Gönül Dağı Dizisi Yeni Gelen Oyuncular Kimler?

TRT 1 ekranlarının vazgeçilmez dizisi olan Gönül Dağı dizisi oyuncu kadrosuna yeni isimler dahil etmeye devam ediyor. Bu konumuzda Gönül Dağı Dizisi Yeni Gelen Oyuncular Kimler? kaç yaşındalar? nereliler? daha önce hangi dizilerde yer aldılar? hangi okullardan mezun oldular? gibi en çok merak edilen sorulara yanıt vermeye çalışacağız.Gönül Dağı Dizisi Yeni Gelen Oyuncular Kimler

Gönül Dağı Dizisi Yeni Gelen Oyuncular

Yaklaşık 1 ayı aşkın süredir TRT 1 de yayınlanmakta olan dizinin yapımcılığını Ferhat Eşsiz üstlenirken, yapım şirketi ise Köprü Filmdir. İlk bölümü ile 17 Ekim’de yayınlanmaya başlayan dizi Pazar akşamlarının en sevilen dizilerinden bir tanesidir. Dizide Berk Atan, Ecem Özkaya, Semih Ertürk, Gülsim Ali, Ferdi Sancar ve Çiğdem Aygün gibi sevilen oyuncuların yer alması pek çok insanı diziyi izlemeye davet etmiştir. Dizide bu denli önemli ve sevilen isimlerin yer almasının yanı sıra diziye konuk oyuncular da dahil olmaya devam ediyor. Gönül Dağı dizisine Utku Ateş ve Zümre Meğreli gibi  konuk oyuncular dahil oldu. Gönül dağı dizisinde Ulviye Karaca dahil oldu.  Gönül Dağı dizisine Halil Balkanlar dahil oldu.

Zerrin Sümer

Gönül Dağı dizisi Kurban Bayramı özel bölümü yayınlanacak. Gönül Dağı dizisi Kurban Bayramı özel bölümüne konuk olarak Zerrin Sümer katıldı. 1945 İzmir doğumludur. Bir Demet Tiyatro, Zoraki koca, Sakarya Fırat, Güzel Köylü, O Hayat Benim, Aslan Ailem, Savaşçı, Sefirin Kızı dizi filmlerinde rol aldı. Zerrin Sümer instagram hesabı https://www.instagram.com/zerrin.sumer/ zerrin sumer kimdir yeni dizisi gonul dagi

Ramiz Mullamusa- Aziz

Gönül Dağı dizisinde Aziz rolünü canlandıran oyuncunun performansı çok beğenildi. Gönül Dağı dizisinde annesine yardım etmek isteyen onu yürütmek için icat yaparken Taner’lerden yardım isteyen Aziz’in hayatı değişir. Amca oğulları Aziz’e yardım eder ve annesini yürütmeyi başarırlar. Aziz rolünü canlandıran oyuncunun adı Ramiz Mullamusa. Aziz Mullamusa kimdir? 1999 doğumlu olan oyuncu ilk kez Beni Bırakma ve Aşk 101 dizilerinde rol aldı. Ramiz Mullamusa instagram hesabı https://www.instagram.com/ramizmullamusa/ Ramiz Mullamusa kimdir gonul dagi aziz

Ozer Arslan kimdir yeni dizisi Gonul dagi

Özer Arslan

Gönül Dağı dizisinde rol alan oyuncu Özer Arslan 1983 Sakarya doğumludur. Haliç Üniversitesi Konservatuvar Tiyatro Bölümünde eğitim aldı. Analar ve Anneler, Sadakat, Ölene Kadar, Bizim Hikaye, Siyah Beyaz Aşk, Vatanım Sensin ve Hizmetçiler dizi filmlerinde rol aldı. Özer Arslan instagram hesabı https://www.instagram.com/ozerarslan/

