Yağız kesinleşmiş ve resmileşmiştir. Detaylar Burada >> Gökberk Demirci Özge Yağıza ilanı Aşk etti

Özge Yağız ve Gökberk Demirci aşık mı Sevgili miYemin Dizisi Reyhan (Özge Yağız) ve Emir (Gökberk Demirci) arasında Ne Var?

Yemin dizisindeki rol arkadaşlığı gerçek bir sevgiye mi dönüşüyor diye dizinin sürekli izleyenleri merak ediyor. Çünkü dizimizin başarılı oyuncuları Reyhan (Özge Yağız) ve Emir (Gökberk Demirci) arasında dizinin seti dışında da görüşmeler sürüyor. Hatta son günlerde Emir karakterini canlandıran Gökberk Demirci’nin annesi hastanede tedavi altına alınınca Özge de Gökberk ile birlikte hastanede zaman geçirmeye başladı. İkilinin dizi dışında da birlikte olması aşk dedikodularını hızlandırdı. Görülen o ki sadece set – rol arkadaşlığı değil bir gönül yakınlığı var aralarında. Not: Sezon finalinde Özge Yağız diziden ayrıldı. Aralarındaki aşkı ekranda yaşamamak için Özge Yağız diziden ayrılmış olabilir.. tıklayınız >> Yemin 3. Sezon Tüyoları

Yemin Dizisi Reyhan (Özge Yağız) ve Emir (Gökberk Demirci) arasında ne varGökberk Demirci ile Özge Yağız Aşkı Nasıl Başladı?

Öncelikle Yemin dizisinin setinde oldukça iyi bir ikili oldu Gökberk Demirci ve Özge Yağız, Reyhan ve Emir karakteri olarak herkesin sevgisini saygısını kazandılar. Dizi çok sevilince reytingleri de oldukça yüksek gelmeye başladı. Bu durum hem Kanal 7 de hemde Karamel yapımda büyük bir mutluluğa neden oldu. Reyhan ve Emir dizinin baş rolünde o kadar sevildi ki gerçek hayatta sevgilimi olacaklar aşk mı yaşayacaklar mı? diye merak edilmeye başlandı.

Yemin Dizisi Reyhan ve Emir gerçekte sevgili mi

Dizinin devam ettiği aylarda setteki yakınlık gözden kaçmıyordu. Ancak Yemin dizisi sezon finali yapıp yaz tatiline girince olanlar oldu. Dizinin tatile girmesiyle birlikte Emir karakterini canlandıran Gökberk Demirci dizide çalışan tüm ekibe bir teşekkür mesajı yayınladı. Yapımcıdan oyunculara kameramandan izleyicilere kadar herkese yayınladığı bu teşekkür hemen karşılık buldu ve Özge Yağız da ona cevap vererek bir teşekkür de o etti. İşte Özge Yağız’ın teşekkür ettiği o mesaj: Benim de teşekkürüm var her şeye Reyhan der ki gitmek isteyeni kırk düğüm halatla tutamazsın kalmak isteyene saç teli yeter Emir efendiciğim..

Gökberk Demirci ve Özge Yağız Sevgili mi

Bu mesajı yazan Özge Yağız oldukça samimi bir şekilde duygularını hem Gökberk’e hemde herkese duyurmuş oldu. Yemin dizisinin başarılı oyuncuları olan Gökberk Demirci ve Özge Yağız’ın bu samimi instagram mesajlaşmalarının ardından ikilinin birbirine duyduğu ilgi ve alaka ortaya çıkmış oldu. Özgenin yazmış olduğu mesaja Gökberk’in cevabı da çok manidar oldu. İşte Gökberk Demirci’nin Özge Yağız’a instagramdan yazdığı o mesaj: Gitmek isteyeni hiçbir kilit tutamaz gitmek isteyeni tutabilecek tek şey bazen bir bakış bazen kalpten gelen tek bir cümledir Emir Tarhun sen geldin ve benim deli köşemde durdun..Gökberk Demirci ve Özge Yağız aşk mı yaşıyor

Yemin dizisinin sezon finalinden sonraki bu yazışmalar sıradan bir set arkadaşlığı değil aradaki samimi duyguları gösteriyor. Bu nedenle Yemin dizisi oyuncularının sosyal medya hesaplarındaki bu yazışmaları aralarındaki samimiyetin göstergesiydi. İkili bununla da kalmadı. Yaz tatilinde aynı mekanlarda çok defa görüldüler ve her ne kadar aralarında bir aşk olduğunu veya sevgili olduğunu itiraf etmeseler bile görünen o ki oldukça samimi bir ilişkileri var. Aralarındaki samimiye fotoğraflara da yansımaya başlayınca Reyhan (Özge Yağız) ve Emir (Gökberk Demirci) Sevgili mi aşk mı yaşıyorlar cümleleri kurulmaya başlandı.

Yemin dizisi Reyhan (Özge Yağız) ve Emir (Gökberk Demirci) aşık mı Sevgili mi

 

Gökberk Demirci’nin Annesi Sevcan Hanım Hastanede Özge Yanıbaşında..

Son günlerde yaşanan başka bir olay da Yemin dizisinin baş rolleri olan Reyhan (Özge Yağız) ve Emir (Gökberk Demirci) arasında olanları bir kez daha bize göstermiş oldu. Gökberk Demircinin annesi Sevcan hanım hastalanınca İstanbul’da bir özel hastaneye kaldırıldı ve tedavisi devam ediyor. Tedavi sürecince onu yalnız bırakmayan Gökberk’in yanında önemli bir isim vardı ve adeta Gökberk ile birlikte nöbet tuttu. O isim elbette Özge Yağız idi. Şimdi soralım, hangi kız duygusal bir şeyler hissetmediği birinin annesini ziyarete gider onunla birlikte saatlerce hastanede bekler? İşte gerçek aşk gerçek sevgi bu olsa gerek.. İyi ve kötü günde acısıyla tatlısıyla yan yana olmak ve zorluklara elele direnmeyi gösterdiği için Özge Yağız’a bir teşekkür de biz ediyoruz. Kimse dizide partnerinin annesi hasta diye saatler boyu hastanede beklemez, bu olsa olsa gönül birlikteliği ile olacak bir iş diye düşünüyoruz.

Gökberk Demirci'nin Annesi Sevcan Hanım Hastanede Özge Yanıbaşında

Onun dışında Gökberk Demirci ile Özge Yağız İstanbul’da bir çok mekanda görüldü birlikte. Aralarındaki sevginin aşkın boyutunu elbette bilmemiz zor ama mutlaka bir şeyler olduğu da kesin. Dizi setinde başlamış olan aşklara bir yenisi daha eklendi diyebiliriz. Umarız bu aşk daha önce Erkan Meriç ve Hazal Subaşı arasındaki aşk gibi kısa sürmez ve ömürlük olur. Umarız bu aşk reklam aşkı ve kameralara karşı oynanan aşklardan değildir de hayat boyu sürer ve mutluluk içinde devam eden aşklardan olur.

Reyhan (Özge Yağız) ve Emir (Gökberk Demirci) Sevgili miYemin Dizisi Reyhan (Özge Yağız) ve Emir (Gökberk Demirci) Sevgili mi?

Bu soruya yukarıda resimler ile detaylı açıklama yazmaya çalıştık. Sizlerde bu konu hakkındaki yorum ve görüşlerinizi bizlerle paylaşabilir ve Yemin Dizisinde Reyhan karakterini oynayan (Özge Yağız) ile Emir karakterine hayat veren (Gökberk Demirci) Sevgili mi, aşk mı yaşıyorlar konusundaki görüşlerinizi lütfen bizlere aşağıdan yorum olarak yazınız. Şimdiden teşekkür ederiz.

Yemin Dizisi Reyhan ve Emir aşk yaşıyor mu gerçektenNot: Yemin Dizisi Reyhan ve Emir aşk yaşıyor mu gerçekten sevgililer mi bu konuda oyunculardan resmi bir açıklama henüz yapılmamıştır. Yukarıdaki haber oyuncuların yazdıkları, göründükleri veya çekindikleri fotoğraflardan yola çıkılarak yorumlanmıştır. Haber kaynağı >> https://dizioyuncu.com/yemin-dizisi-reyhan-ozge-yagiz-ve-emir-gokberk-demirci-sevgili-mi/

NOT 2: Özge Yağız ve Gökberk Demirci yaz aylarında nişan yapacak. Önce kız isteme sonra da nişan töreni olacak. Koronavirüs nedeniyle çok davetli kabul edilmeyecek. Aile içinde yapılacak olan kız isteme ve nişan yüzük törenine ait resimleri buraya ekleyeceğiz. Güzel haberler vermek dileğiyle, hoşça kalın..

Yorum yaz

328 Yorum

 1. Avatar Peri Türkmenistan

  Herkese merhaba! Ben Peri Türkmenistanda yaşıyorum türk dizilerinin hayranıyım ve türkçe konuşmayıda yazmayıda dizilerden öğrendim çokda mutluyum😊 bu dizilerin arasında YEMIN diziside var ama gelin görün ki Reyhan diziden ayrıldıkdan sonra hiç izlemiyorum. Çok güzel bir oyuncu diziden ayrıldığında çok üzülmüştüm aslında ama daha sonra çok mutlu oldum. Sol yanım dizisiyle ekranlara geri döndüğü için başarılar diliyorum. Umarım sevgilisiylede bir ömür mutlu olurlar. Aslında ben Özgeyi şimdiki rol arkadaşıyla çok yakışdırıyordum neyse mululuklar

 2. Avatar Jemal Turkmenistan

  Yemin dizisinde Reyhan ile Emir gercekden cok yakisyor.Bu dizini sadeje we sadeje Reyhan icin izliyordum artyk izlemek istemiyorum sebabi Feride Reyhan rolunu hic iyi yapmiyor Emirile yakismiyor benin ayilemde 15 adam var hepiside Reyhanyn hayrani biz Reyhany cok sewyorus lutfen artyk Reyhan yemine gere donsin lutfen nolur ikna edin Reyhansiz yeminin hic maynasy yok kim soyluyorsa soylesin yemin dizisinde en cok guzeller guzeli Reyhandyr hic kim onun yerini tutamaz Cemre jadysy hic iyi kiz digil kendiside yakisyksyz Reyhanile asla kyyaslanamaz

 3. Ben su cutluyun cok güzel bir ayile olacağina inaniyorum hakiki sevgi olmasida hasdanede kendini belirtmis

 4. Men Lebap welaýat halaç etrabynda esnmengli obasynda ýaşaýaryn.Biziň maşgalamyzda 7 adam bar. biz üç dogan. Olar Babajan Agajan we Mähriban.

