Gönül Dağı Cemile’nin Ablası Fadime Kimdir? Dişçi Musa’nın Kızı

Yorum Yap 481 kez okundu.

Gönül Dağı Cemile’nin Ablası Fadime Kimdir? Dişçi Musa’nın Kızı.. Gönül Dağı dizisi TRT 1’de her cumartesi akşamı yayınlanıyor. Sevilen dizide her bölüm bir karakterin hayatını anlatılıyor. Gönül Dağı dizisinde sıkça adı geçen ancak sadece çocukluğunu görebildiğimiz Cemile’nin ablası katılacak mı? Gönül Dağı dizisine Dişçi Musa’nın büyük kızı (Cemile’nin ablası Fadime) ne zaman göreceğiz, diziye kaçıncı bölümde dahil olacak, konumuzun devamında sizleri bilgilendirelim.

gonul dagi cemilenin ablasi kimdir

Gönül Dağı Dizisi Cemile’nin Ablası Fadime Kimdir?

Gönül Dağı dizisinde Cemile’nin hayatı anlatılırken annesinin yanan evde kedileri kurtarırken hayatını kaybettiği söylenmişti. Ablasının ise şehir dışında olduğu söylendi ancak çocukluk anılarında ablasını da görmüştük. Sonrasında Gönül Dağı dizisinde birkaç kez daha Cemile’nin ablasından (Dişçi Musa’nın büyük kızından) söz edildi. Hatta önceki bölümlerde Dişçi Musa benim kızım da gurbette diyerek Cemile’nin ablasından bahsetmiş oldu.

Cemile’nin ablası Dişçi Musa’nın büyük kızının adının Gönül Dağı dizisinde çok fazla geçmesi diziye yakında dahil olacağını düşündürüyor. Cemile’nin ablası rolü ile diziye dahil olacak olan oyuncu kim olacak? Cemile’nin ablası neden gurbette? Evlenip başka bir şehre mi yerleşti, neden doğduğu köyü bıraktı? Bu sorularımızın cevabını Cemile’nin ablası Dişçi Musa’nın kızı diziye dahil olduğunda öğreneceğiz.

gonul dagi disci musa

Dişçi Musa’nın Büyük Kızını (Cemile’nin Ablası) Fadime Kim Hangi Oyuncu Canlandıracak?

Gönül Dağı dizisinde Dişçi Musa eşini yanan evde kedileri kurtarmaya çalışırken kaybetti. Büyük kızı ise gurbette hayatını sürdürmektedir. Dişçi Musa’nın büyük kızı yani Cemile’nin ablası rolü ile yakında yeni bir oyuncu Gönül Dağı dizisine dahil olabilir. Gönül Dağı dizisinde adı sıkça geçtiği için diziye katılacağını düşündüğümüz Cemile’nin ablası karakterini hangi oyuncunun canlandıracağı şimdilik bilinmiyor. Gönül Dağı dizisinde Cemile’nin ablası rolünü canlandıracak olan oyuncu belli olduğunda bu konumuzda sizleri bilgilendireceğiz. Gönül Dağı Dizisi Yeni Oyuncular

gonul dagi cemilenin ablasi kimdir rolu

Cemile’nin Ablası Fadime Gönül Dağı Dizisine Ne Zaman Katılacak?

Cemile’nin ablası yakın zamanda Gedelli kasabasına gelecektir. Babasının ve kız kardeşinin yaşadığı, doğduğu kasabaya gelecek ve çocukluğunun geçtiği kasabada yaşayacaktır. Ancak Cemile’nin ablası Gedelli kasabasına ne zaman gelecek, şimdilik belli değil. Gönül Dağı dizisinde bazı sahnelerde adı geçtiği için yakın zamanda Dişçi Musa’nın büyük kızı Cemile’nin ablası karakterinin diziye dahil olacağını düşünüyoruz. Gönül Dağı dizisine yeni katılan oyuncular olduğunda konumuzu ekleyerek sizleri bilgilendireceğiz. Gönül Dağı Cemile’nin Ablası Fadime Kimdir? Diziye Ne Zaman Katılacak? kesinleşince yazacağız.

Sizce Cemile’nin ablası rolünü kim canlandırmalı? Cemile’nin ablası diziye katıldığında dengeler nasıl değişir sizce? Gönül Dağı dizisini izliyor musunuz? Yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz.

Etiketler