Pembe Karakteri- Fadime’nin Kızı

Gönül Dağı Pembe Karakterinin Hikayesi Nedir?10 Nisan Cumartesi akşamı yayınlanmış olan bölümde diziye dahil olan yeni karakterlerden bir tanesi de Pembe karakteri oldu. Fadime’nin kızı olan Pembe, Cemile’nin de yeğenidir. İsmini ölen anneannesinden almıştır. Anneannesinin yangında ölmesi üzerine ismi Pembe konulmuştur.

gonul dagi dizisi dilekin babasi ergun kuycu

Ergun Kuyucu- Ali (Dilek’in Babası- Gülsüm Öğretmen’in eşi)

Gönül Dağı dizisine Ali rolüyle katılan oyuncu Dilek’in babası Gülsüm Öğretmen’in eşidir. Ergun Kuyucu 1969 Sivas doğumludur. Arka Sokaklar, Gönül Salıncağı, Kurtlar Vadisi Pusu, Paramparça, Anneler ile Kızları, Ezel, Eyvah Eyvah 3, Sevimli Tehlikeli, Kervan, Lady Winsley, Taken 2 dizi filmlerinde rol aldı. Ergun Kuyucu son olarak Arıza dizisinde rol aldı.

Gonul dagi dizisi Dilek'in teyzesi Gulhan

Gönül Dağı dizisi Dilek’in Teyzeleri Kimdir?

Gönül Dağı dizisi yeni bölümünde Taner ve ailesi Dilek’i istemeye geliyor. Gülsüm Öğretmen bunu duyunca hemen Dilek’in teyzeleri Gülhan, Gülnur ve Gülten’i çağırmak istiyor. Dilek teyzelerinin geleceğini duyunca Alper Tunga’da mı gelecek diye tedirgin oluyor.

Gönül Dağı dizisinde Dilek’in teyzeleri yani Gülsüm Öğretmen’in kardeşleri diziye katıldı. Gönül Dağı dizisi Dilek’in teyzelerinden Gülten Teyze’yi Deniz Çeküç canlandırıyor. Gülten Teyze Alper Tunga’nın annesidir ve oğlunu sürekli sen ”Özgür Bir Bireysin” diyerek her dediğinin doğru olduğunu söylüyor.

Gonul dagi dizisi Gulsumun teyzesi Gulnur kimdir

Gülnur Teyze’nin oğlu olan karakter Alper Tunga bilgileri konumuzun devamında. Dizi de gördüğümüz üzere Alper Tunga da dert edilmeyecek bir çocuk değil. Ramazan’ın başına bela olan Alper Tunga bu bölümün sevimli çocuk oyuncusu olacaktır.

Gonul Dagi dizisinde Dilek'in teyzesi Gulten kimdir

Gönül Dağı Alper Tunga Kimdir?

Gönül Dağı dizisinde Gülnur teyzenin oğlu Alper Tunga yeni bölüme bir bomba edasıyla düşüyor. Alper Tunga tam yeni nesil bir çocuk. Bu yüzden de dizi de Ramazan’ı gözüne kestiriyor ve sürekli onunla uğraşıyor. Ramazan’ın yeni baş belası olan Alper Tunga kimdir? Çocuk oyuncunun adı bilgilerini konumuza ekleyeceğiz. Araştırmalarımız devam etmektedir. Gönül Dağı Alper Tunga gerçek adı konumuzu ziyaret edebilir. Detaylı bilgi alabilirsiniz.

Kerim tuna Gonul dagi alper tunga

Gönül Dağı dizisinde rol alan oyuncu Alper Tunga’nın gerçek adı Kerim Tuna’dır. Kerim Tuna 2010 doğumludur. Daha önce reklam filmlerinde rol alan Kerim Tuna Leke dizisinde de rol almıştı.  Alper Tunga rolü ile her sahnesi dikkatle izlendi. Özellikle Ramazan ile olan sahneleri çok beğenildi. Kerim Tuna instagram hesabı https://www.instagram.com/kerimtunakaba/

Gonul dagi dizisi Alper Tunga kimdir

Fadime (Cemile’nin Ablası Dişçi Musa’nın Kızı)

