Yalı Çapkını Tarık Kimdir, Kim İçin Geldi? (Baran Bölükbaşı)

05.04.2023
2.265

Yalı Çapkını Tarık kimdir? Tarık karakterini canlandıran oyuncumuz Baran Bölükbaşı’nı yakından tanıtacağız. Yönetmen koltuğunda Burcu Alptekin’in oturduğu Yalı Çapkını dizisi Star Tv’de yayınlanmaktadır. Cuma gününün en çok izlenen dizisi olan Yalı Çapkını Tarık karakterini oyuncumuz Baran Bölükbaşı canlandıracaktır. Bizlerde Yalı Çapkını dizisi Tarık karakterini ve Tarık karakterini canlandıran oyuncumuz Baran Bölükbaşı’nı yakından tanıtacağız.

Yalı Çapkını Dizisi Tarık Karakteri Kimdir?

Yalı Çapkını Tarık Kimdir (Baran Bölükbaşı)OGM Pictures imzalı Yalı Çapkını Tarık karakteri diziye yeni katılmıştır. Tarık karakteri Suna’ya talip olan Saffet’in kardeşidir. Yalı Çapkını dizisine sonradan dahil olan Tarık, Seyran’ın güzelliği ve asaletine hayran kalacaktır. Bundan dolayı da Ferit Tarık’tan hiç hoşlanmayacaktır.

Yalı Çapkını Dizisi Tarık Kimdir?

Diziye yeni katılan Tarık karakterini oyuncumuz Baran Bölükbaşı canlandıracaktır. Bizlerde oyuncumuz Baran Bölükbaşı’nı yakından tanıtacağız ve Baran Bölükbaşı kimdir? Daha önce hangi dizilerde yer almıştır? Özellikle hangi proje ile tanınmıştır? Kamera karşısına ilk defa hangi proje ile geçmiştir? Resmi instagram hesabı nedir? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.

Baran Bölükbaşı Kimdir?

1 Mayıs 1994 yılında İskenderun’da dünyaya gelen Baran Bölükbaşı Beykent Üniversitesi Oyunculuk bölümünde eğitimine devam etmektedir. Antalya Replik Sanat Okulları ve Cüneyt Sayıl Oyunculuk Atölyesi’nden oyunculuk eğitimlerini tamamlamıştır. İlk defa 2017 yılında Adı Efsane dizisinde yer alan oyuncumuz ilk dizisi olmasına rağmen özellikle Adı Efsane dizisinde hayat verdiği Fikret Yurdakul karakteriyle tanınınmıştır.

Baran Bölükbaşı Yer Aldığı Diziler

2017 – Adı Efsane
2017 – Sevda’nın Bahçesi
2018 – Servet
2019/2020 – Vuslat
2021 – Öğrenci Evi
2022 – Son Nefesime Kadar
2022 – Bir Peri Masalı
2023 – Yalı Çapkını dizisi Tarık

Baran Bölükbaşı Resmi Instagram Hesabı

Sosyal medyayı aktif kullanan oyuncumuz resmi Instagram hesabından sık sık paylaşım da bulunmaktadır. Instagram da 66 gönderisi ve 190 bin takipçisi bulunun oyuncumuz Baran Bölükbaşı’nın resmi instagram hesabı: @baranbolukbasii

Baran Bölükbaşı Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Başarılı oyuncumuz Baran Bölükbaşı henüz evli değildir. Özel hayatıyla gündeme gelmekten hoşlanmayan Baran Bölükbaşı daha önce, ilk dizisi olan Adı Afsane’de ki rol arkadaşı Özgü Kaya ile birlikteydi. Ancak ünlü çifti anlaşamamış ve daha sonra ayrılmıştır. Oyuncumuz Baran Bölükbaşı’nın şimdilerde ise bilinen bir sevgilisi yoktur.

Yalı Çapkını Dizisi Tarık – Baran Bölükbaşı Kıyafetleri

Yeteneğinin yanı sıra yakışıklılığıyla da dikkat çeken Baran Bölükbaşı tarzıyla da büyük beğeni toplayan isimler arasındadır. Bizlerde bu sebeple ilerleyen günlerde yakışıklı oyuncumuz Baran Bölükbaşı’nın reyting rekortmeni Yalı Çapkını dizisinde giydiği tüm kıyafetlerini marka ve fiyat bilgisi vererek sayfamızdan paylaşıyor olacağız.

Yalı Çapkını dizisi Tarık kimdir? Tarık karakterini canlandıran oyuncumuz Baran Bölükbaşı’nı yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yaz..