Yalan Dizisi Oyuncu Kadrosu Konusu (2024)

07.12.2023
401

Yalan dizisi oyuncu kadrosu ve konusu sizlerle paylaşacağız. Kanal D ekranlarında izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan Yalan dizisinin yapımcılığını Süreç Film üstlenmiştir. Yönetmen koltuğunda Hakan İnan’ın oturduğu Yalan dizisinin senaryosunu Murat Boyacıoğlu kaleme almaktadır. Bizler bu içeriğimizde Yalan dizisinin kadrosunda yer alan isimleri ve konusunu sizlerle paylaşacağız.

Yalan dizisi oyuncu kadrosu konusu bilgileri sizlerle olacaktır. Yalan dizisinde Aslıhan Güner, Feyyaz Duman, Yeşim Ceren Bozoğlu, Özge Borak, Emir Benderlioğlu başrolleri paylaşıyor. Kadrosunda Renan Bilek, Kubilay Tunçer, Eylül Tumbar, Serra Pirinç, Atakan Hoşgören. Ozan Yiğit, Noyan Uzer, Nevcan Su Özel, Gökhan Yavuz, Beste Bereket, Sabriye Kara, Metehan Dilaver ve Zeynep Eronat yer alıyor.

Yalan Dizisi Oyuncu Kadrosu

Aslıhan Güner – Melike
Feyyaz Duman – Kadir
Yeşim Ceren Bozoğlu – Hülya
Eylül Tumbar – Duru
Emir Benderlioğlu – Cengiz
Zeynep Eronat – Delal
Renan Bilek – Emin
Sabriye Kara – Şefika
Ozan Yiğit – Volkan
Kubilay Tunçer – Haluk
Serra Pirinç
Özge Borak
Atakan Hoşgören
Noyan Uzer
Nevcan Su Özel
Gökhan Yavuz
Beste Bereket
Metehan Dilaver

Aslıhan Güner – Melike

Yalan dizisinin kadın başrol oyuncusu Aslıhan Güner, 17 Aralık 1987 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Barış Manço Kültür Merkezi’nde oyunculuk eğitimi alan Aslıhan Güner, kame karşısına ilk kez 2002 yılında Sırlar Dünyası dizisi ile geçmiştir. Özellike Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisiyle tanınmıştır. Popüler oyuncumuz daha önce Selena, Asi, Şevkat Tepe, Kızıl Elma, Diriliş Ertuğrul, Uzak Şehrin Masalı gibi başarılı projelerde de yer almıştır.   

Feyyaz Duman – Kadir

Yalan dizisinin başrolünde yer alan Feyyaz Duman, 15 Haziran 1982 yılında Mardin’de dünyaya gelmiştir. İstanbul Teknik Üniversitesi Devlet Konservatuarı Halk Dansları Bölümü’nde eğitim almıştır. Daha sonra New York gitmiş ve burada da oyunculuk eğitimi almıştır. Kamera karşısına ilk defa 2001 yılında vizyona giren Fotoğraf filmiyle geçen oyuncumuz özellikle başrolünde yer aldığı Kadın ve Baraj dizileriyle tanınır hale gelmiştir.

Yeşim Ceren Bozoğlu – Hülya

29 Temmuz 1974 yılında Ankara’da dünyaya gelmiştir. Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Oyunculuk Bölümü mezunu olan Yeşim Ceren Bozoğlu, aynı zamanda da seslendirme sanatçısıdır. 1998 yılında Sıcak Saatler dizisiyle kamera karşısına geçen oyuncumuz özellikle Doktorlar ve Geniş Aile dizileri ile tanınmıştır. Oyuncumuz Yeşim Ceren Bozoğlu, aynı zamanda eğitmenlikte yapmaktadır.

Eylül Tumbar – Duru

Eylül Tumbar, 19 Ağustos 2002 yılında İzmir’de dünyaya gelmiştir. İzmir Ekonomi Üniversitesi Sinema ve Dijital Medya Bölümü’nden mezun olmuştur. Sektörün yeni yüzlerinden olan genç oyuncumuz Eylül Tumbar, kamera karşısına ilk defa Biz Kimden Kaçıyorduk Anne dizisiyle geçmiştir. Özellikle 2023 yılında başrolünde yer aldığı Kendi Düşen Ağlamaz dizisiyle tanınan oyuncumuz Fatoş Koçak menejerlik şirketine bağlıdır.  eylül tumbar yalan dizisi 

