2023 Yılında Başlayacak Yeni Diziler

2023-2024 Sezonu Başlayacak Yeni Diziler hangileri, Tv de 2023-2024 Yeni Sezonda Başlayacak olan Yeni Diziler ve kanallar yeni dizi bilgilerini konumuzdan güncel olarak takip edebilirsiniz.

28.09.2023
343

Bu konumuzda 2023 Yılında Başlayacak Yeni Diziler hangileri, 2023-2024 sezonunda başlayacak olan yeni dizilerden bahsedeceğiz. Bu sezon televizyon da birçok yeni dizi başlamıştır. İzleyiciler tarafından 2023 sezonu için başlayacak olan yeni dizilerde merak edilmiş ve araştırılıyor. Bizde sizler için bu konumuzda 2023-2024 sezonunda başlayacak olan yeni dizilerden bahsedeceğiz.

2023 Yılında Başlayacak Yeni Diziler

2023-2024 Sezonu Başlayacak Yeni Dizilerİzleyiciler tarafından 2023-2024 yeni sezon için başlayacak diziler de merak edilmiş ve araştırılmıştır. Televizyon da 2023-2024 sezonu için Kübra dizisi, Lavanta Konağı Dizisi, Tetikçinin Oğlu, Biltmore Oteli Cinayeti, Hicran, Aslında Özgürsün, Başımız Belada Dizisi, Hakim gibi birçok yeni dizi başlayacaktır. Sizler için bu konumuzda 2023-2024 sezonu için başlayacak yeni dizilerden bahsedeceğiz.

Bambaşka Biri (Fox Tv)

Yönetmen koltuğunda Neslihan Yeşilyurt’un oturduğu Bambaşka Biri dizisinin yapımcılığını daha önce Çalıkuşu, Muhteşem Yüzyıl Kösem, Aşk Laftan Anlamaz, Aldatmak, Maraşlı, Söz, Leke, Yüz Yüze gibi dizlere imza atan TIMS&B Productions üstlenmiştir. Ethem Özışık’ın yazdığı Bambaşka Biri dizisinin başrolünde son dönemin popüler isimlerinden olan Hande Erçel ve Burak Deniz yer almaktadır.

Saklambaç (Star Tv)

Yönetmenliğini Nadim Güç’ün üstlendiği Saklambaç dizisinin başrolünde Uraz Kaygılaroğlu ve Cemre Baysel yer almaktadır. Saklambaç dizisinin yapımcılığını ise Çöp Adam, Kırmızı Ora, Yüz Yıllık Mucize, Ömer, Terzi, Doğduğun Ev Kaderindir, Lavanta Konağı, Yalı Çapkını gibi dizilere imza atan OGM Pictures üstlenmiştir. Saklambaç dizisi ilerleyen günlerde Star TV’de yayınlanacaktır.

Kader Bağları (Fox Tv)

Başrollerini Serkan Çayoğlu ile Ayça Ayşin Turan’ın paylaştığı Kader Bağları dizisinin senaryosunu Sema Eli Erol, Mahir Erol, Türküler Özgül ve Redife Zerener yazmaktadır. Kader Bağları dizisinin yönetmen koltuğunda ise Çocuklar Duymasın, Ateş Kuşları, Ezel, Binbir Gece gibi dizileri çeken Benal Tairi oturmaktadır. Süreç Film imzalı Kader Bağları dizisi önümüzdeki günlerde Fox Tv’de karşımıza çıkacaktır.

Bir Derdim Var (Kanal D)

Yapımcılığını Kerem Çatay ve Lale Eren’in sahibi olduğu Tay Yapım’ın üstlendiği Bir Derdim Var dizisi Kanal D ekranlarında izleyici karşısına çıkacaktır. Psikodrama dizisi Bir Derdim Var, On The Brink isimli İtalyan dizisinden uyarlanmıştır. Bir Derdim Var dizisinin yönetmenliğini ise Teşkilat, Yedi Güzel Adam, Söz gibi dizileri çeken Burak Müjdeci üstlenmiştir.

Yabani (Fox Tv)

Senaryosunu Hilal Yıldız’ın kaleme aldığı Yabani dizisinin yapımcılığını Aşk ve Mavi, Kırgın Çiçekler, Maria İle Mustafa, Can Kırıkları, Bedel, Kaçın Kurası gibi dizilere imza atan NTC Medya üstlenmiştir. M. Çağatay Tosun yönetmenliğinde çekilen Yabani dizisinin kadrosunda, Halit Özgür Sarı, Simay Barlas, Yurdaer Okur, Dolunay Soysert, Bertan Asllani, Şebnem Hassanisoughi Bilgiç, Birgül Ulusoy gibi isimler yer almaktadır.

