Kardeşlerim Dizisi Tolga Berk Ali Çatal Diziden Çıkacak mı?

18.09.2022
45

ATV ekranlarında yayınlanan ve reytinglerde kendisinden söz ettirmeyi başaran Kardeşlerim dizisi son bölümünde üzücü bir olay yaşandı. Kardeşlerim dizisinde Tolga rolünü canlandıran Berk Ali Çatal kaza geçirdi. Bu yüzden Tolga (Berk Ali Çatal) ölecek mi diziden çıkacak mı soruları soruluyor. Bu konumuzda soruların cevaplarını vereceğiz.

Kardeşlerim Dizisi Tolga Ölüyor mu Diziden Çıkacak mı?

NGM imzalı yayınlanan Kardeşlerim dizisinin senaryosunu Gül Abuz Semerci yazıyor. Dizinin yönetmenliğini ise Serkan Birinci yazıyor. Kardeşlerim dizisi başrollerini Celil Nalçakan, Cüneyt Mete, Fadik Sevin, Ahu Yağtu, Su Burcu Yazgı Coşkun ve Yiğit Koçak üstleniyor. Kardeşlerim dizisi oyuncu kadrosunda yer alan Berk Ali Çatal dizide Tolga rolünü canlandırıyor. Tolga karakteri dizinin ilk bölümlerinde seyirci tarafından çok fazla sevilmemiş olsa da son bölümlerde kardeşine olan korumacı tavrı seyircinin kalbini kazanmasına sebep oldu. Tolga’nın böyle biri olmasının sebebinin babası. Babasının onlara uyguladığı şiddet olduğunu anlıyoruz. kardeslerim dizisi tolga berk ali catal diziden cikti mi ayrildi mi

Kardeşlerim dizisi yayınlanan son bölümünde Tolga’nın babası evdeki kasanın açılıp içinden para aldığını söylüyor ve bunun için Tolga’yı suçluyor. Tolga bunu yapan kişinin kız kardeşi olduğunu anlasa da onu korumak için babasına ben aldım diyor. Tolga’nın babası bunu duyunca onu yumruk ve tokat ile dövmeye başlıyor. Tolga babasının attığı tokat yüzünden camdan dışarı düşüyor ve cam kırıkları vücuduna ve yüzüne geliyor. Bu sahnenin ardından Tolga ölecek mi, diziden çıkacak mı soruları soruldu.

Tolga Kardeşlerim dizisinden çıkmayacak. Kısa bir süre hastanede kaldıktan sonra okul hayatına dönecektir. Ancak Tolga’nın babasının bu tavrı nasıl sonuçlanır, Tolga ile babasının ilişkisi düzelir mi bunu göreceğiz.

Berk Ali Çatal Kardeşlerim Dizisinden Ayrılacak mı?

Kardeşlerim dizisinde Tolga önemli bir karakterdir. Arkadaşları ile ilişkisi sorunlu gibi görünse de Tolga’nın babasının ona davranışı yüzünden Tolga’nın da çevreye böyle davrandığı anlaşılmaktadır. Tolga kardeşini korumak için babasından gereksiz yere dayak yedi ve izleyicinin düşüncesi değişti. Seyircilerin geneli Tolga’yı artık çok iyi bir abi olarak yorumluyor. kardeslerim dizisi tolga diziden cikti mi ayrildi mi

Berk Ali Çatal Kardeşlerim dizisinde önemli bir oyuncu. Bu yüzden sezon içerisinde Tolga karakterinin diziden çıkması beklenmiyor. Sizler Kardeşlerim dizisinde Tolga’yı seviyor musunuz? Berk Ali Çatal’ın oyunculuğunu nasıl buluyorsunuz yorumlarınızı aşağıya yazınız.

YAZAR BİLGİSİ
Dizioyuncu.Com site yöneticisi. 1978 yılında Kayseri'de doğdum. Gazi Üniversitesi'nde Yakınçağ Tarihi anabilim dalında yükseklisansımı tamamladım. Fotoğraf, Fenerbahçe ve otomobiller özel ilgi alanımdır. Eğitim ve habercilik alanlarında web siteleri kurdum. Halen Dizioyuncu.com sitesinde güncel haberler yayınlamaya devam ediyorum.
YORUMLAR

 1. Osman Özer dedi ki:

  Süper oyuncu dizinin kahramanı Tebrikler

 2. Nisa dedi ki:

  Lütfen tolga diziden çıkmasın onu çok seviyoruz çıkarsa diziye bakmam

 3. Meryem. dedi ki:

  TOLGA BARÇIN dizide kal lütfen.

 4. Meryem. dedi ki:

  İnşallah canım Tolgam diziden ayrılmaz Leylacım öldü diye İNŞALLAH.

 5. Meryem dedi ki:

  Aşığım Tolgaya nolur diziden hiç ayrılmasın eğer diziden ayrılırsa diziyi izlemeyi bırakırım. Şimdiki bölümlerde Tolga çok üzülüyor umarım ilerleyen bölümlerde inşallah yüzü güler. Berk ali çatal seni çok seviyorum senin en büyük hayranınım.

 6. Anonim dedi ki:

  Tolga senin 3sezon karekterine bayyldym 👍👍👍👌

 7. Anonim dedi ki:

  Ben Tolgaya bayiliyorum ilk bolunden beri hayraniyim

 8. Anonim dedi ki:

  Digerleri gibi degil sadece bi çizgide duruýor o yuzden onu çok seviýorum