2023-2024 Sezonu Başlayacak Yeni Diziler

10.02.2022
6.649
2023-2024 Sezonu Başlayacak Yeni Diziler

Bu konumuzda 2023-2024 sezonunda başlayacak olan yeni dizilerden bahsedeceğiz. Bu sezon televizyon da birçok yeni dizi başlamıştır. İzleyiciler tarafından 2023-2024 sezonu için başlayacak olan yeni dizilerde merak edilmiş ve araştırılmıştır. Bizde sizler için bu konumuzda 2023-2024 sezonunda başlayacak olan yeni dizilerden bahsedeceğiz.

2023-2024 Sezonunda Başlayacak Yeni Diziler

2023-2024 Sezonu Başlayacak Yeni Dizilerİzleyiciler tarafından 2023-2024 yeni sezon için başlayacak diziler de merak edilmiş ve araştırılmıştır. Televizyon da 2023-2024 sezonu için Balkan Ninnisi, Kasaba Doktoru, Hicran, Aslında Özgürsün, Hakim gibi birçok yeni dizi başlayacaktır. İzleyiciler tarafından bu diziler merak edilmiş ve araştırılmıştır. Bizde sizler için bu konumuzda 2023-2024 sezonu için başlayacak yeni dizilerden bahsedeceğiz.

O Kız (Hayallerim Babam ve Sen Dizisi)

Kanal D de ekrana geleek olan O Kız – Hayallerim Babam ve Sen dizisi çok merak ediliyor. Focus Film imzalı O Kız dizisinin yönetmen koltuğunda Özlem Günhan oturacaktır. Başrollerini Erkan Petekkaya, Ogeday Girişken ve Dilin Döğer’in paylaştığı O Kız dizisinin senaryosunu Sırma Yanık kaleme almaktadır ve dizi yeni sezonda Kanal D ekranlarında olacaktır. Ayrıca dizide Tansel Öngel ile Hazar Motan’ın adı da geçiyor. O Kız dizisinde Ozan Dolunay bir sosyal medya fenomenine, Berrak Tüzünataç ise menajerine hayat verecek.Hayallerim Babam ve Sen dizisi Oyuncu kadrosu

Mahsusa Trablus Dizisi

TRT 1 ekranlarında izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan Mahsusa Trablus dizisinin yönetmen koltuğunda Şafak Bal ve Oğuz Öztürk oturacaktır. Gerçek bir ajan hikayesinin anlatılacağı Mahsusa Trablus dizisi 8 bölümden oluşacaktır ve bir dönem dizisidir.Teşkilat-ı Mahsusa Trablus Dizisi Oyuncu Kadrosu

Yeşil Vadinin Kızı

Anne With an E dizisinden uyarlanan Yeşil Vadinin Kızı dizisinin yapımcılığını Yeşil Yapım üstlenmiştir. Yönetmen koltuğunda Murat Şenöy ile Çağıl Nurhak Aydoğdu’nun oturduğu Yeşil Vadinin Kızı dizisi TRT 1 ekranlarında izleyici karşısına çıkacaktır ve dizinin başrolünde Beren Gökyıldız yer almaktadır.Yesil Vadinin Kizi Dizisi Oyuncu Kadrosunda kimler var

Ayşegül Harikalar Diyarında Dizisi

Tims&B Productions imzalı Ayşegül Harikalar Diyarında dizisinde 3 genç kızın hayat hikayesi anlatılacaktır. Fox TV ekranlarında izleyici karşısına çıkacak olan ve hazırlıkları devam eden Ayşegül Harikalar Diyarında dizisinin yapımcılığını Timur Savcı üstlenmiştir.

Masum ve Güzel Dizisi

Avşar Film imzalı Masum ve Güzel dizisinin senaryosunu daha önce, Kırgın Çiçekler, Aşk ve Mavi gibi başarılı dizilerin senaryosunu yazan Burcu Över kaleme almaktadır. Özcan Deniz’in oyuncu değil yönetmen koltuğunda olacağı Masum ve Güzel dizisi Fox TV ekranlarında karşımıza çıkacaktır.Masum ve Güzel Dizisi Nerede Çekiliyor

Kusursuz Kiracı

MF Yapım imzalı Kusursuz Kiracı dizisinin yönetmenliğini Yusuf Pirhasan üstlenmiştir. Başrollerini Serkay Tütüncü, Dilan Çiçek Deniz ve Bennu Yıldırımlar’ın paylaştığı Kusursuz Kiracı dizisinin senaryosunu Nermin Yıldırım kaleme alacaktır ve dizi yeni sezonda Fox TV ekranlarında izleyici karşısına çıkacaktır.

