Erkan Meriç 2023-2024 Yeni Sezon Hangi Dizide Kiminle Başrolde

26.12.2022
5.436

Ekranın en sevilen isimlerinden birisi olan Erkan Meriç yeni sezonda yeni bir dizi ile dönecek mi yoksa bu sezonda tv den uzak mı kalacak merak ediliyor. Bizde hayranlarının sesi olarak Erkan Meriç 2023-2024 Yeni Sezon Hangi Dizide Kiminle Başrolde Oynayacak? diye sormak ve 26 Temmuzda doğum günü olan oyuncumuza mutlu yıllar demek için bu sayfayı oluşturduk. Sizlere en ince ayrıntıları ile Erkan Meriç hakkında bilgiler vermeye çalışacağız. Not: Yakışıklı oyuncu Erkan Meriç son olarak yazgı dizisi ile anlaştı. Yazgı Dizisi Oyuncuları burada.

Erkan Meriç 2020 - 2021 Yeni Sezonda Kiminle Başrolde Oynayacak

Erkan Meriç 2023-2024 Yeni Sezonda Hangi Dizide Oynayacak?

Sevilen oyuncuların başında yer alan ve oynamış olduğu Adını Sen koy dizisi ile akıllarda kalan ekranın gülen yüzü, oyunculuk becerisinin oldukça iyi hissedildiği Erkan Meriç yeni sezonda bir yapım şirketi ile anlaştı mı hangi dizide oynayacak hangi kanalda dizisi olacak gibi sorular merak edilirken oyuncunun son olarak açmış olduğu mekanda zaman geçirdiği ve yeni sezon öncesinde herhangi bir açıklama yapmadığını öğrendik. 26 Temmuz 1986 tarihinde doğan Erkan Meriç’in bugün doğum günü aynı zamanda. Bu vesile ile kendisinin yeni sezonda hangi dizide olacağını ve hangi dizi ile ekrana geleceğini merak ediyoruz herkes gibi. Şimdilik açıklanmış kesinleşmiş bir dizi ve haberi yok.

Haziran ayında Amerika’ya giden ve özel işleri için bir takım görüşmelerde bulunan Erkan Meriç oradaki fotoğraflarını paylaşınca bizde en yeni ve güncel resimler olarak onları sizlere sunmak ve bir klip gibi hazırlamak istedik. Aşağıdaki video klipten Erkan Meriç ile ilgili son resimleri görebilir ve oyuncumuzun Amerika gezisinden son resimlere bakabilirsiniz. İşte Erkan Meriç Amerika seyahatinden arda kalanlar:

Erkan Meriç 2023-2024 Yeni Sezonda Kiminle Başrolde Oynayacak?

Elbette bu soruyu neden sorduğumuzu az çok tahmin edersiniz. Hazal Subaşı ile birlikte iki sezon boyunca oldukça güzel bir iş çıkarak hem TRT1 ekranlarında hem de Star tv de Adını Sen Koy dizisi bir günlük dizinin ötesine geçmiş ve oldukça yüksek izlenme oranları ile beğeni toplamıştı. Erkan Meriç 2022-2024 sezonunda yeni bir dizide şimdilik görünmüyor ama bu işler hiç belli olmaz bir de bakmışsınız haftaya bir dizi ile adı anılıyor ve çekimlere başlamışlar. Çünkü Karamel yapım Erkan Meriç ile çok iyi anlaşmış ve yeni dizilerinde birlikte olmak üzere ayrılmışlardı Adını Sen Koy dizisinden. Şimdi yeni bir sezon başlıyor ve Erkan Meriç’in hangi dizide hangi oyuncu ile birlikte oynayacağı çok merak ediliyor. Özellikle Hazal Subaşı ile olup olmayacağı merak konusu oldu.

Erkan Meriç ile Hazal Subaşı yeniden aynı dizide oynar mıBildiğiniz üzere Hazal Subaşı son olarak TRT1 ekranlarında Salı günleri yayınlanan Halka dizisinde rol almaya devam ediyor. Ancak dizinin çok devam edeceğini düşünmüyoruz. Son zamanlarda 2 oranında bile total reyting alamayan dizinin yeni sezon dizilerinin başlaması ile şansı daha da düşecek görünüyor. Bu nedenle Hazal Subaşı da bir müddet sonra Halka dizisinden ayrılacak. Bu nedenle acaba Hazal ile Erkan yeniden aynı dizide oynarlar mı sorusu akıllara geliyor.

