Mahrem Dizisi Oyuncuları Kadrosu Konusu Tarihi (TRT1)

20.06.2021
17

Mahrem Dizisi Oyuncuları kadrosu Konusu Tarihi (TRT1) Mahrem dizisi Trt1 ekranlarında yayınlanacaktır. Trt1 kanalı iddialı diziler yayınlayarak son zamanlarda dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Barbaroslar, Hay Sultan ve Mevlana gibi dizileri hazırlayan TRT 1 yeni bir diziyi daha izleyici ile buluşturmaya hazırlanıyor. Mahrem dizisi de bunlardan birisi. Mahrem dizisi oyuncu kadrosunda kimler var? Mahrem dizisi konusu nedir? Mahrem dizisi yayın tarihi bilgileri konumuzun devamında… mahrem dizisi oyuncu kadrosu

Mahrem Dizisi Oyuncu Kadrosu

Yapımcılığını Klark Medya’nın üstlendiği Mahrem dizisi yönetmen koltuğunda Hamit Coşkun oturuyor. Mahrem dizisi oyuncu kadrosuna Beni Bırakma’da yer alan Emrah Akduman ve Emanet dizisinde rol alan Melih Özkaya katıldı. Mahrem dizisi oyuncu kadrosu için cast çalışmalar devam ediyor. Mahrem dizisi oyuncuları bilgileri detayları konumuzun devamında.

Emrah Akduman

Emrah Akduman Mahrem dizisi oyuncu kadrosuna dahil oldu. Emrah Akduman 1982 doğumludur. Berksoy Sanat Akademisi’nde ve Metod Oyunculuk Atölyesi’nde eğitim aldı. Sadri Alışık Kültür Merkezi’nde Kamera Önü Oyunculuk bölümünü bitirdi. Keje, Hatırla Sevgili, Kurtlar Vadisi Pusu, Sevgi Bağlayınca dizilerinde rol aldı. Emrah Karaduman son olarak Beni Bırakma dizisinde rol aldı. Emrah Akduman instagram hesabı https://www.instagram.com/emrahakduman/ emrah akduman kimdir yeni dizisi mahrem 38 yaşında ki oyuncumuz 9 Kasım 1982 yılında Ankara’da dünyaya gelmiştir. Çocukluğunu Ankara’da geçiren Emrah Akduman, İstanbul Turizm Meslek lisesinden mezun olmuştur. Berksoy sanat akademisinde oyunculuk eğitimi alan Emre Akduman, Sadri Alışık Kültür Merkezi’nde kamera önü oyunculuk bölümünden mezun olmuştur. Ayrıca Metod oyunculuk atölyesinin çalışmalarına da katılan oyuncumuz, kamera karşısında ilk defa 2002 yılında Keje isimli dizinin başrolünde yer alarak geçmiştir. Daha önce Hatırla Sevgili, Kurtlar Vadisi Pusu, Janjan, Umut Adası, Kampüste Çıplak Ayaklar, Darbe gibi başarılı projeler yer alan oyuncumuzun müziğe de ilgisi vardır ve 2015 yılında ilk single çalışmasını yayınlanmıştır. Kamera karşısında en son Beni Bırakma dizisi ile geçen Emrah Akduman önümüzde ki günlerde Mahrem dizisiyle ekranlarda olacaktır.
Emrah Akduman resmi instagram hesabı: @emrahakduman

Melih Özkaya

Mahrem dizisi oyuncuları içinde yer alan Melih Özkaya kimdir? Melih Özkaya 1988 İstanbul doğumludur. Survivor 2018 yarışmasında yer aldı. İlk kez 2012 yılında Yer Gök Aşk dizi filmlerinde rol aldı. Emanet dizisinde de Komiser Ali rolünü canlandırdı. Melih Özkaya instagram hesabı https://www.instagram.com/melihozkaya/?hl=tr Melih Ozkaya kimdir yeni dizisi mahrem 32 yaşındaki yakışıklı oyuncumuz 1988 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun olan Melih Özkaya, 2008 yılında dünyanın en zor yarışması olarak bilinen Survivor’a katılmış ve adını bu şekilde duyurmuştur. Melih Özkaya 2011 yılında oyunculuk eğitimi almış ve ilk oyunculuk deneyimini 2012 yılında Yer Gök Aşk dizisi sayesinde yaşamıştır. Aynı zamanda profesyonel voleybolcu olan oyuncumuz, Tokat, Payas Belediyespor, Diyarbakır, Sivas gibi birçok voleybol takımında yer almıştır. İstanbul Büyükşehir Belediyesinin altyapısında oynayan Melih Özkaya 8 yıl boyunca profesyonel voleybolcu olarak yaşamına devam etmiş ve daha sonra 2.lig voleybol takımlarında yer almaya başlamıştır. Şimdilerde kariyerine oyuncu olarak devam eden Melih Özkaya kamera karşısında en son 2021 yılında Emanet dizisiyle geçmiştir.
Melih Özkaya resmi instagram hesabı: @melihozkaya

Bu sezon yayınlanan projeleriyle reyting rekorları kıran Trt1’den iddialı bir proje daha!
Yeni sezon için askeri bir dizi için çalışmalara başlayan Kod adı “Mahrem” adlı bir proje yayınlayacak, “Emanet” dizisinden tanıdığımız Melih Özkaya’da yer alıyor.

Mahrem Dizisi Konusu

Mahrem dizisi konusu açıklandı. Dizinin askeri bir dizi olması bekleniyor. 14 ve 15 Temmuz akşamı Trt 1 ekranlarında karşımıza çıkacak olan Mahrem dizisinde, Fetö’nün 15 Temmuz 2016’da ülkemizde düzenlediği darbe girişiminin detaylarını, Fetö’nün Türk Silahlı kuvvetlerine nasıl sızdığını ve bu hain darbe girişiminin bilinmeyenlerini ekranlara taşıyacaktır.

Mahrem Dizisi Yayın Tarihi Başlama Tarihi

Mahrem dizisi çekimleri oyuncu kadrosu belli olduğunda başlayacaktır. Mahrem dizisi Eylül 2021 ‘de başlayacaktır. Yaz sezonunda oyuncu kadrosu tamamlanacak ve sete çıkacaktır. Mahrem dizisi bilgileri netleştiğinde yeni oyuncular dahil olduğunda konumuza ekleyerek güncelleyeceğiz. Mahrem dizisini izlemeyi düşünür müsünüz? Mahrem dizisi oyuncu kadrosunda kimler olmalı? Yorumlarınızı aşağı yazınız.

YAZAR BİLGİSİ
Dizioyuncu.Com site yöneticisi. 1978 yılında Kayseri'de doğdum. Gazi Üniversitesi'nde Yakınçağ Tarihi anabilim dalında yükseklisansımı tamamladım. Fotoğraf, Fenerbahçe ve otomobiller özel ilgi alanımdır. Eğitim ve habercilik alanlarında web siteleri kurdum. Halen Dizioyuncu.com sitesinde güncel haberler yayınlamaya devam ediyorum.
YORUMLAR

  1. Berk dolunay dedi ki:

    Kesinlikle HALUK PIYES

  2. Bartu Güven dedi ki:

    Bence de ozan dolunay oynayabilir kötü rolde daha iyi olur güzel olur perfect olur buğra gülsoy Cihangir Ceyhan Berk hakman istiyorsanız bunları göz atabilirsiniz

  3. Anonim dedi ki:

    ozan dolunay kötü seri katili sever rol bagişlayin ona