Gönül Dağı Yeşim Neden Ayrıldı Diziden Çıktı, Geri Dönecek mi?

16.12.2023
163

Gönül Dağı Yeşim Neden Ayrıldı Diziden Çıktı, Geri Dönecek mi? merak edildi. Gönül Dağı dizisinde Yeşim karakterine hayat veren Sude Zülal Güler diziden 119. bölümde ayrıldı ve yeni dizisi Ağlayan Geline transfer oldu.Gönül Dağı Yeşim Neden Ayrıldı Diziden Çıktı

Gönül Dağı dizisinde Yeşim karakterini canlandıran Sude Zülal Güler 4. sezonda kadroya dahil olmuş ve sette dizinin başrol oyuncusu olan Taner karakteriyle sevgili oldukları ortaya çıkmıştı. Hem set içinde huzursuzluk çıkmaması hem de oyuncunun yeni diziler ile görüşmeye devam etmesi sonrasında başarılı oyuncunun yeni bir diziden başrol teklifi aldığını öğrendik. Ağlayan gelin dizisine transfer olan Sude Zülal Güler bu dizide Yeşil karakterine hayat verecek.

Ağlayan gelin dizisi Yeşil kimdir merak ediyorsanız konumuza göz atabilirsiniz. Son haftalarda reytingleri yine yükselmeye başlayan Gönül Dağı dizisinde sürekli oyuncu geliş gidişleri yaşanıyor. Diziye yeni katılan karakterler ve diziden çıkan oyuncular da sürekli merak ediliyor. Gönül Dağı dizisinden ayrılan çıkan oyuncular konumuzdan tüm oyunculara göz atabilirsiniz. Eskişehir ilinin Sivrihisar ilçesinde çekimlerine devam eden ve Gönül Dağı olarak bilinen Gedelli kasabasının öyküsünü anlatan bu güzel dizi 4. sezonda da fırtına gibi esiyor ve 5. sezonda devam edip etmeyeceği izleyici tarafından merak ediliyor.

Gönül Dağı dizisinde Yeşim karakteri olarak izlediğimiz güzel oyuncu ağlayan gelin dizisinde başrolde oynayacak. Yeşim karakteri yeni dizisinde Yeşil rolü olarak devam edecek. Ağlayan gelin dizisinin önümüzdeki haftalarda çekimlerine başlanacağı ve oyuncu kadrosunun tamamlaması ile birlikte 2024 yılından ilk dizilerinden olacağı belirtildi. Öylesine güzel bir oyuncuyu kadın başrol olarak ağlayan gelin dizisinde izleyecek olmak umarız hem oyuncu için hem de Gönül Dağı izleyicileri için güzel bir deneyim olur.

Siz gönül dağı dizisindeki Yeşim karakterini beğeniyor musunuz ağlayan gelin dizisinde yeşil rolü sizce başarılı olur mu yorum ve görüşlerinizi bekliyoruz. Gönül Dağı dizisi Yeşim ayrıldı mı çıktı mı konumuz bu kadar oyuncumuza yeni dizisinde başarılar diliyoruz. Gönül Dağı dizisine yeni gelen karakterleri de başarılar dileriz. Sizce Gönül Dağı dizisi 5. sezon devam etmeli mi bu konu hakkındaki yorum ve görüşlerinizi lütfen aşağıya yazınız.

YORUMLAR

  1. Sibel dedi ki:

    Yeşimin hikayeye pek bir etkisi yoktu bence cıkması biseyi değiştirmedi

  2. dilber dedi ki:

    Yeşim çok sevdiğim bir karakterdi gitmesine çok üzüldüm umarım tekrar gelir.. 🥹