 5. Kesinlikle aşkta yaşarlar ve birbirlerine olan sevgileri artar.İnanmazsan gokberk‌‌ hikayelerini kontrol et.

 6. Bu dizi ozge siz asla ve aslaaaaaa izlenmez artik. Ozge ve gokberk bu diziyi yukselti, lutfan ozgeyi ikna edin.
  Bu ikili çok ama çok bir birlerine yakişiyorlar, işallah ki bu sozleri ve aşklari gerçek olur.
  En guzel hayati,aşki,saadeti size arzuliyorum……🌹
  Ben irandan bu ziziyi çok beyenerek izliyorum.

 7. Avatar Menli Türkmenistan

  Inşallah çok mutlu olurlar çok ama çok yakisiyorlar. Allah nazarlardan korusun. Birde özge gibi çok tatli güzel kizlari Gökberk gibi çok yakisikli we efendi bir ogullari olur insallah .Sizi severek izliyorus.💋❤💍cok guzel mutlu bir yuwaniz olsun.

 8. Emir ile Reyhsm gerçek haýatdada sevgili olsalar çok güzel olurdu
  bir birlerine çok ama çok yakışıyorlar.😍😘💏💑👌👍

 9. Reyhan ve emirin bir ömür boyu beraber mutlu olmalarını gönülden diliyorum her akşam onları görmek icin sabirsizla bekliyorum seviyorum sizleri bir ömür boyu mutluluklar dilerim

 10. Allah yakistirdiysa olur sizin yakistirmanizla olacak bisey deyil bu dünyada herkes sevdigini alacak diye bir kural yok boşuna çenenizide yormayın.

 11. Sizin sevğili olduğunuzu anlamak için mülayim olmak ğerekmez kimse rolünü bukadar ğüzel yapamaz mutluluklar

 12. Onlar varya muhtesem ikili evlenin cooooooooooook o kadar cok yakisyorsunuz mukemmel bir cift hatda en beğenilen aile olurlar muhtesem aşk yaşiyorsunuz yemin dizisinde gercek hayatdada aynen oyle devam edin cok mutlu
  olursunuz inşallah

  • Biz də Azərbaycanan baxırıq Yemin dizisinə.Cooooox gözəl olar heyatda da birlik də olsunlar inşallah.yaraşırlar bir-birinə allah ayırmasın onları

 13. Ozge kizim emir oglum seni seviyom diyor sen niye seni seviyom demiyon oglumu uzme biz sizin icin izliyoruz sizi seviyok amistardamdan selamlar

 14. Ozge kizim cok hanim hanimsin aylen cok guzel yetistirmis gokber oglumla sizi cok seviyom ikinizde torunum gibisiniz alin yaziniz guzel olsun sizin icin izliyom YEMINi 2020 yili size ugur salik getirsi bol sanlar hollandadan cok slm

 15. Ozgeyi gokberg oglumala evlensinler cok seviyorum sizi yakisiyirsunuz hollandadan selamlar yemin dizisinin hastasi olduk sizi bizleri hasta yaptiniz

 16. Avatar GÜLNAR. TÜRKMENISTAN

  Emirle Reýhan muhteşem bir ikili diziýede çok ýakışmışlar hatda bence evlensinler gerçekden söýliýorum çünkü ýakışýorlar.

 17. Emirle Reýhan muhteşem big ikili diziýede çok ýakışmışlar hatda bence evlensinler gerçekden söýliýorum çünkü ýakışýorlar.

 18. Birbirlerine yakışıyorlar. Aralarındaki bu MUHABBET DAİM OLUR.İKİ BEDENDE BİR RUH OLARAK ÖMÜR BOYU DEVAM EDER. HAKİKİ BİR İZDİVACLARI OLUR. İNŞAALLAH.

 19. Avatar Guncha Turkmenistan Lebap

  ikisinide seviyorum. hatda Emirin gozlerile bakyshlary nedan diyerek onyda chok seviyorum. Allahim guzal yaratmish ikisinide mashAllah

 20. Ben artık izlemekten vazgeçtim bu nedir sürekli dıram haberleri gecti massallah ne zaman emirle reyhan mutlu olacak akşam oturup agız tadıyla bir dizi izliyemiyoruz cavidan cemre ve talazdan nefret ediyorum

 21. Emir ve reyhani cok seviyoruz birbirlerine oyle yakişiyolarki ama boşandilar ona cok uzuliyorum o cemre cadisini hic sevmiyoruz onun yuzunden oldu biliyoruz bu sadeca dizi gercek dil ama cok uzulduk bizde sizi cok seviyoruz

 22. Çok beğeniyoruz onları, İnşallah reklam aşkı dağil de, gerçek bir aşk olur onlarınki ömür boyu sürecek olan, bizlere bu dizi ile Türk filmi tadında bir güzellik yarattılar

 23. Avatar Seyhan Arslan /Hatay

  Yemin muhtesem v otesi bir dizi gelmis gecmis en iyi dizi MASAALLAH Ben basrol oyuncularina hayranim ama en cok Emir Tarhun a (Gokberk Demirci )ye Hastayim karakterine durustlugune efendiligene Gokberk Demirci, yi cok ama cok cok cok seviyorum ben en cok onun icin seyrediyorum yemini zaten insaallah gercek hayata sevgili olurlar evlenirler cok mutlu olurum cok sevinirim cunku cok yakisiyorlar birbirlerine Gokberk Demirci kardesim benim cok ama cok cok cok ❤❤seviliyorsun ALLAH yolunu acik etsin

 24. Avatar Seyhan Arslan /Hatay

  Gercekten yemin muhtesem v otesi bir dizi MASAALLAH severek begenerek izliyorum basrol oyuncularina hastayim ama en cok Emir Tarhun a (Gokberk Demirci )ye hastayim onu cok ama cok seviyorum zaten en cok Gokberk Demirci icin seyrediyorum dizi yemini Gokberk Demirci kardesim benim cok ama cok cok cok seviliyorsun❤❤❤iNSAALLAH gercekten sevgili olurlar cok yakisiyorlar birbirlerine Ben cok mutlu olurum sevinirim Gokberk Demirci yakisiklarin yakisiklisi ozge de guzel bir bayan Gokberk Demirci kardesim benim cok ama cok cok seviliyorsun ALLAH yolunu acik etsin

 25. Özge ýagyz siz çok güzälsiňiz siziň diziňizi izliýoruz👍👍👍👊👊👊👏👏👏👏👏👏👏👏💖💖💖👸👸👸👸

 26. Emir ile reyhan birbirlerine cok yakişiyorlar umarim ikisinin arasinda aşk varsa bir ömur boyu mutlu olurlar insallah saygilarimla

 27. Çok güzel ve karakteriniz vicdanınız güzel hissediyoruz diziyi çok severek izliyorum ben hayatımda ilk defa kanal 7 izliyorum bize siz izletiyorsunuz ama yazan lütfen işlerin kaybettiğini değilde güzel yüreklilerin daha muhteşem yaşayabileceğini gösterse yoksa kötülük hakim bir dizi istemiyoruz Reyhan modern giyinsin okuluna gitsin başarılı bir iş kadını olsun bunları görelim lütfen

  • Onları bende çok sevdim dizide olsa sevenlerin arasına kise girmesin hem izliyorum hem ağlıyorum allah ayırmasın sevenleri çoooooooook yakışıyorlar inşallah mutlu bir hayatları olur

 28. Diziyi çok beyenerek çok duygulanarak izliyorum şu son senelerde sevgiyi en çok hissettiren bir dizi eğer birbirlerini seviyorlarsa çok sevinirim çok yakışıyorlar başarılarının devamını dilerim Yemin dizisini çok beyeniyorum

 29. Diziyi çok beyenerek çok duygulanarak izliyorum şu son senelerde sevgiyi en çok hissettiren bir dizi eğer birbirlerini seviyorlarsa çok sevinirim çok yakışıyorlar başarılarının devamını dilerim

 30. HAYIRLI SABAHLAR VE HAFTA SONU DİLEKLERİMLE MUSMUTLU ZAMANLAR GÜLAY’CIM DEĞERLİLERİM 🍃🐦💙❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹

 31. Hayırlı akşamlar herkese. Nasılsınız site ahlisi. Oğuz hocam şule abladan demet öğretmenimden haber yok . Bi ara handan öğretmenim geldi. Oda yok şu aralar. Xanım yine kayboldu. Ferize ablayıda kızdırdık. Diğer sitede durumlar bu 🙂

  • 🙂 Çalıkuşu sahip çık dostlarımıza: Dostluk unutulmayacak kadar güzel ve sadece ender insanlarla yaşanacak kadar özel bir duygudur..