Tutsak (Atv)

Yapımcılığını Fatih Enes Ömeroğlu‘nun patronu olduğu ARC Film‘in üstlendiği Tutsak dizisi, The Last Empress isimli yabancı diziden uyarlanmıştır. Cem Akyoldaş’ın yönetmen koltuğuna oturacağı Tutsak dizisinin erkek başrol oyuncusu Aytaç Şaşmaz (Onur) olmuştur. Son olarak Hayal Köseoğlu’nun kadrosuna katıldığı Tutsak dizisinin kadın başrolü için Şifanur Gül’e teklif gitmiştir.

Safir (Atv)

Oyuncu kadrosunda İlhan Şen, Özge Yağız, Burak Berkay Akgül, İpek Tuzcuoğlu, Erkan Bektaş, Müfit Kayacan, Nur Yazar, Can Bartu Arslan, Gizem Sevim, Münir Can Cindoruk, Serdar Bordanacı, Sevda Baş, Selin Işık gibi isimlerin yer aldığı Safir dizisi Atv ekranlarında izleyici karşısına çıkmaktadır. Yönetmen koltuğunda Semih Bağcı’nın oturduğu Safir dizisi NTC Medya imzalıdır.

Asaf (Netflix)

Idea Film imzalı Asaf dizisinin yönetmenliğini ve yaratıcılığını Özgür Önürme üstlenmiştir. Bir Başkadır, Uysallar, Aşk 101, Terzi, Atiye, Kuş Uçuşu, Fatma, Hakan Muhafız, Mezarlık, Kulüp, Sıcak Kafa, Şahmaran, Andropoz, Yakamoz S-245 gibi yani dizilerin yayınlandığı Netflix de izleyici karşısına çıkacaktır. Başrolünde Saadet Işıl Aksoy, Cihangir Ceyhan ve Burçin Terzioğlu yer almaktadır.

Kötü Kan

NTC Medya imzalı Kötü Kan dizisinin senaryosunu daha önce Seversin, Afilli Aşk gibi dizileri yazan Barış Erdoğan ve İlker Arslan kaleme alacaktır. Yönetmen koltuğunda Muhteşem Yüzyıl Kösem, Suskunlar, Ramo gibi dizileri çeken M. Çağatay Tosun’un oturduğu Kötü Kan dizisinin başrolünde özellikle Gelsin Hayat Bildiği Gibi’de canlandırdığı Sadi Payaslı karakteri ile tanınan Ertan Saban yer almaktadır.

Kirli Sepeti (Fox Tv)

Görüntü yönetmenliğini Erhan Makar‘ın üstlendiği Kirli Sepeti dizisi Medyapım imzalıdır. Yönetmen koltuğunda Ece Erdek Koçoğlu‘nun oturduğu Kirli Sepeti dizisi Fox Tv’de yayınlanacaktır. Kirli Sepeti dizisinin kadrosunda Ayça Bingöl, Ceren Moray, Cansu Tosun, Serkay Tütüncü, Halil İbrahim Ceyhan, Serhat Kılıç, Gözde Seda Altuner, Bestemsu Özdemir, Aleyna Özgeçer, Deniz Sarıkaş gibi başarılı isimler yer almaktadır.

Kopuk

Kopuk dizisi, daha önce Sadakatsiz, Yasak Elma, Kadın, Bizim Hikaye, Adını Feriha Koydum gibi dizilerin yapımcılığını üstlenen Medyapım imzalıdır. Yönetmen koltuğunda Koray Kerimoğlu’nun oturduğu Kopuk dizisinin senaryosunu Deniz Karaoğlu, Fuat Mete ve Özden Selim Karadana kaleme almaktadır. Kopuk dizisinin kadın başrol oyuncusu ise özellikle Kiraz Mevsimi dizisi ile tanınan Özge Gürel olmuştur.