Ben Bu Cihana Sığmazam

Senaryosunu Yusuf Reha Alp, Alican Yaraş ve Mahinur Ergun’un kaleme aldığı Ben Bu Cihana Sığmazsam dizisinin yönetmen koltuğunda Onur Tan oturmaktadır. Yapımcılığını Güzel Adamlar Medya’nın üstlendiği Ben Bu Cihana Sığmazsam dizisinin proje tasarımı ve genel hikayesi Oktay Kaynarca ile Onur Tan’a aittir.ben bu cihana sigmazan oyuncu kadrosu

Bir Küçük Gün Işığı

Yapımcılığını NG Medya’nın üstlendiği Bir Küçük Günışığı dizisinin senaryosunu Özgür Evren Heptürk kaleme almaktadır. Yönetmen koltuğunda Emre Kabakuşak’ın oturduğu Bir Küçük Günışığı dizisinin başrolünde Berk Oktay ve Seray Kaya yer almaktadır.

Ah Canım Hayat

Atv ekranlarında izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan. Ah Canım Hayat dizisinin başrolünde İlhan Şen ve Deniz Işın yer almaktadır. Senaryosu Nalan Savaş Merter’in kaleme aldığı Ah Canım Hayat dizisinin yönetmen koltuğunda Yıldız Hülya Bilban oturmaktadır.

Yalı Çapkını

OGM Pictures imzalı Yalı Çapkını dizisinin yönetmen koltuğunda Burcu Alptekin oturacaktır. Yeni sezonda Star TV ekranlarında izleyici karşısına çıkacak olan Yalı Çapkını dizisinin başrolünü Afra Saraçoğlu ile Mert Ramazan Demir paylaşacaktır

Kral Kaybederse

Gülseren Budayıcıoğlu’nun romanından uyarlanan Kral Kaybederse isimli dizinin başrolünde Kıvanç Tatlıtuğ yer alacaktır. Yapımcılığını OGM Pictures yapım şirketinin üstleneceği dram türündeki Kral Kaybederse dizisinin yönetmen koltuğunda Bahadır İnce oturacaktır.

Gecenin Ucunda

Yapımcılığını TMC Film ve Alim Yapım’ın üstlendiği Gecenin Ucunda dizisinin senaryosunu Emre Özdur ile Başar Başar kaleme alacaktır. Star TV ekranlarında izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan dizi Peride Celal’ın 1963 yılında yazdığı Gecenin Ucunda isimli romandan uyarlanmıştır.

Gelsin Hayat Bildiği Gibi

Yönetmen koltuğunda Altan Dönmez’in oturduğu Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisinin proje tasarımı ve senaryosu Gani Müjde’ye aittir. Yapımcılığını BKM’nin üstlendiği Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisinin yönetmen koltuğunda Altan Dönmez oturmaktadır.

Yeni İstanbul

New York’un en eski hastanelerinden birinde yaşanan mücadeleleri anlatan New Amsterdam dizisinden uyarlanan Yeni İstanbul dizisinin yönetmen koltuğunda Yağız Alp Akaydın oturacaktır. Yapımcılığını O3 Medya’nın üstlendiği Yeni İstanbul dizisi Show TV ekranlarında izleyici karşısına çıkacaktır.

Zeytin Ağacı

Başrollerini Tuba Büyüküstün, Boncuk Yılmaz, Seda Bakan, Fırat Tanış ve Murat Boz’un paylaştığı Zeytin Ağacı dizisi dijital platform Netflix’te izleyici karşısına çıkacaktır. Çekimleri Balıkesir’in Ayvalık ilçesinde devam eden Zeytin Ağacı dizisinin yönetmen koltuğuna Burcu Alptekin oturmaktadır..