Gönül Dağı dizisinde Fadime rolünü canlandıracak olan oyuncu Cemre Melis Çınar oldu.  Cemre Melis Çınar kimdir? Son olarak Kırmızı Oda dizisinde izlediğimiz oyuncu Cemre Melis Çınar 1991 doğumludur. Marmara Üniversitesi Televizyon bölümünde eğitim alan oyuncu ilk kez 2013 yılında Muhteşem Yüzyıl’da Cariye rolünü canlandırmıştı.  Arka Sokaklar, Elif, Cenaze İşleri, Kaçak Gelinler, Bir Umut Yeter ve Yaralı Kuşlar dizisinde rol aldı. Gönül Dağı dizisinin yeni bölümünde Fadime rolünü canlandıracaktır. Fadime kimdir? Fadime Cemre Melis Çınar kimdir konumuzu ziyaret ediniz.

Cemre Melis Cinar kimdir yeni dizisi gonul dagi fadime

Hüseyin’in Eski Sevdiği Kadın- Canan

Gönül Dağı dizisinde yeni bir oyuncu yer alıyor. Günışıl’ın hikayesinin anlatıldığı bölümde Hüseyin’in eski sevdiği kadının köye döndüğü konuşuldu. Günışıl okumak için Gülsüm Öğretmen’in kursuna kayıt olurken kurs çıkışında kadınlar Günışıl’a Hüseyin’in eski sevdiği kadının köye döndüğünü söylediler. Okumuş bilgisi ve modern giyimli bu gizemli kadın kimdir? Gönül Dağı yeni oyuncusu bilgisini konumuza ekleyeceğiz.

Canan Hüseyin’le karşılaştı. Hüseyin’in içi cız etti  onu görünce. Canan’da Hüseyin’i görünce duygulansa da eskiden düğünlere gidip herkesi güldürdüğünü söyledi. Ağıtçı olmasına şaşırdığını söyledi. Canan rolünü canlandıran oyuncunun adını konumuza ekleyeceğiz.

gonul dagi canan kimdir huseyinin sevdigi

Faruk Karagül – Yaşar (Elif’in Nişanlısı)

Gönül Dağı dizisinde Yaşar karakteri hemşire Elif’in nişanlısıdır. Elif hemşire nişan yapsa da çok içine sinmemiştir. Yaşar hem zengin hem de görgüsüz biridir. Gönül Dağı Yaşar karakterine Faruk Karagül hayat veriyor. Gönül Dağı dizisinde Yaşar Eliften ayrılınca diziden çıkacak.Gönül Dağı dizisi Yaşar Elifin nişanlısı

Belediye Başkanı’nın Yamağı

Gönül Dağı Başkanın yamağı

Gönül Dağı Faruk Müzik

Gönül Dağı dizisinde Faruk Müzik tam bir dolandırıcıdır. Selamı ve Keriman’ı ünlü yapacağım klip yapacağım bahanesi ile dolandırmakta ve çok paralarını almaktadır.Gönül Dağı dizisi Faruk Müzik

Şükrü Veysel Alankaya – Günay

Gönül Dağında Günay Hazine Arayan Adam: Gönül Dağı dizisinde dişçi Musa dayıya gelip babasından kalma mezar yerini öğrenmek isteyen ancak define arama amacında olan kişinin adı Günay. Define arayan Günay rolüne Şükrü Veysel Alankaya hayat veriyor.Gönül Dağı Define arayan adam

Gonul Dagi dizisi Taner'in annesi kimdir

Serdar’ın Annesi Kim?

Gönül Dağı dizisinde Serdar’ın annesi diziye katılıyor. Süleyman Amca Dilek’in Serdar’la barışmasını istiyordu. Bu yüzden Dilek’e Taner’la ayrılıra uçağın patenti vereceği şartını koymuştu. Dilek Taner’den ayrıldı ancak bu sefer de Serdar Dilek’i istemedi. O artık bambaşka bir insan. Serdar kabul etmeyince Süleyman Amca Dilek üstünde baskısını artırarak ondan Serdar’ı ikna etmesini isteyecek. Süleyman Amca Dilek’in evine bu sefer de eşi ile geliyor. Serdar’ın annesini ve babası Süleyman Amca’yı karşısında gören Dilek ne yapacağını bilemiyor.