Aşka Düşman (Tv 8)

Yönetmen koltuğunda Mesude Eraslan’ın oturduğu Aşka Düşman dizisi Acun Ilıcalı’nın sahibi olduğu Tv 8’de yayınlanacaktır. Senaryosunu Eylem Canpolat ve Ozan Aksungur’un kaleme aldığı Aşka Düşman dizisinin başrol oyuncusu Kaan Yıldırım, Nazan Kesal ve Buse Meral olmuştur. Aşka Düşman dizisinde erkek düşmanı bir anne ve 3 kızının hikâyesi ekrana gelecektir.

Ne Gemiler Yaktım (Show Tv)

Senaryosunu Banu Kiremitçi Bozkurt’un kaleme aldığı Ne Gemiler Yaktım dizisinin yapımcılığını Aşkı Memnu, Yargı, Kuzgun, Üç Kuruş, Baba, Bana Sevmeyi Anlat gibi dizilere imza atan Ay Yapım üstlenmiştir. Show TV ekranlarında izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan Ne Gemiler Yaktım dizisinin başrolünde Deniz Baysal ve Devrim Özkan yer almaktadır.

Eşiğin Ötesinde (Kanal D)

Kanal D ekranlarında izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan Eşiğin Ötesinde dizisi Psikodrama türündedir. Senaryosunu Yekta Torun’un kaleme aldığı Eşiğin Ötesinde dizisinin yönetmen koltuğunda ise Burak Müjdeci oturmaktadır. Yapımcılığını Tay Yapım’ın üstlendiği Eşiğin Ötesinde dizisinin Başrollerini Birce Akalay, Çağlar Ertuğrul ve Başak Gümülcinelioğlu yer almaktadır.

Kızıl Goncalar (Fox Tv)

Yapımcılığını daha önce Siyah İnci, Kızılcık Şerbeti, Yürek Çıkmazı, Çilek Kokusu gibi dizlere imza atan Gold Film’in üstlendiği Kızıl Goncalar dizisinin senaryosunu Necati Şaşmaz kaleme alacaktır. Yönetmen koltuğunda Ömür Atalay’ın oturduğu Kızıl Goncalar dizisinin başrolünde Mert Yazıcıoğlu, Özcan Deniz ve Özgü Namal yer almaktadır. Kızıl Goncalar, önümüzdeki günlerde Fox Tv’de yayınlanacaktır.

Maviye Sürgün (Show Tv)

Maviye Sürgün dizisi Show Tv deMaviye Sürgün dizisi Show TV ekranlarında 2023 yaz aylarında başlayacak. O3 Medya’nın Intermedya ve NBCU’ya ait Amerikan televizyon kanalı Telemundo arasındaki anlaşmanın ilk dizisi olarak geçen aylarda Marmaris Selimiye’de sete çıkan dizinin yönetmen koltuğunda Nezaket Coşkun oturuyor. Caner Cindoruk, Damla Sönmez ve Serkan Altunorak’a Bülent Şakrak, Ayça Erturan, Ruhi Sarı, Gökşen Ateş ve Hakan Salınmış gibi ünlü isimlerin eşlik ettiği dizi ülkemizde Show TV’de seyirciyle buluşacak. Maviye Sürgün dizisi oyuncu kadrosu konumuzu ziyaret ediniz.

Dönence Dizisi

Yeni dizisi Dönence başrollerinde Caner Topçu, Emre Kınay, Atakan Hoşgören, Sümeyye Erdoğan yer alıyor. Dönence dizisi KanalD de yayınlanacaktır. Dönence dizisi oyuncuları konumuzu ziyaret ediniz. donence dizisi oyunculari

Neşeli Günler Dizisi

Yeni dizi Neşeli Günler TRT1 ekranlarında olacak. Şebnem Bozoklu, Tolga Tekin, Metin Coşkun,Uğur Pehlivan başrollerini paylaşıyor. Neşeli Günler dizisi oyuncu kadrosu konumuzu ziyaret ediniz. neseli gunler dizisi oyunculari konusu

Şanzelize Düğün Salonu Dizisi (TRT)

Ezgi Eyüboğlu yeni dizi “Şanzelize Düğün Salonu” adlı dizide başrol oynayacak. Dizi toplam 8 bölüm sürecek ve Tarık Tufan’ın kitabından uyarlanacak. Yönetmeni Osman Nail Doğan olacak. Aynı zamanda dizide Sedat Kalkavan, Begüm Akkaya, Halil Babür, Erdem Şenocak, Evliya Aykan da yer alacak. 2023 yılında Eylül ayında başlaması beklenen Şanzelize Düğün Salonu dizisi TRT digital ekranlarında yayınlanacak.Şanzelize Düğün Salonu Dizisi

