Gönül Dağı Dizisi Alper Tunga Kimdir? Gerçek Adı Bilgileri

10.04.2021
32

Gönül Dağı dizisinin 10 Nisan akşamı yayınlanan 23. bölümünde yeni oyuncular diziye dahil olacak. Bunlardan birisi de Alper Tunga çocuk oyuncu. Gönül Dağı Dizisi Alper Tunga Kimdir? Gerçek Adı Bilgileri resimleri daha önce oynadığı diziler var mı kısaca sizlere bahsedeceğiz. İşte Gönül Dağı Dizisi Alper Tunga Kimdir? sorusuna vereceğimiz yanıtlar.

Gönül Dağı Dizisi Alper Tunga Kimdir?

Gönül Dağı dizisi Alper Tunga çocuk oyuncuGönül Dağı Dizisinin 23. bölümünde diziye dahil olan Alper Tunga Kimdir? kısaca bahsedelim. Öncelikle diziye yeni gelen Alper Tunga karakterini Kerem Tuna Kaba canlandırıyor. Diziye gelir gelmez Taner’e kızarak Dilek’e iyi davranmasını onu üzmemesini istiyor. Bu kızı üzersen karşında beni bulursun diyen Alper Tunga asıl hedefine Ramazan’ı alıyor. Ramazanın başının belası olan Alper Tunga hakkında bilgilere geçelim. Alper Tunga kimdir kimin nesidir neden Gönül dağı dizisine geldi hemen yazalım.

Gonul dagi alper tunga

Kerim Tuna Kaba- Alper Tunga

Gönül Dağı dizisinde Gülten Teyze’nin oğlu olarak diziye katılan oyuncu Kerem Tuna Kaba Alper Tunga rolündedir. Kerem Tuna 2010 doğumludur. Bu zamana kadar reklam filmlerinde ve dizilerde rol almıştır. Leke dizisinde oynamıştır. Kerim Tuna instagram hesabı https://www.instagram.com/kerimtunakaba/ Kerem Tuna Kaba çok afacan bir karakter olan Alper Tunga ile dikkat çekti. Ancak Gönül Dağı dizisinin mülayim karakterlerine benzemediği için ve özgürlükçü tavır izleyenlerin pek hoşuna gitmedi.

Kerim Tuna kimdir

Gönül Dağı Dizisi Alper Tunga Kim için Kimle Geldi?

Gönül Dağı Alper Tunga KimdirGönül Dağı dizisinde Taner’in annesi Dilek’i istemeye razı olunca Taner Dilek’e haber verir. Dilek de annesi ile paylaşınca o da kardeşlerine haber verir. Yani Dilek’in teyzeleri Dilek’in nişanı için Gedelli’ye gelir. Alper Tunga da Dilek’in teyze oğludur ve nişan için kasabaya gelmiştir. Gülnur teyzenin oğlu olan Alper Tunga hem konuşkanlığı ile hem de havalı tavırları ile Taner ve Ramazanın başına bela olur. Peki Dilek’in kuzeni olan ve Gülnur teyzenin oğlu olan Alper Tunga’nın gerçek adı nedir daha önce hiç dizide oynadı mı? Gülnur teyzenin oğlu olan Alper Tunga Gönül Dağı dizisinde kalıcı mı?

Gönül Dağı Dizisi Alper Tunga Kimdir? Gerçek Adı Bilgileri

Gönül Dağı Dizisinde Gülnur’un oğlu olan Alper Tunga ve diğer yeni gelen oyuncular için Gönül Dağı Dizisine Yeni Gelen Oyuncular sayfamızdan ulaşabilir tüm detayları ile kadroya yeni katılan oyuncuları görebilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
Dizioyuncu.Com site yöneticisi. 1978 yılında Kayseri'de doğdum. Gazi Üniversitesi'nde Yakınçağ Tarihi anabilim dalında yükseklisansımı tamamladım. Fotoğraf, Fenerbahçe ve otomobiller özel ilgi alanımdır. Eğitim ve habercilik alanlarında web siteleri kurdum. Halen Dizioyuncu.com sitesinde güncel haberler yayınlamaya devam ediyorum.
YORUMLAR

 1. İkranur dedi ki:

  Mesala benim adım melek sonra uyanış büyük Selçuklu

 2. İkranur dedi ki:

  Terete birden çok filim izliyoruz biz

 3. İkranur dedi ki:

  Alper tunga kaba bir çocuğa benziyor

 4. Anonim dedi ki:

  Yanlış bir karekter çocuklarımızla birlikte ilk defa bir dizi izliyoruz kötü örnek bir çocuk çocuk gibi olmalı

 5. Yorumcu dedi ki:

  Alper tunga nacizane fikrim ailece izlediğimiz dizide daha çocuk olmasına rağmen kötü örnek tekil edeceğe benziyor bir an önce çocuk gibi çocuk olmalı