Erkan Meriç ile Hazal Subaşı Yeniden Aynı dizide Oynayacak mı? 2023-2024

Erkan Meriç Yeni Sezon Hangi Dizide Kiminle Başrolde

Erkan Meriç ile Hazal Subaşı yeniden birlikte aynı dizide oynarlar mı elbette çok merak ediliyor. Bu sevilen oyuncuların yeniden aynı dizide oynamasını isteyenlerin iki nedeni var. Birincisi Erkan Meriç ile Hazal Subaşı daha önce birlikte oynadıkları Adını Sen Koy dizisi ile gönüllere girdiler. Öylesine saf öylesine temiz bir sevgiyi izleyiciye aktardılar ki bu oyuncular diziyle özdeşleşti adeta. Bu nedenle Erkan Meriç ile Hazal Subaşı yeniden aynı dizide oynasın istekleri oldukça fazla geliyor.

Diğer bir neden de Erkan Meriç ile Hazal Subaşı’nın dizi dışında gönül ilişkilerinde de bir süre birlikte olmaları ve oldukça güzel bir aşka yelken açmalarıdır. Artık dizilerinin reklamımı diyelim yoksa gerçekten bir aşk mı diyelim bilemedik ama birbirine oldukça yakıştıklarını açıkça söylememiz gerekir. İşte sevenleri bu birbirine yakıştırdıkları oyuncuları yeniden bir arada görmek istiyorlar.

Erkan Meriç ile Hazal Subaşı en güzel video kliplerden birisi:

Erkan Meriç Kimdir? Hakkında Özel Bilgiler

Erkan Meriç kimdir? 26 Temmuz 1986 yılında Mersin’de doğan manken ve oyuncu Erkan Meriç eğitimini de doğduğu şehirde tamamlamıştır. İlkokul ile lise yıllarını başarılı bir şekilde Mersin’de tamamlayan Erkan Meriç üniversite eğitimi için de Mersin’deki Üniversitede eğitim almış ve Elektronik Otomasyon Bölümünü başarılı bir şekilde tamamlayarak diplomasını 2008 yılında almıştır.Uzun bir süre futbolla ilgilenen Erkan Meriç üniversite yıllarından itibaren bir ajansa kaydolup mankenlik yapmaya da başlamıştır. Erkan Meriç’in kaderini asıl değiştiren olay ise 2008 yılında katıldığı Best Photo Model yarışması olmuştur.

Erkan Meriç 2019-2020 Hangi Dizide Kiminle Başrolde OynayacakYakışıklı oyuncu Erkan Meriç 2008 senesinde Best Photo Model yarışmasına katılmış bir sonraki yıl 2009 da ise Best Model of Turkey yarışmasına katılarak burada birinci olmuştur. Erkan Meriç artık tescilli bir yakışıklı olmuş ve adını daha geniş kitlelere duyurmaya başlamıştır. Erkan Meriç elde ettiği Türkiye’nin en iyi erkek modeli ünvanıyla 2019 yılında Bulgaristan’da yapılan Best Model of the World yarışmasında Türkiye’yi başarıyla temsil etmiş ve burada da birinci olarak Dünya’nın en iyi erkek mankeni ünvanını almıştır.

Erkan Meriç 2019-2020 Yeni Sezon Hangi Dizide

Erkan Meriç Hangi Dizilerde Oynadı rol aldı?

Erkan Meriç’in mankenlik konusundaki başarısı hemen ardından dizi yapımcılarından teklifler almasıyla sonuçlanmıştır. İlk olarak Bedel dizisinde oynayan Erkan Meriç daha sonrasında Fatmagül’ün Suçu Ne dizisinin bazı bölümünde konuk oyuncu olarak rol aldı. Ama Erkan Meriç’i asıl tanınan bir oyuncu haline getiren dizi ise Trt1 ekranlarında yayınlanan bir günlük dizi olan Adını Sen Koy dizisindeki baş rolüdür. Adını Sen Koy dizisinde Ömer karakterini canlandıran ve Hazal Subaşı’nın oynadığı Zehra karakteri ile büyük bir aşk yaşayan Erkan Meriç herkesin dikkatini çekmiştir. Erkan Meriç canlandırmış olduğu Ömer karakteri ile Adını Sen Koy izleyicisinin kalbine taht kurmuş ve o zamandan beri Hazal Subaşı ile adı anılır olmuştur.

Erkan Meriç Hazal Subaşı sevgili mi

Dizi setinde başlayan aşkları uzun süre devam etse de Hazal Subaşı’nın farklı dizilerde rol alması ve Erkan Meriç’in Adını Sen Koy dizisinden sonra açmış olduğu mekanla ilgilenip daha çok orada zaman geçirmesi ikilinin arasını açmış ve ayrıldıklarını açıklamışlardır. Hazal Subaşı daha sonra Kanal D de ekrana gelen Bir Umut Yeter dizisinde 6 bölüm oynadıktan sonra Trt1 ekranlarında başlayan Halka dizisinin kadrosuna dahil olmuş, Erkan Meriç ise Adını Sen Koy dizisinden sonra herhangi bir dizide rol almamıştır.

