Gönül Dağı Dizisi Elvan Kimdir? Yörük Kızı Oya İloğulları

28.12.2021
67

Bu konumuzda Gönül Dağı dizisine yeni katılan Elvan karakterini yakından tanıtacağız. Yörük kızı olarak Seyfettinin karşısına çıkan bu mavi gözlü güzel kız dizide Elvan karakterine hayat verecek. Köprü Film imzalı Gönül Dağı dizisinin yönetmen koltuğunda Yahya Samancı oturmaktadır.Gönül dağı yörük kızı Elvan seyfettin ile sevgili olacak Trt 1 ekranlarında izleyici karşısına çıkan Gönül Dağı dizisine yeni katılan Elvan karakteri de merak edilmiştir. Bizde konumuzda Gönül Dağı dizisine yeni katılan yörük kızı Elvan karakterini yakından tanıtacağız ve Gönül Dağı dizisi Elvan karakteri kimdir? Gönül Dağı dizisi Elvan karakterine hayat veren oyunumuzun adını soyadını ve daha önce yer aldığı dizileri sizlerle paylaşacağız.

Gönül Dağı Dizisi Elvan Karakteri Kimdir?

Gönül Dağı Dizisi Elvan KimdirHer Cumartesi TRT 1 ekranlarında izleyici karşısına çıkan Gönül Dağı dizisine yeni katılan Elvan karakteri, 48. bölümde karşımıza çıkacaktır. SSeyfetinin aşık olacağı yörük kızı Elvan karakterinin nasıl biri olduğu hakkında detaylar geldikçe sizlerle paylaşacağız.

Gönül Dağı Dizisi Elvan Kimdir? Yörük Kızı Elvan

Köprü Film imzalı Gönül Dağı dizisine yeni katılan Elvan karakterine genç oyuncumuz Oya İloğlulları hayat verecektir. Geniş izleyici kitlesine sahip olan Gönül Dağı dizisinin sevenleri tarafından Elvan karakteri kadar bu karaktere hayat veren güzel oyuncumuz Oya İloğlulları da merak edilmiştir. Bizde sizler için, Gönül Dağı dizisine yeni katılan genç oyuncumuz Oya İloğlulları’nı yakından tanıtacağız.Oya İlogulları Gönül Dağı Dizisinde Elvan rolü

Oya İloğulları

22 yaşında ki genç oyuncumuz Oya İloğulları 1999 yılında Bursa da dünyaya gelmiştir. Eskişehir Üniversitesi Devlet Konservatuvarı oyunculuk ana sanat dalından mezun olan Oya İloğlulları, çeşitli reklam filmlerinde yer alarak sektöre adım atmıştır. Aynı zamanda tiyatro oyuncusu olan Oya İloğlulları, hala aktif olarak sahne almaktadır. Afyonkarahisar Belediyesi şehir tiyatrolarında oyuncu olarak yer alan Oya İloğlulları yaşamına İstanbul ‘da devam etmektedir. Güzel oyuncumuz bu sezon Gönül Dağı dizisiyle ekranlarda olacaktır.

Oya İloğulları Yer Aldığı Diziler

Gönül dağı yörük kızı Elvan seyfettine geldiTiyatro oyuncusu olan Oya İloğlulları daha önce çeşitli reklam filmlerinde yer almış ve sektöre bu şekilde adım atmıştır. 22 yaşının içinde olan genç oyuncumuz Oya İloğlulları daha önce herhangi bir dizi ya da film projesinde yer almamıştır. Oya İloğlulları’nın profesyonel oyuncu olarak yer aldığı projesi Elvan karakterine hayat verecek Gönül Dağı dizisidir.

Oya İloğulları Resmi İnstagram Hesabı

Bu sezon Gönül Dağı dizisi ile ekranlarda göreceğimiz güzel oyuncumuz Oya İloğlulları sosyal medyada da oldukça aktiftir. Resmi instagram hesabından sık sık paylaşım yapan oyuncumuz Oya Iloğlulları’nın instagram da 37 gönderisi ve 2 binden fazla takipçisi vardır. Oya Iloğlulları’nın resmi instagram hesabı: @oya.ilogullari

Oya İloğulları Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Sektörün yeni yüzerinden olan güzel oyuncumuz Oya Iloğlulları’nın hayatında birinin olup olmadığını merak edilmektedir. 22 yaşındaki oyuncumuz henüz evli değildir. Özel hayatıyla gündeme gelmekten hoşlanmayan oyuncumuz Oya İloğlulları sektörde yeni olduğu için daha önce basına yansıyan bir sevgilisi olmamıştır. Bundan dolayı güzel oyuncumuz Oya Iloğlulları’nın hayatında bilinen biri yoktur.

Bu konumuzda Gönül Dağı dizisine yeni katılan Elvan karakterini ve Elvan karakterine hayat veren oyuncumuz Oya Iloğlulları’nı yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri ve görüşlerinizi aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz. Oya İlogulları Gönül Dağı Dizisinde Elvan rolünü sizde yorumlayabilirsiniz. Gönül Dağı Dizisine yeni gelen oyuncular

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yaz..