Gönül Dağı Yalçın (Elif Hemşirenin Babası) Kimdir?

01.12.2021
1.430

Bu haberimizde Gönül Dağı Yalçın (Elif Hemşirenin Babası) kşmdşr detaylıca yazacağız. Gönül Dağı dizisine Elif hemşirenin babası olarak katılan Yalçın karakterini yakından tanıtacağız. Yönetmen koltuğunda Yahya Samancı’nın oturduğu Gönül Dağı dizisinin yapımcılığını Köprü Film üstlenmiştir. TRT 1 ekranlarında izleyici karşısına çıkan Gönül Dağı dizisine Elif hemşirenin babası olarak katılan Yalçın karakteri de merak edilmiştir. Bizde sizler için bu haberimizde Gönül Dağı dizisine Elif hemşirenin babası olarak katılan Yalçın karakterini yakından tanıtacağız ve Gönül Dağı dizisi Yalçın karakteri kimdir? Gönül Dağı dizisi Yalçın karakterine hayat veren oyuncumuzun adını soyadını ve daha önce yer aldığı dizleri sizlerle paylaşacağız.

Gönül Dağı Dizisi Yalçın Karakteri Kimdir?

Gönül Dağı Yalçın kimdir (Elif Hemşirenin Babası)17 Ekim 2020 tarihinden itibaren her cumartesi TRT 1 ekranlarında izleyici karşısına çıkan Gönül Dağı dizisine Elif hemşirenin babası olarak katılan Yalçın karakterinin nasıl biri olduğu hakkında henüz bir bilgi bulunmamaktadır. Bizler Yalçın karakterinin nasıl biri olduğu hakkında herhangi bir bilgiye ulaştığımız zaman bunu sizlerle paylaşacağız.

Gönül Dağı Dizisi Yalçın Kimdir?

Gönül Dağı dizisinde Elif’in babası olarak katılan Yalçın karakterine başarılı oyuncumuz Cem Kurtoğlu hayat verecektir. Izleyiciler tarafından Yalçın karakteri kadar bu karakteri canlandıran oyuncumuz da merak edilmiştir. Bizde sizler için oyuncumuz Cem Kurtoğlu’nu yakından tanıtacağız ve ve Cem Kurtoğlu kimdir? Kaç yaşındadır? Daha önce hangi dizilerde rol almıştır? Kamera karşısına en son hangi proje ile geçmiştir? Resmi ınstagram hesabı nedir? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.

Cem Kurtoğlu Kimdir?

62 yaşındaki oyuncumuz Cem Kurtoğlu 31 Temmuz 1959 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Ankara devlet Konservatuvarı’ndan mezun olan Cem Kurtoğlu, dizi oyunculuğunun yanı sıra tiyatro oyunculuğu da yapmaktadır. Aynı zamanda seslendirme sanatçısı olan ve bugüne kadar birçok projede seslendirme yapan Cem Kurtoğlu daha önce İntizar, Hekimoğlu, Yaprak Dökümü, Galip Derviş, Gençliğim Eyvah, Arka Sokaklar, Küçük Ağa, Kurşun gibi başarılı projelerde de yer almıştır. Kamera karşısında en son 2021 yılında Savaşçı dizisi ile geçen usta oyuncumuz bu sezon Gönül Dağı dizisi ile ekranlarda olacaktır.

Cem Kurtoğlu Yer Aldığı Diziler

Gönül Dağı – 2021 – Yalçın
Savaşçı – 2021 – Mösyö
Arıza – 2021 – Mehmet Emin
Gençliğim Eyvah – 2020
Kurşun – 2019 – Fahri Önal
Küçük Ağa – 2015
Kahireli Palas – 2013 – Muzaffer Kahireli
Yıllar Sonra  – 2011 – Kadir
Kurşun Bilal –  2011 – Faruk
Umut Yolcuları – 2010 – Kemal
Yaprak Dökümü – 2009 – Konuk Oyuncu
Yağmurdan Sonra – 2007 – Hulusi
Arka Sokaklar -2006 – Konuk Oyuncu
2004: Şubat Soğuğu – Yakup Kenanlı
2003: Hekimoğlu – Arslan
2002: Sırlar Dünyası
2000: Savunma
1986: Duvardaki Kan
1985: Bugünün Saraylısı
1991: Yol Palas Cinayeti – Mükerrem
1993: Son Söz Sevginin – Vedat
1992: Son Umut
1998: Marziye
1982: Preveze Öncesi

Cem Kurtoğlu Resmi İnstagram Hesabı

Sosyal medyayı oldukça aktif kullanan oyuncumuz Cem Kurtoğlu resmi ınstagram hesabından özel hayatı ve yer aldığı işlerle ilgili sık sık paylaşım yapmaktadır. İnstagram da 488 gönderisi ve yaklaşık olarak 4 bin takipçisi bulunan oyuncumuz Cem Kurtoğlu’nun resmi ınstagram hesabı nedir: @cemkurtogluu

Cem Kurtoğlu Evli Mi, Eşi Kim?

Oyuncumuz Cem Kurtoğlu’nun hayatında birinin olup olmadığı da merak edilmiştir. 62 yaşının içinde olan usta oyuncumuz Cem Kurtoğlu özel hayatıyla gündeme gelmekten hoşlanmamakta ve özel hayatını gözlerden uzak yaşamaktadır. Oyuncumuz Cem Kurtoğlu evlidir ancak özel hayatıyla gündeme gelmekten hoşlanmadığı için eşinin kim olduğu bilinmemektedir. Cem Kurtoğlu’nun Can ve Mert adında 2 oğlu vardır.

Gönül Dağı Dizisi Yalçın – Cem Kurtoğlu Kıyafetleri

Önümüzdeki günlerde, Cumartesi gününün en çok izlenen dizilerinden biri olan Gönül Dağı dizisinin oyuncu kadrosuna katılan Cem Kurtoğlu’nun özel hayatından ve Gönül Dağı dizisinde giydiği pantolon, tişört, kazak, mont, kaban, hırka, ceket, yelek, gömlek, ayakkabı gibi tüm kıyafetlerini marka ve fiyat bilgisi vererek detaylı bir şekilde sayfamızdan paylaşacağız.

Bu haberimizde Gönül Dağı dizisine Elif hemşirenin babası olarak katılan Yalçın karakterini ve Yalçın karakterini canlandıran oyuncumuz Cem Kurtoğlu’nu yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz. Gönül Dağı Yalçın kimdir (Elif Hemşirenin Babası) hakkında yazdık. Gönül Dağı dizisine yeni gelen oyuncular burada.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.