   • Nasıl sahip çıkıyım be hocam. Beni dinleyen yok ki pek. Gidince tam gidiyolar. Ferize ablada kızdı bu siteden bahsetmiştik kızdı en son ben duyuyorum diye. Geçen birşeyler yazdım gelmiş cevap vermiş. O da yok artık öylee. Önceki sohbetler pek kalmadı sanırım 🙁 napıyım

 32. HAYIRLI AKŞAMLAR EMİNE’CİM, SEMA KARDEŞİM, LAMAZİ GOGO, GÜNEŞİM, BALDİLLİM, CİCİKİZIM, AYYÜZLÜM, GÜNEL’CİM, YORUMUMU OKUYANLAR HER ŞEY GÖNLÜNÜZCE OLSUN…

  • Hoş Geldin Özgür teyze, sen bilirsin belki Şule abladan hiç haber var mı hiç konuşabildiniz mi yakın zamanda?

   • Avatar Özgürsayın YÖNETİCİ

    HAYIRLI SABAHLAR HAFTA SONU DİLEKLERİMLE.. SON GÜNLERDE ESKİ SİTEYE YAZMADIM VE UZUN SUREDİR YAZMIYOR DEMET’TE AYAN ‘DA…. ÖZDERE AİLESİ MUSMUTLU ZAMANLAR…

 33. Avatar Özgür GÜLAY’CIM

  HAYIRLI AKŞAMLAR GÖNLÜNÜZCE MUSMUTLU ZAMANLAR ALBASAN AİLESİİİİ🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹

 34. Avatar Günel 🇹🇷Çumanız Mübarek🇦🇿

  Hayırlı Sabahlar Hayırlı Çumalar💌Dizi Ailesin💌Güzel İnsanları Yorumcuları☀️Sayın Yönetici☀️Çumanız Mübarek Ailenizin Yakınlarınızın Bütün Duaları İbadetleri Kabul Olsun Rabbim Yuvanıza Mutlu Haberler Yetirsin Melekler Müselman Halkların Korusun Döyüşde Olan🇹🇷Mehmetciklerin Esgerlerin🇦🇿Karşısına Rabbim Melekleri Çıkarsın Düşmenleri Yok Hastelere Rabbim Şefa Versin İşleyen Bütün Hanımların İşleri Kolay Olsun Çumanız Mübarek Sağ Olun Var Olun💌Dizi Ailem Güzel Ailem💌

 35. Huu uyudunz mu yaa .Ama ben uyumadım daha 🙂

  • Çalıkuşu yaşın kaçta okuldan sıkıldın, tamam dersler iyi olmayabilir ama sıkılıp dersleri bırakmak yok, benimde bir zamanlar 3 zayıfım vardı karnemde ama azimle okudum, üniversite bitince yükseklisans bile kısmet oldu. velhasıl pes etme, 3 dersten kamış olsan bile 🙂

   • Haklısınız hem de çok nasıl olduysa ilk defa size katılıyorum bozuk saat misali arada bir de olsa doğruyu gösteriyorsunuz 🙂

   • Yaşım küçük tama da. Bilmiyorum ooğuz hocam yaa sıkıldım işte. Aslında ben başlarken bu açık öğretime çok heyecanla azimle istekle başladım. Ama buralar geldim o durumdan. Ama sıkıldım dediğime bakmayın bitiricem inşallah. Ama seneye biticek okul malesef. Bu üç dersten sonra bi üç ders daha var ………….

   • 👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏

    • HAYIRLI AKŞAMLAR BU ALKIŞLAR YORUMUNUZA VE EVET PES ETMEMELİ HELE GENÇ KIZLARIMIZ…. HER ÖĞRENCİYE BAŞARI, AZİMM İNŞAALLAH..

 36. Sayın yönetici siz çok iyi bilirsiniz bu para toplama işlerini kampanya adı altında, bi kampanyada ben başlatıyom üç beş kuruş yardım ediniz de şu namı dünyalara yayılan yeni efsane yöresel motifli formamızdan alayım benim oğlanlara biraz el yakayi 🙂 🙂

  • 🙂 Şaka maka çok güzel reklam olmuş, damat Berat paylaşana kadar görmemiştim ama efsane reklam olmuş, nerdeyse benim bile alasım geldi, benim Trabzonda bir arkadaşım vardı, istediğimde o göndermişti lisanslı, nerde öyle arkadaşlar 🙂

 37. Allah zihin açıklığı versin .İnşallah yaz okulunda verirsin sınavlarını.Hayırlısı olsun.Ben de evdeyim ya epey tembellik yaptım.Günlük eve işi yemek dışında birşey yapmadım.Ara ara misafirlerim oldu.Böylece geçti tatil.Ağustosun beşine okul yine başlıyor.Benim maraton daha doğrusu.Okul-ev-iş arası koşturmaca.İlk hafta okul,sonra yine iki ay staj.Amaann ne uzun yazmışım😃

  • 🙂 Ablam yaa brn bu yaşta sıkıldım okuldsn. Maşallah sana. Teşekkür ederim bu arada .Allah sabada zihin açıklığı versin. Haa farklı olarak farsçaya kafayı taktım biraz. Derslere başladım. Daha doğrusu başladık. Benim gibi bir iki arkadaşla başladık. ÖYLE

   • Farsça mı?Bana dil öğrenmek zor geliyor.İngilizce ile başım dertte okulda.Ama yine de geçtim çok şükür

    • Bi aralar daa ingilizceye takdıydım kafayı. Hatta kursa gittim sertifikam bile varr. Ama şimdi sorsan pek bişey hatırlamam. 🙂 Ondan sonrada arapçaya taktım kafayıı. Kaç kere denedim kaç ker başladım ama hep bir şekilde bıraktım. Sonradanda bıraktım zaten. Sıra farsçada bakalım ne kadar devam edicem 🙂

 38. Eee nasıl geçiyor akşamınız 😀 çayları içtiniz mi??
  Çalıkuşum sen nasılsın bakalım??

  • Akşam mıı ??? gece olmasın 😀 Nasıl geçsin yaa yeni herkes yattı bende bilgisayarın başına geçtim. Öyle . Bende iyiyim nolsun işte sen nasılsın napıyorsun banada fındık ayırdın mı 🙂

   • Yoo bana akşam 🙂 aslında karşılaşabilseydik eğer o gün Konyada belki bir dostumuzu arkadaşımızı görürüz diye arabada fındıklar hazırlamıştık sana vermeyi düşünüyordum nasip olmadı.. bu yılki fındığa daha başlamadık sonra o fındıklar Çankırının çerkes ilçesinde bi marketteki kasiyere nasip oldu onun kısmetiymiş çalıkuşum 🙂

    • Of ablam hatırlatma şunu yaa hatırladıkça üzülüyorum. Keşke buluşabilseydik. Çoooook güzel olurdu. 🙂 desene benim fındıklar yabancıya gitmiş ttühh kaçırdık güzelim fındıkları. 🙂

     • Nasipten öteye köy yok demişler çalıkuşum aynı saatte aynı yerdeydik ama görüşemedik nasip bu işler belki başka bir sefere inşaallah

      • Zaten benide o üzüyor ya balcım. Aynnı saat aynı yer ama buluşamamak …. nasip tabi bende çok istiyorum bir yerlere gideyim gezeyim. Ama olmuyorr. İstanbulu çokk istiyorum ama gidemiyorum…Her sene Ankaraya gideriz . Onu bekliyorum inşallah bu senede bi aksilik çıkmazsa da gidersek. öylee

 39. Hayırlı geceler Nazlıkuşum,ben de çok iyiyim Allaha şükür.Tek sıkıntım koca yaz geçecek,ben burada kalakaldım

  • Ablam yaa . Üzülme hayırlısı. Bak ben burdayım hep. Konuşmak istediğinde gel hep. Ama pek konuşasınız gelmiyor herhalde gelmiyorsunuz pek

   • Aslında her gün uğruyorum canım.Otomatik olmayınca onaylanması zaman alıyor.Bir de robot olmadığımı ıspatlamaya çalışırken yorumlarımı kaybediyordum.Aslında teknoloji ile aram yok.Bu telefon işte tek kullanabildiğim.Onu da maymunlar bile kullanıyor (Bir videoda bakmıştım)

    • Sen nasılsın neler yapıyorsun.Yaz nasıl geçiyor?

     • Ben neler yapıyorum.. Napıyım yaa evdeyim kardeşimle ev işi yapıyoruz . Arada kavga ediyoz tabii. 🙂 Arada bahçeye çıkıyorum annemle bahçe işleir yapıyoruz. Derslerim başladı onlara çalışıyorum. Kuran dersime gidiyrom. Misafirliğe gidiyoruz öyle yaa işte herzamanki gibi 🙂 sennn

     • Avatar Jennet Türkmenistanly

      Özge ýagyz Gökberk demirji sizi izliýoruz ikiňizide çok sewiýoruz siz bir biriňize ýakyşyýorsyňyz💘💘💘💘💘💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕Özge ýagyzyň numarasyny ýazyň 👄👄benim numaram 864480485 beni araýyň ikiňizede mutluluklar diliýorum💑💑💑💑💑💑

    • Aman ablam yaa boşverr. Ben bu yaştayım ben bile yeni öğrendim bu bilgisayarıı. Eee anlat bakalım daha daha nasılsın neler yapıyorsun .

