Gönül Dağı Zahide Neden Yok? Diziden Ayrıldı Mı, Geri Dönecek Mi?

02.09.2023
486

Gönül Dağı Zahide neden yok? Diziden ayrıldı mı? Geri dönecek mi? Sizlerle paylaşacağız. TRT 1 ekranlarında izleyici karşısına çıkan Gönül Dağı dizisinin çekimleri Eskişehir Sivrihisar’da yapılmaktadır. Yönetmen koltuğunda Yahya Samancı’nın oturduğu Gönül Dağı dizisi Zahide’nin neden olmadığı da merak edilmiştir. Bizlerde Gönül Dağı Zahide’nin neden olmadığını, diziden ayrılıp ayrılmadığını sizlerle paylaşacağız.

Gönül Dağı Zahide Neden Yok?

Gönül Dağı Zahide Neden Yok Diziden Ayrıldı MıKöprü Film imzalı Gönül Dağı dizisi Zahide karakteri, ilk bölümden beri kadroda yer almaktaydı. Fakat Zahide karakteri dizinin yeni 4. Sezonunda yer almayacaktır. Gönül Dağı dizisinin 4. Sezonunda zaman atlaması yaşanacaktır. Bu nedenle de Gönül Dağı’nın hikayesi değişecektir. Yeni yazılan hikayede ise Zahide yer almamaktadır. Yani, Zahide karakterinin hikayesi bitmiştir. Dolayısıyla Zahide Gönül Dağı dizisinin yeni sezonunda yoktur. Gönül Dağı Dizisinden Ayrılan, Çıkan Oyuncular:

Gönül Dağı Zahide Diziden Ayrıldı Mı?

TRT’nin reyting rekortmeni Gönül Dağı dizisi Zahide karakterine oyuncumuz Ecem Özkaya hayat vermektedir. İlk bölümden beri kadroda yer alan Ecem Özkaya’nın canlandırdığı Zahide karakterinin diziden ayrılıp ayrılmadığı da merak edilmiştir. Bizlerde bu nedenle araştırdık. Gönül Dağı dizisinin önemli karakterlerinden biri olan Zahide, yeni sezonda ekipte yer almayacaktır. Yani Zahide’nin Gönül Dağı dizisinin 4. Sezonda ayrıldığına yönelik çıkan haberler doğrudur.

Gönül Dağı Zahide Diziden Neden Çıktı?

Gönül Dağı dizisi Zahide karakterini dizinin başrol oyuncusu Ecem Özkaya canlandırmaktadır. Ancak yukarıda belirttiğimiz gibi Zahide (Ecem Özkaya) diziden ayrılmıştır. Bu ayrılığın sebebi de merak edilmiştir. Gönül Dağı dizisinin yeni sezonunda zaman atlaması yaşanacaktır. Yeni hikayede de Zahide yer almamaktadır. Yani Zahide karakterini canlandıran oyuncumuz Ecem Özkaya Gönül Dağı dizisinde kendi isteğiyle değil senaryo gereği ayrılmıştır.

Gönül Dağı Zahide Geri Dönecek Mi?

Başrollerinde Berk Atan, Gülsim Ali, Cihat Süvarioğlu, Semih Ertürk, Ecem Özkaya, Ferdi Sancar, Ali Düşenkalkar ve Erdal Cindoruk’un yer aldığı Gönül Dağı Zahide 1. Bölümden itibaren dizide yer almaktaydı. Fakat yukarıda belirttiğimiz gibi Zahide’yi canlandıran Ecem Özkaya, senaryo gereği ekibe veda etmiştir. Zahide’nin diziye geri dönüp dönmeyeceği hakkında net bir bilgi yoktur. Önümüzdeki günlerde yazılan senaryoya göre Zahide’nin geri dönüp dönmeyeceği belli olacaktır.

Gönül Dağı Zahide neden yok? Diziden neden çıktı? Sizlerle paylaştık. Sizlerle konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
4 Ocak 2002 tarihinde Kırıkkale’de doğdum. Kırıkkale Atatürk Sağlık Meslek lisesinden 2020 yılında sağlık bakım teknisyeni olarak mezun oldum. Şu an Kırıkkale Üniversitesi sağlık yönetimi bölümünde okuyorum. Dizioyuncu.Com da güncel haberleri tüm dünya ile paylaşıyorum.
YORUMLAR - GÖRÜŞLER

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yapabilirsin.