Gönül Dağı Aylin Kimdir? Taner’le Sevgili mi Olacak?

10.09.2022
7.474

Gönül Dağı dizisinin yeni bölümünde Aylin isimli bir oyuncu diziye dahil oluyor. Gönül Dağı dizisinde Aylin kimdir? Hangi dizilerde oynadı, kim için geliyor, amacı ne? Taner ile sevgili mi olacak herkes merak ediyor. Dilek karakteri çıktıktan sonra Taner’in yanına yeni bir başrol olarak Aylin karakteri diziye dahil olacak. Gönül Dağı dizisinde Aylin’i canlandıran isim Berfin Kıymaz oldu.  gonul dagi aylin kimdir

Gönül Dağı Dizisi Aylin kimdir?

10 Eylül 2022 cumartesi akşamı yayınlanacak olan dizinin 67. bölümü Aylin karakterinin diziye dahil olması ile başlıyor. Dilek karakterinin diziden ölerek ayrılmasıyla Taner geçen hafta izleyicinin yüreğini dağladı. Bu kadar hüzün ve gözyaşının ardından Dilek karakterinin yerine Aylin Gönül Dağı dizisinin kadrosuna dahil oldu. Dizide Aylin karakterine hayat veren oyuncunun gerçek adı soyadı bilgilerini sizlerle paylaşıyoruz. NOT: Aylin rolü ile diziye katılan isim Berfin Kıymaz oldu. berfin kiymaz yeni dizisi gonul dagi aylin

Gönül Dağı Aylin – Berfin Kıymaz Kimdir?

Gönül Dağı dizisine Berfin Kıymaz Aylin rolü ile katıldı. Berfin Kıymaz’ın ilk dizisi olacak bu proje. Berfin Kıymaz 1999 doğumlu. Yetenek Evi Sanat Akademisi oyunculuk bölümü mezunudur. Gönül Dağı dizisine Aylin olarak katılan Berfin Kıymaz Yağmur Gökkaya oyunculuk ajansına kayıtlıdır. Berfin Kıymaz instagramı @berfinkiymaz  Sosyal medyada 1800 takipçisi bulunmaktadır. Bu sayı dizi de rol aldıkça artacaktır elbette.

gonul dagi dizisi aylin kimdir tanerin partneri mi olacak

Gönül Dağında Aylin Taner’le Sevgili Olacak Mı?

TRT cumartesi klasiği Gönül Dağı dizisine yeni katılan güzel oyuncu Aylin diziye yeni mühendis olarak geliyor. Gönül Dağı’nın altındaki sıcak suyun çıkarılıp turizme katılabileceğine ikna olursa kasaba taşınmak zorunda kalmayacak. Bu yüzden de Taner Aylin’i sıcak suyun olduğuna ve turizm açısından değerlendirebileceğine ikna etmesi gerekiyor. Taner Dilek için Aylin’i ikna etmeli yoksa kasaba taşınmak zorunda kalacak. Taner ve Aylin bu yüzden birlikte zaman geçirmeye başlasa da Taner’in gönlü Dilek’te yarası çok taze. Bu yüzden de Taner’in gözü kimseyi görmez şuan.Gönül Dağı dizisine yeni gelen Aylin

İlerleyen bölümlerde Aylin Taner’den etkilenecek. Zekasına ve iyi yürekliliğine aşık olsa da Taner onu başlarda görmeyecek. Ancak ilerleyen zamanlarda Taner ve Aylin birlikte çalışa çalışa birbirlerinden etkilenecekler. Aylin ve Taner ileri de birlikte olur mu evlenir mi göreceğiz. Ancak bu durumu seyirci hiç hoş karşılamaz. Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz?

Gönül Dağı Aylin kimdir?Gönül Dağı izleyicisi Aylin Dilek’in yerine geçer diye düşünse de şuan öyle bir durum olmaz. Ancak ilerleyen zamanda Taner’le yakınlaşır mı göreceğiz. Sizce Aylin ve Taner ilerleyen bölümlerde yakınlaşmalı mı? Yorumlarınızı aşağı yazınız.

YORUMLAR

 1. Anonim dedi ki:

  Dilekden sonra hiç kimseyle olmaz. Sakin öyle bir $ey yapilmasin.

 2. çiçek hazal dedi ki:

  gonul daği guzel bir dizi çunku

 3. çiçekhazal dedi ki:

  dilekten sonra daha sevimli daha deli dolu daha zeki birisi ile bir ask olsa iyi olmazmı taner karakterine

 4. Okan2001 dedi ki:

  Evet bence ilerleyen bölümlerde Aylin ve Taner aşık olacaklar hatta belki evlenirler

 5. gönül dağı sever dedi ki:

  eğer bu yakınlaşma olursa bu hepimizin dillerinde dolaşan taner dilek aşkına yazık olur .çocukluğundan beri beklemiş onu ve gelmiş sonra gidecek olmuş durdurmuş. sonra evlenmişler hatırlasınıza 39. bölümü dileğin arkasından gitmiş ve durdurmuş. düğüncü muammer ne demişti. bu devirde böyle aşk kaldı mı.
  gerçekten soruyorum kaldı mı. böyle bir şey olursa hem bu sevdaya hemde onsuz geçen onu beklediği her güne yazık olur .bu sevda nın içi boş değildi. olmamalı da. hem bu yıl izlememiz gereken bir çift değil. baba ve oğul hikayesi
  çünkü bana göre en duygusal sahneler 2 kişi kalmış bir ailenin hikayesibu yıl bu hikaye üzerinde durulursa gözlerimizden yaş eksik olmaz.aynı zamanda bu duygusallığın yanında bize neşe katan ramazan ile çok beğendiğim 3 çifti ve hüseyin muammer didişmelerini de koyarsak bu yıl tamamdır. benim görüşüm kesinlikle taner in yeni bir eşi olmasın hani nerede o büyük aşk ne oldu ona demeyelim.

 6. Habibe dedi ki:

  Yakınlaşmalı. Çünkü Dilek her halükârda diziden çıktı ve başka projelerde yer alacak. Tâbi dilek hep içinde çocukluk aşkı olarak kalacak. Yara olarak kalacak bu da aşikar. Ancak tanerin diziye partnersiz devam etmesi de saçma geliyor bana. Bi anda olacak bir şey değil tabi ama zamamanla Taner ve Aylin yakınlaşmalı.

 7. Anonim dedi ki:

  65. Bölümden beri tek dileğim bizi böyle bir aşka inandıran, senelerde geçse Dilekten başkasını sevmeyen, bakmayan Tanere vefasızlık yaptırmayın. Dileğini kaybedipte başka biriyle aşka yelken falan açmasındı. Boş bir dilek miydi? 15 sene bekleyen biri bu kadar çabuk mu yeni biriyle tanışacak ?

 8. Anonim dedi ki:

  Aylin Tanerin eşi olursa çok üzülürüm çünkü Dileğin yerini kimse anlamaz almicakta ayy nolur ama lütfen Taner evlenmesin Dileğin yerine kimse geçmesin.