Gönül Dağı Taner ve Yeşim Sevgili mi? Taner aşkı 4. sezonda buldu

16.11.2023
113

TRT 1 ekranlarında cumartesi akşamları sevilerek izlenen Gönül Dağı dizisinin setinde yeni bir aşk doğdu. Dizide Taner Kaya karakterine hayat veren Berk Atan gerçek aşkı Gönül Dağı dizisinin setinde buldu. İlk 2 sezon dizide Dilek aşkıyla yanıp tutuşan Taner 3. sezonda Dilek karakterinin diziden ayrılması ile boşluğa düşmüş ve 3. sezonun sonuna doğru Selma öğretmen ile tanışmıştı. Gönül Dağı dizisinin 4. sezonunda diziye dahil olan Yeşim Soner karakterini canlandıran Sude Zülal Güler ile arkadaşlıkları ilerleyen Taner rolündeki Berk Atan gerçekten sevgili oldu.

Gönül Dağı dizisi Taner ve Yeşim gerçekten sevgili mi?

Gönül Dağı dizisini 4 sezondur izleyen çok ciddi bir izleyici kitlesi bulunuyor. Dizi de Taner karakterine hayat veren Berk Atan oldukça sevilen sayılan bir başrol oyuncusu. İlk sezon çok tutulan dizi Taner ve Dilek aşkıyla ölümsüzleştmişti. Ancak 2. sezonun sonunda Dilek rolündeki Gülsüm Ali diziden çıkınca Taner boşlukta kalmış, 3. sezon ise onunla yakıştırılan Selma öğretmen diziye katılmıştı. Gönül Dağı dizisinin 4. sezonda da oldukça yüksek izlenme oranları gelince Selma öğretmen ve Taner aşkı başlamıştı. Ancak dizinin senaryosundaki bu yeni aşk ile birlikte Taner rolü gerçek hayatta da diziye yeni katılan Yeşim karakteri ile yakınlaşmaya başladı. Dizide Yeşim karakterine hayat veren Sude Zülal Güler ile Taner rolündeki Berk Atan sette birbirine çok yakınlaştı ve set dışında da görüşmeye başladılar.

Gönül Dağı dizisinin Taner’i gerçek aşkı 4. sezon buldu

Gönül Dağı Taner ve Yeşim Sevgili miGerçek bir aşk ile gündeme gelen Berk Atan dizideki rol arkadaşı Yeşim rolündeki Sude Zülal Güler ile yakınlaşmaya başladı ve ikili set dışında Eskişehir’de sık sık bir araya geliyor. Bu durum herkese Taner karakterinin gerçek sevgiyi 4. sezonda bulduğunu düşündürdü. Dizi dışında sosyal hayatta da oldukça canlı ve efendi bir kişiliğe sahip olan Berk Atan geçtiğimiz yıl uzun süre flört ettiği sevgilisinden ayrılmıştı. Dizinin 4. sezonunda Yeşim karakteri ile yakınlaşan Taner dizideki aşklarına gerçek hayatta da yenisini eklemiş oldu.

Siz gönül dağı dizisinin Taner ve Yeşim ikilisini nasıl buldunuz, beğendiniz mi, yakıştırdınız mı? Yorum ve görüşlerinizi merak ediyoruz. Sizce Gönül Dağı dizisinin Taner’i ve Yeşim’i iyi bir ikili oldu mu yorumlarınızı aşağıdaki yorum kısmına yazabilirsiniz.

YORUMLAR

 1. 61 dedi ki:

  Gerçek aşk!!!
  “Eskiden sevdaluklar yürekten di yürekten, şimdiki sevdaluklar hep döneyi direkten” diyim de konu kapansın…
  Çokta önemliydi zaten bu başlarını kuma gömmeye devam eden sanat sepet camiasının hayatları, bırakalım bu işleri de boykotsa boykot önce bu camiadan başlayalım boykota!!!

  1. Yönetici dedi ki:

   Bu Karadenizli arkadaşların neye celalleneceğini kestirmek zor..

   1. Anonim dedi ki:

    Celallendiğimiz nokta doğru ise sıkıntı yok demektir..Gerçek aşk!! derken duyanda evlenip aile kuracaklar sanır…Trt de aile dizisinde oynuyorlar diye izliyoruz ee sonra hopp özel kanal takke çıktı kel gözüktü durumu…