Gönül Dağı Cemile’nin Ablası Fadime Kimdir? Dişçi Musa’nın Kızı

13.02.2021
4.401

Gönül Dağı Cemile’nin Ablası Fadime Kimdir? Dişçi Musa’nın Kızı.. Gönül Dağı dizisi TRT 1’de her cumartesi akşamı yayınlanıyor. Sevilen dizide her bölüm bir karakterin hayatını anlatılıyor. Gönül Dağı dizisinde sıkça adı geçen ancak sadece çocukluğunu görebildiğimiz Cemile’nin ablası katılacak mı? Gönül Dağı dizisine Dişçi Musa’nın büyük kızı (Cemile’nin ablası Fadime) ne zaman göreceğiz, diziye kaçıncı bölümde dahil olacak, konumuzun devamında sizleri bilgilendirelim. Güncelleme: Gönül Dağı dizisinde Fadime rolünü canlandıracak oyuncu belli oldu. Konumuzun devamında bulabilirsiniz.

gonul dagi cemilenin ablasi kimdir

Gönül Dağı Dizisi Cemile’nin Ablası Fadime Kimdir?

Gönül Dağı dizisinde Fadime annesinin yangında ölmesinin ardından babasını suçlamış ve teyzesi ile birlikte yaşamaya devam etmiştir. Yakın zamanda teyzesi de ölmüş ama o yine de köye babasının yanına dönmemiştir. Cemile’nin ablası Fadime bir kaç bölümdür telefonla babasını arıyor sesini dinleyip sonrasında telefonu kapatıyor. Fadime yeni bölümde diziye dahil olacaktır.

gonul dagi dizisi Cemilenin ablasi kimdir cocuk oyuncu kim

Gönül Dağı dizisinde Cemile’nin hayatı anlatılırken annesinin yanan evde kedileri kurtarırken hayatını kaybettiği söylenmişti. Ablasının ise şehir dışında olduğu söylendi ancak çocukluk anılarında ablasını da görmüştük. Sonrasında Gönül Dağı dizisinde birkaç kez daha Cemile’nin ablasından (Dişçi Musa’nın büyük kızından) söz edildi. Hatta önceki bölümlerde Dişçi Musa benim kızım da gurbette diyerek Cemile’nin ablasından bahsetmiş oldu.

gonul dagi dizisi fadime cemre melis cinar

Cemile’nin ablası Dişçi Musa’nın büyük kızının adının Gönül Dağı dizisinde çok fazla geçmesi diziye yakında dahil olacağını düşündürüyor. Cemile’nin ablası rolü ile diziye dahil olacak olan oyuncu kim olacak? Cemile’nin ablası neden gurbette? Evlenip başka bir şehre mi yerleşti, neden doğduğu köyü bıraktı? Bu sorularımızın cevabını Cemile’nin ablası Dişçi Musa’nın kızını sizlere açıklıyoruz.

gonul dagi disci musa

Gönül Dağı dizisi Fadime’nin Sırrı Nedir? Ne Gizliyor?

Gönül Dağı dizisinde Fadime küçük  yaşta annesinin ölümünün ardından babasını suçlamış ve teyzesi ile yaşamaya başlamıştı. Fadime evlenip bir kız çocuğu sahibi olmuş ve adını Pembe yani annesinin adını koymuştu. Ancak eşinin malına mülküne onu kandırarak el koyan kardeşleri yüzünden eşi ölünde Fadime’yi ve kızını da kapı dışarı ettiler. Fadime babasına ettiklerinin cezasını çektiğini düşündü. Hem de ölümcül bir hastalığı vardı. Fadime kızı Pembe ile Cemile’nin yanına geldi. Pembe’yi ona emanet edip huzurla ölmek istiyordu. Bakalım Fadime’nin hastalığına çare bulunacak mı yoksa Pembe’yi bırakıp Fadime diziden çıkacak mı?

Gonul dagi Fadime

Fadime- Cemre Melis Çınar Kimdir?

Gönül Dağı dizisinde Fadime rolünü canlandıracak olan oyuncu Cemre Melis Çınar oldu.  Cemre Melis Çınar kimdir? Son olarak Kırmızı Oda dizisinde izlediğimiz oyuncu Cemre Melis Çınar 1991 doğumludur. Marmara Üniversitesi Televizyon bölümünde eğitim alan oyuncu ilk kez 2013 yılında Muhteşem Yüzyıl’da Cariye rolünü canlandırmıştı.  Arka Sokaklar, Elif, Cenaze İşleri, Kaçak Gelinler, Bir Umut Yeter ve Yaralı Kuşlar dizisinde rol aldı. Gönül Dağı dizisinin yeni bölümünde Fadime rolünü canlandıracaktır.

Cemre Melis Cinar kimdir yeni dizisi gonul dagi fadime

Gönül Dağı dizisinde Dişçi Musa eşini yanan evde kedileri kurtarmaya çalışırken kaybetti. Büyük kızı ise gurbette hayatını sürdürmektedir. Dişçi Musa’nın büyük kızı yani Cemile’nin ablası rolü ile yakında yeni bir oyuncu Gönül Dağı dizisine dahil olabilir. Gönül Dağı dizisinde adı sıkça geçtiği için diziye katılacağını düşündüğümüz Cemile’nin ablası karakterini hangi oyuncunun canlandıracağı şimdilik bilinmiyor. Gönül Dağı dizisinde Cemile’nin ablası rolünü canlandıracak olan oyuncu belli olduğunda bu konumuzda sizleri bilgilendireceğiz. Gönül Dağı Dizisi Yeni Oyuncular

gonul dagi cemilenin ablasi kimdir rolu

Cemile’nin Ablası Fadime Gönül Dağı Dizisine Ne Zaman Katılacak?

Cemile’nin ablası yakın zamanda Gedelli kasabasına gelecektir. Babasının ve kız kardeşinin yaşadığı, doğduğu kasabaya gelecek ve çocukluğunun geçtiği kasabada yaşayacaktır. Ancak Cemile’nin ablası Gedelli kasabasına ne zaman gelecek, şimdilik belli değil. Gönül Dağı dizisinde bazı sahnelerde adı geçtiği için yakın zamanda Dişçi Musa’nın büyük kızı Cemile’nin ablası karakterinin diziye dahil olacağını düşünüyoruz. Gönül Dağı dizisine yeni katılan oyuncular olduğunda konumuzu ekleyerek sizleri bilgilendireceğiz. Gönül Dağı Cemile’nin Ablası Fadime Kimdir? Diziye Ne Zaman Katılacak? kesinleşince yazacağız.

Gönül Dağı dizisinde Fadime’nin hikayesi derdi nedir?

Gonul Dagi Fadime ve kizi pembeGönül Dağı dizisinde dişçi Musa emminin kızı ablası Fadime yıllar sonra kızı Pembe ile çıkageldi. Fadime derdini kardeşi Cemile’ye anlattı. Fadime’nin kocası bir süre önce ölmüş ve kocasının kardeşleri tüm malı mülkü kendi üzerlerine yaptığı için kardeşleri öldükten sonra Fadime’yi kapı dışarı etmişler. Sahipsiz kalan Fadime baba ocağına dönüş yapmış. Fadime ve kızı Pembe artık Musa emminin yanında kalacak.

Sizce Cemile’nin ablası rolünü canlandıracak olan oyuncu Cemre Melis Çınar kimdir bilgilerini konumuza ekledik. Cemile’nin ablası diziye katıldığında dengeler nasıl değişir sizce? Gönül Dağı dizisini izliyor musunuz? Yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz.

YORUMLAR

  1. hdfilmcehennemi dedi ki:

    Paranormal Hikayeler, geçmişinden izler taşıyan hikayeler anlatan bir şovmene odaklanıyor. Brandon, geçimini yaptığı stand-up gösterileriyle sağlayan bir adamdır. Gösteriye çıktığı bir akşam, anlattığı hikayelerin geçmişiyle bağlantılı olduğunu keşfeder. Brandon, henüz tamamlamadığı hikayalere uygun makyaj yapıp yeniden sahneye çıkar ve anlattığı hikâyelerin sonunda birbirleriyle bağlandığını fark eder. Anlattığı her hikaye Brandon’ın geçmişinden izler taşımaktadır Brady Grandfield