Serdar’ın annesi Süleyman Amca’nın eşi rolünü kim canlandırıyor? Gönül Dağı dizisi yeni oyuncusu Serdar’ın annesi oyuncunun gerçek adı bilgilerini konumuza ekleyeceğiz.

gonul dagi fikret kimdir

Ruhi Sarı- Fikret

Ruhi Sarı Gönül Dağı dizisinde rol alacak. Gönül Dağı dizisinde Zahide’nin eşi Fikret Zahide’nin eski eşidir. Zahide ile kötü biten bir evlilikleri olmuştur. 3 çocuğu ile ilgilenmeyen Fikret Zahide’nin ve çocuklarının hayatından çıkıp yeni bir evlilik yapmış ve bu evlilikten de bir çocuğu vardır. Fikret Gönül Dağı’na ve Zahide’nin karşısına neden tekrar çıktı? Amacı ne göreceğiz.

Gönül Dağı dizisinde Zahide’nin eşi Fikret rolünü canlandıracak olan oyuncu Ruhi Sarı kimdir? Ruhi Sarı 1972 Trabzon doğumludur. Selçuk Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü mezunudur. Sümela’nın Şifresi, Moskova’nın Şifresi, Söz, Kafalar Karışık, Ramo, Tutunamayanlar, Öğretmen ve Kırmızı Oda dizilerinde rol aldı. Ruhi Sarı instagram hesabı https://www.instagram.com/ruhisariofficial/

halil balkanlar gonul dagi serdarin babasi

Halil Balkanlar- Serdar’ın Babası Süleyman

Gönül Dağı dizisine yakın zamanda Utku Ateş katılmıştı. Utku Ateş Gönül Dağı dizisinde Serdar rolünü canlandırıyor. Serdar’ın babası da Gönül Dağı dizisine katılıyor. Serdar ve Dilek’in ayrılmasına babası da çok üzülmüştür. Serdar’da kasabada kalıp Dilek’i takip ettiği için babası da Serdar’ın yanına gelir. Duruma el atmak ve düzeltmek ister. Serdar’ın babası rolünü canlandıracak olan oyuncu da Halil Balkanlar oldu. Gönül Dağı dizisinde Süleyman Serdarın babasıdır ve Dilek ile barışmasına yardım etmek için kasabaya gelir.

Halil Balkanlar kimdir? 55 yaşında olan Halil Balkanlar Filiz Çelik Menajerlik şirketine kayıtlıdır. Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü mezunudur. Payitaht Abdülhamit, Lise Devriyesi, Umuda Kelepçe Vurulmaz, Sevda Kuşun Kanadında dizi filmlerinde rol aldı. Bursa Devlet Tiyatrosu sanatçılarındandır.

gonul dagi dizisi cemilenin cocuklugunu kim oynuyor

Gönül Dağı Cemile’nin Çocukluğu

Gönül Dağı dizisinde Cemile’nin hikayesi anlatılıyor yeni bölümde. Cemile’nin çocukluğunu kim canlandırıyor? Cemile’nin çocukluğunu canlandıran oyuncunun ilk dizi tecrübesi. Daha önce herhangi bir dizi de rol almadı. Gönül Dağı Cemile’nin çocukluğunu canlandıran oyuncunun bilgilerine ulaşınca konumuza eklenecektir.

gonul dagi dizisi cemilenin ablasina ne oldu

Gönül Dağı Cemile’nin Ablası Kimdir?

Gönül Dağı dizisinde Cemile’nin hayatı anlatılırken ablası da görülmüştü. Ama dizide hiç ablası görülmedi. Gönül Dağı dizisi yeni bölümünde  Cemile’nin babası evi Cemile’ye ve Veysel’e verirken ablasınında geleceği yok zaten dedi. Bu söz üzerine yeni bölümde ablası gelebilir. Bakalım Cemile’nin ablasının şimdiki halini kim canlandıracak?