 40. Avatar Günel 💌Yemin💌

  ❤️Yemin❤️Dizisi Emir Ve Reyhanın Sevgili Olması Hakda Analiz Seyfesi Yazıldığda Emirin Anesi Ölmemişdi Anesin Resmine Bakdığda Mutlu Ane Siması Seyfeni Işığlandırır Hayat Kerip İnsan Ölümün Ne Zaman Geleçeyini Bilmir Ane Mükedes Varlığ Kaşki Emirin Anesi Ölmezdi Ailesi İle Birlikde Olardı Oğlunun Mutlu Günün Görerdi Rabbim Dünyadan Köcen Bütün Anelere Babalara Rehmet Etsin Mekanları Çennet Olsun Çuma Gününüz Hayırlı Uğurlu Gelsin Rabbim Bütün Dualarınızı İbadetlerinizi Kebul Etsin Acılan Bütün Sabahlar Işığlı Hurlu Olsun Mutlu Haberler Hep Sizin Olsun Melekler Sizi Yuvanızı Korusun Halklarımızda🇹🇷🇦🇿Savaşsız Günler Olsun Düşmenlerimiz Uzak Olsun Yer Altına Gömülsünler

 41. HAYIRLI AKŞAMLAR GÜLAY’CIM, EMİNE’CİM, SEMA KARDEŞİM LAMAZİ GOGO, GÜNRŞİM, BALDİLLİM, CİCİKİZIM, AYYÜZLÜM, GÜNEL’CİM, YORUMUMU OKUYANLAR VE SAYIN YÖNETİÇİ HER ŞEY GÖNLÜNÜZCE OLSUN ALLAH’A EMANET OLUN SEVDİKLERİNİZLE BİRLİKTE… ÂMİNNNN ((BU ARALAR PEK ZAMAN AYIRAMIYORUM HAFTAYA ŞARKÖY ‘E GİTMEYİ PLANLIYORUZ YAZMADIĞIMDA MERAK ETMEYIN.. DEĞERLİLERİM..))

 42. Geceniz hayr olsun cümleten ahalii neydiyonuz ne var ne yok bakalım??

 43. Avatar Günel 💌D.А💌

  Hayırlı Akşamlar❤️Dizi Ailesin❤️Güzel İnsanları Yorumcuları Nasılsınız Her Zaman Mutlu Olun Tetiliniz İyi Kecsin İşlerinizda Yorulmayasınız☀️Oğuz Bey☀️Hayırlı Akşamlar Nasılsınız Her Zaman Mutlu Olun Tetiliniz Güzel Kecsin Ailenize Mutluluk Arzu Ediriz İşlerinizde Yorulmayasınız☀️Oğuz Bey☀️Şarkı Cok Güzeldi Gercekdende Eski Şarkılar Şarkıcılar Cok Güzeldi Azeride Kadir Rüstemov Zeyneb Xanlarova Nezaket Memmedova Güzel Şarkı Söyleyirdiler İndiki Şarkıcılar Eski Şarkıcılara Hec Vakt Benzemir Bir Nece Gün Önçe Dizihaberi tv Sitesinde Bir Yorumla Karşılaşdım Riza Dizisi Analizi İdi Yorumun Başlanğıçı Dizioyuncu Com Adına Bağlı İdi Analizin Transfer Edilmesi İle Bağlı İdi Analizi Neden Transfer Etmisiniz Sözleri Yazılmışdı Gercekdende Bu Siteden Transfer Olunmuşdu Fatih Bey Dizi Seyfesinde Yeni Gercekdende Sefi Ola Biler Umarım Sefini Anlayaçağ Her Kes Sef Ede Biler Yorumu Hemin Kaldırdılar Gercekdende Üzüldüm Dizihaberi tv Dizioyuncu com Seyfeleri Bir Birine Bağlı Seyfeler İki Seyfedede Dizi Ailesin Anıları Yorumları Var Umarım☀️Oğuz Bey☀️Fatih Beye Karşı Bir Şans Vereçeksiniz Cünkü Sizinde Anılarınız Dizihaberi tv Seyfesinde☀️Fatih Beyin☀️Seyfede Sefi İle Karşılaşmışam Ama Söyleye Bilmedim Cünkü Fatih Bey Yeni Yöneticidi Onun Tebi Ki Sefleri Olaçağ Fatih Beyin Sefin Oğuz Bey Yapamaz Gercekdende O Sefi Siz Yapsa İdiniz Söylerdim☀️Oğuz Bey☀️Lütfen Duyduğlarınızı Sitem Kimi Kabul Etmeyin Zaten Benim Yazılarım Siteme Benzeyir Şu Seyfede Dostlar Bir Birin Göremeyir Duyamayır Yorumlarımızı Sitem Kimi Yazmamağa Calışırık Ama Alınmır Yazdığlarımla Sizleri Üzdümse Kırdımsa Beni Bağışlayın❤️Dizi Ailesin❤️Cok Sevirem Onları Üzme Kimi Amaçım Yok Onlar Bizim❤️Meleklerimizdi❤️

  • Sevgili Günel kimseye kızmıyorum neden kızayım, siz içinizden geldiği gibi yazın, dilediğiniz yerde yazın. Hani hep bi sözüm vardır benim, gidene gittin demem, gelene neden geldin demem, sende nasıl istersen öyle yap, kimseye de kızmam kolay kolay..Sağlıcakla kal.

   • Sizin sözünüz mü??
    Şarkı değilmiydi bu??
    Doğuşun şarkısı..
    Gidene git diyemem
    Giden gider zaten
    Kalana kal diyemem
    Kalan kalın zaten 🙂
    Vardı bunun gibi birşey 🙂

 44. ALLAH RAHATLIK VERSİN O’NA EMANET OLUN GÜLAY’CIM VE DÜNYA GÜZELLERİM ❤❤💙❤❤❤❤❤🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹

 45. Tüm gün umutlarınız kapınızı çalıp sizinle olsun Gülay’cım 🌍güzellerim❤❤💙❤❤❤❤❤❤❤❤❤😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘🍃🐦🐦🐦🐦🐦

 46. Hayırlı geceler cümleten bu gece büyük bir hata yaptım çocukların odasında kırılan tasaaruf ampulünü maalesef ki elektirik süpürgesiyle çektim 🙁 kesinlikle süpürge kullanmamak gerekiyormuş 112 yi arayıp bilgi aldım çocukları bu akşam odalarında yatırmıyorum ve camı açık şekilde bıraktım şimdi de biraz geç yatayım ki onları kontrol edeyim diye bekliyorum başınıza böyle bir aksilik gelirse kesinlikle elektirik süpürgesini kullanmayın bir bezle temizleyin süpürge lambanın içindeki cıvayı daha fazla etrafa yayıyormuş neyse gece gece kamu spotu gibi oldum ama aklınızda bulunsun…..Allah rahatlık versin hepinize

 47. Hayırlı geceler Nazlıkuşum nasılsın canım?Oğuz bey sana takılmadan rahat edemiyor.Ben iyiyim çok şükür,öyle boş boş oturmaktan kaç kilo aldıysam artık😀neyse..Yakında,yani iki hafta sonra benim okul açılıyor.Koşturmacaya devam edceğim.İlk hafta okul,sonra yine iki ay staj.Staj oldukça yorucu oluyor.Bu yaştan sonra zor geliyor tabii.Neyse canım başını ağrıtmayım.Allaha emanet ol ❤️

 48. Hayırlı geceler herkese gülay ablacım canım ablacım bitanem. Bugün burdamısın sohbet etsek olurmu

 49. Gözlerim de görmüyor artık.Üçkerw üst üste trafik lambalarını bulamadım iyi mi😀Bakalım şimdi ne çıkacak karşıma😀

 50. Avatar Günel D🇹🇷🇦🇿A

  Hayırlı Akşamlar❤️Dizi Ailesin❤️Güzel Hanımları Yorumcuları☀️Sayın Yönetici☀️Nasılsınız Yeni Hefteniz Hayırlı Uğurlu Olsun Zaman Hayatınıza Mutluluk Getirsin İşlerinizde Yorulmayasınız Melekler Hep Yanı Başınızda Olsun Mutlu Haberler Kapınızı Acsın Dizi Ailesin Cok Sevirem İki Seyfeninde Kapısın Acmak Güzeldi Kaşki Dizihaberi tv Seyfesi İkiye Bölünmezdi Hanımlar Zaten Yorğun İki Seyfeye Gelip Getmek Onları Dahada Yoraçağ Bütün Bunların Bir Günahkarı Var Oda☀️Oğuz Beydi☀️Site İnşa Edir Siteni Anaktarın Başka Birisine Vermek Üzüçü Eski Yazıları Okudukda Üzgün Oluram Sitenin Gözel Günleri Göz Önüne Gelir

 51. İyi akşamlar oğuz hocam ben ismimi ve şifreyi giriyorum yanlış çıkıyor. Email mi girmrm gerek

 52. Pek muhterem site ahalisi nasıllar acaba var mı bi vukuat???

  • Yok en son sen gezdin anyayı gördün konyayı sanırım sonra terkettin dünyayı 🙂

   • Hee öyle ettim la 16 yıl üstüne söyle bir eşimle gezeyim dedim herkesin diline dolandık yahu kimi görsem ortalığı gezdin diyor.valla bundan sonra böyle sağlık olduktan sonra dağ taş gezilecek ülkemin toprağını gezeceğim karış karış 🙂 18 yaşını doldurunca da büyük oğlumla yurt dışı yapacağız analı oğullu bugün plan yaptık Tokyo,Çin seddi ve Tac Mahal insan hayal ettigi müddetçe var nede olsa… hayaller dünya turu hayatlar bizum yaylalar 🙂

  • Vayy kayıplar gelmiş. Hoşgeldiniz. Bizler iyiyiz sen nasılsın nurbanu ablacım. Yok bi vukuat herzanki gibi herşey. Sende varmı

 53. HAYIRLI GÜNLER YENİ HAFTANIN HER GÜNÜ GÖNLÜNÜZCE OLSUN ALLAH’A EMANET OLUN SEVDİKLERİNİZLE BİRLİKTE ÂMİNNN 🌍🏡MUSMUTLU ZAMANLAR SİTE YORUMCULARI, DEĞERLİLERİM SAYIN YÖNETİÇİ 🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹❤❤💙❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤🍃🐦🍬TADINDA 24/🕜🕜🕜🕜🕜