Dilek Taşı Dizisi (Kanal D)

2023 yılında başlayacak dizilerden birisi de Dilek Taşı dizisi. Son dönemin başarılı isimlerinden Salih Bademci’nin yeni projesi olan dizide diğer karakterler bekleniyor. Çok yakında Netflix’teki ‘Terzi’ dizisinde de izleyeceğimiz Salih Bademci, eylül ayında Kanal D’de başlaması planlanan “Dilek Taşı” dizisiyle televizyona geri dönecek. Yapımcılığını Pastel Film’in, senaristliğini Can Sinan’ın üstleneceği dizi, 80’li yıllarda geçen etkileyici bir aşk hikayesini ekrana taşıyacak.Salih Bademci Dilek Taşı Dizisi Oyuncu Kadrosunda

Yüz Yıllık Mucize Dizisi (Star Tv)

Star TV’de 2023 yılında başlayacak yeni dizilerden birisi de Yüz Yıllık Mucize dizisi olacak. İlk olarak adı ab-ı hayat dizisi olarak tanıtılan OGM pictures tarafından hazırlanan yeni dizi Yüz Yıllık Mucize olarak güncellendi. Başrollerinde Birkan Sokullu, Ebru Şahin ve Necip Memili gibi oyuncuların yer aldığı Yüz Yıllık Mucize dizisi 2023 Mart ayında Star TV’de yayınlanacak.2023 yılında başlayacak yeni dizi Yüz Yıllık Mucize

Kübra Dizisi (Netflix)

2023 yılında yayınlanacak dizilerden birisi de 8 bölümden oluşan ve Netflix de yayınlanacak olan Kübra dizisi. Kübra dizisinin başrolünde Çağatay Ulusoy yer alıyor. Dizinin hazırlık çalışmaları devam ediyor.Çağatay Ulusoy Kübra Dizisi kadrosunda

Biltmore Oteli Cinayeti

TRT dijital ekranlarında 2023 yılında yeni başlayacak dizilerden birisi de biltmore oteli cinayeti dizisi olacak. Yapımcılığını haybey filmin üstlendiği yönetmen koltuğunda ise Şevki es isimli yönetmenin oturduğu biltmore oteli cinayeti oldukça ilgi çekici bir dizi olarak izleyiciler tarafından merakla bekleniyor.2023 yeni dizi Biltmore Oteli Cinayeti

Başımız Belada Dizisi

ATV ekranlarında 2023 yılında yeni başlayacak dizi başım belada olacak. Başım belada dizisinin yapımcılığını Baba yapım üstleniyor. Başım belada dizisinin başrollerinde Keremcem, Merih Öztürk ve Kaan Taşaner gibi oyuncular yer alıyor. Başım belada dizisi muhtemelen Mart ayında izleyici ile buluşacak.2023 yeni başlayacak Başımız Belada Dizisi

Gülcemal Dizisi

FOX TV’de 2023 yılının Nisan ya da Mayıs ayında başlaması beklenen dizilerden biri de gül Cemal dizisi olacak. Gülcemal dizisine MF yapım üstleniyor. Dizinin başrollerini Murat Ünalmış ve Melis Sezen oynayacak. Gül Cemal dizisi 2023 yılında bahar aylarında FOX TV’de başlayacak.Gülcemal dizisi 2023 yılında başlayacak yeni dizi

Dünya Bu Dizisi

Başrollerinde Ali Erkazan Berrak Tüzünağaç Bülent Şakrak Şebnem Bozoklu gibi oyuncuların yer aldığı Dünya bu dizisi gain medyada başlayacak. Son dönemde yayınladığı içerikler ile çok konuşulmaya başlayan gain medya 2023 yılında yayınlanacak yeni dizi Dünya bu isimle diziyle izleyici toplamaya çalışacak.Dünya Bu Dizisi 2023 de başlayacak

Aile Dizisi

Aile dizisi oyuncu kadrosu bilgileri için konumuzu ziyaret ediniz. Show TV ekranlarında 2023 yılında yeni başlayacak olan aile dizisi merak edildi. Başrollerinde Kıvanç Tatlıtuğ ve Serenay Sarıkaya’nın yer aldığı aile dizisini Hakan bono mu kaleme alıyor. Yönetmen koltuğunda Ahmet katıksızın yer aldığı ve ay yapım imzalı aile dizisi 2023 Mart ayında Show TV’de başlayacak.2023 yılında yeni başlayacak Aile Dizisi

