Gönül Dağı Dizisi Yeni Gelen Oyuncular Kimler?

Yorum Yap 398 kez okundu.

TRT 1 ekranlarının vazgeçilmez dizisi olan Gönül Dağı dizisi oyuncu kadrosuna yeni isimler dahil etmeye devam ediyor. Bu konumuzda Gönül Dağı Dizisi Yeni Gelen Oyuncular Kimler? kaç yaşındalar? nereliler? daha önce hangi dizilerde yer aldılar? hangi okullardan mezun oldular? gibi en çok merak edilen sorulara yanıt vermeye çalışacağız.Gönül Dağı Dizisi Yeni Gelen Oyuncular Kimler

Gönül Dağı Dizisi Yeni Gelen Oyuncular

Yaklaşık 1 ayı aşkın süredir TRT 1 de yayınlanmakta olan dizinin yapımcılığını Ferhat Eşsiz üstlenirken, yapım şirketi ise Köprü Filmdir. İlk bölümü ile 17 Ekim’de yayınlanmaya başlayan dizi Pazar akşamlarının en sevilen dizilerinden bir tanesidir. Dizide Berk Atan, Ecem Özkaya, Semih Ertürk, Gülsim Ali, Ferdi Sancar ve Çiğdem Aygün gibi sevilen oyuncuların yer alması pek çok insanı diziyi izlemeye davet etmiştir. Dizide bu denli önemli ve sevilen isimlerin yer almasının yanı sıra diziye konuk oyuncular da dahil olmaya devam ediyor. Gönül Dağı dizisine Utku Ateş ve Zümre Meğreli gibi  konuk oyuncular dahil oldu. Gönül dağı dizisinde Ulviye Karaca dahil oldu.  Gönül Dağı dizisine Halil Balkanlar dahil oldu.

Faruk Karagül – Yaşar (Elif’in Nişanlısı)

Gönül Dağı dizisinde Yaşar karakteri hemşire Elif’in nişanlısıdır. Elif hemşire nişan yapsa da çok içine sinmemiştir. Yaşar hem zengin hem de görgüsüz biridir. Gönül Dağı Yaşar karakterine Faruk Karagül hayat veriyor. Gönül Dağı dizisinde Yaşar Eliften ayrılınca diziden çıkacak.Gönül Dağı dizisi Yaşar Elifin nişanlısı

Belediye Başkanı’nın Yamağı

Gönül Dağı Başkanın yamağı

Gönül Dağı Faruk Müzik

Gönül Dağı dizisinde Faruk Müzik tam bir dolandırıcıdır. Selamı ve Keriman’ı ünlü yapacağım klip yapacağım bahanesi ile dolandırmakta ve çok paralarını almaktadır.Gönül Dağı dizisi Faruk Müzik

Şükrü Veysel Alankaya – Günay

Gönül Dağında Günay Hazine Arayan Adam: Gönül Dağı dizisinde dişçi Musa dayıya gelip babasından kalma mezar yerini öğrenmek isteyen ancak define arama amacında olan kişinin adı Günay. Define arayan Günay rolüne Şükrü Veysel Alankaya hayat veriyor.Gönül Dağı Define arayan adam

Gonul Dagi dizisi Taner'in annesi kimdir

Serdar’ın Annesi Kim?

Gönül Dağı dizisinde Serdar’ın annesi diziye katılıyor. Süleyman Amca Dilek’in Serdar’la barışmasını istiyordu. Bu yüzden Dilek’e Taner’la ayrılıra uçağın patenti vereceği şartını koymuştu. Dilek Taner’den ayrıldı ancak bu sefer de Serdar Dilek’i istemedi. O artık bambaşka bir insan. Serdar kabul etmeyince Süleyman Amca Dilek üstünde baskısını artırarak ondan Serdar’ı ikna etmesini isteyecek. Süleyman Amca Dilek’in evine bu sefer de eşi ile geliyor. Serdar’ın annesini ve babası Süleyman Amca’yı karşısında gören Dilek ne yapacağını bilemiyor.