Terzi

OGM Pictures imzalı Terzi dizisinin yönetmen koltuğunda Cem Karcı oturmaktadır. Senaryosunu Rana Mamatlıoğlu ve Bekir Baran Sıtkı’nın kaleme aldığı Terzi dizisinin başrollerini Şifanur Gül ile Çağatay Ulusoy paylaşacaktır ve Terzi dizisi Netflix’te izleyici karşısına çıkacaktır.

Yaratılan Dizisi

03 Medya imzalı Yaratılan dizisinin başrolünde Erkan Kolçak Köstendil, Taner Ölmez ve Şifanur Gül yer almaktadır. Dijital platform Netflix’te yayınlanacak olan Yaratılan dizisinin yönetmenliğini ve senaristliğini Çağan Irmak üstlenmiştir. Yaratılan dizisi İstanbul ve Bursa’da çekilecektir.

Aşk Kumardır Dizisi

Dijital bir platform olan Exxen’de yayınlanan Aşk Kumar Türk dizisi 14 Şubat 2022 tarihinde yayın hayatına başlamıştır. Yönetmen koltuğunda Nezih Helvacıoğlu’nun oturduğu komedi türündeki Aşk Kumardır dizisinin senaryosunu ise Murat Dişli ve Zeki Enes Akkan kaleme almaktadır.

Nasıl Fenomen Oldum Dizisi

Yönetmen koltuğunda Mustafa Kotan’ın oturduğu Nasıl Fenomen Oldum dizisinin oyuncu kadrosunda Nilperi Şahinkaya, Derya Şensoy, Ahmet Kayakesen, Hülya Duyar, Bahadır Vatanoğlu gibi isimler yer almaktadır ve dizi dijital platform Bein Connect’te yayınlanmaktadır.

Çekiç ve Gül: Bir Behzat Ç. Hikayesi

Yapımcılığını Ortaks Yapım’ın üstlendiği Çekiç ve Gül: Bir Behzat Ç. Hikayesi dizisinin yönetmen koltuğunda Devrim Yalçın oturacaktır. Emrah Serbes’in ‘Çekiç ve Gül’ adlı kitabını merkezine alan Çekiç ve Gül: Bir Behzat Ç. Hikayesi dizisi dijital platformda yayınlanacaktır.

Çirkin Dizisi

Ahmet Sami Kuriş’in hem yönetmen koltuğunda oturduğu hem de senaryosunu kaleme aldığı Çirkin dizisi 22 bölümden oluşmaktadır. Yapımcılığını 25 Film’in üstlendiği Çirkin dizisinin çekimleri Sakarya ilimizde tamamlanmıştır.

Aslında Özgürsün Dizisi

Yapımcılığını WitchCraft Film’in üstlendiği Aslında Özgürsün dizisinin yönetmen koltuğunda Ali Kemal Güven oturmaktadır. Ali Kemal Güven’in hem de senaryosunu yazdığı Aslında Özgürsün dizisi Duygu Asenanın kitabından uyarlanmıştır ve dizi dijital platform Gain’de yayınlanmaktadır.

Organize İşler Dizisi

Yönetmen koltuğunda Yılmaz Erdoğan’ın oturduğu Organize İşler 2005 yılında vizyona girmiştir. Senaryosunu da Yılmaz Erdoğan’ın kaleme aldığı Organize İşler filmi büyük ilgi görünce filmin dizi versiyonu çekilmeye karar verilmiştir. Bir dolandırıcılık hikayesinin anlatılacağı Organize İşler dizisi aksiyon ve komedi türündedir.

Bizden Olur Mu Dizisi

Huysuz film imzalı Bizden Olur Mu dizisinin yönetmen koltuğunda Emre Bahadır Çırakoğlu oturmaktadır. Blue Tv’de yayınlanan Bizden Olur Mu dizisinin başrolünde Deniz Işın ve Sarp Bozkurt yer almaktadır. Bizden Olur Mu dizisinin senaryosunu ise Emre Bahadır Çırakoğlu, Sarp Bozkurt, Akif Kılıç ve Deniz Işın yazmaktadır.

