Gönül Dağı Keriman neden değişti, yeni Keriman Kimdir?

16.03.2024
1.337

Cumartesi akşamları TRT 1 ekranlarında yayınlanan Gönül Dağı dizisinde Keriman karakterini canlandıran oyuncu bir süredir dizide gözükmüyordu. 131. bölüm ile geri dönen Keriman karakterinin ise değiştiği izleyicinin gözünden kaçmadı. Gönül Dağı dizisinde 103. bölüme kadar Keriman karakterine hayat verilen Çiğdem Aygün diziden bir süre önce ayrılmış ve Keriman öldü mü diziden neden çıktı gibi sorular merak edilmişti. 131. bölüm ile diziye geri dönen Keriman karakterine yeni bir oyuncu canlandıracak. Gönül Dağı dizisinde yeni Keriman karakterine hayat verecek yeni oyuncu İmren Şengel oldu.

Gönül Dağı Keriman neden değişti, yeni Keriman Kimdir?

TRT 1’in sevilen dizisi olan ‘Gönül Dağı’nda sürpriz oyuncu değişikliğinin sebebini birçok izleyici merak etti. Gönül dağı’nda kerman karakteri neden ayrıldı neden değişti yeni Keriman kimdir gibi merak edilen sorular izleyici tarafından soruldu. Berk Atan, Semih Ertürk ile Cihat Süvarioğlu’nun başrollerini paylaştığı, yönetmen koltuğuna Yahya Samancı’nın oturduğu Köprü Film imzalı diziye sezon başında veda eden Keriman karakteri geri döndü ancak İmren Şengel isimli oyuncunun devam ettiği karakterin neden değiştiği niçin farklı bir oyuncu Keriman karakterini canlandırıyor merak edildi.

Gönül Dağı Keriman neden değişti, yeni Keriman Kimdir?İlk bölümden 103. bölüme kadar Çiğdem Aygün’ün hayat verdiği karakteri bu hafta yayınlanacak 131. bölümden itibaren İmren Şengel canlandıracak. Ancak bu değişikliğin neden yapıldığı Keriman karakterinin neden değiştiği yapımcı ve yönetmen tarafından açıklanmadı. Ancak muhtemelen Çiğdem Aygün farklı bir dizi projesinden dolayı diziye devam edemeyecek bu yüzden yerine İmren Şengel geldi.

Gönül Dağı yeni Keriman İmren Şengel kimdir?

Daha önce Arıza ve Aziz gibi dizilerde de rol alan İmren Şengel bir dizi ve tiyatro oyuncusudur. 1993 yılında İstanbul’da doğan tiyatro bölümü mezunu olan İmren Şengel Gönül Dağı dizisinin yeni Keriman karakteri oldu. Sayısız tiyatroda rol alan e birçok dizi filmde oynayan İmren Şengel bakalım yeni Keriman karakteri olarak izleyiciden nasıl bir puan alacak izleyip göreceğiz. Eski Keriman karakterine çok benzeyen oyuncu bakalım izleyiciden nasıl bir elektrik alacak zamanla göreceğiz.

Siz Keriman karakterinin değişmesini nasıl buldunuz eski Keriman mı yoksa yeni Keriman karakteri mi diye sorsak cevabınız ne olur yorum ve görüşlerinizi lütfen aşağıdaki yorum kısmına yazınız. Gönül Dağı dizisi 5. sezon devam edecek mi etmeli mi bu konular hakkında yorumlarınız varsa onları da aşağıya yazabilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
Dizioyuncu.Com site yöneticisi. 1978 yılında Kayseri'de doğdum. Gazi Üniversitesi'nde Yakınçağ Tarihi anabilim dalında yükseklisansımı tamamladım. Fotoğraf, Fenerbahçe ve otomobiller özel ilgi alanımdır. Eğitim ve habercilik alanlarında web siteleri kurdum. Halen Dizioyuncu.com sitesinde güncel haberler yayınlamaya devam ediyorum.
YORUMLAR

  1. Anonim dedi ki:

    Eski kerimanı istiyoruz.Yenisi eski atmosferi vermiyor 🙂

  2. Anonim dedi ki:

    Eski keriman dogaldi bu kerimansa rol yaptigi belli oluyor bence eski keriman geri gelseydi