Gönül Dağı Erkan Kimdir? Önceki Dizileri, Sevgilisi (Burak Can)

02.09.2023
524

Gönül Dağı Erkan kimdir? Yakından tanıtacağız. Köprü Film imzalı Gönül Dağı TRT’nin en çok izlenen dizilerinin başında gelmektedir. Çekimleri Eskişehir’de yapılan Gönül Dağı dizisine Erkan karakteri katılmıştır. Erkan karakterine ise oyuncumuz Burak Can hayat verecektir. Bizlerde Gönül Dağı dizisi Erkan karakterini ve Erkan karakterini canlandıran oyuncumuz Burak Can’ı yakından tanıtacağız.

Gönül Dağı Erkan Karakteri Kimdir?

Başrollerinde Berk Atan, Gülsim Ali, Cihat Süvarioğlu, Semih Ertürk, Ecem Özkaya, Ferdi Sancar, Ali Düşenkalkar ve Erdal Cindoruk’un yer aldığı Gönül Dağı dizisi Erkan karakteri diziye yeni sezonda katılmıştır. Erkan karakteri, zaman atlaması yaşamacak olan Gönül Dağı dizisinde Yeşim ile partnerdir.Gönül Dağı Erkan Kimdir Sevgilisi (Burak Can)

Gönül Dağı Erkan Kimdir?

TRT’nin reyting rekortmeni Gönül Dağı dizisi Erkan karakterine genç oyuncumuz Burak Can hayat verecektir. İzleyiciler sektörde yeni olmasına rağmen kısa sürede tanınan oyuncumuz Burak Can’ı da merak etmiştir. Bizlerde bu içeriğimizde Gönül Dağı dizisinin oyuncu kadrosuna 4. Sezonda katılan Burak Can’ı yakından tanıtacağız ve oyuncumuz hakkındaki bilgileri sayfamıza ekleyeceğiz.

Burak Can

21 Aralık 1996 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Burak Can, İstanbul Aydın Üniversitesi Drama Oyunculuk Bölümünden mezun olmuştur. Çeşitli reklam filmlerinde yer alarak sektöre adım atan Burak Can, 2010 yılında Gönül Fermanı dizisiyle profesyonel oyunculuğa adım atmıştır. Ertesi yıl ise Al Yazmalım dizisinde Cankat karakterini canlandırmıştır. Kariyerindeki ilk çıkışı Poyraz Karayel dizisiyle yakalayan oyuncumuz özellikle Duy Beni dizisinde canlandırdığı Aziz karakteri ile tanınır hale gelmiştir.

Burak Can Yer Aldığı Diziler

2010 Gönül Fermanı
2010-2011 Al Yazmalım – Cankat
2013 Sana Bir Sır Vereceğim – Burak
2014-2015 Yılanların Öcü – Ömer Toprak
2017 İçimdeki Fırtına – Ozan Kaya
2018 Darısı Başımıza – Serkan
2019-2021 Kuzey Yıldızı – Poyraz Kadıoğlu
2022 Duy Beni – Aziz Günay
2023 Vermem Seni Ellere – Uğur
2023 Gönül Dağı – Erkan

Burak Can Resmi İnstagram Hesabı

Son dönemin yıldızı parlayan isimleri arasında yer alan Burak Can, resmi instahram hesabından özel hayatı ve yer aldığı projeler hakkında sık sık paylaşım yapmaktadır. İnstagram da 189 gönderisi ve 1,2 milyon takipçisi bulunan Burak Can’ın resmi instagram hesabı: burakcaan

Burak Can Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Başarılı oyuncumuz Burak Can evli değildir. Burak Can’ın hayranları onun sevgilisini de merak etmiştir. Burak Can’ın adı son günlerde Duy Beni dizisinde birlikte rol aldığı meslektaşı Meltem Akçöl ile anılmaktadır. Fakat iki isimde bu konu hakkında bir açıklamada bulunmamıştır. Dolayısıyla oyuncumuz Burak Can’ın sevgilisi olup olmadığı bilinmemektedir.

Gönül Dağı Erkan – Burak Can Kıyafetleri

Son dönemin yıldızı parlayan isimleri arasında yer alan genç oyuncumuz Burak Can, bu sezon Gönül Dağı dizisi ile ekranlarda olacaktır. Oyuncumuzun sevenleri onun giydiği kıyafetleri de merak ediyor. İlerleyen günlerde yakışıklı oyuncumuz Burak Can’ın Gönül Dağı dizisi nde tercih ettiği tüm kıyafetlerini marka ve fiyat bilgisi vererek sayfamızdan paylaşacağız.

Gönül Dağı Erkan kimdir? Erkan karakterini canlandıran oyuncumuz Burak Can’ı yakından tanıttık. Sizlerle konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
4 Ocak 2002 tarihinde Kırıkkale’de doğdum. Kırıkkale Atatürk Sağlık Meslek lisesinden 2020 yılında sağlık bakım teknisyeni olarak mezun oldum. Şu an Kırıkkale Üniversitesi sağlık yönetimi bölümünde okuyorum. Dizioyuncu.Com da güncel haberleri tüm dünya ile paylaşıyorum.
YORUMLAR - GÖRÜŞLER

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yapabilirsin.