2024 de Yeni Başlayacak Diziler ve Kanalları

20.02.2024
562

2024 de yeni başlayacak diziler ve kanalları nedir? Açıklayacağız. Televizyon kanallarında her her sezon birbirinden başarılı diziler başlamaktadır. Ünlü isimlerin yer aldığı bu yeni diziler de merak edilmiştir. Bizler de bu içeriğimizde yeni sezonda yani 2024 yılında izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan yeni dizileri ve hangi kanalda yayınlanacaklarını sizlerle paylaşacağız

2024 de Yeni Başlayacak Diziler ve Kanalları

Bu sene de, geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi değil çok yeni dizi başlayacaktır. Bu dizilerden bazıları Kara Ağaç, Bir Derdim Var, Arak, İnci Taneleri, Aile Albümü, Kötü Kan, Yıldızlar Bana Uzak, Ağlayan Gelin, Kızıl Goncalar’dır. 2024 yılında yeni başlayacak dizileri merakla bekleyen izleyiciler dizlerin kanallarını da merak etti. Bizlerde, 2024 yılında başlayacak yeni dizileri ve kanallarını açıklayacağız.

Sorgu Odası

Hazal Kaya, Çağlar Ertuğrul ve Boncuk Yılmaz gibi oyuncuların yer aldığı Sorgu Odası dizisi 2024 yılı yaz aylarında başlayacak. Çekimlerine Nisan 2024 de başlanacak olan dizinin kadrosu hızla güçleniyor. Sorgu Odası dizisi Karga 7 Pictures tarafından hazırlanıyor ve Bein Connect platformunda yyaınlanacak.

Kara Ağaç Dizisi -TRT

Karaağaç dizisi 2024 de TRT de başlayacakBaşrollerinde Olgun Şimşek – Celal Ağa, Emre Kıvılcım- Ömer, Meltem Akçöl- Sultan ve Özlem Conker – Asiye karakteri gibi oyuncuların yer aldığı Kara Ağaç dizisi 2024 yılının ilk dizilerinde birisi olacak. Çekimleri Kapadokya’nın giriş kapısı olarak nitelendirilen Soğanlı Köyünde yapılacak olan Karaağaç dizisi TRT ekranlarında yayınlanacak.

gaddar dizisi oyuncu kadrosu

Gaddar – Fox Tv

Gaddar dizisinin başrollerinde Çağatay Ulusoy, Sümeyye Aydoğan ve Onur Saylak rol alacaktır. Hürer Ebeoğlu’nun senaryosunu yazdığı Gaddar dizisi Ay Yapım imzalıdır. Gaddar dizisinin yönetmen koltuğunda ise Sinan Öztürk oturmaktadır. Fox Tv’de izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan Gaddar dizisi yeni yılda yani 2024 yılında yayın hayatına başlayacaktır.

arak dizisi oyuncu kadrosu

Arak – Show Tv

Yapımcılığını Most Production’un üstlendiği Arak dizisinin senaryosunu Ayberk Çınar, Murat Can Oğuz ve Aslı Gönülay kaleme almaktadır. Başrolünde ise İlker Kaleli ve Öykü Karayel yer almaktadır. Çekimleri İstanbul’da devam eden Arak, 2024 yılında yeni başlayacak diziler arasındadır. 2024’te başlayacak olan Arak dizisi Show Tv ekranlarında izleyici karşısına çıkacaktır.

fatih dizisi oyuncu kadrosu

Fatih – TRT 1

Yönetmen koltuğunda Şafak Bal’ın oturduğu Fatih dizisi 2024 de TRT 1 ekranlarında izleyici karşısına çıkacaktır. Fatih dizisinin senaryosunu ise Ozan Bodur, Enes Şengönül, Cihan Bozkaya ve Fatih Güler kaleme almaktadır. Fatih Sultan Mehmed’in hayat hikayesinin anlatılacağı Fatih dizisi 2024 yılında yeni başlayacak dizilerdendir.

Bir Derdim Var – Kanal D

Yapımcılığını Kerem Çatay ve Lale Eren’in sahibi olduğu Tay Yapım’ın üstlendiği Bir Derdim Var, Burak Müjdeci yönetmenliğinde çekilmektedir. Bir Derdim Var dizisi İtalyan yapımı Oltre La Soglia (On The Brink) uyarlamasıdır. Adını Mor ve Ötesi’nin Bir Derdim Var’dan alan dizi 2024 yılında Kanal D ekranlarında izleyici karşısına çıkacaktır.kötü kan dizisi oyuncuları kim

Kötü Kan – Fox Tv

Kötü Kan dizisinin senaryosunu Barış Erdoğan ve İlker Arslan kaleme alacaktır. Genel Yönetmenliğini M. Çağatay Tosun’un üstlendiği Kötü Kan dizisi NTC Medya imzalıdır. Başrolünde Ertan Saban’ın yer aldığı Kötü Kan dizisi 2024 yılında yeni başlayacak diziler arasındadır. Yani Kötü Kan dizisi, yeni yılda fox Tv’de yayınlanacaktır.