Serdar’ın annesi Süleyman Amca’nın eşi rolünü kim canlandırıyor? Gönül Dağı dizisi yeni oyuncusu Serdar’ın annesi oyuncunun gerçek adı bilgilerini konumuza ekleyeceğiz.

gonul dagi fikret kimdir

Ruhi Sarı- Fikret

Ruhi Sarı Gönül Dağı dizisinde rol alacak. Gönül Dağı dizisinde Zahide’nin eşi Fikret Zahide’nin eski eşidir. Zahide ile kötü biten bir evlilikleri olmuştur. 3 çocuğu ile ilgilenmeyen Fikret Zahide’nin ve çocuklarının hayatından çıkıp yeni bir evlilik yapmış ve bu evlilikten de bir çocuğu vardır. Fikret Gönül Dağı’na ve Zahide’nin karşısına neden tekrar çıktı? Amacı ne göreceğiz.

Gönül Dağı dizisinde Zahide’nin eşi Fikret rolünü canlandıracak olan oyuncu Ruhi Sarı kimdir? Ruhi Sarı 1972 Trabzon doğumludur. Selçuk Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü mezunudur. Sümela’nın Şifresi, Moskova’nın Şifresi, Söz, Kafalar Karışık, Ramo, Tutunamayanlar, Öğretmen ve Kırmızı Oda dizilerinde rol aldı. Ruhi Sarı instagram hesabı https://www.instagram.com/ruhisariofficial/

halil balkanlar gonul dagi serdarin babasi

Halil Balkanlar- Serdar’ın Babası Süleyman

Gönül Dağı dizisine yakın zamanda Utku Ateş katılmıştı. Utku Ateş Gönül Dağı dizisinde Serdar rolünü canlandırıyor. Serdar’ın babası da Gönül Dağı dizisine katılıyor. Serdar ve Dilek’in ayrılmasına babası da çok üzülmüştür. Serdar’da kasabada kalıp Dilek’i takip ettiği için babası da Serdar’ın yanına gelir. Duruma el atmak ve düzeltmek ister. Serdar’ın babası rolünü canlandıracak olan oyuncu da Halil Balkanlar oldu. Gönül Dağı dizisinde Süleyman Serdarın babasıdır ve Dilek ile barışmasına yardım etmek için kasabaya gelir.

Halil Balkanlar kimdir? 55 yaşında olan Halil Balkanlar Filiz Çelik Menajerlik şirketine kayıtlıdır. Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü mezunudur. Payitaht Abdülhamit, Lise Devriyesi, Umuda Kelepçe Vurulmaz, Sevda Kuşun Kanadında dizi filmlerinde rol aldı. Bursa Devlet Tiyatrosu sanatçılarındandır.

gonul dagi dizisi cemilenin cocuklugunu kim oynuyor

Gönül Dağı Cemile’nin Çocukluğu

Gönül Dağı dizisinde Cemile’nin hikayesi anlatılıyor yeni bölümde. Cemile’nin çocukluğunu kim canlandırıyor? Cemile’nin çocukluğunu canlandıran oyuncunun ilk dizi tecrübesi. Daha önce herhangi bir dizi de rol almadı. Gönül Dağı Cemile’nin çocukluğunu canlandıran oyuncunun bilgilerine ulaşınca konumuza eklenecektir.

gonul dagi dizisi cemilenin ablasina ne oldu

Gönül Dağı Cemile’nin Ablası Kimdir?

Gönül Dağı dizisinde Cemile’nin hayatı anlatılırken ablası da görülmüştü. Ama dizide hiç ablası görülmedi. Gönül Dağı dizisi yeni bölümünde  Cemile’nin babası evi Cemile’ye ve Veysel’e verirken ablasınında geleceği yok zaten dedi. Bu söz üzerine yeni bölümde ablası gelebilir. Bakalım Cemile’nin ablasının şimdiki halini kim canlandıracak?