 54. Avatar Özgür GÜLAY’CIM

  HAYIRLI GÜNLER İŞLER MUSMUTLU ZAMANLAR TEYZESİİİİ 😘😍❤🌹🌹🌹🌹🌹🌹

 55. ☀️Yemin☀️Dizisin Kahramanı Emirin Anesin Ölümüne Cok Üzüldüm Allah Rehmet Etsin Mekanı Çennet Olsun Ane Kayıp Etmek Zor Yokluğun His Etmek Üzüçüdü Oyuncu Abisinde Kayıp Edip Onun Ücün Teseli Etmek Onun Yarasın Sarımağ Çetin Olaçağ Oyuncu Dizi Hayatında Ane Obrazı İle Karşılaşdığda Kalbi Ağrıyaçağ Üzüçü Ane O Kader Mükedesdi Ki Rabbimden Sonra Ane Bize Azizdi Allah Anelerimizi Korusun

 56. Avatar Günel 💌Çalıkuşu Abla💌

  Hayırlı Akşamlar❤️Çalıkuşu Abla❤️Nasılsınız Sağ olun Var Olun Abla Ben İyiyem Sizde Her Zaman İyi Olun Mutlu Olun Hava Cok İsti Umarım Olduğunuz Yerler İsti Olmaz Özünüze İyi Bakın Dizi Ailesi Hanımların Yaz Ayları Cok İşi Olur Seyfede Görünmüler Melekler Sizi Korusun Ailenize Mutluluk Arzu Ediriz

 57. Avatar Günel 💌D.A💌

  Hayırlı Akşamlar❤️Dizi Ailesin❤️Güzel İnsanları Yorumcuları Nasılsınız Her Zaman Mutlu Olun İyi Tetiler Koyde Olan Hanımlar İşlerinizde Yorulmayasınız Melekler Sizi Korusun

 58. Hekese hayırlı sabahlar keyifli pazarlar ….

  • Günaydın, kargalar kahvaltısını etmeden sen uyanmışsın Çalıkuşu ne ayak 🙂

   • Sizede günaydın oğuz hocam siz saatin farkındamısınız acaba. Öğlen olucak nerdeyse. Hem kargalar eminim kahvaltısını çoktan etmiştir. Siz etmediniz mi yoksa 🙂

 59. Site ahalisi gülay ablamı gören olursa selamımı yazsın. Cicikuş ablasını özlemiş desin 🙁

  • Avatar Gülay Albasan

   Günaydın hayırlı sabahlar ve mutlu haftasonları çalıkuşum..
   Canım malum haftasonu sebebi ile misafirim vardı, ve biz daha yeni uyuyacağız..
   Bende seni özledim.
   Ama sende bu aralar pek müsait olamıyorsun, vatsapta karşılaşsak bile ya tel müsait olmuyor, yada zamanın..
   Neyse çalıkuşum en kısa zamanda görüşmek üzere..

   • Hayırlı sabahlar mutlu keyifli pazarlar gülay ablacım. Evet şu aralar teli pek alamıyorum malesef. Kardeşim evde olmayınca olmuyor. Sende pek müsait olmuyorsun sanırım siteye gelemiyorsun. Neyse inşallah ederiz sohbet . Kolay gelsin sana belki yeni uyanmışsındır belki uyanmamışsındır. Günaydın💖💖🌹🌹

 60. Tatlı uykular rüyalar balım tüm gün aklıma düştün ve her an Allah a emenet ol yar ve yardımcın olsun bebişle dikkat et kendine… Merhameti bol olanlarla yaşa inşaAllah.. Seni seviyorum teyzesi ❤😘😍🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹Kırmızı güllerin yanında ki fotarafın geldi aklıma.. MaşaAllah lâ şerikeleh balıma..

 61. HAYIRLI GECELER İYİ DİNLENMELER, UYKULAR, GÜZEL RÜYALAR, DUYGULU KIZIM, EMİNE’CİM, SEMA KARDEŞİM, LAMAZİ GOGOM, GÜNEŞİM, BALDİLLİM, CİCİKIZIM, AYYÜZLÜM, GÜNEL’CİM, YORUMUMU OKUYANLAR VE SAYIN YÖNETİÇİ… ALLAH CC EMANET OLUN O’NUN MEKANINDA SEVDİKLERİNİZLE BİRLİKTE ÂMİNNN SEVGİMLE
  😴😴😴😴😴😴😴😴😴🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹

  • Hayırlı geceler güzel ablam.Bugün dünürümün babası vefaat etti.Babası hasta olduğu için gitmişti,bir hafta oldu geleli.Bugün tekrar gitti.İnşaallah cenazeye yetişirler.Hep Türkiyeye gitmek için kalbim çarpar.Rabbim hayırlı sebeplere gitmeyi nasip etsin.Gurbet olunca cenazemize bile yetişemiyoruz bazen.Ben defalarca yaşadım bunu.Neyse canım ablam.Bugün çok duygusalım konuşacak yer arıyorum ama sizi üzmek de istemiyorum. Hayırlı bir cuma sabahına uyanalım inşallah

   • Hayırlı geceler.. VE tabi ki yazacaksın gurbetin ne olduğunu ben iyi bilirim teyzemden oda hiç alışamayıp sevmediğini söyler HAYAT bazen kulunu ağır imtihana tutuyor.. İnşaAllah yetişmiştir ve Allah cc yar ve yardımcısı olsun Sabırlarlaaa… O duygusallığı biraz üç yavrun için arkana at.. Sağlık çokkk lazımmm ilerde kardeşim Allah’a emanet ol seni seviyorum ablası 💙😘😍🌹🌹🌹🌹🌹

 62. Hayırlı akşamlar site ahalisi. Nasılsınız. Benim internet düzeldi ve rahatım şimdi. İstediğim gibi girebiliyorum. Bu günlük sizlerde gelsenizde biraz sohbet etsek olmazmı ben çok özledim yaa. Sayın yönetici kızmaz inşallah🤭🤭

  • Hayırlı akşamlar Nazlıkuşum,nasılsın,ne var ne yok?

   • Bana bu sitede bir kişi nazlı kuş diyor . 🙂 Hayırlı geceler sema ablacım ben iyiyim sen nasılsın napıyorsun. Bende nolsun aynı herşey işte

    • Nazlıkuşum yorum biraz geç onaylandığı için seninle sohbet edemedim.Bugün tam da sohbet modundaydım.Ama olsun başka zaman da sohbet edebiliriz.Allah rahatlık versin canım ❤️İsmimi yazmasam da tanıyorsun Özgür ablam gibi.

  • Avatar ❤🍃🐦❤

   Allah rahatlık versin🍃🐦Tatlı uykular rüyalar başka sefere inşaAllah seninle tatlı hoş konuşmalar veeeeeeee internetin hep gönlüne göre olsun.. Seni seviyorum teyzesi 🍃🐦❤😘😘😘😘😍😍🌹🌹🌹🌹

  • Avatar ❤🍃🐦❤

   Allah rahatlık versin 🍃🐦gönlünce zamanlar teyzesiiii… Ve bu gün yazmamışsın.. Alıştık sana ve tatlı yorumlarına… Her şey gönlünce olsun musmutlu hafta sonu dileklerimle ❤🍃🐦❤😘😍🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹

 63. HAYIRLI GÜNLER GÖNLÜNCE MUSMUTLU ZAMANLAR GÜLAY’CIM, EMİNE’CİM, SEMA KARDEŞİM, LAMAZİ GOGOM, GÜNEŞİM, BALDİLLİM, AYYÜZLÜM, CİCİKIZIM, GÜNEL’CİM, YORUMUMU OKUYANLAR VE SAYIN YÖNETİÇİ İŞLERİNİZ RAST GİTSİN 🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹

 64. Avatar Özgür sayın YÖNETİCİ

  HAYIRLI GECELER ÜYELİK DEVAM EDİYORSA ACABA YORUM GÖNDERE BASINCA GİTMİYOR ÖNCE Kİ GİBİ.. BEN ROBOT DEĞİLİME BASMAK GEREK.. NEYSE ALIŞTIM GALİBA HEMEN YORUMU GÖRMEYE… ALLAH RAHATLIK VERSİN ÖZDERE AİLESİ..

 65. Hayırlı geceler.. Gökberk Demirci((Emir)) annesi hasta idi.. Ve şimdi vefat etmiş.. Nette okudum ne kadar doğru bilmiyorum.. Doğru ise Allah sabırlar versin.. Anneciğininde yeri cenneti mekan olsun inşaAllah..

  • Hayırlı akşamlar ablacığım,evet ben de gördüm bu haberi YouTube da.Ama doğru mu emin değilim.

   • Avatar Özgür Sema kardeşim

    Hayırlı günler ablası.. Sen nasıl yazdıklarımdan beni tanıyorsan bende seni tanıyorum kendi, kalbi güzel kardeşimmm 💙😘😍🌹

 66. Hayırlı akşamlar herkese. Ben yokken gelmişsiniz sohbet de etmişsiniz. Oh valla. Hoşgeldiniz Nurbanu ablacım sema ablacım nasılsınız

  • Avatar ❤🍃🐦❤

   🍃🐦Hoş geldin 🍃🐦güzellik
   🍃🐦Şirinlik🍃🐦sevgi🍃🐦saygı🍃🐦çokkkk sevilir 🍃🐦bende seviyorum🍃🐦Allah ‘a emenet ol sevdiklerinle birlikte âminnn 😘🌹😍❤❤❤❤

   • Hoşbuldum canım teyzem teşekkür ederim. 🌹🌺❤️❤️🌺🌹Bende unuttum şifreyi yaa.

