Gönül Dağı Dizisi Dilek Kimdir? Gerçek Adı (Gülsim Ali)

31.08.2020
28

Bu konumuzda Gönül Dağı Dizisinde Dilek Kimdir?, Dilek karakterine hayat veren oyuncunun gerçek adı nedir, daha önce hangi dizilerde oynadı, hangi okulları bitirdi, özel hayatına dair merak edilenleri sizlere aktaracağız. Gönül Dağı Dizisi Dilek karakteri hakkında merak edilen her şeyi sizlerle bu sayfada paylaşacağız..Gonul Dagi Dizisi Dilek Kimdir

Gönül Dağı Dizisi Dilek Kimdir?

Gönül Dağı dizisi başrol kadın oyuncusu olan ve Dilek rolünü canlandıran Gülsim Ali İlhan çok güzel ve başarılı oyuncudur. Gönül Dağı Dizisinde Dilek karakterine hayat veren güzel oyuncu çok merak edildi. Hemen yazalım. Gönül Dağı Dizisi Dilek karakterini Gülsim Ali canlandırıyor. Geçtiğimiz sezon Payitaht Abdülhamit dizisinde Gülcemal karakterine hayat veren güzel oyuncu yeni sezonda Gönül Dağı Dizisinin oyuncu kadrosuna dahil oldu. Şimdi kısaca Gülsim Ali kimdir sorusuna cevap verelim.Gulsim Ali Gonul Dagi Dizisinde Dilek rolunde

Gülsim Ali Kimdir?

Gönül Dağı Dizisinde Dilek karakterini oynayan Gülsim Ali 24 Eylül 1993 tarihinde Bulgaristan’da dünyaya gelmiş bir dizi oyuncusudur. Orada çeşitli ajanslarda modellik de yapan güzel oyuncu Ford modeli seçilerek markanın tanıtım yüzü olmuştur. Daha sonra ülkemize göz eden Gülsim Ali ilk olarak 2012 yılında Son Yaz Balkanlar dizisinde rol almış ve geldiği toprakların oyunculuğunu yapmıştır. Ancak asıl çıkışını Hanım Köylü dizisi ile 2016 yılında yapmış ve İlkgün karakterini oynamıştır. gonul dagi dilek gulsim ali ilhan

Diriliş: Ertuğrul dizisindeki Aslıhan rolüyle herkes tarafından sevilen bir isim haline gelmiştir.Son olarak geçtiğimiz sezon TRT ekranlarında cuma günleri yayınlanan Payitaht Abdülhamid dizisinde Gülcemal karakterine hayat veren Gülsim Ali oldukça sevilmiş ve yeni sezonda diziden ayrılmıştır. 2020-2021 yeni sezonunda ise TRT ekranlarının yeni dizisi Gönül Dağı dizisinde Dilek karakteri ile izleyeceğiz. Kendisine şimdiden başarılar diliyoruz.

Payitahtin Gulcemali Gonul Dagi Dizisinde Dilek olduGülsim Ali’nin Oynadığı dizi ve filmler

2020 – Gönül Dağı (Dilek)
2019 – Payitaht Abdülhamid (Gülcemal)
2019 – Yüzleşme (Ayşegül)
2017 – Diriliş: Ertuğrul (Aslıhan)
2016 – Hanım Köylü (İlkgün)
2015 – Seddülbahir 32 Saat (Hemşire)
2012 – Son Yaz Balkanlar 1912

Gülsim Ali Evli mi, Sevgilisi Var mı?

Gönül Dağı dizisinde Dilek rolü ile karşımıza çıkan Gülsim Ali’nin sevgilisi var mı evli mi sorularını araştırdık. 2016 yılında Hanım Köylü dizisinde oynayan Gülsim Ali dizideki rol arkadaşı Yusuf Çim ile bir dönem aşk yaşamış ancak daha sonra ayrılmışlardır. Şu sıralar Gülsim Ali’nin her hangi bir sevgilisi bulunmuyor, varsa da biz bilmiyoruz 🙂 Gülsim Ali daha önce evlenmedi.Gulsim Ali'nin eski sevgilisi Yusuf Cim

Gönül Dağı Dizisinde Dilek Rolü Nasıl Bir Karakter Olacak?

