Gönül Dağı Yeşim Kimdir? Sevgilisi, Kıyafetleri (Sude Zülal Güler)

02.09.2023
671

Gönül Dağı Yeşim kimdir? Sizlerle paylaşacağız. TRT 1 ekranlarında izleyici karşısına çıkan Gönül Dağı dizisinin yapımcılığını Köprü Film üstlenmiştir. Yahya Samancı yönetmenliğinde çekilen Gönül Dağı dizisi Yeşim karakterini genç oyuncumuz Sude Zülal Güler canlandıracaktır. Bizlerde Gönül Dağı Yeşim karakterini ve Yeşim karakterini canlandıran oyuncumuz Sude Zülal Güler’i yakından tanıtacağız.

Gönül Dağı Yeşim Karakteri Kimdir?

Çekimleri Eskişehir Sivrihisar’da devam eden Gönül Dağı dizisi Yeşim karakteri, 4. Sezonda ekibe dahil olmuştur. Ana karakterler arasında yer alan Yeşim, Burak Can’ın canlandırdığı Erkan karakteri ile partnerdir. Fakat, kasabaya sonradan gelen Yeşim karakteri hakkında başka bir bilgi yoktur. Bizler diziye renk katacak olan Yeşim hakkında daha detaylı bilgilere ulaşınca sayfamıza ekleyeceğiz.  gonul dagi yesim sude zulal guler

Gönül Dağı Yeşim Kimdir?

Erkan’ın partneri Yeşim karakterini güzel oyuncumuz Sude Zülal Güler canlandıracaktır. Bizlerde yıldızı parlayan oyuncumuz Sude Zülal Güler’i yakından tanıtacağız. Daha önce hangi dizilerde yer almıştır? Kamera karşısına en son ne zaman geçmiştir? Özellikle hangi proje ile tanınmıştır? Resmi Instagram hesabı nedir? Sorularına en iyi şekilde cevap vermeye çalışacağız.

Sude Zülal Güler

25 Ağustos 2001 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Sude Zülal Güler, 14 yaşında sektöre adım atmıştır. Kamera karşısına ilk defa 2015 yılında Mayıs Kraliçesi dizisiyle geçmiştir. Dizide hayat verdiği Pınar karakteri ile büyük beğeni toplamış ve ertesi yıl Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinde yer almıştır. Oyuncumuz özellikle Kazara Aşk dizisinideki performansı ile tanınmıştır. En son 2022 yılında Tozluyaka dizisinde Mavi Güneş karakterini canlandıran oyuncumuz İcon Talent menajerlik şirketine bağlı olarak çalışmaktadır.

Sude Zülal Güler Yer Aldığı Diziler

2015 Mayıs Kraliçesi – Pınar
2016 Muhteşem Yüzyıl: Kösem – Ayşe Sultan
2017 İsimsizler – Biruske
2020 Şeref Sözü – İsra Adabeyli
2021 Kazara Aşk – Şimal
2021 Öğrenci Evi – Esra
2022 Gülümse Kaderine – Yaren (Gülsün Güneş)
2022 Tozluyaka – Mavi Güneş
2023 Gönül Dağı – Yeşim sude zulal gonul dagi dizisinde

Sude Zülal Güler Resmi İnstagram Hesabı

Son dönemin popüler isimleri arasında yer alan genç oyuncumuz resmi Instagram hesabından sık sık paylaşım yapmaktadır. Dolayısıyla Instagram’da 80 gönderi 265 bin takipçisi bunun oyuncumuzun Instagram hesabı da merak edilmiştir. Sude Zülal Güler’ın instagram adresi: @zulalsudeguler

Sude Zülal Güler Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Henüz 22 yaşının içinde olan genç oyuncumuz Sude Zülal Güler evli değildir. Sude Zülal Güler’in sevenleri onun hayatında birinin olup olmadığını da merak etmiştir. Ancak oyuncumuz özel hayatını gözlerden uzak yaşamaktadır. Yani daha önce basına yansıyan sevgilisi olmamıştır. Bu nedenle de oyuncumuz Sude Zülal Güler’in hayatında bilinen biri yoktur. gonul dagi dizisi yesim kimdir

Gönül Dağı Yeşim – Sude Zülal Güler Kıyafetleri

Trendleri yakından takip eden oyuncumuz Sude Zülal Güler, modaya uygun giyinmektedir. Yeteneği ve güzelliği sayesinde dikkat çeken oyuncumuz tarzıyla da büyük beğeni toplamaktadır. Bu sebeple de oyuncumuzun sevenleri onu kıyafetlerin merak etmektedir. Önümüzdeki günlerde Sude Zülal Güler’in günlük yaşamında ve özellikle Gönül Dağı’nda tercih ettiği kıyafetleri ile elbiselerini sizlerle paylaşacağız.

Gönül Dağı Yeşim kimdir? Yeşim karakterini canlandıran oyuncumuz Sude Zülal Güler’i yakından tanıttık. Sizlerle konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YORUMLAR - GÖRÜŞLER

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yapabilirsin.