Gönül Dağı Muammer Diziden Neden Ayrıldı Çıktı mı Geri Dönecek mi?

TRT 1’in cumartesi günleri yayınlanan sevilen dizisi ‘Gönül Dağı’nda şok bir ayrılık yaşaancak. Gönül Dağı dizisinde Muammer karakterine hayat veren Ali Düşenkalkar kalp krizi geçirerek 115. bölümde ölecek ve diziden ayrılacak. Herkes düğüncü Muammer neden öldü diziden neden çıktı diye merak ediyor. İşye detaylı bilgiler..

Gönül Dağı Muammer Diziden Neden Ayrıldı?

Veysel karakterinin de babası olan düğüncü Muarrem ne oldu da diziden ayrıldı kalp krizi geçirip hemen ayrılması akıllarda soru işareti bıraktı. Berk Atan, Semih Ertürk ile Cihat Süvarioğlu’nun başrollerini paylaştığı, yönetmen koltuğuna Yahya Samancı’nın oturduğu Köprü Film imzalı diziye Muammer karakterine hayat veren Ali Düşenkalkar 115. bölümde veda etmesiyle neden dziden apar topar ayrıldığı da merak konusu oldu. Ali Düşenkalkar farklı bir diziden teklif geldiği için Gönül Dağı dizisinden ayrıldı. Gnül dağı dizisinin yapımcısının yeni başlayacağı Karaağaç dizisinde rol alacağı için Muammer karakterinin senaryosunu bitirdi.

Gönül Dağı Muammer Diziden Neden Ayrıldı Çıktı mı Geri DönecekGönül Dağı, yeni 115. bölümüyle 25 Kasım cumartesi 20.00’de TRT 1’de! Gönül Dağı dizisin Muammer Diziden Neden Ayrıldı Çıktı mı Geri Dönecek mi? sorusuna yanıt verdik. Başka dizide rol alacak olan oyuncumuz geri dönmeyecek.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter


Eklenme Tarihi: 22 Kasım 2023

Konu hakkında yorum veya sorunuzu yazın: