Yalı Çapkını Nükhet Kimdir? Halis Ağa’nın kızı (Binnur Kaya)

17.08.2023
38

Yalı Çapkını Nükhet kimdir? Sizlerle paylaşacağız. Başrollerini Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir ve Çetin Tekindor’un paylaştığı Yalı Çapkını dizisi Star TV ekranlarında izleyici karşısına çıkmaktadır. Geniş izleyici kitlesine sahip olan dizinin hayranları Nükhet karakterini de merak etmiştir. Nükhet karakterini oyuncumuz Binnur Kaya canlandıracaktır. Bizlerde Yalı Çapkını Nükhet karakterini ve Nüket karakterini canlandıran oyuncumuz Binnur Kaya’yı yakından tanıtacağız.

Yalı Çapkını Nükhet Karakteri Kimdir?

Yapımcılığını OGM Pictures’ın üstlendiği Yalı Çapkını, aldığı reytinglerle cuma gününün en çok izlenen dizileri arasına girmiştir. Nükhet karakteri ise, reyting rekortmeni diziye 2. Sezonda katılmıştır. Dizideki tüm dengeleri değiştirecek olan Nükhet, ana karakterlerinden biridir. Nükhet’i ise oyuncumuz Binnur Kaya canlandıracaktır. Binnur Kaya, daha önce hiç buçuktan beri karakteri hayat vermemiştir.Yalıçapkını dizisi Halis Ağa'nın kızı Nüket

Yalı Çapkını Nükhet Kimdir?

Dengeleri değiştirecek önemli bir karakter olan Nükhet’e başarılı oyuncumuz Binnur Kaya hayat verecektir. Bugüne kadar bir çok projede karşımıza çıkan Binnur Kaya, daha önce Nükhet gibi bir karakteri canlandırmamıştır. Bu nedenle de Nükhet karakteri ve oyuncumuz Binnur Kaya çok merak edilmiştir. Bizlerde oyuncumuz Binnur Kaya’yı yakından tanıtacağız.

Binnur Kaya

19 Nisan 1972 yılında Ankara’da dünyaya gelen Binnur Kaya, Bilkent Üniversitesi Müzik ve Sahne Sanatları Fakültesi Tiyatro Bölümü’nden mezun olmuştur. Aynı zamanda tiyatro oyuncusu olan Binnur Kaya, ilk defa 1996 yılında Kaynanalar dizisinde rol almıştır. Özellikle Avrupa Yakası dizisinde canlandırdığı Şahika Koçarslanlı karakteri ile tanınmıştır. Kariyerindeki çıkışı Kırmızı Oda dizisi ile devam ettiren oyuncumuz daha önce bir çok farklı kategoride ödüller de almıştır. Binnur Kaya en son Güzel Günler dizisinde başrolü oynamıştır.

Binnur Kaya Yer Aldığı Diziler

1996 Kaynanalar – Rukiye
1997 Baba Evi A Meryem
1998 Dış Kapının Mandalları – Saliha
1999 Çarli – Hijyen
2000 Güneş Yanıkları – Aylin
2001 Benimle Evlenir Misin? – Gaye Şenoğ
2000-2002 Bir Demet Tiyatro – Berna / Manyak / Pala Şamuran
2003 Hadi Uç Bakalım A Düriye
2004-2007 Yabancı Damat – Nazire Demir
2007 Kavak Yelleri (Konuk oyuncu)
2007-2009 Avrupa Yakası – Şahika Koçarslanlı / Dilber Hala
2010 Türk Malı – Abiye Kuzu
2011 Muhteşem Yüzyıl – Duacı Hatun (Konuk oyuncu)
2013-2015 Aramızda Kalsın – Hüsne Celepoğlu
2015 Analar ve Anneler – Neriman Hemşire
2017 Bu Sayılmaz – Küçük Semiha
2019 Zengin ve Yoksul – Berrin Taştan
2020-2022 Kırmızı Oda – Doktor Manolya Yadigaroğlu / Doktor Hanım
2020 Doğduğun Ev Kaderindir (Konuk oyuncu)
2021-2022 Masumlar Apartmanı
2022-2023 Güzel Günler – Kıymet
2023 Yalı Çapkını – Nükhet Korhan

Binnur Kaya Resmi İnstagram Hesabı

Başarılı oyuncumuz sosyal medyayı aktif kullanmaktadır. Resmi Instagram hesabından sık sık paylaşımda bulunan Binnur Kaya’nın Instagram’da 182 gönderisi ve 575 bin takipçisi vardır. Oyuncumuz Binnur Kaya’nın resmi Instagram hesabı: @binnur.kaya.resmi

Binnur Kaya Evli Mi, Sevgilisi Var Mı!

Bugüne kadar bir çok başarılı proje de karşımıza çıkan Binnur Kaya’nın hayatında birinin olup olmadığı da merak edilen konular arasındadır. Ancak oyuncumuz özel hayatıyla gündeme gelmekten hoşlanmamaktadır. Bu nedenle de basına yansıyan sevgilisi olmamıştır. Kısacası bekar olduğu bilinen oyuncumuz Binnur Kaya’nın sevgilisi yoktur.

Yalı Çapkını Nükhet – Binnur Kaya Kıyafetleri

Yalı Çapkını dizisine yeni katılan oyuncumuz Binnur Kaya, Nükhet karakterini canlandıracaktır. Bizlerde oyuncumuz Binnur Kaya’nın Star Tv’nin en çok izlenen dizilerinin başında gelen Yalı Çapkını’nda tercih ettiği tüm kıyafetlerini, elbiselerini, yaptığı kombinlerini ve kullandığı aksesuarlarını markaları ile birlikte sayfamıza ekleyeceğiz.

Yalı Çapkını Nükhet kimdir? Nüket karakterini canlandıran oyuncumuz Binnur Kaya’yı yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
4 Ocak 2002 tarihinde Kırıkkale’de doğdum. Kırıkkale Atatürk Sağlık Meslek lisesinden 2020 yılında sağlık bakım teknisyeni olarak mezun oldum. Şu an Kırıkkale Üniversitesi sağlık yönetimi bölümünde okuyorum. Dizioyuncu.Com da güncel haberleri tüm dünya ile paylaşıyorum.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yaz..