Gönül Dağı dizisinde Dilek rolü nasıl bir oyunculuk sergileyecek nasıl bir karakter olacak bu konuda henüz detaylı bilgiler açıklanmadı. Ancak ilerleyen günlerde Gönül Dağı dizisi oyuncu karakterleri açıklandıkça sizlere detaylıca yazacağız. Ayrıca merak edenler Gönül Dağı dizisi oyuncu kadrosundaki tüm oyunculara bu konumuzdan göz atabilir..

Gonul Dagi Dilek Kiyafetleri ElbiseleriGönül Dağı Dilek Kıyafetleri Elbiseleri

Gönül Dağı dizisinde Dilek karakteri olarak karşımıza çıkacak olan Gülsim Ali hem güzelliği ile hemde dizide giymiş olduğu elbise kıyafet markaları ile göz dolduruyor.. Gönül Dağı dizisi Dilek karakterinin giydiği kıyafetler dışında çanta ayakkabı, takılar küpe bileklik gibi aksesuarları da sayfamızda bulabilirsiniz. Merak ettiklerinizi aşağı yazarak bizden talep edebilirsiniz.

Gulsim Ali Instagram HesabiGülsim Ali İnstagram Hesabı

Gönül Dağı Dizisi Dilek Kimdir? sorusuna bu konumuzda yanıt vermeye çalıştık. Sosyal medyada oldukça aktif olan Gülsim Ali instagramında sürekli güncel resimler paylaşıyor. Merak edenler için Gülsim Ali’nin İnstagram hesabı: instagram.com/gyulsim Şimdilik oyuncumuz hakkında bilgiler bu kadar. Gönül Dağı Dizisi Dilek hakkında yorum ve görüşlerinizi aşağı yazabilirsiniz..

Gönül Dağı Dizisi Dilek’in Nişanlısı Kim?

Gönül Dağı dizisinin 2. bölümünde Taner ile hayli zaman geçirip eski günleri yadeden Dilek Taner’de bir umut olmuştur. Ancak bölüm sonunda gelen Dilek’in Nişanlısı herşeyi altüst eder. Annesi zorla Dilek’i biriyle nişanlamış, Dilek zorunda kaldığı bu nişanlılık olayından Taner’e bahsetmemiştir hiç.

Gönül Dağı Taner ve Dilek Sevgili Olacak Mı?

Gönül Dağı Dizisinde Taner ve Dilek Sevgili Olacak Mı? Gönül Dağı dizisinde çocukluk aşkını yıllarca bekleyen Taner’in sevdası anlatılıyor. Gönül Dağı dizisinin başrol oyuncuları olan Taner ve Dilek sevgili olacak mı? İlerleyen bölümlerde Taner ve Dilek arasında neler olacak bilgilerini sizlerle paylaşmak istiyoruz. Taner çocuklukta aynı köyde yaşadığı ama sonradan annesinin tayininin çıkması ile şehre taşınan Dilek’e sevdalanmıştır. Dilek ve Taner yıllarca görüşmez. Taner sevdasını kalbine gömer yıllarca Dilek’i göreceği günün hayalini kurar. Dilek ve Taner’i yıllar sonra bir tesadüf bir araya getirir. Artık Taner gönlündekini bulmuştur ve Dilek de ona kayıtsız kalamaz. Dilek Serdar ile olan nişanı bozar ve Gedelli kasabasında yaşamaya başlar.

Gönül Dağı Taner ve Dilek Evlenecek mi Ne Zaman?

Gönül Dağı dizisinde Taner ve Dilek sevgili olduktan sonra amcaoğulları bu duruma çok sevinecek ve Dilek’in annesinden onay çıkması için ellerinden geleni yapacaklar. Dilek ve Taner evlenecek ancak bu kolay olmayacak. Çünkü Gülsüm öğretmeni aşmak oldukça zor olacak. Dilek ise sonunda annesine restini çekecek ve Taner’siz bir hayat istemediğini haykıracak.

YAZAR BİLGİSİ
Dizioyuncu.Com site yöneticisi. 1978 yılında Kayseri'de doğdum. Gazi Üniversitesi'nde Yakınçağ Tarihi anabilim dalında yükseklisansımı tamamladım. Fotoğraf, Fenerbahçe ve otomobiller özel ilgi alanımdır. Eğitim ve habercilik alanlarında web siteleri kurdum. Halen Dizioyuncu.com sitesinde güncel haberler yayınlamaya devam ediyorum.
YORUMLAR

  1. Kerim dedi ki:

    Bu kadın aşırı derecede güzel ve çok iyi bir oyuncu