Ulviye Karaca Gonul dagi dizisinde gulsum ogretmen oldu

Gülsüm Öğretmen – Ulviye Karaca

Ulviye Karaca Gönül Dağı dizisinde Gülsüm Öğretmen yani Dilek’in annesi rolünü canlandıracak. Gülsüm Öğretmen kasabaya gelip Dilek’ide alıp gitmek istiyor. Dilek ise kasabada kalıp Taner ile yaşayamadığı çocukluğunu yaşıyor. Ulviye Karaca kimdir? Ulviye Karaca 1968 doğumludur. Ankara Üniversitesi Dil Tarih Coğrafya Fakültesi Tiyatro Bölümü mezunudur. Devlet Tiyatrosu sanatçısıdır. Beni Affet dizisinde oyunculuk yapan Ulviye Karaca son olarak Gençliğim Eyvah dizisinde rol aldı. Ulviye Karaca instagram hesabı https://www.instagram.com/ulykaraca/

Zeynep- (Elif Hemşire’nin Kız Kardeşi)

gonul dagi zeynep elifin kardesi

Gönül Dağı dizisi yeni bölümüne Zeynep karakteri dahil oldu. Zeynep’in nenesi öldü ancak ablası Elif ona söylemedi sınavları olduğu için. Zeynep’te sürpriz yapıp ablasının yanına geldi. Geldiğinde nenesini bulamadı. Ablası eve geldiğinde Zeynep’i görüyor durumu anlatmasa da Zeynep nenesinin öldüğünü anlıyor ve birbirlerine sarılıp ağlıyor. Zeynep rolünü canlandıran oyuncunun gerçek adını araştırıyoruz.

Utku Ateş – Serdar

Gönül Dağı Serdar Karakteri1 Ocak 1990 yılında İstanbul’da doğmuş olan oyuncumuz Bahçeşehir Üniversitesi Sinema Ve Televizyon bölümünden mezun olmuştur. 2014 yılından bu yana aktif olarak oyunculukla uğraşmakta ve Kurt Seyit ve Şura, Erkenci Kuş, Çilek Kokusu, Jet Sosyete ve Kuzgun gibi dizilerde boy göstermiştir. Utku Ateş bu kez ise Gönül Dağı dizisindeki Serdar karakteri ile ekranlara gelecek ve dizide Dilek’in nişanlısı rolüne hayat verecektir.

Zümre Meğreli – Hemşire Elif

Gönül Dağı Hemşire Elif1988 yılında doğmuş ve Ankara Üniversitesi Dil Tarih Coğrafya Fakültesi Tiyatro bölümünden mezun olmuştur. 1.68 boyunda 52 kilogramdır. Şimdiye denk herhangi bir dizi veya filmde yer almamıştır. Gönül Dağı dizisinde hayat verecek olacağı hemşire Elif karakteri oyunculuk adına ilk deneyimi olacaktır. Elif karakteri senaryo gereği Taner’e aşıktır fakat Taner onu fark etmemektedir. Gönül Dağı dizisi Elif Hemşire kimdir konumuzda daha geniş bilgileri sizler için hazırladık.

Taner’in Babası

Gönül Dağı dizisinde Taner’in babası rüyasına girdi. Taner’in babası gerçek adı bilgilerini araştırıp konumuza ekleyeceğiz.

gonul dagi dizisi tanerin babasi

Gönül Dağı Dizisi Yeni Gelen Oyuncular Kimler? sorusuna yanıt vermeye çalıştık. Sizin de konu hakkında merak ettiklerinize yanıt verebiliriz. Diziye dahil olan konuk oyuncuları sizlerle yine paylaşmaya devam edeceğiz. Sizler de Gönül Dağı dizisinde görmek istediğiniz oyucuları yorum kısmına yazarak paylaşabilirsiniz. İyi seyirler dileriz..

Etiketler