Yalı Çapkını Ferit New York’a Gitti mi, Diziden Çıktı mı Geri Dönecek mi?

20.12.2022
26

Yalı çapkın dizisinin 14. bölümünde sürprizler izleyiciyi bekliyor. Geçtiğimiz hafta yayınlanan Yalı Çapkını dizisinin 13. bölümünde final sahnesinde Ferit New York’a gitmek için havalimanına gitmiş ancak Seyran onu son dakika görüp vazgeçirmeye çalışmıştı. 23 Aralık Cuma akşamı yayınlanacak olan Yalı Çapkını dizisinin 14. bölümünde Ferit’in New York sevdasından vazgeçmediğini görüyoruz.  yali capkini gerit diziden cikti mi

Yalı Çapkını Ferit New York’a Gitti mi, Diziden Çıktı mı?

Yalı Çapkını dizisinde Ferit New York’a neden gitti? Seyran onu niçin ikna edemedi elbette merak edildi. Ancak bu sorular kadar merak edilen başka bir konu da Ferit karakterinin tamamen diziden çıkması ayrılması oldu. Sitemize son gelen yorumlarda da ziyaretçilerimiz Ferit’in Yalı Çapkını dizisinden çıkıp çıkmadığını merak etmişlerdi. Seyran’a rağmen New York’a giden Ferit bir süre orada kalarak kendisine toplamaya çalışacak. Ancak bu sırada hem Seyran hem de Halis Ağa oldukça zor günler geçirecek.

Halis Ağa torunu Ferit’in kendisinin yüzünden ülkeden ayrıldığını düşündüğü için hastaneye düşecek. Kalp rahatsızlığı geçiren Halis Ağa hastanede Seyran ile görüşerek. Ferit’in gerçekten nerede olduğunu ona soracak ve Seyran da Amerika’ya gittiğini söyleyecek. Ferit’in Amerika’ya gitmesi Yalı Çapkını dizisinde en fazla Halis Ağa ve Seyran’ı üzecek. Çünkü ev halkının bir kısmı Seyran yüzünden Ferit’in gittiğini düşünürken bu konuda Seyran da kendisini suçlamaya ve Ferit’i ikna edemediği için kendisine kızmaya başlayacak. Gelelim Ferit diziden çıktı mı? Amerika’dan geri dönecek mi sorusuna.

Ferit karakterini hayat veren Mert Ramazan Demir geçtiğimiz hafta magazin dünyasına oldukça olumsuz bir şekilde yansımıştı. Kubilay Aka ile arasında bir gerginlik oluşan Mert Ramazan Demir magazine yansıyan bu olay sonrasında bir müddet diziden uzaklaşarak New York’ta kafa dinlemeyi ve kameralardan uzak durmayı tercih etti. Bu nedenle dizideki senaryo gerçek hayattaki ile örtüşerek Ferit karakteri bir süreliğine Amerika’ya gitti gösterildi.  mert ramazan demir yali capkini dizisinden ctik mi

Yalı Çapkını Ferit Diziye Ne Zaman Dönecek?

Bu kısa sürecek olan ayrılığın hemen ardından Ferit 2 bölüm sonra İstanbul’a geri dönecek ve Seyran’a kavuşacak. Bu sırada Halis Ağa hastaneden çıkacak ve torununa muhteşem bir karşılama yapacak. Aldığımız son bilgilere göre Seyran’ı babasının evinden almak için giden Ferit onu gelinlik ile babasının evinden çıkaracak ve ilk başta yapamadığı jestleri ona şimdi yapacak. Seyran’ın ileriki bölümlerde giyeceği gelinliği sizlere sunuyoruz.

Yalı Çapkını dizisi Ferit New York’a gitti mi, diziden çıktı mı geri dönecek mi konusunda sizlere yazacaklarımız şimdilik bu kadar. Konuyu toparlayacak olursak Ferit New york’a gitti ancak diziden çıkmadı. Ferit karakteri 2 bölüm sonra Amerika’dan geri dönecek ve Seyran’la güzel mutlu günleri başlayacak. Sizler de aşağıdaki yorum kısmına yorum ve görüşlerinizi yazabilir bu konuda merak ettiklerinizi sorabilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
Dizioyuncu.Com site yöneticisi. 1978 yılında Kayseri'de doğdum. Gazi Üniversitesi'nde Yakınçağ Tarihi anabilim dalında yükseklisansımı tamamladım. Fotoğraf, Fenerbahçe ve otomobiller özel ilgi alanımdır. Eğitim ve habercilik alanlarında web siteleri kurdum. Halen Dizioyuncu.com sitesinde güncel haberler yayınlamaya devam ediyorum.
YORUMLAR

 1. Meherbaan dedi ki:

  Evet bende böyle istemiyorum yani Mert Ramzan demir diziden ayrilmasin

 2. B_va dedi ki:

  Mert Ramazan Demir diziden ayrilmasin yoksa bu dizi batar kimse diziyi izlemez

  1. S/М dedi ki:

   💗cok guzal dizi