Siyaha Bulaşan Kadınlar Dizisi

Yapımcılığını Med Yapım’ın üstlendiği Siyaha Bulaşan Kadınlar dizisinin yönetmen koltuğunda Özer Feyzioğlu oturmaktadır. Büşra Cebe’nin Siyaha Bulaşan Kadınlar isimli romanından uyarlanan Siyaha Bulaşan Kadınlar dizisi dijital platform Disney+ Plus’ta izleyici karşısına çıkacaktır.

Dünya İle Benim Aramda Dizisi

Yapımcılığını MF Yapım’ın üstlendiği Dünya’yla Benim Aramda dizisinin yönetmen koltuğunda Hülya Gezer oturmaktadır. Senaryosunu Pınar Bulut’un kaleme aldığı Dünya’yla Benim Aramda dizisinin başrollerinde Hafsanur Sancaktutan, Demet Özdemir ve Buğra Gülsoy yer almaktadır.Dünya ile Benim Aramda Dizisi Oyuncuları Kadrosu

Son Efsane Dizisi

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin devamı niteliğinde sayılan Son Efsane dizisi dijital bir platform olan Blu TV de izleyici karşısına çıkacaktır. Son Efsane  dizisinde Hızır Çakırbeyli karakteri hapiste olarak gösterilirken Alpaslan Çakırbeyli de yurt dışında sürgünde gösterilecek ve dizide yer almayacaktır.

Modern Kadın Dizisi

Yapımcılığını TİMS&B ve Just Production’un üstlendiği Modern Kadın dizisinin dizisinin başrolünde İrem Sak oturmaktadır. İrem Sak’ın aynı zamanda senaryosunu yazdığı Modern Kadın dizisinin yönetmen koltuğunda Ayberk Sak oturmaktadır ve dizi dijital platform da yayınlanacaktır.

Bunu Bi Düşünün Dizisi

Yönetmen koltuğunda Onur Ünlü’nün oturduğu Bunu Bi Düşünün dizisinin senaryosunu Erkan Tunç oturmaktadır. 8 bölümden oluşan Bunu Bi Düşünün dizisinin bir sezonu sekiz bölümden oluşacaktır ve dizinin bir bölümü 8-9 dakikadan oluşacaktır. Bunu Bi Düşünün dizisi dijital platform Blue Tv’de izleyici karşısına çıkacaktır.

Akif Dizisi

İstiklâl Marşı’nın şairi Mehmet Âkif Ersoy’un hayatını anlatan Akif dizisi 13 bölümden oluşacaktır. TRT’nin yeni açılacak dijital platformunda yayınlanacak olan Akif dizisinin başrolünde Fikret Kuşkan, Özge Borak ve Ertan Saban yer almaktadır. Fikret Kuşkan dizide Mehmet Akif Ersoy’u canlandıracaktır.

Selahattin Eyyubi Dizisi

Oyuncu kadrosunda hem Türkiye’den hem de Pakistan’dan isimlerin yer alacağı Selahattin Eyyubi dizisinde, Selahaddin Eyyubi’nin, Haçlılara karşı elde ettiği zafer, İslam dünyasını birleştirme çabası ve Kudüs’ü 88 yıl sonra geri kazanması, yani Selahaddin Eyyubi’nin hayatı konu edinilecektir.

İntibah Dizisi

Yapımcılığını BKM’nin üstlendiği İntibah dizisinin yönetmen koltuğunda Hilal Saral oturacaktır. Namık Kemal’in 1876 yılında yayımlanan İntibah isimli romanından uyarlanan ve bir dönem dizisi olan İntibah dizisinin başrollerinde Melisa Aslı Pamuk ve Selahattin Paşalı yer alacaktır.

Hekim Akşemsettin Dizisi

Yapımcılığını Tekden Film’in üstlendiği Hekim Akşemsettin dizisi Aşkın Yolculuğu dizisinin üçüncü serisidir. Çekimleri İstanbul, Adana, Bursa ve Ankara’da kurulan özel bir platoda gerçekleşecek olan Hekim Akşemsettin dizisi toplam 26 bölümden oluşacaktır.