Veda Mektubu Dizisi

Kanal d ekranlarında 2023 yılında yayınlanacak olan yeni dizilerden birisi de veda mektubu. Veda mektubu dizisini most prodüksiyon hazırlıyor. Yeni dizi veda mektubunun oyuncu kadrosunda ise Nurgül Yeşilçay Selim Bayraktar ve Rabia soytürk gibi oyuncular yer alıyor. Veda mektubu dizisi Mart ayında Kanal d ekranlarında yayınlanacak.Veda Mektubu Dizisi 2023 yılında yeni başlayan dizilerden

Tetikçinin Oğlu Dizisi

Yine Fox TV ekranlarında 2023 yılında başlayacak yeni dizilerden birisi de tetikçinin oğlu dizisi. Tetikçinin oğlu dizisinde başrolleri Timuçin Esen ve Şevket Çoruh oynayacak. Bodrum’da çekimleri başlayan dizinin Mart veya Nisan ayında yayınlanması bekleniyor.Tetikçinin Oğlu Dizisi 2023 yılında ilk başlayan dizilerden olacak

Adım Farah Dizisi

FOX TV’de 2023 yılında başlayacak yeni dizilerden birisi de adım Farah olacak. Adım Farah dizisi başrollerinde Demet Özdemir ve Engin Akgürek gibi oyuncular yer alıyor. Yönetmenliğini Recai Karagöz’ün yaptığı adım Farah dizisinin senaryosunu Deniz Dargı yazıyor. Adım farah dizisi Mart 2023’te FOX TV’de olacak.Adım Farah Dizisi 2023 yılının ilk başlayan dizisi

Dokuz Oğuz dizisi

FOX TV’de cumartesi akşamları başlayan 9 Oğuz dizisi 2023 yılının ilk dizilerinden birisi oldu. Başrollerinde Kubilay aka Deniz ışın Yasemin Allen gibi oyuncuların yer aldığı 9 Oğuz dizisi ilk bölümüyle 3 Şubat cumartesi akşamı yayınlandı. Beklentilerin üzerinde reyting alan 9 Oğuz dizisi yoluna yeni oyuncularla devam ediyor.2023 yılında yeni başlayan Dokuz Oğuz dizisi

EGO Dizisi

2023 yılında başlayan dizilerden birisi de erkeğe güven olmaz yani Ego dizisi. Başrollerinde Melisa Aslı Pamuk ve Alperen Duymaz gibi isimlerin yer aldığı erkeğe güven olmaz dizisi pastel film tarafından hazırlandı. Dizi ilk olarak 2 Şubat 2023 Perşembe günü ekrana geldi.EGO Dizisi 2023 de fox tv de başladı

Mahsusa Trablus Dizisi

TRT 1 ekranlarında izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan Mahsusa Trablus dizisinin yönetmen koltuğunda Şafak Bal ve Oğuz Öztürk oturacaktır. Gerçek bir ajan hikayesinin anlatılacağı Mahsusa Trablus dizisi 8 bölümden oluşacaktır ve bir dönem dizisidir.Teşkilat-ı Mahsusa Trablus Dizisi Oyuncu Kadrosu

Yeşil Vadinin Kızı

Anne With an E dizisinden uyarlanan Yeşil Vadinin Kızı dizisinin yapımcılığını Yeşil Yapım üstlenmiştir. Yönetmen koltuğunda Murat Şenöy ile Çağıl Nurhak Aydoğdu’nun oturduğu Yeşil Vadinin Kızı dizisi TRT 1 ekranlarında izleyici karşısına çıkacaktır ve dizinin başrolünde Beren Gökyıldız yer almaktadır.Yesil Vadinin Kizi Dizisi Oyuncu Kadrosunda kimler var

Ayşegül Harikalar Diyarında Dizisi

Tims&B Productions imzalı Ayşegül Harikalar Diyarında dizisinde 3 genç kızın hayat hikayesi anlatılacaktır. Fox TV ekranlarında izleyici karşısına çıkacak olan ve hazırlıkları devam eden Ayşegül Harikalar Diyarında dizisinin yapımcılığını Timur Savcı üstlenmiştir.

