Gönül Dağı Dizisi Oyuncuları Konusu Kadrosu (TRT1)

Yorum Yap 15 kez izlendi

Gönül Dağı Dizisi Oyuncuları Konusu Kadrosu (TRT1). Gönül Dağı dizisi oyuncu kadrosunda kimler var? Gönül Dağı dizisi konusu nedir? Gönül Dağı dizisi bilgileri detayları konumuzun devamında. Trt1 önceki sezon bir çok dizi film ile başarılı bir sezon geçirirken yeni sezonu içinde yeni dizi hazırlıkları yapılıyor.

Trt1 yeni sezonu için Tövbeler Olsun, Çöp Apartmanı, Barbaros, Hay Sultan ve Nizam-i Alem dizilerini hazırlıyor. Trt1 ekranlarında yayınlanan yeni sezon dizisi Gönül Dağı hakkında bilgileri de konumuza ekliyoruz. Gönül Dağı dizisi yapımcılığı Köprü Film üstleniyor.  Gönül Dağı dizisi yönetmen koltuğunda Yahya Samancı otururken dizinin cast direktörlüğünü Yelda Gürkan yapıyor. Gönül Dağı dizisinde Mustafa Çiftçi’nin bozkır hikayelerinden yola çıkılarak hazırlanıyor. Gönül Dağı dizisi oyuncu kadrosu bilgilerini konumuzun devamında sizlerle paylaşıyoruz.  trt1 gonul dagi dizisi oyuncu kadrosu

Gönül Dağı Dizisi Oyuncu Kadrosu

Gönül Dağı dizisi oyuncu kadrosu netleşmeye çalışıyor. Gönül Dağı dizisi cast direktörü olan Yelda Gürkan oyuncu çalışmalarında çok titiz davranıyor. Gönül Dağı dizisi başrol oyuncuları başta olmak üzere kadın ve erkek oyuncular belli olduğunda konumuza ekleyeceğiz. Temmuz Yıldız adı ilk oyunculardan biri olarak geçse de kadro kesinleştikten sonra sizlerle paylaşmak istiyoruz.

Gönül Dağı Dizisi Konusu Bilgileri

Gönül Dağı dizisinin konusu hikayesi henüz belli olmasa da dizinin genel hikayesi yazar Mustafa Çiftçi’nin bozkır hikayelerinden esinleniyor. Mustafa Çiftçi’nin kitapları hikayeleri eğlenceli ve dinlendirici tarzda oluyor. Sevimli bir bozkır Anadolu hikayesinin senaryolaştırılmış halini Gönül Dağı dizisinde izleyeceğiz. Gönül Dağı dizisi kısa kısa bölümlerden mi oluşacak yoksa tam bir dizi mi olacak bunu ilerleyen zamanlarda açıklayacağız.

Gönül Dağı dizisi konusu Mustafa Çiftçi kitaplarından esinlenilecek. Bu yüzden Mustafa Çiftçi hakkında kısaca bilgi verelim. 1977 doğumlu olan Mustafa Çiftçi Gazi Üniversitesi İletişim Fakültesi’nden mezun oldu. 2000-2001 yıllarında Güney Afrika Cumhuriyeti’nde bulundu. Sonrasında ingilizce okutmanlık, metin yazarlığı, radyo ve TV programcılığı yaptı. Dergilerde yayınlanan hikayelerini Adem’in Kekliği ve Chopin adlı kitabında topladı. Bozkırda Altmışaltı hikaye kitabı Türkiye Yazarlar Birliği tarafından 2014 Yılının En İyi Hikâye Kitabı seçildi. Mustafa Çiftçi 2016 yılında da Necip Fazıl Ödülleri kapsamında İlk Eserler Ödülünü almıştır. Son kitabı Ah Mercimeğim 2017 yılında yayınlandı.

Etiketler