Yalı Çapkını dizisi Pırıl kimdir? Pelin’in kuzeni

27.10.2023
2.767

27 Ekim Cuma günü Yalı Çapkını dizisi 43. bölümde Pelin diziye ağırlığını koymaya başladı. Pelo’nun dayısı ve kuzeni Pırıl kimdir? Pelin’in kuzeni olan Pırıl karakterine kim hayat veriyor konumuzda paylaşacağız. Dizide Pırıl karakterini Büşra Alnıtemiz canlandıracak. Yalı Çapkını dizisi Pırıl karakteri Pelinin kuzeni

Yalı Çapkını dizisi Pırıl kimdir? Pelin’in kuzeni

Yalı Çapkını dizisi Pelin’in Pırıl ile ilgisi ne kuzeni ona nasıl yardım edecek izleyip göreceğiz. Babası da 44. bölümde diziye katılacak olan Pırıl karakterini güzel oyuncu Büşra Alnıtemiz canlandıracak. Peki dizide Pırıl rolünde olan ve Pelin’in kuzeni olan oyuncumuz hakkında detaylara geçelim.

Yalı Çapkını dizisi Pırıl rolündeki Büşra Alnıtemiz Kimdir?

Büşra Alnıtemiz, Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih-Coğrafya Fakültesi Tiyatro Bölümünden mezundur. Büşra Alnıtemiz, tiyatro kariyeri ile birlikte çeşitli sinema filmleri ve televizyonlarda dizilerde de kendini göstermiştir. 2000 yılında TRT 1’de yayımlanmaya başlayan Bizim Evin Halleri dizisiyle ilk kez televizyonda boy gösteren Büşra Alnıtemiz, Binbir Gece dizisinde asıl tanınırlığını elde etmiştir. Binbir Gece dizisinden sonra çeşitli yapımlarda yer almış ve tiyatro kariyerine daha fazla vakit ayırmıştır.

Büşra Alnıtemiz sinemada ise en son 2021 yılında Karanlık Şehir Hikayeleri: Kilit filminde rol almıştır. Ayrıca İstanbul’da yer alan tiyatro sahnelerinden Moda Sahnesi ve DasDas’ın, Bursa’da yer alan Sanat Mahal’in kurucularındandır. Birçok sosyal sorumluluk projesinde yer alan ve UNDP İyi Niyet Elçisi olan Büşra Alnıtemiz, “İhtiyaç Haritası (Needs Map) adında, çevrim içi yardımlaşmaya olanak tanıyan bir platformu hayata geçirmiştir.  Büşra Alnıtemiz fenomen projede dayının kızı Pırıl’ı canlandırıyor. Dizinin bir diğer yeni oyuncusu ise Sema Gültekin olacak ve diziye yeni bir aks açılacak.Yalı Çapkını dizisi Pırıl Kim

Yalı Çapkını dizisi Pelin’in Dayısı Kim?

Yalı Çapkını dizisi Pelin’in Dayısı da artık onlarla yaşayacak. Belli ki Pelin de pek sevmiyor dayısını ama Pelo amacına ulaşmak için elinden geleni yapıp dayısından yardım isteyecek. Ferit’in bebeğini doğuracak olan Pelin annesi ve dayısından aldığı güçle yalıda yeniden güçlenecek. Pelin’in bebeğinin cinsiyetinin erkek olması da onun elini Ferit’e ve dedesine karşı güçlendirecek.

Yalı Çapkını dizisi Pelinin dayısı kim hangi oyuncu?

Turgut Tunçalp Yalı çapkını dizisinde Pelinin dayısı olduYalı Çapkını dizisi Pelin’in Dayısına Turgut Tunçalp hayat verecek. Son olarak Teşkilat dizisinde önemli bir rolle izlediğimiz Turgut Tunçalp’in diziye yeni karakterlerle beraber geleceği öğrenildi.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.