 67. HAYIRLI AKŞAMLAR, GÖNLÜNCE MUSMUTLU ZAMANLAR GÜLAY’CIM VE GÖNÜL DOSTLARIM ❤❤💙❤❤❤❤❤❤❤❤❤😘😘😘😘😘😘😘😘🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🍃🐦🐦🐦🐦🐦🐦

  • Hayırlı akşamlar güzeller güzeli ablam❤️

   • HAYIRLI GECELER GÖK YÜZÜ VE DENİZ MAVİSİ GİBİ İNSANIN RUHUNU DİNLENDİREN KARDEŞİM BENİM BUSELER SANA VE GELİYORRRR YAKALAAA😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘Güllerde🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹

 68. Hayırlı günler güzeller ❤️❤️❤️Nurbanu’m kolay gelsin canım.Oğuz bey siteyi eski haline ne zaman getireceksiniz?

  • Nesi var sitenin fıstık gibi duruyor Sema hanım 🙂

   • Güzel tabii de..Bir iki sorunu var gibi.Yorumların kelime kelime alt alta gelmesi okurken göz yoruyor.Bir de robot değilim kısmı.Telefondan giriyorum siteye, bazen gözlerim görmüyor (malum yaş 45)işaretlemeleri yanlış yapıyorum sanırım.Birkaç testten sonra yorumum kayboluyor.Yani direk yorum yazabilsek yorumcu sayısı da artar gibime geliyor.Yine de işinize karışmak gibi algılamayın lütfen

    • haklısınız, o konuda uğraşacağım, telefondan bakarken çirkin bir görünümü var, bende memnun değilim, çalışayım biraz.

     • HAYIRLI AKŞAMLAR.. SİTEYE GİRİNCE NE GÜZEL YORUMLAR ESKİSİ GİBİ… SEMA KARDEŞİMİM RİCASI İMİŞ.. SİZİNDE ELLERİNİZE ZİHNİNİZE SAĞLIK.. BAŞARILAR… BENİM ÜYELİYİM NASIL SİLİNDİ BİLMİYORUM.. BİR ARA TEKRAR DENESEM…

 69. Huu neydiyonuz ahaliii???
  Keyfiniz yerinde mi???
  Var mı bir sıkıntı???
  Yoksa gelinde odun taşıyalım 🙂 🙂 belim koptu iki yardım edin laa!!

  • Turist Ömer gibi gezerken hiç gelin beraber gezelim demiyordun, iş oduna gelince belim koptu 🙂 Beter ol 🙂

  • Avatar LAMAZİ GOGO

   ALLAH CC SANA YORGUNLUK, AĞRI HİSSETTİRMESİN, GÜÇ KUVVETLE ANLAMADAN İŞLERİN BİTSİN KOLAY OLSUN 😘❤😍🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹

 70. Avatar Gülay Albasan

  Aaa, yorum yazma bölümü en üste gelmiş, ve gayet güzel olmuş..
  HAYIRLI GECELER CÜMLETEN,
  VE HAYIRLI BİR SABAHA UYANABİLMEK DİLEĞİ İLE..

  • Avatar Özgür GÜLAY’CIM

   Hayırlı günler ve 👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏Ben yorumumu ne zaman başlıyacak.. Sayfasına yazdım
   🌍GÜZELLİKLERİM..
   🌍SİZİNLE GÜZEL
   ❤❤💙❤❤❤❤❤❤❤❤❤

 71. Hayırlı geceler.. Her şey gönlünüzce olsun. Gülay’ım, Emine ‘cim.,Sema kardeşim, lamazi gogo, güneşim, Baldimlim, cicikızım, Günel’ cim yorumumu okuyanlar ve sayın yönetici… Allah ‘a emenet olun sevdiklerinizle birlikte âminnn… (((YEMİN TEKRARI NE ZAMAN))) SAYFASINA YAZARMISINIZ? SEVGİMLE TATLI HOŞ SOHBETLER YORUMLAR..

 72. Hayırlı akşamlar özgür teyzem. Nasılsın napıyorsun. Teşekkür ederim güzel dileklerin için. İnşallah amin. Oluyor işte bazen yapıcak bişey yok malesef. Bende seni seviyorum teyzem benim

 73. Avatar Gülay Albasan

  Günaydın için biraz geç oldu ama, hayırlı günler için daha geç oldu sayılmaz .
  Herkese tüm güzel dostlarımıza en içten dileklerimle hayırlı bereketli ve sağlıklı günler ..

  • Hayırlı akşamlar gülay ablacım.Sabah gördüm yorumu ama cevap yazamadım. İnşallah seninde günün iyi geçmiştir. Başının ağrısı geçtimi

 74. ALLAH CC RAHATLIK VERSİN HAYIRLI BİR GÜNÜN SABAHINDA BULUŞMAK ÜZERE SEVGİMLE ALLAH’A EMANET OLUN SEVDİKLERİNİZLE BİRLİKTE🌍GÜZELLİKLERİM…. ÂMİNNN 💙🐦❤❤❤❤❤❤😘😘😘😘😘😘😘😘😘(( yarın boş bir sayfaya yazarız inşaAllah))

 75. Hayırlı geceler herkese. Güller değişmiş ama çok güzel olmuş bunlar.Sevdim. 🙂

  • Avatar Gülay Albasan

   Hayırlı geceler hoşgeldin çalıkuşum.

   • Ablam canım bitanecik Gülay ablacım. Hoşbuldum. Canım çok sıkkın benim 🙁

    • Avatar Gülay Albasan

     Hayırdır çalıkuşum, kim üzdü seni..

     • Kimse üzmedi sadece canın sıkkın biraz 🙁 sen nasılsın napıyorsun

      • Geçmiş olsun ablacım. Neyse benim gitmem lazım internet berbat durumda o yüzden babamın internetin kullanıyorum. Şimdide vericem. Kendine iyi bak. Allah rahatlık versin ❤️❤️❤️🌹🌹🌺🌺

       • Avatar Gülay Albasan

        Sanada hayırlı geceler çalıkuşum .
        Ve hayırlara uyanabilmek dileği ile..
        ALLAH RAHATLIK VERSİN..

    • 🍃🐦Kıyamam sana hayat çok değerli canını sıkmaya hiç bir şey deymez…. Sen itikatlı, inancı bol cicikızım… Her şey de bir neden sebep vardır.. Üzüldüğün sana sevinç getırır bilinmez Allah cc her şeyin en iyisini kısmet etsin sana.. Bu günleri ilerde hatırlayınca deymezmiş dersın yada unutursun.. Sana bıraktığı stresin yıprattığı sağlığın kalır.. Seni seviyorum 🍃🐦😘😍🌹❤🍬😴😴😴😴😴

   • Avatar Özgür GÜLAY’CIM

    Çokkkk geçmiş olsun kızım.. Kıyamam sana ve Allah şifalar versin.. İyi dinlenmeler tatlı uykular rüyalar… Allah’a emenet ol sevdiklerinle birlikte âminnn 😍❤😘🌹

 76. Hayırlı akşamlar herkese site ahalisi. Sayın yönetici memleketinde aysel köyde nurbanu ablam yaylada. Özgür teyzem ve gülay ablam geliyor arada peki diğerleri nerdeler yaa. İyilerdir inşallah.

 77. Avatar Günel ❤️Özgür Abla❤️

  Hayırlı Akşamlar❤️Dizi Ailesin❤️Gözel İnsanları Yorumcuları Nasılsınız İyi İstirahetler Geciresiniz Mutlu Olasınız Hep Üzünüz Gülsün ❤️Özgür Abla❤️Nasılsınız İstirahetiniz Güzel Geçsin Her Zaman Üzünüz Gülsün Her Zaman Seyfede Görünün Özgür Abla Siz Seyfede Olmayan Zaman Seyfe İyi Görünmür Rabbim Sizi Korusun Rabbim Ailenizin Dizi Ailesinin Üzerinden Sizi Eksik Etmesin Gözel Sözleriniz Seyfede🌹Güllerin Çiçeklerin Kokusun Verir Sizi Ve Dizi Ailesin Cok Sevirem Mutlu Olun

 78. HAYIRLI PAZARLAR EMİNE’CİM HUZUR SAĞLIKLA😘😍🌹❤HAYIRLI PAZARLAR SEMA KARDEŞİM GÖNLÜNCE ZAMANLAR💙😘😍💙LAMAZI GOGO GÜLÜMSETENİM HER ŞEY GÖNLÜNCE OLSUN 🐂🐮🐮🐮🐮🐮BOL BEREKETLİ TEREYAĞ VERSİNLER.. ❤😘😍❤GÜNEŞİM HAYIRLI PAZARLAR UMUTLAR MUTLULUK SAĞLIK BOLLUK GÖLGEN OLSUN GÜNEŞİMMMM ❤😘😍❤BALDİLİM HER GÜZELLİK SENİNLE OLSUN ALLAH’A EMANET OL BEBİŞLE ❤YORUMUMU OKUYANLAR VE SAYIN YÖNETİÇİ SAĞLIKLA MUSMUTLU PAZARLAR 🌹🌹🌹🌹🌹🌹

 79. Avatar Gülay Albasan

  Hayırlı huzurlu mutlu haftasonları tüm güzel dostlarımıza.
  Herkes iyidir İNŞAALLAH..

  • Avatar Özgür GÜLAY’CIM

   HAYIRLI PAZARLAR… NASILSIN HER İYİ GÖNLÜNCE OLSUN KIZIM… DÜN YORUCU BİR GÜN OLSADA ÇOKKKK GÜZEL CEMİYETİ TÜM SEVDİKLERİMLE… ((ELHÂMDÜLİLLÂH))
   😘❤🌹

  • Hayırlı günler mutlu pazarlar canım ablacım. İyiyiz şükür sen nasılsıl napıyorsun. Biz niye uzun zamandır konuşamıyoruz yaa. 🙁 sarı sıpan nasıl iyileştimi

   • Avatar Gülay Albasan

    Sağolasın çalıkuşum teşekkür ederim..
    Sarı sıpamda iyi çok şükür..
    Son gaz yaramazlığa devam ediyor..

