Gönül Dağı Dizisi Yeni Gelen Oyuncular Kimler?

Yorum Yap 31 kez izlendi

TRT 1 ekranlarının vazgeçilmez dizisi olan Gönül Dağı dizisi oyuncu kadrosuna yeni isimler dahil etmeye devam ediyor. Bu konumuzda Gönül Dağı Dizisi Yeni Gelen Oyuncular Kimler? kaç yaşındalar? nereliler? daha önce hangi dizilerde yer aldılar? hangi okullardan mezun oldular? gibi en çok merak edilen sorulara yanıt vermeye çalışacağız.Gönül Dağı Dizisi Yeni Gelen Oyuncular Kimler

Gönül Dağı Dizisi Yeni Gelen Oyuncular

Yaklaşık 1 ayı aşkın süredir TRT 1 de yayınlanmakta olan dizinin yapımcılığını Ferhat Eşsiz üstlenirken, yapım şirketi ise Köprü Filmdir. İlk bölümü ile 17 Ekim’de yayınlanmaya başlayan dizi Pazar akşamlarının en sevilen dizilerinden bir tanesidir. Dizide Berk Atan, Ecem Özkaya, Semih Ertürk, Gülsim Ali, Ferdi Sancar ve Çiğdem Aygün gibi sevilen oyuncuların yer alması pek çok insanı diziyi izlemeye davet etmiştir. Dizide bu denli önemli ve sevilen isimlerin yer almasının yanı sıra diziye konuk oyuncular da dahil olmaya devam ediyor. Gönül Dağı dizisine Utku Ateş ve Zümre Meğreli gibi  konuk oyuncular dahil oldu.

Utku Ateş – Serdar

Gönül Dağı Serdar Karakteri1 Ocak 1990 yılında İstanbul’da doğmuş olan oyuncumuz Bahçeşehir Üniversitesi Sinema Ve Televizyon bölümünden mezun olmuştur. 2014 yılından bu yana aktif olarak oyunculukla uğraşmakta ve Kurt Seyit ve Şura, Erkenci Kuş, Çilek Kokusu, Jet Sosyete ve Kuzgun gibi dizilerde boy göstermiştir. Utku Ateş bu kez ise Gönül Dağı dizisindeki Serdar karakteri ile ekranlara gelecek ve dizide Dilek’in nişanlısı rolüne hayat verecektir.

Zümre Meğreli – Hemşire Elif

Gönül Dağı Hemşire Elif1988 yılında doğmuş ve Ankara Üniversitesi Dil Tarih Coğrafya Fakültesi Tiyatro bölümünden mezun olmuştur. 1.68 boyunda 52 kilogramdır. Şimdiye denk herhangi bir dizi veya filmde yer almamıştır. Gönül Dağı dizisinde hayat verecek olacağı hemşire Elif karakteri oyunculuk adına ilk deneyimi olacaktır. Elif karakteri senaryo gereği Taner’e aşıktır fakat Taner onu fark etmemektedir. Gönül Dağı dizisi Elif Hemşire kimdir konumuzda daha geniş bilgileri sizler için hazırladık.

Taner’in Babası

Gönül Dağı dizisinde Taner’in babası rüyasına girdi. Taner’in babası gerçek adı bilgilerini araştırıp konumuza ekleyeceğiz.

gonul dagi dizisi tanerin babasi

Gönül Dağı Dizisi Yeni Gelen Oyuncular Kimler? sorusuna yanıt vermeye çalıştık. Sizin de konu hakkında merak ettiklerinize yanıt verebiliriz. Diziye dahil olan konuk oyuncuları sizlerle yine paylaşmaya devam edeceğiz. Sizler de Gönül Dağı dizisinde görmek istediğiniz oyucuları yorum kısmına yazarak paylaşabilirsiniz. İyi seyirler dileriz..

Etiketler