Yemin Dizisi Özlem Kimdir, Kim İçin Geldi? Öyküm Atmaca

Yorum Yap 408 kez okundu.

Karamel Yapım imzalı dizinin yönetmen koltuğunda Ayhan Özen ve Taner Tunç birlikte oturmaktadır. Kanal 7 ekranlarında izleyicilerle buluşan dizi herkes tarafından sevilerek izlenmektedir. yapımcılığını ve senaryosunu ise Nazmiye Yılmaz’ın üstlendiği dizi oyuncu kadrosuyla da büyük ilgi görmüştür. Kanal 7’nin sevilen dizisine yeni bir oyuncu dahil olmuş ve izleyiciler tarafından da bu oyuncumuz oldukça merak edilmiştir. Bizde sizler için bu konumuzda Yemin dizisine yeni katılan Özlem karakterini ve bu karaktere hayat veren oyuncumuz Öyküm Atmacayı yakından tanıtacağız.

Yemin Dizisi Özlem Karakteri Kimdir?

Yemin Dizisine yeni gelen Özlem kimKanal 7’nin sevilen dizisi Yemin’e yeni katılan Özlem’in nasıl bir karakterde olacağı henüz belli değildir. Ancak tahminlerimize göre Özlem, Emir’e ilgi duyan biri olarak yada Ümit karakterinin partneri olarak diziye dahil olacaktır. Bizler resmi sitelerden herhangi bir bilgiye ulaştığımız zaman bunu sizlerle paylaşıyor olacağız. Yemin Dizisi Özlem Kimdir, Kim İçin Geldi? Öyküm Atmaca hakkında detaylara geçelim..

Yemin Dizisi Özlem Kimdir?

Her Cumartesi – Pazar 19.00 da Kanal 7 ekranlarında izleyicilerle buluşan dizide Özlem karakterine güzel oyuncumuz Öyküm Atmaca hayat verecektir. Izleyiciler tarafından Özlem karakteri kadar bu karaktere hayat veren oyuncumuz da oldukça merak edilmiştir. Bizde sizler için Özlem karakterine hayat veren oyuncumuz Öyküm Atmaca’yı daha yakındantanıtacağız ve Öyküm Atmaca Kimdir? Daha önce hangi dizilerde rol almıştır? Resmi instagram hesabı nedir? Evli mi, sevgilisi var mı? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.Yemin Dizisi Özlem Kimdir

Öyküm Atmaca Kimdir?

Sektörün yeni yüzlerinden olan güzel oyuncumuz Yemin dizisinin birçok oyuncusu gibi Tunay Manajerlik şirketine bağlı olarak çalışmaktadır. 5 Temmuz günü dünyaya gelen oyuncumuz, Kocaeli Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Oyunculuk Bölümünden mezun olmuştur. Sektöre yeni adım atan oyuncumuz Öyküm Atmaca hakkında ki bilgiler ne yazık ki çok azdır. Kamera karşısına ilk defa 2021 yılında yayınlanan Maraşlı dizisiyle geçen oyuncumuz, diziye konuk oyuncu olarak katılmış ve Mahur karakterinin arkadaşı olarak karşımıza çıkmıştır. Şimdilerde ise Yemin dizisinde hayat vereceği Özlem karakteriyle bizlerin karşısına çıkacak olan oyuncumuzun dizide hayat vereceği karakterle büyük bir çıkış yakalayacağını tahmin ediyoruz.

Öyküm Atmaca Yer Aldığı Diziler

2021 – Maraşlı (Mahur’un arkadaşı, konuk oyuncu)
2021 – Yemin (Özlem)Öyküm Atmaca Yemin Dizisinde Özlem rolünde

Öyküm Atmaca Resmi İnstagram Hesabı

Sektörün yeni yüzlerinden olan güzel oyuncumuzun Yemin dizisine katıldığını duyan izleyiciler oyuncumuz Öyküm Atmaca’nın sosyal medya hesaplarını da merak etmiş ve araştırmaya başlamıştır. İnstagram da 1 gönderisi ve yaklaşık 800 takipçisi bulunan oyuncumuzun takipçi sayısı günden güne artmaktadır. Yemin dizisinde Özlem karakterine hayat verecek olan oyuncumuz Öyküm Atmaca’nın resmi instagram hesabı: @atmacaoykum

Öyküm Atmaca Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Güzel oyuncumuz ilk defa 2021 yılında Maraşlı dizisinin 2. bölümüne konuk oyuncu olarak katılmış ve karşımıza çıkmıştır. Yani bu sektörde henüz çok yeni olan oyuncumuzun özel hayatı hakkında pek fazla bir bilgi yoktur. Ancak yaptığımız araştırmalar da Öyküm Atmaca’nın evli olmadığını gördük. Fakat oyuncumuzun hayatında birinin olup olmadığı ise bilinmemektedir.Yemin Dizisi Özlem Kim için geldi

Öyküm Atmaca Kıyafetleri Elbiseleri

Ekranların yeni yüzlerinden olan oyuncumuz, güzelliğiyle de dikkat çekmeyi başarmıştır. Kusursuz fiziği ile giydiği herşeyin yakıştığı biri olan Öyküm Atmaca kısa sürede büyük ilgi görmüştür. Bizde sizler için ilerleyen günlerde güzel oyuncumuz Öyküm Atmaca’nın Yemin dizisinde giydiği elbise, etek, ceket, hırka, kazak, mont, kaban, pantolon, ayakkabı gibi tüm kıyafetlerini ve kullandığı küpe, yüzük, bileklik, saat, kolye, çanta gibi tüm aksesuarları marka ve fiyat belirterek detaylı bir şekilde sayfamızdan paylaşacağız.

Yemin Dizisi Özlem karakteri rolüBu konumuzda sizlere Yemin dizisine yeni katılan Özlem karakterini ve bu karaktere hayat veren oyuncumuz Öyküm Atmaca’yı yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri ve görüşlerinizi yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz. Yemin Dizisi Özlem Kimdir, Kim İçin Geldi? Öyküm Atmaca hakkında bilgiler verdik. Yemin Dizisine Yeni Gelen Oyuncular konumuza da göz atabilirsiniz.

Yemin Yorumcusu ne dedi: Dizimize yeni dahil olan bir isim daha. Karakter adı Özlem. Narkem tarafında zaten Kumru belası var belli ki Ferem tarafına geldi Emir’e ilgi duyan biri olabilir ya da Ümit karakterinin partneri olarak diziye çift şeklinde dahil olabilirler..

Etiketler