 80. Hayırlı geceler site ahalisi. Ben geldim ama kimseler yok sanırsam. Nasılsınız napıyorsunuz keyifler nasıl

  • HAYIRLI PAZARLAR.. BEN ÇOKKK SEVGİLERİMLE ÖZLEM GİDERDİĞİM SÜNNET CEMİYETİNDE İDİM.. CİCİKIZIM HER ŞEY GÖNLÜNCE OLSUN 🍃🐦🍃🐦🍃🐦🍃🐦🍃🐦🍃🐦❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹😘😘😘😘😘😘😍😍😍😍😍😍

   • Mutlu pazarlar teyzem. Mutluluğun daim olsun inşallah. Seni mutlu görmek güzel birşey

    • HAYIRLI AKŞAMLAR BEN ÇOKKK KÜÇÜK ŞEYLERDE BİLE MUTLULUK GÖRÜRÜM.. DE SEVDİKLERİME HASRET KALIRSAM.. ALLAH KORUSUN.. GÜLMEYİ UNUTUYORUM… ELİMDE DEĞİL…. VE SENDE HEP MUSMUTLU OL CİCİKIZIM😘❤🌹🍃🐦ŞU KUŞLARI MAVİ GÖRMEK DAHA HOŞTU… 😘

 81. HAYIRLI SABAHLAR VE HAFTA SONU DİLEKLERİMLE…. AYAKLARINIZ GÜZEL YERLERE GÖTÜRSÜN SİZLERİ SEVDİKLERİNİZLE BİRLİKTE GÜLAY’CIM, EMİNE’CİM, SEMA KARDEŞİM, LAMAZİ GOGOM, GÜNEŞİM, BALDİLLİM, AYYÜZLÜM, CİCİKIZIM, GÜNEL’CİM, YORUMUMU OKUYANLAR VE SAYIN MEHMET OĞUZ BEY… HER ŞEY GÖNLÜNCE OLSUN ALLAH’A EMANET OLUN SEVDİKLERİNİZLE BİRLİKTE ÂMİNNN 🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹

  • BU GÜN YAZMAZSAM MERAK ETMEYİN AKŞAMA İLKGÖZAĞRIM ÇOCUKLARININ SÜNNET CEMİYETİ VAR.. ŞÜKÜRLER OLSUN RABB’İME Kİ EŞİMİN HER KEZ LE OLAN SORUNU ÇÖZÜLDÜ…ALLAH’IN İZNİ İLE…

  • Avatar Gülay Albasan

   Hayırlı günler mutlu keyifli ve huzurlu haftasonları özgür teyzecim..
   Senin adına çok sevindim..
   Eminimki şuan senden mutlusu yok..
   ALLAH DAİM ETSİN MUHABBETİNİZİ TÜM SEVDİKLERİNLE ..

   • Avatar Özgür GÜLAY’CIM

    ÂMİNNN ALLAH CC HER KULUNA VE GÖNÜL DOSTLARIMA NASIP ETSİN DUYGULU KIZIM… 🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹😍😍😍😍😍😍😘😘😘😘😘

 82. Avatar Günel ❤️Yemin❤️

  ❣️Yemin❣️Dizisin Kahramanları Reyhan Ve Emir❣️Aşk Ve Sevgi❣️Aşk Sevgi Bir Endise Deyil Tez Tez Deyişesen Aşk Sevgi Kalbe Dakil Oldusa Onu Kalbde Yaşat Öldürme Aşk 💕 İki İnsanın Bir Kalb Atışı Onu Durdurmayın Oyuncular Aşkı Yaşayılar Sonun Yapmılar Aşk Sevgi Reyhan Ve Emire Yaraşmır Cünkü Sonun Getirmeyeçekler Sadeçe Adları Sevgili Olarak Kalaçağ Hazal Ve Erkan Aşkı Neçe Bitdi Bilen Olmadı İkisi Aşk Sevgi Dedi İnsanlara Sevildiler Sevgili Kimi Üzüçü Hayatda Yaşayan Gercek Aşklar❤️Leyla Ve Meçnun❤️Ferhad Ve Şirin❤️Ve Son Anda Onların Adlarına❤️İlham Ve Ferize❤️Aşkıda Katıldı Aşk Sevgi Mükedes Duyğu Gözle❤️Kalbe❤️Akan Nehir Bütün Sevenlere❤️Ferhad Şirin❤️Aşkı Arzulayıram Reyhan Ve Emire Bu İmtahanda Uğurlar

 83. Hayırlı cumalar gülay ablacım. Teşekkür ederim. Yaaben seninlesohbet etmeyi çok özledim ama 🙁

 84. Avatar Günel 💌D.A💌

  Günaydın❤️Dizi Ailesin❤️Gözel Hanımları❤️Özgür Abla❤️Çalıkuşu Abla❤️Nurbanu Abla❤️Aysel Abla❤️Gülay Abla❤️Sema Abla❤️Konyalı Emine Abla❤️Ferize Abla❤️Xanım Abla❤️Aytaç Abla❤️Handan Abla❤️Fikriye Abla❤️Şule Abla❤️Demet Abla❤️Ayan Abla❤️Gözel Abla❤️☀️Oğuz Bey☀️Ve Dizi Ailesin Gözel İnsanları Nasılsınız Hayırlı Hurlu Bereketlı Çumalar Dualarınız İbadetleriniz Kebul Olsun Bütün Arzularınız Dualar Kimi Çiçek Acsın İyi Tetiler Ailenize Mutluluk Arzu Ediriz❤️Nurbanı Abla❤️Gözel Gezinti İyi İstirahetler Arzu Ediriz Koy Hayatı Gözel Melekler Sizi Korusun Dizi Ailesin Cok Sevirem Mutlu Olun ❤️Çalıkuşu Abla❤️Nasılsınız Çumanız Mübarek Hep Mutlu Olun Üzünüz Gülsün❤️Özgür Abla❤️Dizi Ailesin Gözel Meleki Nasılsınız Dularınız İbadetleriniz Rabbimden Kabul Olsun Yollunuz🕋Getmeye Kismet Olsun Melekler Sizi Korusun Sizi Cok Sevirem Mutlu Olun

  • Avatar ÖZGÜR GÜNEL ‘CİM

   HAYIRLI SABAHLAR, HAFTA SONU DİLEKLERİMLE HER ŞEY GÖNLÜNCE KIZIM VE İNŞAALLAH BU GÜZEL DİLEKLERİNE, LAYIK OLMAYI, KAVUŞMAYI NASİP ETSİN RABB’İM BANA VE SİZ GÖNÜL DOSTLARIMA… SEVGİMLE 🏡MUSMUTLU ZAMANLAR 🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹

 85. Hayırlı cumalar.. Benimde tel kasıyor. Yine de yazmak kısmet sorunlar olsada.. İyiyim 🍃🐦🐦🐦🐦🐦sen nasılsın 🐦😘😍🌍en güzel🍃🐦

  • Bende iyiyim teyzecim. Yaa internette çok sorun var yine baya düzeldi. Giriyorum yorum yapıyorum. Robot beye hatırlatma yapıyorum ben robot değilim diye. 🙂 Hatta bi ara delirttim sayın robotu. Bana resimler göstermeye başladı 🙂 🙂

   • Kızım sen niye delirtiyosun güzelim robotu üye girişine basıp ismini ve şifreni yazıyorsun oldu bitti ne var ki bunda 🙂

    • Sorma kızım yaa yapıcamda ama ilk üyliği ben yapmamıştım yaa. Oğuz hocam yapmıştı . İşte ben unuttum epostayı falan üyelik var ama giriş yapamıyorum. Oğuz hocam görüyorsan bicevap lütfen 🙂 🙂 🙂

 86. Selamlar hayırlı cumalar arkadaşlar nasılsınız

  • VE ÂLEYKÜMSELÂM BALDİMLİM HER ŞEY GÖNLÜNCE OLSUN ALLAH’A EMANET OLUN KIZIMMM
   😘😍❤🌹🌍SENİNLE GÜZEL

  • Selamlar ayselcim. Bizler iyiyiz sen nasılsın. Nerelerdeydin. Bizi bırakıp gittin haa. Minişim nasıl

   • İyiyim canım buralardayım ama canım pek konuşmak istemiyor nedense. Minişin de iyi çok şükür. Pazar günü köye gidiyorum ve uzunca bir süre İnternetim olmayabilir merak etme tamam mı

    • Ah be kızım yaa bi alabilsem telefonu konuşcamda alamıyorum malesef. Niye konuşmak istemiyoo canın iyisin dimi sorun yok. ? Bide sen yinemi köye gidiyorsun yaaa. Bu kadar çok köye gidilirmi 🙁

 87. Sayfa hakkında ki yorumuma gelince bıraksınlar bu işleri yahu dizi başlar sevgili olurlar dizi biter sevgi de biter..
  Ünlü bir şairin de dediği gibi; 🙂
  Eskiden sevdaluklar,
  Yürektendu yürekten,
  Şimdiki sevdaluklar,
  Hep döneyi direkten.. 🙂 🙂

  • Avatar LAMAZİ GOGO

   YAAAAAA BİR İNSAN NASIL BU KADAR GÜZEL, TATLI VE GÜLÜMSETEN OLUR ALLAH CC HER DAİM GÜLDÜRÜP MUSMUTLU HAYAT NADİP ETSIN SANA KIZIMMMM HAYIRLI CUMALAR 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😍😍😍😍😘😘😘😘🌹🌹🌹❤❤❤❤

 88. Başı dumanlı ve sisli yaylalardan hepinize Hayırlı cumalar site ahalisi neydiyonuz nasılsınız??
  Ben mi??tamda şu anda bu mesajı yazarken ineklerimi otlatıyom bir taraftan da 🙂
  Onları iyi besleyim ki giderken tereyağını bol götüreyim demi ama ee bu işler karşılıklı ben onlara bakayım ki onlarda bana baksınlar…
  Kendinize iyi bakın Allah’a emanet olun..

