Yalı Çapkını Saffet Kimdir? Suna’nın Talibi (Ediz Akşehir)

24.03.2023
1.576

Yalı Çapkını Saffet kimdir? (Suna’nın Talibi) Sizlerle paylaşacağız. Çekimleri Gaziantep’te başlayan ve İstanbul’da devam eden Yalı Çapkını dizisinin yönetmen koltuğuna Burcu Alptekin oturmaktadır. Star Tv’de yayınlanan Yalı Çapkını dizisi Saffet karakterini oyuncumuz Ediz Akşehir canlandıracaktır. Bizlerde Yalı Çapkını Saffet kimdir? Suna’nın talibi Saffet karakterini canlandıran oyuncumuz Ediz Akşehir’i yakından tanıtacağız.

Yalı Çapkını Saffet Karakteri Kimdir?

Yalı Çapkını Saffet Kimdir Suna’nın TalibiYapımcılığını OGM Pictures’in üstlendiği Yalı Çapkını Saffet karakteri, diziye yeni katılmıştır. 25. Bölümde izleyici karşısına çıkacak olan Saffet, Suna’ya talip olacaktır. İfakat, Saffet’i Suna’ya uygun bir eş olarak görmüştür. Bundan dolayı da ikiliyi tanıştırmak isteyecektir. Tekne gezisine scooterla gelen Saffet, Kazım Ağa ve ailesine kendini sevdirmeye çalışacaktır.

Yalı Çapkını Saffet Kimdir?

Suna’ya talip olan Saffet karakterini başarılı oyuncumuz Ediz Akşehir canlandıracaktır. Cuma günün en çok izlenen dizisi olan Yalı Çapkını’nın sevenleri oyuncumuz Ediz Akşehir’i de merak etti. Bizlerde Yalı Çapkını dizisine 25. bölümde Saffet karakteriyle dahil olan başarılı oyuncumuz Ediz Akşehir’i yakından tanıtacağız ve Ediz Akşehir hakkında ki bilgileri sizlerle paylaşacağız.

Ediz Akşehir

1986 yılında İzmir’de dünyaya gelen Ediz Akşehir, Eskişehir Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvar’ından mezun olmuştur. Daha sonra ise Tiyatro Anadolu’da oyuncu olarak görev yaptmıştır. İstanbul Devlet Tiyatrosu’nda iki sezon oyuncu olarak yer alan Ediz Akşehir, kamera karşısına ilk defa 2021 yılında Mahkum dizisiyle geçmiştir. Haliç Üniversitesi’nde öğretim elemanı olarak çalışan oyuncumuz Binbir İletişim Menajerlik Şirketine bağlı olarak çalışmaktadır.

Ediz Akşehir Yer Aldığı Diziler

Aktif olarak tiyatro oyunlarında sahne alan Ediz Akşehir, kamera karşısına ilk defa 2021 yılında Makhum dizisiyle geçmiştir. Başarılı oyuncumuz şimdilerde ise Star Tv’nin reyting rekortmeni Yalı Çapkını dizisinde Saffet karakterine hayat verecektir.

Ediz Akşehir Resmi İnstagram Hesabı

Sektörün yeni yüzlerinden olan oyuncumuz Ediz Akşehir resmi Instagram hesabından sık sık paylaşım da bulunmaktadır. Instagram da 15 gönderisi ve yaklaşık bin takipçisi bulunan oyuncumuz Ediz Akşehir’in resmi Instagram hesabı: @edizaksehir1

Ediz Akşehir Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

İzleyiciler Ediz Akşehir’in hayatında birinin olup olmadığını da merak etti. Ancak Ediz Akşehir henüz evli değildir. Oyuncumuz sektörde yeni olduğu için daha önce başına yansıyan bir sevgilisi olmamıştır. Bundan dolayı da başarılı oyuncumuz Ediz Akşehir’in hayatında bilinen biri yoktur.

Yalı Çapkını Saffet – Ediz Akşehir Kıyafetleri

Başarılı oyuncumuz Ediz Akşehir, Yalı Çapkını dizisi ile anlaşma sağlanmıştır. Yalı Çapkını dizisinde Saffet karakterini canlandıracak olan oyuncumuz Ediz Akşehir’in kıyafetleri de merak ediliyor. Bizlerde oyuncumuz Ediz Akşehir’in Yalı Çapkını’nda giydiği tüm kıyafetlerini marka ve fiyat bilgisi vererek sayfamıza ekleyeceğiz.

Yalı Çapkını Saffet karakterini ve Saffet karakterini canlandıran Ediz Akşehir’i yakından tanıttık. Sizlerle konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.