Yalı Çapkını Kaya Kimdir? Halis Ağa’nın Torunu Tarık Emir Tekin

30.08.2023
55

Yalı Çapkını Kaya Halis Ağa’nın Torunu kimdir? Halis Ağa’nın torununu canlandıran oyuncumuz Tarık Emir Tekin’i yakından tanıtacağız. Yönetmen koltuğunda Burcu Alptekin’in oturduğu Yalı Çapkını’na Halis Ağa’nın torunu Kaya karakteri dahil olmuştur. Cuma gününün en çok izlenen dizilerinden biri olan Yalı Çapkını’nın sevenleri Halis Ağa’nın yurt dışından gelen torunu Kaya’yı canlandıran oyuncumuz Tarık Emir Tekin’i merak etmiştir. Bizlerde bundan dolayı Yalı Çapkını Kaya ve Tarık Emir Tekin’i yakından tanıtacağız.

Yalı Çapkını Kaya Halis Ağa’nın Torunu Kimdir?

Yalı Çapkını Halis Ağa’nın Torunu Kimdir? Tarık Emir Tekin

Yalı Çapkını Kaya Halis Ağa’nın Torunu Tarık Emir Tekin

Star TV ekranlarında izleyici karşısına çıkan Yalı Çapkını’na Halis Ağa’nın torunu Kaya 2. Sezonda dahil olmuştur. Sonradan katılmasına rağmen ana karakterlerinden biridir. Halis Ağa’nın torunu, Ferit ile problem yaşayacaktır. Bizler Yalı Çapkını’na yeni katılan Halis Ağa’nın torunu hakkında daha detaylı bilgilere ulaştığımız zaman sayfamızdan paylaşacağız. Yalı Çapkını Dizisine Yeni Gelen ve Ayrılan Oyuncular

Yalı Çapkını Halis Ağa’nın Torunu Kaya’yı Hangi Oyuncu Canlandırıyor?

Yeni sezonda ekibe katılan Halis Ağa’nın Torununu, son dönemin popüler isimler arasında yer alan Tarık Emir Tekin canlandıracaktır. Bizler genç oyuncumuz Tarık Emir Tekin’i yakından tanıtacağız. Tarık Emir Tekin kimdir? Daha önce hangi dizilerde yer almıştır? Özellikle hangi proje ile tanınmıştır? Kamera karşısına ilk defa ne zaman geçmiştir? Evli mi, sevgilisi var mı? Sorularına en iyi şekilde cevap vermeye çalışacağız.

Tarık Emir Tekin Kimdir?

15 Haziran 1997 yılında İstanbul’da doğan Tarık Emir Tekin, Oxford School of Drama’da drama üzerine eğitim almıştır. Küçük yaşlardan itibaren oyunculuk eğitimi almaya başlamıştır. Cambridge School of Visual & Performing Arts dahilinde University of Arts London’ın PaPA derecesini bitirmiştir. Aynı zamanda da RADA Foundation kursunda eğitim almıştır. İlk defa 2020’de Rise Of Empires Ottoman dizisinde rol alan oyuncumuz amatör olarak müzikle de ilgilenmektedir. Başarılı oyuncumuz özellikle Sadakatsiz dizisindeki performansıyla tanınmıştır.

Tarık Emir Tekin Yer Aldığı Diziler

2020 Rise of Empires: Ottoman – Mehmed
2020-2021 Çıplak – Bulut
2020-2022 Sadakatsiz – Selçuk Dağcı
2022 Bir Peri Masalı – Onur Köksal
2023 Yalı Çapkını – Halis Ağa’nın Torunu

Tarık Emir Tekin Resmi İnstagram Hesabı

Yıldızı parlayan oyuncumuz Tarık Emir Tekin, sosyal medyayı aktif kullanmaktadır. Dolayısıyla oyuncumuzun Instagram hesabı da merak ediliyor. Instagram’da 308 gönderisi ve 285 bin takipçisi bulunan oyuncumuzun resmi Instagram hesabı: @taroemir

Tarık Emir Tekin Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Şevval Sam ve Metin Tekin’in oğlu Tarık Emir Tekin evli değildir. Tarık Emir Tekin uzun yıllardır Rus asıllı sevgilisi Sofia ile birlikteydi. Ancak ilişkilerini göz önünde yaşayan çift geçtiğimiz günlerde ayrılmıştır. Oyuncumuz Tarık Emir Tekin, geçtiğimiz günlerde eski sevgilisini hala unutamadığını ve hayatında birinin olmadığını söylemiştir.

Yalı Çapkını Kaya Halis Ağa’nın Torununu – Tarık Emir Tekin Kıyafetleri

Yeteneğinin yanı sıra yakışıklılığıyla da sektörde kısa sürede yükselen oyuncumuz Tarık Emir Tekin, trendleri yakından takip etmektedir. Modaya uygun kıyafetler giyinen yakışıklı oyuncumuz kombine özellikle aksesuarlarla tamamlamaktadır. Tarık Emir Tekin, tarzıyla dikkat çeken isimlerin başında gelmek. Bizlerde yakışıklı oyuncumuzun günlük yaşamında ve özellikle Yalı Çapkını’nda giydiği kıyafetlerin sizlerle paylaşacağız.

Yalı Çapkını Kaya Halis Ağa Torunu kimdir? Halis Ağa’nın torununu canlandıran oyuncumuz Tarık Emir Tekin’i yakından tanıttık. Sizlerle konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
4 Ocak 2002 tarihinde Kırıkkale’de doğdum. Kırıkkale Atatürk Sağlık Meslek lisesinden 2020 yılında sağlık bakım teknisyeni olarak mezun oldum. Şu an Kırıkkale Üniversitesi sağlık yönetimi bölümünde okuyorum. Dizioyuncu.Com da güncel haberleri tüm dünya ile paylaşıyorum.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yaz..