inci taneleri dizisi oyuncuları

İnci Taneleri – Kanal D

İki yıllık bir hazırlık sürecinden sonra ortaya çıkan İnci Taneleri dizisinin başrolünde yer alan Yılmaz Erdoğan, yıllar sonra cezaevinden çıkan Azem Yücel isimli karaktere hayat verecektir. Yönetmen koltuğunda Şenol Sönmez’in oturduğu İnci Taneleri dizisi 2024 yılında, yeni başlayacak diziler arasındadır. Kanal D ekranlarında izleyici karşısına çıkacaktır.

aile albümü dizisi oyuncu kadrosu

Aile Albümü

O3 Meda imzalı Aile Albümü dizisini Zeynep Günay yönetecektir. İstanbul dışında çekilmesi beklenen Aile Albümü dizisinin senaryosunu ise Serkan Yörük yazacaktır. Çekimleri Ocak ayında başlayacak olan Aile Albümü dizisi, 2024 yılında başlayacaktır. Aile Albümü dizisinin başrollerini Akın Akınözü ve Aslıhan Malbora paylaşmaktadır.

saplantı dizisi oyuncu kadrosu

Saplantı – Star Tv

Senaryosunu Aybike Ertük’ün kaleme aldığı Saplantı dizisinin yapımcığını OGM Pictures üstlenmiştir. Yönetmen koltuğunda Türkan Derya’nın oturduğu Saplantı dizisinin başrolünde Onur Seyit Yaran ve Nilsu Berfin Aktaş yer almaktadır. Star TV’nin yeni dizisi Saplantı, 2024 yılında yeni başlayacak olan diziler arasındadır.

korkma ben yanındayım dizisi oyuncuları

Korkma Ben Yanındayım – Fox Tv

Yapımcılığını Medyapım’ın üstlendiği Korkma Ben Yanındayım dizisinin yönetmen koltuğunda Fikret Reyhan oturmaktadır. Kadrosunda genç isimlerin yer aldığı Korkma Ben Yanındayım dizisinin kesin yayın tarihi belli değildir. Ancak dizinin 2024 yılında başlayacağı bilinmektedir. Yani, Korkma Ben Yanındayım dizisi 2024’te Fox Tv’de karşımıza çıkacaktır.

yıldızlar bana uzak dizisi

Yıldızlar Bana Uzak – Fox Tv

Yönetmen koltuğunda Bahadır İnce’nin oturduğu Yıldızlar Bana Uzak dizisi 03 Medya ve Ortaks Yapım tarafından hazırlanmaktadır. Yıldızlar Bana Uzak dizisinin başrolünde Burcu Kıratlı, Furkan Andıç, Gürkan Uygun, İnanç Konukçu, Murat Daltaban, Goncagül Sunar ve Evrim Doğan yer almaktadır. Yıldızlar Bana Uzak, 2024’te yeni başlayacak dizilerdendir.

Ağlayan Gelin – TRT 1

Senaryosunu Ayşe Ferda Eryılmaz ve Nehir Erdem kaleme almaktadır. Ağlayan Gelin dizisinin yapımcılığını ise Bozdağ Film üstlenmiştir. Etkili hikayesi ve güçlü kadrosu sayesinde dikkat çeken Ağlayan Gelin dizisi TRT 1 ekranlarında izleyici karşısına çıkacaktır. Yani Ağlayan Gelin, yeni yılda başlayacak olan diziler arasında yer almaktadır.

oktay çubuk dizisi yan oda

Yan Oda – Star Tv

Yapımcılığını OGM Pictures üstlenmiştir. Yan Oda dizisinin senaryosunu Mehmet Barış Günger kaleme alacaktır. Star Tv’de karşımıza çıkmaya hazırlanan Yan Oda dizisinin yönetmen koltuğunda ise Çağrı Vila Losruvalu oturmaktadır. Yan Oda dizisi yeni sezonda yani, 2024 yılında yayınlanacak olan yeni diziler arasındadır.

aşka düşman dizisi oyuncuları

Aşka Düşman – Tv 8

Başrolünde Kaan Yıldırım, Nazan Kesal ve Buse Meral’in yer aldığı Aşka Düşman dizisi 2024’te Acun Ilıcalı’nın sahibi olduğu Tv 8’de izleyici karşısına çıkacaktır. Yönetmen koltuğunda Mesude Eraslan’ın oturduğu Aşka Düşman dizisi Acun Medya imzalıdır. Yeni başlayacak diziler arasında yer alan Aşka Düşman’ın senaristi ise Eylem Canpolat ve Ozan Aksungur’dur.

kızıl goncalar dizisi oyuncuları kadrosu

Kızıl Goncalar – Fox Tv

Başrolünde Özcan Deniz ve Özgü Namal’ın yer aldığı Kızıl Goncalar dizisi, 2024 yılında yeni başlayacak dizilerdendir. Kızıl Goncalar’ın yapımcılığını ise Gold Film üstlenmiştir. Yönetmen koltuğunda Ömür Atalay’ın oturduğu Kızıl Goncalar dizisi 2024 yılının ilk aylarında Fox Tv ekranlarında izleyici karşısına çıkacaktır.

2024 de yeni başlayacak diziler ve kanalları açıkladık. Sizlerle konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri, tüm görüş ve düşüncelerinizi yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yaz..