Gönül Dağı Selma Öğretmen Kimdir? (Melis Sevinç)

Gönül Dağı Selma Öğretmen karakterini yakından tanıtacağız. Yönetmen koltuğunda Yahya Samancı’nın oturduğu Gönül Dağı dizisinin yeni katılan Selma Öğretmen karakteri de merak edildi. Bizlerde Gönül Dağı dizisine yeni katılan Selma isimli Öğretmen karakterini yakından tanıtacağız. Gönül Dağı dizisi Selma Öğretmen karakteri kimdir? Gönül Dağı dizisi Selma Öğretmen karakterine hayat veren oyuncumuzun gerçek adını soyadını ve daha önce yer aldığı dizileri sizlerle paylaşacağız.Gönül Dağına yeni gelen Selma Öğretmen

Gönül Dağına yeni gelen Selma Öğretmen güneş toplayan adamın kızı çıktı tüm izleyiciler şaştı kaldı. Senarist yine tam 12 den vurdu. Selma öğretmen Gönül Dağı dizisine 70. bölümün sonunda yeni geldi. Selma Öğretmen kalburla güneş toplayan adamın yetimhaneye verdiği kızı çıktı. Dizi de Selma Öğretmen karakterine Melis Sevinç hayat verecek.

Not: Selma öğretmen Veysel’in hapisten çıkmasına yardım edecek. Görgü şahidi olarak mahkemeden hakim huzuruna çıkacak olan Selam öğretmen Veysel’in dükkanına atılan bıçağın kim tarafından atıldığını, Veysel’in suçsuz olduğunu beyan edecek. Böylece Veysel’in özgür kalmasına Selma hoca yardımcı olmuş olacak.

Gönül Dağı Dizisi Selma Öğretmen Karakteri Kimdir?

Gönül Dağı Selma Öğretmen KimdirKöprü Film imzalı Gönül Dağı dizisine yeni katılan Selma Öğretmen karakteri dizinin ana karakterlerinden biridir. Gönül Dağı dizisine 2. sezonda katılan Selma Öğretmen karakterine ise sektörün yeni yüzlerinden olan oyuncumuz Melis Sevinç hayat verecektir.

Gönül Dağına gelen Selma Öğretmen Kimdir?

3. Sezonda Gönül Dağı dizisinin oyuncu kadrosuna yeni katılan Selma Öğretmen karakterine oyuncumuz Melis Sevinç hayat verecektir. Geniş izleyici kitlesine sahip olan Gönül Dağı dizisinin sevenleri tarafından diziye yeni katılan Selma Öğretmen karakteri de merak edildi ve araştırıldı. Bizlerde Gönül Dağı dizisinde yeni bir öğretmen karakteri olan Selma Öğretmeni oynayan Melis Sevinç’i yakından tanıtacağız.Melis Sevinç Gönül Dağı dizisinde Selma Öğretmen

Melis Sevinç Kimdir?

Sektörün yeni yüzlerinden olan oyuncumuz Melis Sevinç, 2018 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi’nden mezun olmuştur. İstanbul Boğaziçi Üniversitesi’nden mezun olan oyuncumuz Melis Sevinç kamera karşısına ilk defa 2019 yılında Zalim İstanbul dizisiyle geçmiştir. İD İletişim Menajerlik şirketine bağlı olarak çalışan Melis Sevinç, en son Lale karakterine hayat verdiği Hayaller ve Hayatlar dizisiyle geçmiştir.Gönül Dağı Selma Öğretmen güneş toplayan adamın kızı

Melis Sevinç Yer Aldığı Diziler

Gönül Dağı (Selma Öğretmen, 2022)
Hayaller ve Hayatlar (Lale, 2022)
Zalim İstanbul (2019)Gönül Dağı dizisine yeni gelen Selma Öğretmen

Melis Sevinç Resmi İnstagram Hesabı

Gönül Dağı dizisiyle izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan Melis Sevinç resmi İnstagram hesabından sık sık paylaşım da bulunmaktadır. İnstagram da 75 gönderisi ve yaklaşık 2 bin takipçisi bulunan genç oyuncumuz Melis Sevinç’in resmi İnstagram: @meliissevinc

Melis Sevinç Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Gönül Dağı Selma Öğretmen rolünü Melis Sevinç canlandırıyorSektörde yeni olan oyuncumuz Melis Sevinç’in hayatında birinin olup olmadığı da merak edildi. Genç oyuncumuz Melis Sevinç evli değildir. Melis Sevinç sektörde yeni olduğu için daha önce basına yansıyan bir sevgilisi olmamıştır ve bundan dolayı da hayatında bilinen biri yoktur. Gönül Dağı Selma Öğretmen Kimdir? Taner’le Sevgili mi Olacak?

Gönül Dağı Dizisi Selma Öğretmen – Melis Sevinç Kıyafetleri

Sektörde yeni olmasına rağmen güzelliği sayesinde dikkatleri üzerine çeken oyuncumuz Melis Sevinç kusursuz fiziğiyle giydiği her şeyin yakıştığı biridir. Bizlerde özellikle Beren Saat’e benzerliğiyle konuşulan oyuncumuz Melis Sevinç’in Gönül Dağı dizisinde giydiği tüm kıyafetlerini, elbiselerini ve kombinlerini markalarıyla birlikte sayfamızdan paylaşacağız.

Gönül Dağı dizisi Selma Öğretmen karakterini ve Selma Öğretmen karakterini canlandıran Melis Sevinç’i yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz. Selma hocayı nasıl buldunuz beğendiniz mi? Beren Saat’e benziyor mu sizce? Yorumlarınızı bekliyoruz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter


Eklenme Tarihi: 30 Eylül 2022

Konu hakkında yorum veya sorunuzu yazın:

Gönül Dağı Selma Öğretmen Kimdir? (Melis Sevinç) (4 Yorum)