Yalı Çapkını Zerrin Kimdir? Pelin’in Annesi (Toprak Sağlam)

20.02.2023
2.450

Yalı Çapkını Zerrin kimdir? (Pelin’in annesi) Sizlerle paylaşacağız. Yönetmen koltuğunda Burcu Alptekin’in oturduğu Yalı Çapkını dizisi OGM Pictures imzalıdır. İzleyiciler çekimleri Gaziantep’te başlayan ve İstanbul’da devam eden Yalı Çapkını dizisi Zerrin karakterini de merak etti. Zerrin karakterini Toprak Sağlam canlandıracaktır. Yalı Çapkını dizisi Zerrin kimdir? Zerrin karakterine hayat veren oyuncumuz Toprak Sağlam’ı yakından tanıtacağız. Yalı Çapkını dizisine yeni gelen oyuncular.

Yalı Çapkını Zerrin Karakteri Kimdir?

Pelo’nun annesi olan Zerrin karakteri, Star Tv’nin reyting rekortmeni Yalı Çapkını dizisine yeni katılmıştır. Sonradan dahil olmasına rağmen dizinin önemli karakterlerinden biri olan Zerrin, Pelin’in annesidir. Yalı Çapkını dizisine Gülgün’ün kendinisini aramasıyla dahil olan Zerrin karakterini oyuncumuz Toprak Sağlam canlandıracaktır.Toprak Sağlam Yalı Çapkını dizisinde Pelonun annesi Zerrin

Yalı Çapkını Zerrin Kimdir?

Pelo’nun annesi Zerrin karakterlerine Toprak Sağlam hayat verecektir. Geniş izleyici kitlesine sahip olan dizinin sevenleri oyuncumuz Toprak Sağlam’ı da merak etti. Bizlerde bu nedenle oyuncumuzu araştırdık. Bundan dolayı da Toprak Sağlam kimdir? Daha önce hangi diziler de yer almıştır? Kamera karşısına ilk defa hangi proje ile geçmiştir? Evli mi, sevgilisi var mı? Gibi soruların en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.

Toprak Sağlam Kimdir?

9 Ekim 1985 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Toprak Sağlam, Müjdat Gezen Sanat Merkezi (MSM) Konservatuvarı tiyatro bölümünden birincilikle mezun olmuştur. Kamera karşısına ilk defa 2020 yılında Sanem isimli sinema filmiyle geçen oyuncumuz 11 yıl halk dansları yapmıştır. Hala profesyonel olarak dans eden oyuncumuz ayrıca yıllardır gitar çalıp şarkıda söylemektedir. 2008 yılında Umut Veren Yeni Kadın Oyuncu ödülüne layık görülen Toprak Sağlam, en son 2022 yılında El Kızı dizisinde yer almıştır.Yalı Çapkını Zerrin Pelin’in Annesi

Toprak Sağlam Yer Aldığı Diziler

2005: İlk Göz Ağrısı
2006: Cemile
2006: Karınca Yuvası
2007: Kuzey Rüzgarı
2008: Dantel
2009: Hicran Yarası
2010-2011: Yerden Yüksek
2012: Böyle Bitmesin (konuk oyuncu)
2013: Osmanlı Tokadı
2015: Kara Ekmek
2016-2017: Bodrum Masalı
2018: Mehmed: Bir Cihan Fatihi
2019-2020: Güvercin
2020: Şeref Sözü
2021: Kahraman Babam
2021-2022: Elkızı
2023: Yalı Çapkını

Toprak Sağlam Resmi Instagram Hesabı

Resmi Instagram hesabından özel hayatı ve yer aldığı projeler hakkında sık sık paylaşımda bulunan oyuncumuzun Instagram’da 261 gönderisi ve yaklaşık olarak 90 bin takipçisi bulunmaktadır. Toprak Sağlam’ın resmi Instagram hesabı: @topraksaglamofficial

Toprak Sağlam Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Oyuncumuzun sevenleri onun hayatında birinin olup olmadığını da merak etti. Bizlerde bu nedenle araştırdık. Ancak Toprak Sağlam, özel hayatıyla gündeme gelmekten hoşlanmamaktadır. Bundan dolayı da oyuncumuz Toprak Sağlam’ın hayatında bilinen biri yoktur.

Yalı Çapkını Zerrin – Toprak Sağlam Kıyafetleri

Kusursuz fiziğiyle giydiği her şeyi yakıştığı biri olan oyuncumuz Toprak Sağlam, güzelliğiyle de büyük beğeni toplamaktadır. Toprak Sağlam, modayı da yakından takip etmektedir. Bizlerde bu nedenle ilerleyen günlerde güzel oyuncumuz Toprak Sağlam’ın Yalı Çapkını dizisinde giydiği tüm kıyafetlerini, elbiselerini marka ve fiyat bilgisi vererek detaylı şekilde sayfamızdan paylaşacağız.

Yalı Çapkını Zerrin kimdir? Pelin’in annesi Zerrin karakterine hayat veren oyuncumuz Toprak Sağlam’ı yakından tanıttık. Sizlerle konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YORUMLAR - GÖRÜŞLER

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yapabilirsin.