Masum ve Güzel Dizisi

Avşar Film imzalı Masum ve Güzel dizisinin senaryosunu daha önce, Kırgın Çiçekler, Aşk ve Mavi gibi başarılı dizilerin senaryosunu yazan Burcu Över kaleme almaktadır. Özcan Deniz’in oyuncu değil yönetmen koltuğunda olacağı Masum ve Güzel dizisi Fox TV ekranlarında karşımıza çıkacaktır.Masum ve Güzel Dizisi Nerede Çekiliyor

Ah Canım Hayat

Atv ekranlarında izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan. Ah Canım Hayat dizisinin başrolünde İlhan Şen ve Deniz Işın yer almaktadır. Senaryosu Nalan Savaş Merter’in kaleme aldığı Ah Canım Hayat dizisinin yönetmen koltuğunda Yıldız Hülya Bilban oturmaktadır.

Yalı Çapkını

OGM Pictures imzalı Yalı Çapkını dizisinin yönetmen koltuğunda Burcu Alptekin oturacaktır. Yeni sezonda Star TV ekranlarında izleyici karşısına çıkacak olan Yalı Çapkını dizisinin başrolünü Afra Saraçoğlu ile Mert Ramazan Demir paylaşacaktır.

Kral Kaybederse

Gülseren Budayıcıoğlu’nun romanından uyarlanan Kral Kaybederse isimli dizinin başrolünde Kıvanç Tatlıtuğ yer alacaktır. Yapımcılığını OGM Pictures yapım şirketinin üstleneceği dram türündeki Kral Kaybederse dizisinin yönetmen koltuğunda Bahadır İnce oturacaktır.

Yeni İstanbul

New York’un en eski hastanelerinden birinde yaşanan mücadeleleri anlatan New Amsterdam dizisinden uyarlanan Yeni İstanbul dizisinin yönetmen koltuğunda Yağız Alp Akaydın oturacaktır. Yapımcılığını O3 Medya’nın üstlendiği Yeni İstanbul dizisi Show TV ekranlarında izleyici karşısına çıkacaktır.

Terzi

OGM Pictures imzalı Terzi dizisinin yönetmen koltuğunda Cem Karcı oturmaktadır. Senaryosunu Rana Mamatlıoğlu ve Bekir Baran Sıtkı’nın kaleme aldığı Terzi dizisinin başrollerini Şifanur Gül ile Çağatay Ulusoy paylaşacaktır ve Terzi dizisi Netflix’te izleyici karşısına çıkacaktır.

Yaratılan Dizisi

03 Medya imzalı Yaratılan dizisinin başrolünde Erkan Kolçak Köstendil, Taner Ölmez ve Şifanur Gül yer almaktadır. Dijital platform Netflix’te yayınlanacak olan Yaratılan dizisinin yönetmenliğini ve senaristliğini Çağan Irmak üstlenmiştir. Yaratılan dizisi İstanbul ve Bursa’da çekilecektir.

Aşk Kumardır Dizisi

Dijital bir platform olan Exxen’de yayınlanan Aşk Kumar Türk dizisi 14 Şubat 2022 tarihinde yayın hayatına başlamıştır. Yönetmen koltuğunda Nezih Helvacıoğlu’nun oturduğu komedi türündeki Aşk Kumardır dizisinin senaryosunu ise Murat Dişli ve Zeki Enes Akkan kaleme almaktadır.

Nasıl Fenomen Oldum Dizisi

Yönetmen koltuğunda Mustafa Kotan’ın oturduğu Nasıl Fenomen Oldum dizisinin oyuncu kadrosunda Nilperi Şahinkaya, Derya Şensoy, Ahmet Kayakesen, Hülya Duyar, Bahadır Vatanoğlu gibi isimler yer almaktadır ve dizi dijital platform Bein Connect’te yayınlanmaktadır.

Çekiç ve Gül: Bir Behzat Ç. Hikayesi

Yapımcılığını Ortaks Yapım’ın üstlendiği Çekiç ve Gül: Bir Behzat Ç. Hikayesi dizisinin yönetmen koltuğunda Devrim Yalçın oturacaktır. Emrah Serbes’in ‘Çekiç ve Gül’ adlı kitabını merkezine alan Çekiç ve Gül: Bir Behzat Ç. Hikayesi dizisi dijital platformda yayınlanacaktır.