İkimize Bir Dünya filmi Erkan Meriç ve Yağmur AyErkan Meriç Hangi filmde rol aldı: Best Model of Turkey 2015 birincisi olan Yağmur Ay ile Best Model of the World 2009 birincisi Erkan Meriç birlikte İkimize Bir Dünya isimli filmde buluştular. Sait Faik Abasıyanık’ın eserinden uyarlanan İkimize Bir Dünya isimli sinema filminde baş rolü üstlenen Erkan Meriç ve Yağmur Ay oldukça keyif aldıkları filmin gişesi pek istedikleri gibi olmasa da bu ilk film başrolü oldu her iki oyuncu içinde.. Erkan Meriç İkimize Bir Dünya filminden başka sinemada rol olmamıştır.

Erkan Meriç Hazal Subaşı 2019-2020 Yeni Sezon Hangi Dizide

Erkan Meriç 2022-2024 Yeni Sezon dizisi nedir?

Erkan Meriç’in şimdiye kadar açıklanmış bir dizi ile veya yapımcısı ile görüşmesiyle ilgili bir haber duymadık. Ancak Erkan Meriç şimdilik Bebekte bulunan meyhanesinde işletmeci olarak çalışmaya devam ediyor. Genellikle oyuncular aldıkları dizi paralarını ya lokanta tarzı işletmelerde yada gayrimenkul gibi alanlarda harcıyorlar. Erkan Meriç yeni sezonda yeni bir diziyle haberi çıkarsa ilk buradan duyacağınızdan emin olabilirsiniz. Dizi oyuncuları konusunda oldukça iddialı olan sitemiz Erkan Meriç 2022-2024 hatta 2025 yılında yeni oynayacağı diziyle ilgili ilk haberi bizden öğrenebilirsiniz.

Erkan Meriç Hazal Subaşı yeni dizide beraber mi oynayacaklar

26 Temmuz 1986 tarihinde doğmuş olan Erkan Meriç’in bugün doğum günü. Kendisine mutlu yıllar diliyoruz. En kısa sürede yeni bir dizi ile onu televizyonda görmek istiyoruz. Sizlerde Erkan Meriç 2023-2024 Yeni Sezon Hangi Dizide Kiminle Başrolde Oynayacak? konusunda merak ettiklerinizi aşağı yazabilirsiniz. Not: Yakışıklı oyuncu Erkan Meriç son olarak yazgı dizisi ile anlaştı. Yazgı Dizisi Oyuncuları burada.

YAZAR BİLGİSİ
Dizioyuncu.Com site yöneticisi. 1978 yılında Kayseri'de doğdum. Gazi Üniversitesi'nde Yakınçağ Tarihi anabilim dalında yükseklisansımı tamamladım. Fotoğraf, Fenerbahçe ve otomobiller özel ilgi alanımdır. Eğitim ve habercilik alanlarında web siteleri kurdum. Halen Dizioyuncu.com sitesinde güncel haberler yayınlamaya devam ediyorum.
YORUMLAR - GÖRÜŞLER

 1. Liliana dedi ki:

  Erkan ar trebuit împreună Hazal din nou proiect se potrivesc perfect

 2. Kamile. dedi ki:

  Allah iyiliyinizi versin.Allah korusun.

 3. Kamile. dedi ki:

  Merhaba.Çaliku$u ya$iyorsa ne demek,ne oldu ki?

  1. Yönetici dedi ki:

   Epeydir uğramıyor da ondan dedim, yaşıyor elbette 🙂

 4. Kamile. dedi ki:

  Merhaba. Ho$ bulduk,sayin yönetici.Nasilsiniz,i$ler yolundami? Evet,arkada$lari bulamayinca, çok zaman oldu görü$meyeli. Aslidan haberiniz varmi, konu$uyormusunuz?

  1. Yönetici dedi ki:

   Epeydir gelmedi siteye, zaman zaman Nurbanu ugruyor, Gülay hanım, Özgür teyze ve yaşıyorsa Çalıkuşu..

 5. Kamile dedi ki:

  Merhaba her kese.Arkada$lar nerdesiniz?Belki buraya gelirsiniz de,bulu$uruz yeniden. Ben sizi çok özledim. Erkana gelince, her hangi dizide oynayacaksa Hazal Suba$i ile olmali.Bu benim fikrim. Yada hiç kimseyle. Belki de bu kiskançlikdir bilmiyorum. Ama bana göre böyledir.

  1. Yönetici dedi ki:

   Hoş geldiniz, uzun süre sonra teşrif buyurdunuz 🙂

 6. Anonim dedi ki:

  Erkan meriç yeni bir dizide rol almalı bence hak edştor

  1. Adelina dedi ki:

   Erkan sa fe impreuna Hazal din nou serial se potrivesc impreuna superb