Gönül Dağı Hemşire Elif’in Annesi Kim (Özlem Mert Köseoğlu)

30.10.2022
44

Gönül Dağı Hemşire Elif’in annesi kim? Sizlerle paylaşacağız. TRT’nin reyting rekortmeni Gönül Dağı dizisinin yapımcılığını Köprü Film üstlenmiştir. Gönül Dağı dizisinin sevenleri Elif Hemşire’nin annesini de merak etti. Bizlerde bu nedenle araştırdık. Dizide Hemşire Elif’in annesini Özlem Mert Köseoğlu canlandıracaktır. Bizlerde, Gönül Dağı dizisi Hemşire Elif’in annesi kimdir? Gönül Dağı dizisi Hemşire Elif’in annesini canlandıran oyuncumuz Özlem Mert Köseoğlu’nu yakından tanıtacağız.

Gönül Dağı Dizisi Hemşire Elif’in Annesi Kim?

özlem Mert Köseoğlu Gönül Dağı dizisi Hemşire Elif'in AnnesiYönetmen koltuğunda Yahya Samancı’nın oturduğu Gönül Dağı, Hemşire Elif’in annesini diziye yeni katılmıştır. Yıllar sonra kızının yanına gelerek Gönül Dağı dizisine katılan Elif Hemşire’nin annesine ise en son Yargı dizisinde yer alan oyuncumuz Özlem Mert Köseoğlu hayat verecektir. Gönül Dağı dizisine yeni katılan oyuncular.

Gönül Dağı Dizisi Hemşire Elif’in Annesini Kim Canlandırıyor?

Hemşire Elif’in annenisini Özlem Mert Köseoğlu canlandıracaktır. Bizlerde oyuncumuz Özlem Mert Köseoğlu’nu yakından tanıtacağız. Özlem Mert Köseoğlu kimdir? Daha önce hangi dizilerde yer almıştır? Kamera karşısına ilk defa hangi proje ile geçmiştir? Resmi İnstagram hesabı nedir? Evli mi, sevgilisi var mı? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.Gönül Dağı Hemşire Elif'in Annesi Kimdir

Özlem Mert Köseoğlu Kimdir?

11 Kasım 1972 yılında dünyaya gelen Özlem Mert Köseoğlu, Tiyatro Karnaval Gazanfer Özcan, Gönül Ülkü Sahnesi’nde Oyunculuk eğitimi almıştır. Müjdat Gezen Sanat Merkezinde de Tiyatro eğitimi alan Özlem Mert Köseoğlu, kamera karşısına ilk defa 2016 yılında Baba Candır dizisiyle geçmiştir. Meltem Uçal Menajerlik şirketine bağlı olarak çalışan oyuncumuz, İngilizce ve işaret dili de bilmektedir. Özlem Mert Köseoğlu, en son Yargı dizisinde yer almış ve dizide Aydan karakterine hayat vermiştir.

Özlem Mert Köseoğlu Yer Aldığı Diziler

Gönül Dağı
Yargı
Yasak Elma
Yetiş Zeynep
Kara Sevda
Son Destan
Seviyor Sevmiyor
Ölene Kadar
Baba Candır
Kara Para Aşkzlem mert koseoglu elifin annesi oldu

Özlem Mert Köseoğlu Resmi İnstagram Hesabı

Oyuncumuz, resmi İnstagram hesabından özel hayatı ve yer aldığı projeler hakkında sık sık paylaşım da bulunmaktadır. Sosyal medyayı aktif kullanan oyuncumuz Özlem Mert Köseoğlu’nun İnstagram da 327 gönderisi yaklaşık 2 bin takipçisi bulunmaktadır. Özlem Mert Köseoğlu’nun resmi İnstagram hesabı: @ozlemmertkos

Özlem Mert Köseoğlu Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Oyuncumuzun sevenleri Özlem Mert Köseoğlu’nun hayatında birinin olup olmadığı da merak etti. Bizlerde bu nedenle merak eden izleyicilerimiz için araştırdık. Oyuncumuz Özlem Mert Köseoğlu, Halis Köseoğlu ile evlidir. Uzun yıllardır birlikte olan çiftin oğulları Ekin bu yıl liseden mezun olmuştur.

Gönül Dağı Hemşire Elif’in annesini ve Elif Hemşire’nin annesini canlandıran oyuncumuz Özlem Mert Köseoğlu’nu yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
4 Ocak 2002 tarihinde Kırıkkale’de doğdum. Kırıkkale Atatürk Sağlık Meslek lisesinden 2020 yılında sağlık bakım teknisyeni olarak mezun oldum. Şu an Kırıkkale Üniversitesi sağlık yönetimi bölümünde okuyorum. Dizioyuncu.Com da güncel haberleri tüm dünya ile paylaşıyorum.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yaz..