Gönül Dağı Dizisi Asya Kimdir? Buse Orcan

12.10.2021
1.571

Gönül Dağı dizisine yeni katılan Asya karakteri ve Asya karakterine hayat veren oyuncumuzu sizler için yakından tanıtacağız. 17 Ekim 2020 tarihinde yayın hayatına başlayan Gönül Dağı dizisi, Mustafa Çiftçi’nin Bozkır hikayelerinden esinlenerek yazılmıştır. Her cumartesi TRT 1 ekranlarında izleyici karşısına çıkan Gönül Dağı dizisine yeni katılan Asya karakteri izleyiciler tarafından merak konusu olmuştur. Ramazan için gelen Asya kimdir? Bizde sizler için Gönül Dağı dizisine yeni katılan Asya karakterini yakından tanıtacağız ve Gönül Dağı dizisi Asya karakteri kimdir? Gönül Dağı dizisi, Asya karakterine hayat veren oyuncumuzun adını soyadını ve daha önce yer aldığı dizileri sizlerle paylaşacağız. (Gönül Dağına gelen Oyuncular)

Gönül Dağı Dizisi Asya Karakteri Kimdir?

Gönül Dağı dizisi Asya rolü Buse OrcanKöprü Film imzalı Dönül Dağı dizisine yeni katılan Asya karakterinin nasıl biri olduğu hakkında henüz bir bilgi bulunmamaktadır. Bizler, tesadüfen, Ramazan’ın karşısına çıkacak olan Asya karakteri hakkında herhangi bir bilgiye ulaştığımız zaman bunu sizlerle paylaşacağız.

Gönül Dağı Dizisi Asya Kimdir?

Ramazan’ın karşısına tesadüf bir şekilde çıkarak Gönül Dağı dizisine dahil olan Asya karakterine güzel oyuncumuz Buse Orcan hayat verecektir. Geniş izleyici kitlesine sahip olan Gönül Dağı dizisinin sevenleri tarafından Asya karakteri kadar bu karaktere hayat veren oyuncumuz Buse Orcan da merak edilmiş ve araştırılmıştır. Bizde sizler için Gönül Dağı dizisinde Asya karakterini canlandıran oyuncumuz, Buse Orcan’ı yakından tanıtacağız.Gönül Dağı Asya kimdir Buse Orcan

Buse Orcan

Gönül Dağı dizisine 36. bölümde dahil olan ve Ramazan’ın karşısına tesadüf bir şekilde çıkan Aysa karakterine güzel oyuncumuz, Buse Orcan hayat verecektir. Buse Orcan, henüz 19 yaşının içindedir. Fransız Lisesinden mezun olduktan sonra, Başakşehir Üniversitesine kayıt yaptıran oyuncumuz Başak Şehir Üniversitesin’de lojistik yönetimi üzerine eğitim almaktadır. 2018 yılında Best Model Of Turkey yarışmasına katılan Buse Orcan, Best Model Of Turkey 2018 de 2. olmuştur. 2019 yılında da Best Model Of Turkey yarışmasına katılan ve yarışmanın finalistleri arasında yer alan, Buse Orcan daha önce Elidor ve Bepanthol markalarının reklam filmlerinde de yer almıştır. Profosyonel olarak dans eden Buse Orcan Gönül Dağı dizisiyle oyunculuğa adım atmıştır.

Buse Orcan Yer Aldığı Diziler

Aynı zamanda mankenlik yapan Buse Orcan daha önce Elidor ve Bepanthol markalarının reklam filmlerinde yer almıştır. Güzelliğiyle dikkatleri üzerine çeken Buse Orcan, Gönül Dağı dizisi ile profesyonel oyunculuğa adım atacaktır. Daha önce herhangi bir dizde yer almayan oyuncumuz ilk dizisi olmasına rağmen Gönül Dağı dizinin önemli karakterlerinden biri olan Asya karakterine hayat verecektir.

Buse Orcan Resmi İnstagram Hesabı

Gönül Dağı dizisiyle profesyonel oyunculuğa adım atan Buse Orcan sosyal medyada oldukça aktiftir. Resmi instagram hesabından sık sık paylaşım yapan Buse Orcan’ın instagram da 158 gönderisi ve yaklaşık olarak 18 bin takipçisi vardır. Takipçi sayısı günden güne artan oyuncumuz Buse Orcan’ın resmi instagram hesabı: @buseorcann

Buse Orcan Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

2019 Best Model Of Turkey güzellik yarışmasının finalistleri arasında yer alan Buse Orcan’ın hayatında birinin olup olmadığı da merak edilmiştir. 19 yaşındaki Buse Orcan henüz evli degildir. Özel hayatını gözlerden uzak yaşayan Buse Orcan’ın hayatında bilen biri de yoktur.

Gönül Dağı Dizisi Asya – Buse Orcan Kıyafetleri

Daha önce 2018 ve 2019 Best Model Of Turkey yarışmalarına katılan ve iki yarışmada da derece elde eden Buse Orcan aynı zamanda mankendir. 177 boyunda ki Buse Orcan kusursuz fiziğiyle giydiği her şeyin yakıştığı biridir ve tarzıyla da büyük beğeni toplayan isimlerin başında gelmektedir. Bizde sizler için ilerleyen günlerde güzel oyuncumuz Buse Orcan’ın özel hayatında ve Gönül Dağı dizisinde giydiği tüm kıyafetleri ve kullandığı tüm aksesuarları marka ve fiyat belirterek detaylı bir şekilde sayfamızdan paylaşacağız.

Sizler için Gönül Dağı dizisine yeni katılan Asya karakterini ve Asya karakterine hayat veren oyuncumuz Buse Orcan’ı yakından tanıttık. Sizde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri ve görüşlerinizi yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz. Gönül Dağı Dizisi Asya Kimdir? konumuz bu kadar.

YAZAR BİLGİSİ
4 Ocak 2002 tarihinde Kırıkkale’de doğdum. Kırıkkale Atatürk Sağlık Meslek lisesinden 2020 yılında sağlık bakım teknisyeni olarak mezun oldum. Şu an Kırıkkale Üniversitesi sağlık yönetimi bölümünde okuyorum. Dizioyuncu.Com da güncel haberleri tüm dünya ile paylaşıyorum.
YORUMLAR - GÖRÜŞLER

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yapabilirsin.