Yalı Çapkını 2. Sezon Devam Edecek mi Yeni Sezonu Olacak mı?

03.01.2023
22

Yalı Çapkını 2. sezon devam edecek mi? Yeni sezonu olacak mı? Sizlerle paylaşacağız. devam eden Yalı Çapkını dizisinin yönetmen koltuğunda Burcu Alptekin oturmaktadır. Yalı Çapkını dizisi oyuncu kadrosu ve konusu sayesinde dikkatleri üzerine çekmiştir. İzleyiciler dizinin 2. sezon olup olmayacağını da merak etti. Bizlerde bu sebeple araştırdık. Bundan dolayı da Yalı Çapkını 2. yeni sezon devam edecek mi? Yeni sezonu olacak mı? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.

Yalı Çapkını 2. Sezon Devam Edecek Mi?

Yalı Çapkını 2. Sezon Devam Edecek mi Yeni SezonYönetmen koltuğunda Burcu Alptekin’in oturduğu Yalı Çapkını dizisi 23 Eylül 2022 tarihinde yayın hayatına başlamıştır. Yalı Çapkını salı günü ekrana gelmektedir. Dizi aldığı reytinglerle salı gününün en çok izlenen dizisi olmuş ve zirveye yerleşmiştir. Kızılcık Şerbeti, İyilik, Yalnız Kurt gibi dizileri geride bırakan Yalı Çapkını totalde 15,31 oranında reyting almıştır. Yalı Çapkını bu oranla 2022 yılının en çok izlenen dizisi olmuştur. Dizi bundan dolayı da 2. sezon devam edecektir.

Yalı Çapkını Dizisinin Yeni Sezonu Olacak Mı?

Oyuncu kadrosu ve konusu sayesinde dikkatleri üzerine çeken Yalı Çapkını dizisi kısa sürede geniş izleyici kitlesine ulaşmıştır. Kendini izleyiciye sevdiren OGM Pictures imzalı Yalı Çapkını dizisi aldığı reytinglerle zirveye yerleşmiştir. Salı gününün en çok izlenen dizisi olan Yalı Çapkını rekor kırmış ve 2022’nin en yüksek oranda reyting alan dizisi olmuştur. Yani, 2022 yılının en çok izlenen dizisi olan Yalı Çapkını, yeni sezonda da Star Tv’de olacaktır.
Yalı Çapkını Kıyafetleri:

Yalı Çapkını Ne Zaman Final Yapacak?

Yapımcılığını OGM Pictures’in üstlendiği Yalı Çapkını dizisi, gerçek yaşanmış bir hayat hikayesinden uyarlanmıştır. Büyük ilgi gören Yalı Çapkını 2022 yılının en çok izlenen dizisi olmuş ve en yüksek oranda reyting alarak rekor kırmıştır. Özellikle başrol oyuncularının arasında ki uyumdan dolayı ilgi gören dizinin sevenleri ne zaman final yapacağını da merak etti. Bizlerde bu nedenle araştırdık. Ancak Yalı Çapkını dizisi güzel bir başarıyla devam ettiği için henüz final tarihini belli değildir.

Yalı Çapkını 2. sezon devam edecek mi? Yeni sezonu olacak mı? Sizlerle paylaştık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
4 Ocak 2002 tarihinde Kırıkkale’de doğdum. Kırıkkale Atatürk Sağlık Meslek lisesinden 2020 yılında sağlık bakım teknisyeni olarak mezun oldum. Şu an Kırıkkale Üniversitesi sağlık yönetimi bölümünde okuyorum. Dizioyuncu.Com da güncel haberleri tüm dünya ile paylaşıyorum.
YORUMLAR

  1. Anonim dedi ki:

    2sezonda ferit dizide olucakmi?

  2. Meyrem dedi ki:

    Bitmesin final olmasın