Gönül Dağı Filiz Kimdir? Sevgilisi, İnstagramı (Öge Sözbaş)

Gönül Dağı Filiz kimdir? Sizlerle paylaşacağız. Yapımcılığını Köprü Film’in üstlendiği Gönül Dağı dizisinin bu sene 4. Sezonu yayınlanacaktır. TRT’in en çok izlenen dizilerinin başında gelen Gönül Dağı Filiz karakterine oyuncumuz Öge Sözbaş hayat verecektir. Bizlerde Gönül Dağı dizisi Filiz karakterini ve Filiz karakterini canlandıran oyuncumuz Öge Sözbaş’ı yakından tanıtacağız. Gönül Dağı dizisine yeni gelen oyuncular:

Gönül Dağı Filiz Karakteri Kimdir?

Yönetmenliğini Yahya Samancı’nın üstlendiği Gönül Dağı dizisi Filiz karakteri, ekibe yeni katılmıştır. Kasabaya yeni gelen Filiz, Gönül Dağı dizisinin önemli karakterlerinden olacaktır. Bizler diziye 4. Sezonda katılan Filiz karakteri hakkında daha detaylı bilgilere ulaştığımız zaman sizlerle paylaşacağız.Gönül Dağı Filiz Kimdir Sevgilisi, İnstagramı (Öge Sözbaş)

Gönül Dağı Filiz Kimdir?

Yeni sezonda karşımıza çıkacak olan filiz karakterine genç oyuncumuz Öge Sözbaş hayat verecektir. Geniş izleyici kitlesine sahip olan dizinin hayranları Filiz karakterini canlandıran oyuncumuz Öge Sözbaş’ı da merak etmiştir. Bizler de merak eden izleyicilerimiz için oyuncumuz Öge Sözbaş’ı araştırdık. Bu konumuzda da Öge Sözbaş’ı yakından tanıtacağız.

Öge Sözbaş

Gönül Dağı dizisinin kadrosuna yeni katılan oyuncumuz Öge Sözbaş, aslen İzmirlidir ve memlekete İzmir Konak’ta dünyaya gelmiştir. Sektörün yeni yüzlerinden olduğu için hakkında fazla bir bilgi bulunmayan oyuncumuz Öge Sözbaş, Yaşar Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema bölümünden 2022 yılında mezun olmuştur. Sofita Menajerlik şirketine bağlı olarak çalışan Öge Sözbaş aynı zamanda tiyatro oyuncusudur. Sektörde yeni olan oyuncumuz Gönül Dağı dizisinde Filiz karakterini canlandıracaktır.Gönül Dağı YENİ GELEN Filiz Kimdir Öge Sözbaş

Öge Sözbaş Yer Aldığı Diziler

Aktif olarak tiyatro oyunlarında sahne alan Öge Sözbaş, daha önce herhangi bir dizi ya da film projesinde rol almıştır. Sektorde yeni olan oyuncumuz Öge Sözbaş’ın yer aldığı ilk dizi Gönül Dağı olmuştur. Gönül Dağı dizisi ile, dizi oyunculuğunda adım atan Öge Sözbaş, Filiz karakteri ile izleyici karşısına çıkacaktır:

Öge Sözbaş Resmi İnstagram Hesabı

Gönül Dağı dizisine Filiz karakteriyle katılan genç oyuncumuz Öge Sözbaş, sosyal medyayı aktif kullanmaktadır. Sık sık paylaşım da bulunan Öge Sözbaş’ın instagram da 33 gönderisi ve 336 takipçisi vardır. Öge Sözbaş’ın resmi instagram hesabı: @ogesozbas

Öge Sözbaş Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Genç oyuncumuz Öge Sözbaş evli değildir. Sektörde yeni olduğu için hakkında fazla bir bilgi bulunmamaktadır. Oyuncumuz Öge Sözbaş’ın basına yansıyan bir sevgilisi yoktur. Yani henüz bekar olan genç oyuncumuz Öge Sözbaş’ın hayatında da bilinen biri yoktur.

Gönül Dağı Filiz – Öge Sözbaş Kıyafetleri

Güzel oyuncumuz Öge Sözbaş, kusursuz fiziğiyle giydiği her şeyin yakıştığı biridir. Bizlerde önümüze ki günlerde güzel oyuncumuz Öge Sözbaş’ın Gönül Dağı dizisinde giydiği tüm kıyafetlerini, elbiselerini, yaptığı kombinleri, kullandığı çanta ve aksesuarları markaları ile birlikte sayfamızdan paylaşacağız.

Gönül Dağı dizisi Filiz kimdir? Filiz karakterini canlandıran oyuncumuz Öge Sözbaş’ı yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter


Eklenme Tarihi: 3 Eylül 2023

Konu hakkında yorum veya sorunuzu yazın: