Esaret Dizisi Oyuncu Kıyafetleri Elbiseleri

18.11.2022
374

Esaret dizisi oyuncu kıyafetleri ve elbiselerini sizlerle paylaşacağız. Esaret dizisinin başrolünde Cenk Torun ve Mahassine Merabet Yer almaktadır. Yapımcılığını Karamel Yapım’ın üstlendiği dizinin yönetmen koltuğunda ise Ayhan Özen oturmaktadır. İzleyiciler Esaret dizisinin oyuncularının giydiği kıyafet ve elbiseleri de merak etti. Bizlerde bu nedenle araştırdık. Kanal 7 ekranlarında izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan Esaret dizisi oyuncu kıyafetleri ve elbiselerini sizlerle paylaşacağız.

Esaret Dizisi Oyuncu Kıyafetleri

Oyuncu kadrosu ve konusu sayesinde dikkatleri üzerine çeken Esaret dizisi Kanal 7’de yayınlanacaktır. Hafta içi her gün yayınlanacak olan dizinin yönetmenliğini Ayhan Özen üstlenmiştir. Seyirciler Karamel Yapım imzalı Esaret dizisinin oyuncu kıyafetleri ve elbiselerini de merak etti. Bizlerde bu nedenle dizinin oyuncularının giydiği kıyafetleri araştırdık. Haberimizde de Esaret dizisi oyuncularının giydiği kıyafetleri ve elbiseleri markalarıyla birlikte sizlerle paylaşacağız.

Esaret Dizisi Firuze (Mahassine Merabet) Kıyafetleri

Dizinin başrolünde yer alan Mahassine Merabet güzelliğiyle de dikkatleri üzerine çekmektedir. Kusursuz fiziğiyle giydiği her şeyin yakıştığı biri olan oyuncumuz tarzıyla da büyük beğeni toplamaktadır. Bizlerde ilerleyen günlerde şık parçalar seçen oyuncumuzun Esaret dizisinde giydiği tüm kıyafetleri ile elbiselerini sayfamızdan paylaşacağız. esaret dizisi firuze mahassine merabet kiyafet

Esaret Dizisi Meryem (Hilal Akay) Kıyafetleri

Dizinin ana karakterlerinden biri olan Meryem’i oyuncumuz Hilal Akay canlandıracaktır. Güzelliğiyle de dikkatleri üzerine çeken oyuncumuzun sevenleri onun giydiği kıyafetleri de merak etti. Bizlerde bu nedenle araştırdık. Modayı yakından takip eden oyuncumuz Hilal Akay’ın Esaret dizisinde giydiği tüm elbiselerini sayfamızdan paylaşacağız.

Esaret Dizisi Oğuz (Cenk Torun) Kıyafetleri

Esaret dizisinin başrol oyuncusu Cenk Torun, Oğuz karakterine hayat verecektir. Yakışıklı oyuncumuzun hayranları onun giydiği kıyafetleri de merak etti. Bizlerde bu nedenle Cenk Torun’un kıyafetlerini araştırdık. Esaret dizisi başladığı zaman Cenk Torun’un dizide giydiği tüm kıyafetlerini markalarıyla birlikte sizlerle paylaşacağız.  esaret dizisi oguz cenk torun kiyafet

Esaret Dizisi Nihan (Cerensu Gülnaz Özçelik) Kıyafetleri

Güzel oyuncumuz Cerensu Gülnaz Özçelik Esaret dizisiyle izleyici karşısına çıkacaktır. Oyuncumuz oldukça tarz parçalar seçmektedir. Bizlerle bu nedenle Esaret dizisi başladığı zaman dizide Nihan karakterini canlandıran oyuncumuz Cerensu Gülnaz Özçelik’in tüm kıyafetlerini ve bununla birlikte yaptığı tüm kıyafetlerini sayfamıza ekleyeceğiz.

Esaret dizisi oyuncu kıyafetleri ile elbiselerini sizlerle paylaştık ve paylaşmaya devam edeceğiz. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
4 Ocak 2002 tarihinde Kırıkkale’de doğdum. Kırıkkale Atatürk Sağlık Meslek lisesinden 2020 yılında sağlık bakım teknisyeni olarak mezun oldum. Şu an Kırıkkale Üniversitesi sağlık yönetimi bölümünde okuyorum. Dizioyuncu.Com da güncel haberleri tüm dünya ile paylaşıyorum.
YORUMLAR

 1. Anonim dedi ki:

  Yazık bu Hira’ya kimsesiz, yalnız koca İstanbul’da canavar Orhun ve Afife cadısının eline düştü inşallah en yakın zamanda yüzü güler Hira ❤️

  1. zohre dedi ki:

   ben bu filme yorum bile yapamiyacagim coooooooook güzel bir dizi baýildim .Hira’ya cok uzuluyorum hafizasi yerine gelse çabuk . Yoksa Asli Orhunu Hira’nin elinden alacak

  2. Anonim dedi ki:

   yüzü güldü derken yine üzülüyor