Gül Masalı Dizisi

Pastel film tarafından hazırlanacak olan Gül masalı dizisinin proje tasarımını Soner Caner yapacak. 2023 yılında yayınlanması beklenen Gül masalı dizisinin senaristi ise Aybars Bora ve Dilek Aydoğdu olacak. Gül masalı dizisinin ne zaman hangi kanalda yayınlanacağı şimdilik belirsiz. Gül masalı dizi oyuncuları belli oldukça sayfamız güncellenecektir.Gül Masalı dizisi oyuncuları kadrosu konusu

Kasaba Doktoru

Kasaba Doktoru dizisi 2023-2024 sezonunda TRT 1 ekranlarında izleyici karşısına çıkacaktır. Anadolu kasabasında görev alan doktorun macera dolu hikayesini anlatacak olan Kasaba Doktoru dizisinin cast çalışmaları devam etmektedir. Arc Yapım imzalı Kasaba Doktoru dizisini yönetmen koltuğunda ise Arda Sarıgün oturacaktır. Senaryosunu Barış Erdoğan ve İlker Arslan’ın kaleme aldığı Kasaba Doktoru 2023-2024 sezonunda başlayacak dizilerdendir.

Balkan Ninnisi

TRT dijital platformunda izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan Balkan Ninnisi isimli dizi 2023-2024 sezonunda yeni başlayacak dizilerden biridir. Balkan Ninnisi dizisinin oyuncu seçimleri devam etmektedir. Balkan Ninnisi dizisinin türü ise romantik komedidir. Cast çalışmaları devam eden ve senaristi, yönetmeni, oyuncu kadrosu, yapımcısı henüz belli olmayan Kasaba Doktoru dizisi 2023-2024 sezonunda başlayacak olan yeni dizilerden biridir.

Hicran

2023-2024 sezonunda yeni başlayacak dizilerden biride Hakim dizisidir. Yönetmen koltuğunda Gürsel Ateş’in oturacağı Hicran dizisi bir günlük dizidir. Merakla beklenen Hicran dizisinin başrol oyuncusu ise Berk Bakioğlu’dur. Filmevi Yapım imzalı Hicran dizisinin cast çalışmaları devam etmektedir. Ancak, Hicran dizisinin hangi kanalda yayınlanacağı henüz belli değildir. Yapımcılığını Filmevi Yapım’ın üstlendiği Hicran dizisi 2023-2024 sezonu için yeni çıkacak dizilerden biridir.

Hakim

FOX TV’de ekrana gelmesi beklenen Hakim dizisi 2023-2024 sezonu için başlayacak yeni dizilerden biridir. Amerikan dizisi Your Honor isimli yabancı diziden uyarlanan Hakim dizisinin cast çalışmaları devam etmektedir. Haluk Bilginer, Ebru Özkan, Hasibe Eren, Fikret Kuşkan, Güven Kıraç, Musa Uzunlar ve Mert Tanık gibi isimlerle görüşmelere devam edilen Hakim dizisinin cast çalışmaları devam etmektedir ve Hakim dizisi 2023 2024 sezonu için FOX Tv’de başlayacak yeni dizilerden biridir.

Aslında Özgürsün

Aslında Özgürsün isimli dizi 2023-2024 sezonda başlayacak yeni dizilerden biridir. Gain ismili dijital platformda izleyici karşısına çıkması beklenen Aslında Özgürsün dizisinde iş kadını Berna ve umutsuz ev kadını olan Belgin karakterlerinin birbirine tutunma hikayesi anlatılacaktır. Başrollerini Deniz Çakır ve Bade İşçil’in paylaşması beklenilen Aslında Özgürsün dizisinin cast çalışmaları devam etmektedir ve dizi 2023-2024 sezonunda başlayacak olan yeni dizilerden biridir.

Bu konumuzda 2023-2024 sezonunda başlayacak yeni dizilerden bahsettik. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri, görüş ve düşüncelerinizi aşağıda yer alan yorum kısmandan bizlere iletebilirsiniz. 2022 Sezonu Başlayacak Yeni Diziler burada.

YORUMLAR

  1. Burak dedi ki:

    Kurtlar vadisi Show TV’de yeni sezon olsun çok özledik bir izleyici