Gönül Dağı Dizisi Hemşire Elif Kimdir? (Zümre Meğreli)

14.11.2020
59

TRT 1 ekranlarında yayınlanan Gönül Dağı dizisinde rol alan Hemşire Elif karakterini canlandıran Zümre Meğreli kimdir? Hemşire Elif karakteri rolü nasıl biri, Gönül Dağı dizisindeki rolü karakteri önemi bilgilerini sizlerle paylaşacağız Gönül Dağı dizisinde Hemşire Elif rolünü canlandıran Zümre Meğreli daha önce hangi dizi filmlerde rol aldı. Bilgilerini sizlerle paylaşacağız.

elif hemsire gonul dagi gdizisinde

Gönül Dağı Hemşire Elif Kimdir?

Gönül Dağı dizisinde Hemşire Elif karakteri önemli bir rol de çünkü Hemşire Elif Taner’i sevmektedir. Köyün sevilen hemşiresi olan Elif Hemşire aynı zamanda babaannesi ve dedesi ile birlikte köyde yaşamaktadır. Bu yüzden de annesinin gözünde Taner için en uygun gelindir. Taner Elif’i sevmektedir ancak Taner’in Elif’i karşı herhangi bir duygusu yoktur. O Dilek’i sevmektedir. Taner’in annesi ile Hemşire Elif çok iyi anlaşır ve Taner’in annesinin evlenmelerini sağlayacağı umudu vardır. Taner Hemşire Elif’i sadece bir arkadaş olarak görüyor ve gözü Dilek’ten başkasını görmez.

zumre megreli kimdir yeni dizisi gonul dagi

Zümre Meğreli Kimdir?

Gönül Dağı dizisinde hemşire Elif karakterini canlandıran isim Zümre Meğreli kimdir?  Zümre Meğreli daha önce hangi dizi filmlerde rol aldı? Zümre Meğreli bilgileri sizlerle paylaşıyoruz. Zümre Meğreli 1998 yılında Ankara’da doğdu. Zümre Meğreli ilkokul, ortaokul ve lise eğitimini Ankara’da tamamladı. Ankara Üniversitesi Dil-Tarih Coğrafya Fakültesi’nin Tiyatro Bölümü’nde eğitim aldı. Zümre Meğreli küçük rollerle oyunculuğa adım atsa da ilk önemli rolü TRT 1 ekranlarında yayınlanan Gönül Dağı dizisi oldu. Gönül Dağı dizisinde Elif rolünü oynuyor.

Zümre Meğreli Rol Aldığı Dizi Filmler

Zümre Meğreli’nin ilk rol aldığı dizi Gönül Dağı dizisi oldu. Gönül Dağı dizisindeki rolü ile yıldızı parladığı takdirde yakın zamanda en çok aranan dizi oyuncularından olabilir.

gonul dagi dizisi elif hemsire

Zümrem Meğreli Sosyal Medya Instagram Hesabı

Gönül Dağı dizisinde rol alan Zümre Meğreli sosyal medya hesabını aktif olarak kullanıyor. Zümre sosyal medya hesabında 1250 takipçisi vardır. Gönül Dağı dizisindeki rolü sayesinde takipçisi beğenileri artacaktır. Zümre Meğreli genç güzel bir oyuncu ve sosyal medya hesabını sizlerde takip etmek isterseniz adresi sizlerle paylaşıyoruz.  Zümre Meğreli sosyal medya instagram hesabı https://www.instagram.com/zumre.megreli/ Gönül Dağı dizisi Elif hemşire hakkında bilgiler verdik. Gönül Dağı oyuncu kadrosuiçin sayfamıza göz atabilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
Dizioyuncu.Com site yöneticisi. 1978 yılında Kayseri'de doğdum. Gazi Üniversitesi'nde Yakınçağ Tarihi anabilim dalında yükseklisansımı tamamladım. Fotoğraf, Fenerbahçe ve otomobiller özel ilgi alanımdır. Eğitim ve habercilik alanlarında web siteleri kurdum. Halen Dizioyuncu.com sitesinde güncel haberler yayınlamaya devam ediyorum.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yaz..