Ulviye Karaca Gonul dagi dizisinde gulsum ogretmen oldu

Gülsüm Öğretmen – Ulviye Karaca

Ulviye Karaca Gönül Dağı dizisinde Gülsüm Öğretmen yani Dilek’in annesi rolünü canlandıracak. Gülsüm Öğretmen kasabaya gelip Dilek’ide alıp gitmek istiyor. Dilek ise kasabada kalıp Taner ile yaşayamadığı çocukluğunu yaşıyor. Ulviye Karaca kimdir? Ulviye Karaca 1968 doğumludur. Ankara Üniversitesi Dil Tarih Coğrafya Fakültesi Tiyatro Bölümü mezunudur. Devlet Tiyatrosu sanatçısıdır. Beni Affet dizisinde oyunculuk yapan Ulviye Karaca son olarak Gençliğim Eyvah dizisinde rol aldı. Ulviye Karaca instagram hesabı https://www.instagram.com/ulykaraca/

Zeynep- (Elif Hemşire’nin Kız Kardeşi)

gonul dagi zeynep elifin kardesi

Gönül Dağı dizisi yeni bölümüne Zeynep karakteri dahil oldu. Zeynep’in nenesi öldü ancak ablası Elif ona söylemedi sınavları olduğu için. Zeynep’te sürpriz yapıp ablasının yanına geldi. Geldiğinde nenesini bulamadı. Ablası eve geldiğinde Zeynep’i görüyor durumu anlatmasa da Zeynep nenesinin öldüğünü anlıyor ve birbirlerine sarılıp ağlıyor. Zeynep rolünü canlandıran oyuncunun gerçek adını araştırıyoruz.

Utku Ateş – Serdar

Gönül Dağı Serdar Karakteri1 Ocak 1990 yılında İstanbul’da doğmuş olan oyuncumuz Bahçeşehir Üniversitesi Sinema Ve Televizyon bölümünden mezun olmuştur. 2014 yılından bu yana aktif olarak oyunculukla uğraşmakta ve Kurt Seyit ve Şura, Erkenci Kuş, Çilek Kokusu, Jet Sosyete ve Kuzgun gibi dizilerde boy göstermiştir. Utku Ateş bu kez ise Gönül Dağı dizisindeki Serdar karakteri ile ekranlara gelecek ve dizide Dilek’in nişanlısı rolüne hayat verecektir.

Zümre Meğreli – Hemşire Elif

Gönül Dağı Hemşire Elif1988 yılında doğmuş ve Ankara Üniversitesi Dil Tarih Coğrafya Fakültesi Tiyatro bölümünden mezun olmuştur. 1.68 boyunda 52 kilogramdır. Şimdiye denk herhangi bir dizi veya filmde yer almamıştır. Gönül Dağı dizisinde hayat verecek olacağı hemşire Elif karakteri oyunculuk adına ilk deneyimi olacaktır. Elif karakteri senaryo gereği Taner’e aşıktır fakat Taner onu fark etmemektedir. Gönül Dağı dizisi Elif Hemşire kimdir konumuzda daha geniş bilgileri sizler için hazırladık.

Taner’in Babası

Gönül Dağı dizisinde Taner’in babası rüyasına girdi. Taner’in babası gerçek adı bilgilerini araştırıp konumuza ekleyeceğiz.

gonul dagi dizisi tanerin babasi

Gönül Dağı Dizisi Yeni Gelen Oyuncular Kimler? sorusuna yanıt vermeye çalıştık. Sizin de konu hakkında merak ettiklerinize yanıt verebiliriz. Diziye dahil olan konuk oyuncuları sizlerle yine paylaşmaya devam edeceğiz. Sizler de Gönül Dağı dizisinde görmek istediğiniz oyucuları yorum kısmına yazarak paylaşabilirsiniz. İyi seyirler dileriz..

Etiketler