Sorgu Odası Dizisi Oyuncu Kadrosu Konusu

25.02.2024
382

Sorgu Odası Dizisi Oyuncu Kadrosu Konusu hakkında bilgiler sunacağız sizlere. Hazırlıkları 2023 yılının sonlarında başlayan Sorgu Odası Dizisine bomba isimler katılında merak edilmeye başlandı. Son olarak kadrosuna Hazal Kaya‘nın katıldığı Sorgu Odası Dizisinin tüm oyuncularını burada sizlere detaylıca açıklayacağız. 2024 Yeni diziler

Sorgu Odası Dizisi Oyuncu Kadrosu

Sorgu Odası Dizisi Oyuncu Kadrosu Konusu
Sorgu odası dizisinin oyuncu kadrosu belli olmaya başladı. Hazal Kaya sorgu odası dizisinde kadın başrol oldu. Hazal Kaya ile birlikte Birkan Sokullu proje için düşünülse de henüz kesin anlaşmaya varılmadı. Kısa süre içerisinde sorgu odası dizisinin tüm oyuncu kadrosu belli olmaya başlayacak ve burada güncelleyerek sizlere duyuracağız. İşte dizinin belli olan oyuncuları.

Hazal Kaya

Hazal Kaya sorgu odası dizisinin başrolünde oynayacak. Son olarak Pera Palas’ta gece yarısı isimli dizide oynayan Hazal Kaya Alı-Kara isimli proje içinde önsözleşme imzalamıştı. Ancak dizi yeni sezona ertelenince Hazal Kaya karga seven tarafından hazırlanan sorgu odası dizisiyle anlaştı. Hazal Kaya sorgu odası dizisinde yaklaşık 10 bölüm oynayacak. Dizi Tod platformu için hazırlanıyor. Beın connect tarafından yayınlanacak sorgu odası dizisinde Hazal Kaya bakalım başrolü kiminle paylaşacak belli olunca sayfamıza ekleyeceğiz.

Çağlar Ertuğrul

Çağlar Ertuğrul Sorgu Odası dizisinde erkek başrol oldu. Hazal Kaya ile birlikte Sorgu Odası dizisinde oynayacak olan Çağlar Ertuğrul’a Boncuk Yılmaz da eşlik edecek.Çağlar Ertuğrul Sorgu Odası dizisinde

Boncuk Yılmaz

Boncuk Yılmaz Sorgu Odası dizisinde oynayacak. Boncuk Yılmaz dizide bir dedektife hayat verecek olan Hazal Kaya’nın ablasını oynayacak. Nefes nefese bir hikâyenin anlatılacağı 10 bölümlük dizinin mart sonunda sete çıkması planlanıyor. Son olarak Kuş Uçuşu ve Ateş Kuşları dizilerindeki performansıyla adından söz ettiren Boncuk Yılmaz “Sorgu Odası” dizisinde yardımcı kadın başrolde olacak.Boncuk Yılmaz Sorgu Odası dizisinde

Sorgu odası dizisi ne zaman hangi kanalda başlayacak?

Dijital platform olan TOD da 2024 yılında başlayacak olan sorgu odası dizisi cast çalışmaları mart ayı boyunca devam edecek. Deneme çekim provaları mart ayı boyunca devam edecek olan sorgu odası dizisinin çekimleri bahar ve yaz aylarında devam edecek. Dijital platformda yayınlanacağı için kesin yayın tarihi henüz açıklanmayan sorgu odası dizisinin yeni sezonda Eylül 2024 gibi yayınlanması bekleniyor. Tod dizinin yayın adresi olacak.

Sorgu odası dizisi nerede çekilecek?

Sorgu odası dizisinin çekimleri İstanbul merkezde olacak. Oyuncu arayışları da İstanbul oyuncu ajanslarından gerçekleştirilen dizinin deneme çekimleri Mart 2024’te başlayacak. Sorgu odası dizisine dair merak ettiğiniz konular varsa bizlere sorabilirsiniz. Nasıl bir dizi bekliyorsunuz, sorgu odası dizisi sizce izlenir mi ciddi bir izlenme oranına reytinge kavuşabilir mi yorumlarınız varsa lütfen aşağıya yazınız. Sorgu odası dizisini nasıl buldunuz sizde konu hakkında yorum ve görüşlerinizi bekliyoruz.

YAZAR BİLGİSİ
Dizioyuncu.Com site yöneticisi. 1978 yılında Kayseri'de doğdum. Gazi Üniversitesi'nde Yakınçağ Tarihi anabilim dalında yükseklisansımı tamamladım. Fotoğraf, Fenerbahçe ve otomobiller özel ilgi alanımdır. Eğitim ve habercilik alanlarında web siteleri kurdum. Halen Dizioyuncu.com sitesinde güncel haberler yayınlamaya devam ediyorum.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yaz..