Gönül Dağı Rıfat’ın Evlendiği Mihriban Kimdir Gerçek Adı Ne?

Gönül Dağı Rıfat’ın Evleneceği Yeni Kız Mihriban Gönül Dağı Rıfat’ın Evlendiği yeni oyuncu Mihriban kimdir

11.04.2022
7.635

Gönül Dağı dizisine yeni bir oyuncu dahil oluyor. Gönül Dağı dizisinin yeni oyuncusu Rıfat’ın evlendiği kız Mihriban oldu. Gönül Dağı Rıfat’ın evlendiği Mihriban kimdir, gerçek adı nedir? Gönül Dağı dizisi Rıfat’ın eşi Mihriban yeni oyuncu bilgilerini konumuzda sizlerle paylaşıyoruz.

Gönül Dağı Rıfat’ın evlendiği Mihriban kimdir?

Gönül Dağı dizisinde Rıfat Meryem’le evlilik hayalleri kurarken son dakikada Meryem Rıfat’ı terk etmişti. Meryem Rıfat’ı terk edince Rıfat aklını yitirdi, dağlara vurdu kendini. Rıfat herkese insan insan derler insan nedir bilir misin sorusunu sorarak gezerken annesi onun bu durumuna daha fazla dayanamadı. Rıfat başka bir kızla ile evlenirse düzeleceğini düşündü. Rıfat’ın annesi Hacer Rıfat’ın ancak yeni biri ile evlenince düzeleceğini düşünüyor ve ona kız aramaya başlıyor. Ve sonunda da Mihriban’ı buluyor.

Gönül Dağı Rıfat'ın evleneceği yeni kızBaşka köyden Rıfat ile evlenecek bir kız bulundu ve Rıfat’ın durumu ona anlatıldı. Mihriban Rıfat’ın bu durumunu gözleriyle gördü ve onu bu haliyle kabul etti ve onunla evlenebileceğini söyledi. Gönül Dağı dizisi 16 Nisan cumartesi 60. bölümünde Rıfat ve Mihriban nikahlandı.

Gönül Dağı Rıfat’ın evleneceği yeni kız gerçek adı ne?

Gönül Dağı dizisi 16 Nisan cumartesi yayınlanacak olan 60. bölümünde Rıfat ve Mihriban nikahlandı. Rıfat’ın evlendiği yeni kız oyuncunun adı Handenur Tekin. Gönül Dağı dizisinde yeni dahil olan Handenur Tekin başka bir köyden gelecek Rıfat ile evlenecek, onun akıl sağlığının yerine gelmesini sağlayacaktır. Mihriban Rıfat’ın eşi olan kızın adıdır. Gönül Dağına yeni gelen Rıfat'ın evlendiği kız

Gönül Dağı dizisi Mihriban – Handenur Tekin kimdir?

Gönül Dağı dizisi 16 Nisan cumartesi 60. bölümde diziye Handenur Tekin katılıyor. Handenur Tekin kellerin Rıfat’ın evleneceği kız Mihriban karakteri olarak diziye dahil oluyor. Rıfat’ı bu haliyle kabul ederek seyircinin gönlünü kazanan güzel oyuncunun kim olduğu hakkında bilgileri sizlerle paylaşalım. Handenur Tekin Gökçe Aktaş menajerlik şirketine kayıtlıdır.Handenur Tekin Gönül Dağı dizisi Rıfat'ın evleneceği kız

Handenur Tekin İstanbul üniversitesi tiyatro bölümü mezunudur. Daha önce herhangi bir dizide yer almadı. Gönül Dağı dizisi onun ilk projesi olacak ancak güzelliği mavi gözleri yine ilk sahneden seyircinin kalbini kazandı. Gönül Dağı dizisine yeni dahil olan Handenur Tekin’in performansını nasıl buldunuz. Mihriban Rıfat’ı iyileştirebilecek mi sizce, yorumlarınızı ve tahminlerinizi yazınız.

Not: Gönül Dağı dizisinin 16 Nisan cumartesi günü yayınlanan bölümünde Rıfat ile evlenmek üzere Mihriban diziye giriş yaptı. Rıfat ile evlenen ve Mihriban karakteri ile diziye dahil olan oyuncunun gerçek adı Handenur Tekin. Sizce gelecek bölümlerde Rıfat kendine gelecek mi, Mihriban ile mutlu olabilecek mi yorumlarınızı bekliyoruz.

YORUMLAR - GÖRÜŞLER

 1. İsmet Çetinkaya dedi ki:

  Çok güzel AŞ konuşması hoşuma gitt bakışlarında gerçek aşk görünüyor .Her rolü gerçek gibi çok iten konuşuyor .İki aşık bir birine tence çok benziyor.Sevipte ayrı düştüğüm kızı benzi her bakışı her konuşması yüreğime iniyor

 2. tahir yel dedi ki:

  Handenur Tekin.oyunculuk,sempatik ve güzel oluşu dikkatimi çekti.gelecek vadediyor.tebrikler.

 3. Zeyno dedi ki:

  Rıfat Mihriban aşık olacak

 4. Anonim dedi ki:

  Gönül dağı dizisini çok seviyoruz hiç bitmesin inşallah rifat iyileşecek mihribanla

 5. Hanife tosun dedi ki:

  Öncelikle gönül dağı dizisini çok seviyoruz ailece izleyeceğimiz biri film. Kendimizden bişeyler buluyoruz. İnşallah hiç bitmez. Rıfat çok iyi bi karakter mutlu olmasını istiyoruz. Sevgiyi çok güzel anlattı meryemde nankörlüğü. Teşekkür ederiz.