Çirkin Dizisi

Ahmet Sami Kuriş’in hem yönetmen koltuğunda oturduğu hem de senaryosunu kaleme aldığı Çirkin dizisi 22 bölümden oluşmaktadır. Yapımcılığını 25 Film’in üstlendiği Çirkin dizisinin çekimleri Sakarya ilimizde tamamlanmıştır.

Aslında Özgürsün Dizisi

Yapımcılığını WitchCraft Film’in üstlendiği Aslında Özgürsün dizisinin yönetmen koltuğunda Ali Kemal Güven oturmaktadır. Ali Kemal Güven’in hem de senaryosunu yazdığı Aslında Özgürsün dizisi Duygu Asenanın kitabından uyarlanmıştır ve dizi dijital platform Gain’de yayınlanmaktadır.

Organize İşler Dizisi

Yönetmen koltuğunda Yılmaz Erdoğan’ın oturduğu Organize İşler 2005 yılında vizyona girmiştir. Senaryosunu da Yılmaz Erdoğan’ın kaleme aldığı Organize İşler filmi büyük ilgi görünce filmin dizi versiyonu çekilmeye karar verilmiştir. Bir dolandırıcılık hikayesinin anlatılacağı Organize İşler dizisi aksiyon ve komedi türündedir.

Bizden Olur Mu Dizisi

Huysuz film imzalı Bizden Olur Mu dizisinin yönetmen koltuğunda Emre Bahadır Çırakoğlu oturmaktadır. Blue Tv’de yayınlanan Bizden Olur Mu dizisinin başrolünde Deniz Işın ve Sarp Bozkurt yer almaktadır. Bizden Olur Mu dizisinin senaryosunu ise Emre Bahadır Çırakoğlu, Sarp Bozkurt, Akif Kılıç ve Deniz Işın yazmaktadır.

Siyaha Bulaşan Kadınlar Dizisi

Yapımcılığını Med Yapım’ın üstlendiği Siyaha Bulaşan Kadınlar dizisinin yönetmen koltuğunda Özer Feyzioğlu oturmaktadır. Büşra Cebe’nin Siyaha Bulaşan Kadınlar isimli romanından uyarlanan Siyaha Bulaşan Kadınlar dizisi dijital platform Disney+ Plus’ta izleyici karşısına çıkacaktır.

Dünya İle Benim Aramda Dizisi

Yapımcılığını MF Yapım’ın üstlendiği Dünya’yla Benim Aramda dizisinin yönetmen koltuğunda Hülya Gezer oturmaktadır. Senaryosunu Pınar Bulut’un kaleme aldığı Dünya’yla Benim Aramda dizisinin başrollerinde Hafsanur Sancaktutan, Demet Özdemir ve Buğra Gülsoy yer almaktadır.Dünya ile Benim Aramda Dizisi Oyuncuları Kadrosu

Son Efsane Dizisi

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin devamı niteliğinde sayılan Son Efsane dizisi dijital bir platform olan Blu TV de izleyici karşısına çıkacaktır. Son Efsane  dizisinde Hızır Çakırbeyli karakteri hapiste olarak gösterilirken Alpaslan Çakırbeyli de yurt dışında sürgünde gösterilecek ve dizide yer almayacaktır.

Modern Kadın Dizisi

Yapımcılığını TİMS&B ve Just Production’un üstlendiği Modern Kadın dizisinin dizisinin başrolünde İrem Sak oturmaktadır. İrem Sak’ın aynı zamanda senaryosunu yazdığı Modern Kadın dizisinin yönetmen koltuğunda Ayberk Sak oturmaktadır ve dizi dijital platform da yayınlanacaktır.

Bunu Bi Düşünün Dizisi

Yönetmen koltuğunda Onur Ünlü’nün oturduğu Bunu Bi Düşünün dizisinin senaryosunu Erkan Tunç oturmaktadır. 8 bölümden oluşan Bunu Bi Düşünün dizisinin bir sezonu sekiz bölümden oluşacaktır ve dizinin bir bölümü 8-9 dakikadan oluşacaktır. Bunu Bi Düşünün dizisi dijital platform Blue Tv’de izleyici karşısına çıkacaktır.

Akif Dizisi

İstiklâl Marşı’nın şairi Mehmet Âkif Ersoy’un hayatını anlatan Akif dizisi 13 bölümden oluşacaktır. TRT’nin yeni açılacak dijital platformunda yayınlanacak olan Akif dizisinin başrolünde Fikret Kuşkan, Özge Borak ve Ertan Saban yer almaktadır. Fikret Kuşkan dizide Mehmet Akif Ersoy’u canlandıracaktır.

