Yalı Çapkını Betül Kimdir? Kazım’ın Asistanı

17.03.2023
3.771

Yalı Çapkını Betül Kimdir? Kazım’ın asistanı mı Orhan’ın sekreteri mi bilgiler burada. 17 Mart cuma akşamı yayınlanan yalı çapkını dizisinin 24. bölümünde Pelin’in annesi Zerrin karakteriyle birlikte diziye Betül rolü de dahil oldu. Özellikle Kazım ağanın ofis sahnelerinde karşımıza çıkan Betül kimdir gerçek adı soyadı nedir daha önce hangi dizilerde oynadı detaylar konumuzda.yali capkini dizisi betul kiminle sevgili

Yalı Çapkını Dizisi Betül Kimdir?

Yalı çapkını dizisinde Orhan’ın sekreteri olan Betül aynı zamanda Kazım ağa’ya da asistanlık yapacak. Oldukça güzel bir kız olan Betül kim için geldi, Ferit ile Betül birbirine yakınlaşacak mı gibi sorular da merak edildi. Betül dizide Orhan Bey’in asistanıdır. Ferit ile bindiği asansörde oldukça yakınlaşan Betül yaptığı sohbet ile ve Ferit’in elini tutup bilekliğini incelemesiyle farklı sorular da beraberinde geldi. İlerleyen bölümlerde Ferit ile Betül arasında bir yakınlaşma olacak mı merak ediliyor.

Yalı Çapkını Betül Kimdir Kazım'ın Asistanı Betül’ün Fuat ile gizemli gizemli bir ilişkisi olduğu tahmin edilse de Ferit ile ilerleyen bölümlerde de bir yakınlaşma ortaya çıkabilir. Her şeyden önce yalı çapkını dizisi Betül kimdir gerçek adı soyadı nedir bu konularda bilgileri sizlerle paylaşalım.

Yalı Çapkını Betül Neden Geldi, Kiminle Sevgili Olacak?

Yalı Çapkını dizisinde Betül rolünü canlandıran oyuncunun adı şuan netleşmedi. Betül dizide önemli bir karakterdir. Çünkü Betül Orhan’ın asistanı iken Kazım’a da yardımcı olacaktır. Betül’ün Fuat ile gizemli bir ilişkisi olduğu tahmin ediliyor. Ancak Betül ile Ferit’in asansörde yakınlaşması, Ferit’in Betül’ün bilekliğini incelemek için kolunu tutması seyirci şaşırtıyor. Ferit ve Seyran aşkını beklerken Ferit’in başka kadınlara olan düşkünlüğü herkese yeşil ışık yakması artık seyirciyi de çıldırtıyor. Betül rolü ile Ferit yakınlaşacak mı ilerleyen bölümlerde göreceğiz.

Betül rolünü canlandıran oyuncu belli olduğunda konumuza ekleyeceğiz. Sizce Betül rolü ile kim yakınlaşacaktır? Yalı Çapkını dizisini izliyor musunuz? Yorumlarınızı aşağı yazınız.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yaz..