Emir Benderlioğlu – Cengiz

28 Ekim 1979 yılında Ankara’da dünyaya gelen Emir Benderlioğlu, Hacettepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi’nden mezun olmuştur.  Oyuncumuz aynı zamanda seslendirme sanatçısı ve grafikerdir. Emir Benderlioğlu daha önce Kavak Yelleri, Ayrılık, Yer Gök Aşk, Galip Derviş, Yalan Dünya, Osmanlı Tokadı, Panzehir, Dağ 2, Arka Sokaklar, Börü, Fi, Aman Reis Duymasın, Şuursuz Aşk, 4N1K İlk Aşk, Börü 2039 gibi projelerde de yer almıştır. yalan dizisi emir benderlioğlu

Zeynep Eronat – Delal

9 Temmuz 1963 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Ankara Devlet Konservatuvarı’ndan mezun olan Zeynep Eronat aynı zamanda seslendirme sanatçısı ve senaristlik de yapmaktadır. Oyuncumuz özellikle Parmaklıklar Ardında dizisi ile tanınmıştır. Daha önce Yüzleşme, Kızıl Elma, Kırmızı Oda, Uzak Şehrin Masalı gibi yapımlarda rol alan oyuncumuz en son Ben Bu Cihana Sığmazam dizisiyle seyirci karşısına geçmiştir. zeynep eronat yalan dizisi

Renan Bilek – Emin

1968 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Renan Bilek, aynı zamanda müzisyenlik ve yazarlıkta yapmaktadır. İlk defa 1990 yılında Yeşil Bir Dünya filmiyle seyirci karşısına geçen oyuncumuz özellikle Öyle Bir Geçer Zaman Ki dizisi ile tanınmıştır. Renan Bilek daha önce Doksanlar, Yeşil Deniz, Sadık Ahmet, Yeni Gelin, Geniş Aile Yapıştır, Hükümet Kadın, İçimizden Biri, Çatı Katı Aşk, Ramo, Baba gibi projelerde de yer almıştır.

Sabriye Kara – Şefika

18 Eylül 1954 yılında Rize’de dünyaya gelen Sabriye Kara, özellikle Bizimkiler dizisinde canlandırdığı Sevim rolüyle tanınmıştır. Kamera karşısına ilk defa 1981 yılında Şaka Yapma filmiyle geçen oyuncumuz daha önce Afife Jale, Duruşma, Karılar Koğuşu, Sebahat & Melahat, Düşman Kardeşler, Kördüğüm, Aile Bağları, İlk Aşk, Vazgeç Gönlüm, Bizum Hoca, Baraj gibi başarılı projelerde de yer almıştır.

Ozan Yiğit – Volkan

28 Aralık 1993 yılında Ankara’da doğmuştur. Ozan Yiğit, New York Film Academy – BFA Acting for Film’de eğitimlerini tamamlamıştır. Eşki Elmalar sinema filmi ile profesyonel oyunculuğa adım atan Ozan Yiğit, Çok Güzel Hareketler 2 ekibinin ikinci kuşağında hem oyuncu hemde skeç yazarı olarak yer almaktaydı. Özellikle ÇGHB 2 ile tanınan oyuncumuz en son 2024 yılında Hudutsuz Sevda dizisinde yer almıştır.

Kubilay Tunçer – Haluk

12 Haziran 1969 da Balıkesir’de doğan Kubilay Tunçer, Fen-Edebiyat Fakültesi, Psikoloji Bölümü lisansını ve bilim felsefesi yüksek lisansını ODTÜ’de yapmıştır. İstanbul Bilgi Üniversitesi MBA programında öğretim görevlisi olarak çalışmaktadır. Aynı zamanda senaryo yazarlığı da yapmaktadır. Başarılı oyuncumuz daha önce Galip Derviş, Jet Sosyete, Tatlı Küçük Yalancılar, Yılbaşı Gecesi gibi projelerde de yer almıştır.

Serra Pirinç

19 Haziran 1997 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Serra Pirinç, Tiyatro Teras’ta oyunculuk eğitimi almıştır. Daha sonra ise Bahçeşehir Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi’nde ki eğitimini tamamlamıştır. Kamera karşısına ilk defa 2017 yılında Bizim Hikaye dizisiyle geçen oyuncumuz ilk dizisi olmasına rağmen dikkat çekmiştir. Popüler oyuncumuz Serra Pirinç özellikle Tozlukaya dizisindeki performansıyla tanınır hale gelmiştir.

Yalan Dizisi Konusu

Senaryosunu Murat Boyacıoğlu’nun yazdığı Yalan dizisinin konusu da merak edilmiştir. Ancak dizi hakkında yapılan çalışmalar devam etmektedir. Dolayısıyla da Yalan dizisinin konusu henüz belli değildir. Bizler merak eden okuyucularımız için Yalan dizisinin konusu belli olduğu zaman sayfamıza ekleyeceğiz.

Yalan dizisi oyuncu kadrosu ve konusu sizlerle paylaştık. Sizlerde konumuz hakkında merak ettiğiniz şeyleri aşağıda bulunan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yaz..