Selahattin Eyyubi Dizisi

Oyuncu kadrosunda hem Türkiye’den hem de Pakistan’dan isimlerin yer alacağı Selahattin Eyyubi dizisinde, Selahaddin Eyyubi’nin, Haçlılara karşı elde ettiği zafer, İslam dünyasını birleştirme çabası ve Kudüs’ü 88 yıl sonra geri kazanması, yani Selahaddin Eyyubi’nin hayatı konu edinilecektir.

İntibah Dizisi

Yapımcılığını BKM’nin üstlendiği İntibah dizisinin yönetmen koltuğunda Hilal Saral oturacaktır. Namık Kemal’in 1876 yılında yayımlanan İntibah isimli romanından uyarlanan ve bir dönem dizisi olan İntibah dizisinin başrollerinde Melisa Aslı Pamuk ve Selahattin Paşalı yer alacaktır.

Hekim Akşemsettin Dizisi

Yapımcılığını Tekden Film’in üstlendiği Hekim Akşemsettin dizisi Aşkın Yolculuğu dizisinin üçüncü serisidir. Çekimleri İstanbul, Adana, Bursa ve Ankara’da kurulan özel bir platoda gerçekleşecek olan Hekim Akşemsettin dizisi toplam 26 bölümden oluşacaktır.

Hicran

2023-2024 sezonunda yeni başlayacak dizilerden biride Hakim dizisidir. Yönetmen koltuğunda Gürsel Ateş’in oturacağı Hicran dizisi bir günlük dizidir. Merakla beklenen Hicran dizisinin başrol oyuncusu ise Berk Bakioğlu’dur. Filmevi Yapım imzalı Hicran dizisinin cast çalışmaları devam etmektedir. Ancak, Hicran dizisinin hangi kanalda yayınlanacağı henüz belli değildir. Yapımcılığını Filmevi Yapım’ın üstlendiği Hicran dizisi 2023-2024 sezonu için yeni çıkacak dizilerden biridir.

Hakim

FOX TV’de ekrana gelmesi beklenen Hakim dizisi 2023-2024 sezonu için başlayacak yeni dizilerden biridir. Amerikan dizisi Your Honor isimli yabancı diziden uyarlanan Hakim dizisinin cast çalışmaları devam etmektedir. Haluk Bilginer, Ebru Özkan, Hasibe Eren, Fikret Kuşkan, Güven Kıraç, Musa Uzunlar ve Mert Tanık gibi isimlerle görüşmelere devam edilen Hakim dizisinin cast çalışmaları devam etmektedir ve Hakim dizisi 2023 2024 sezonu için FOX Tv’de başlayacak yeni dizilerden biridir.

Aslında Özgürsün

Aslında Özgürsün isimli dizi 2023-2024 sezonda başlayacak yeni dizilerden biridir. Gain ismili dijital platformda izleyici karşısına çıkması beklenen Aslında Özgürsün dizisinde iş kadını Berna ve umutsuz ev kadını olan Belgin karakterlerinin birbirine tutunma hikayesi anlatılacaktır. Başrollerini Deniz Çakır ve Bade İşçil’in paylaşması beklenilen Aslında Özgürsün dizisinin cast çalışmaları devam etmektedir ve dizi 2023-2024 sezonunda başlayacak olan yeni dizilerden biridir.

Bu konumuzda 2023-2024 sezonunda başlayacak yeni dizilerden bahsettik. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri, görüş ve düşüncelerinizi aşağıda yer alan yorum kısmandan bizlere iletebilirsiniz. 2022 Sezonu Başlayacak Yeni Diziler burada.

YAZAR BİLGİSİ
4 Ocak 2002 tarihinde Kırıkkale’de doğdum. Kırıkkale Atatürk Sağlık Meslek lisesinden 2020 yılında sağlık bakım teknisyeni olarak mezun oldum. Şu an Kırıkkale Üniversitesi sağlık yönetimi bölümünde okuyorum. Dizioyuncu.Com da güncel haberleri tüm dünya ile paylaşıyorum.
YORUMLAR

  1. Eylül dedi ki:

    Türk diziler çok güzel. Hepinize tafsiye.

  2. Burak dedi ki:

    Kurtlar vadisi Show TV’de yeni sezon olsun çok özledik bir izleyici