  • Hayırlı günler hayırlı cumalar nurbanu ablacım. İyilik şükür sen nasılsın. Ohh ne güzel yaylalardasın. Kolay gelsin. Ama nedense seni b türlü düşünemiyorum yaa bu şekilde. 🙂

  • Avatar Gülay Albasan

   Hayırlı cumalar Nurbanum. Kolay gelsin sana..
   Evet tereyağı baya kıymetli bir besin..
   ALLAH bol bol nasip etsin..

 89. Avatar Günel ❤️D.A❤️

  Hayırlı Sabahlar Hayırlı Çumalar Dizi Ailesin Gözel Hanımları Yorumcuları Nasılsınız Rabbim Dualarınızı İbadetlerinizi Kabul Etsin Zaman Hayatınıza Gözel Günler Getirsin Mutluluk Çansağlığı Getirsin Müselman Halklarına Savaşsın Günler Getirsin Şehidlerimize Ezizlerimize Allah Rehmet Etsin Mekanları Çennet Olsun Sağ Olun Var Olun Dizi Ailesi Hayırlı Çumalar❤️D.A❤️

  • ÂMİNNN ALLAH RAZI OLSUN GÜNEL’CİM HER ŞEY GÖNLÜNCE OLSUN ALLAH’A EMANET OL SEVDİKLERİNLE BİRLİKTE KIZIM… HAYIRLI CUMALAR 😘😍❤🌹

 90. ŞU AN TV TRT1DE.. TEK YÜREK.. KEREMCEM.. HOCASI İLE KONUŞMASI SARILMASI ROLÜ.. TEK KELİME İLE AYAKTA👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏 İLK BÖLÜMLERİNİ İZLEMİŞTİM HAFTALIK DİZİ.. PEK İZLEMEYİNCE FAKAT FRAGMANINI GÖRDÜĞÜM HANGİ DİZİ OLURSA KONUSUNU BİLİYORUM… ÇOĞUNLUKLA…

 91. HAYIRLI GECELER GÜLAY’CIM, EMİNE’CİM, SEMA KARDEŞİM, LAMAZİ GOGOM, GÜNEŞİM, BALDİLLİM, AYYÜZLÜM, CİCİKIZIM, GÜNEL’CİM, YORUMUMU OKUYANLAR VE SAYIN YÖNETİCİ ALLAH RAHATLIK VERSİN O’NUN MEKÂNINDA O’NA EMANET OLUN SEVDİKLERİNİZLE BİRLİKTE ÂMİNNN 🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹

  • HAYIRLI GECELER.. BEN GELDİM KİMLER VAR NE ZAMAN… GALİBA BEN UYUYUNCA… SENİ VE CANLARIMI ÇOKKKK SEVİYORUM 🌍🏡MUSMUTLU ZAMANLAR 🍃🐦🐦🐦🐦🐦🐦❤❤❤❤❤❤❤💙

   • Hayırlı cumalar canım teyzem. Yaa internet çok kötü çekiyor. Dün yaa giremiyordum yada yorum gönderemiyordum bugünde baya zor gönderiyorum. Sen nasılsın

 92. Bence sevgili olmasınlar.Dizi aşkları gerçek olmuyor.Dizi
  bitip yolları ayrılana kadar sürüyor.Bu ünlüler sayesinde aşkın da cılkı çıktı maalesef.Hem aralarında da yaş farkı çok sanırım..Neyse gününüz huzurla geçsin

  • 💙MAVİŞİM ÖZGE.. 32. GÖKBERK.. 31 ÖZGE YAŞINI GÖSTERMEYENLERDEN GALİBA VE BENDE GOOGLE DEN OĞRENDİM.. SANATCI AŞKINDA ÖRNEK.. ARZU ONAN&MEHMET ASLANTUĞ.BİR KAÇ TANEDE OLSA YILLAR GEÇMELİ.. ÖRNEK GÖSTERMEK İÇİN.. VE GENÇLİĞE YANLIŞ ÖRNEK… ÇOK HAKLISIN SEVGİYE SAYGI KALMADI… ABLASI..💙😘😍

 93. YAĞMURLU BİR ADAPAZARI’NDAN SELAM VE SEVGİYLE GÜNÜNÜZ AYDIN, FERAH GÖNLÜNCE OLSUN GÜLAY’CIM, EMİNE’CİM, SEMA KARDEŞİM, LAMAZİ GOGOM, GÜNEŞİM , BALDİLLİM, CİCİKIZIM, VE SAYIN YÖNETİÇİ YÜZÜNÜZDEN, GÖNLÜNÜZDEN TEBESSÜM EKSİK OLMASIN…. 🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹

  • Avatar Gülay Albasan

   Sağolasın teyzecim, evet bizimde burda ” İSTANBUL”‘da baya güzel yağış var..
   Hatta hava sonbahar mevsimini anımsatacak kadar serinledi..

   • Her canlı biraz Allah ‘ın izni ile nefes aldı.. Burda yağarken Rabb’im rahmetini orman yangını üzerine nasip et hayırlala sönsün…. Dedim durdum..

  • Hayırlı günler güzel ablam.❤️

   • SANA DA HAYIRLI GECELER, VE ALLAH RAZI OLSUN,KARDEŞİM.. ALLAH’A EMANET OL SEVDİKLERİNLE BİRLİKTE ÂMİNNN 💙💙💙💙💙💙😘😘😘😘😘🌹🌹🌹🌹🌴🌴🌴🌴🌿🌿🌿Çocuk gibi emejileri seviyorum… 😍

 94. Avatar Gülay Albasan

  Bence Gökberk ve Özge sevgili olmasınlar..
  Çünkü medyatik olunca o sevgili durumu fazla uzamıyor, en ufak bir sorunda herkes kendine ya fazla güvendiğinden, yada, ‘elimi sallasam ellisi” şeklindeki düşüncedenmidir nedir? o çok büyükmüş gibi görünen sevgi, bir anda kendini ayrılık rüzgarına bırakıveriyor..
  Bu yüzden yine annemin değimiyle ” Herkes yiyeceği helva’nın başına otursun”…

  • AYYYYY NE GÜZEL KISA ÖZ ANALİZ OLMUŞ HELE ANNEMİN SÖZÜ ((HER KEZ YİYECEĞİ HELVANIN BAŞINA OTURSUN)) ÖYLE OLSAYDI İNSANLAR NE BORÇLARI NE SORUNLARI OLURDU İNSAN OĞLUNUN BAZILARI IŞIĞA KOŞAN KELEBEKLER GİBİDİR… DUYGULU KIZIM… HER İŞİNDE ALLAH CC YAR VE YARDIMCIN OLSUN 😘😍❤🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹

 95. HAYIRLI GECELER GÜLAY’CIM,EMİNE’CİM, SEMA KARDEŞİM, LAMAZİ GOGOM, GÜNEŞİM, BALDİLLİM, CİCİKIZIM, GÜNEL’CİM, XANIM VE SAYIN MEHMET OĞUZ BEY.. ALLAH EMANET OLUN SEVDİKLERİNİZLE BİRLİKTE ÂMİNNN….. VE BENİM ÜYELİK SİLİNMİŞ NEYSE YARIN DENERİM TEKRAR..

  • Sen istersinde ben gelmezmiyim teyzem benim. Nasılsın

   • AAYYYYY GEÇ KALDIM İYİYİM KIZIM.. TATLI UYKULAR RÜYALAR ALLAH’A EMANET OL SEVDİKLERİNLE BİRLİKTE ÂMİNNN 🍃🐦🍃🐦🍃🐦🍃🐦🍃😘😍❤

 96. Avatar Günel ❤️Yemin❤️

  ❤️Yemin❤️Reyhan Ve Emir Aşk Hekayesin Kahramanları Dizi Onları İyi Oyuncu Kimi Yetişdirdi Onların Arasında Gercek❤️Aşk❤️Yaranmasın Arzu Ediriz Oyuncuların Arasında Olan Aşk Tez Solur Hazal Erkan Ve Diger Oyunculardada Olan Durum Oyuncular Dizide Olan Aşkı Hayatda Yaşamak İsterler Ama Bunu Sonun İyi Yapmılar❤️Aşk Sevgi❤️Deyiler Ayrılılar Reyhan Emir Aşkı Hayatdada Mutlu Olsun❤️Aşk❤️Mükedes Duyğu Hz.Yusif (S.A) Aşk Kirli Kalpde Yuva Kuramaz Aşk Olan Kalpde Azan Duyulur

 97. Neden olmasın ben dizinin ilk başladığından beri yakışdırıyordum hatda dizinin 3 bölümünde mesaj atmışdım biri birinize çok yakışdını söylemişdim çok da güzel olur ben onaylıyorum iyi günler

 98. Ben yemin dizisiniseyretmeye başladığının kısa bir bölüm sonrasında ilk ben farkettim.yorumlardada iddialı bir şekilde bunlar rol yapmıyor.asklarni diziye yansıtıyor.bu bakislar rol olamaz diye yazdım.iddada ediyorum ancak gerçek sevgi bu bakışları gösterir dedim
  bunlar sevgilerini diziye yansıtıyorlar rol yapmıyorlar aşklarını dizide yaşıyorlardiye yazdım.hicbir yemin seyircisi bana inanmadı.ama neymiş aşkı gerçek yaşayanlar anlatmış ancak.

Etiketler