Kardeşlerim Dizisi Leyla Barçın Kimdir? (Nazlı Çetin) Kıyafetleri

30.08.2022
6.969

Kardeşlerime yeni gelen Leyla çok sevildiKardeşlerim dizisine yeni gelen Leyla Barçın karakterini yakından tanıtacağız. Atv ekranlarında izleyici karşısına çıkan Kardeşlerim dizisini yönetmen koltuğunda Serkan Birinci oturmaktadır. Bizler, Kardeşlerim dizisine 2. sezon katılan Leyla Barçın karakterini yakından tanıtacağız ve Kardeşlerim dizisi Leyla Barçın karakterini kimdir? sorusunu yanıtlayacağız.

Kardeşlerim Dizisi Leyla Barçın Karakteri Kimdir?

Kardeşlerim yeni gelen kız Leyla Kardeşlerim dizisi yeni gelen kız Leyla Barçın karakterine hayat veren oyuncumuzun adını soyadını ve daha önce yer aldığı dizileri sizlerle paylaşacağız. Leyla Barçın karakteri, yapımcılığını NGM Medya’nın üstlendiği Kardeşlerim dizisine 2. Sezonda katılmıştır. Leyla Barçın, dizinin ana karakterlerinden biri olan Tolga’nın kuzenidir. Ataman Kolejine bu dönem gelen ve oldukça zengin biri olan Leyla Barçın, Asiye ve Ömer’ler ile anlaşamayacak, onlara düşman olacaktır. 

Kardeşlerim Dizisi Leyla Barçın Kimdir?

Kardeşlerim dizisinde yeni sezon katılan Leyla Barçın karakterine oyuncumuz Nazlı Çetin hayat verecektir. ATV’nin reyting rekortmeni Kardeşlerim dizisinin sevenleri tarafından diziye 2. sezonda katılan Leyla Barçın karakteri kadar bu karaktere hayat verecek olan oyuncumuz Nazlı Çetin de merak edildi. Bizlerde sektörün yeni yüzlerinden olan genç oyuncumuz Nazlı Çetin’i yakından tanıtacağız.Kardeşlerim Dizisine yeni gelen Leyla kimdir (Nazlı Çetin)

Nazlı Çetin Kimdir?

29 Nisan 2000 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Nazlı Çetin, Bahçeşehir Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği bölümünden mezun olmuştur. 2019 yılında Miss Turkey güzellik yarışmasına katılan ve finale kalan Nazlı Çetin dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Craft Oyunculuk Akademsinden temel oyunculuk dersleri alan Nazlı Çetin, 2020 yılında Şeref Sözü dizisiyle sektöre adım atmıştır ve Şeref Sözü dizisinde Hicran karakterine hayat vermiştir.

Nazlı Çetin Yer Aldığı Diziler

2022 Kardeşlerim (Leyla Barçın)
2021 Mucize Doktor
2020 Şeref Sözü (Hicran)Kardeşlerim yeni sezon Leyla karakteri

Nazlı Çetin Resmi İnstagram Hesabı

Kardeşlerim dizisiyle anlaşma sağlayan oyuncumuz Nazlı Çelik resmi İnstagram hesabından sık sık paylaşım da bulunmaktadır. Sosyal medyayı aktif kullanan Nazlı Çetin’in İnstagram da 67 gönderisi var. Yaklaşık olarak 30 bin takipçisi vardır. Nazlı Çetin’in resmi İnstagram hesabı: @nazcetnn

Nazlı Çetin Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Kardeşlerim Dizisi Leyla Barçın (Nazlı Çetin)Sektörün yeni yüzlerinden olan genç oyuncumuz Nazlı Çetin’in hayatında birinin olup olmadığı da merak edildi. Henüz 22 yaşında olan oyuncumuz Nazlı Çetin evli değildir. Zaten henüz çok genç. Öyle ki Nazlı Çetin daha önce kendisinden 14 yaş büyük olan Yargı dizisinde ki Pars rolü Mehmet Yılmaz Ak ile sevgiliydi. Ünlü çift geçtiğimiz aylarda yollarını ayırdı. Nazlı Çetin’in şimdilerde ise hayatında bilinen biri yoktur.

Kardeşlerim Dizisi Leyla Barçın – Nazlı Çetin Kıyafetleri

Miss Turkey yarışmasına katılan ve finale kadar yükselen oyuncumuz Nazlı Çetin güzelliğini tüm ülkeyi kanıtlamıştır. Bizler, kusursuz fiziğiyle gidiği her şeyin yakışıklı biri olan oyuncumuz Nazlı Çetin’in kombinlerini yazacağız. Kardeşlerim dizisinde giydiği tüm elbiseleri, kıyafetlerini resimli ekleyeceğiz. Ayrıca kombinlerinin marka bilgisi vererek detaylı bir şekilde sayfamızdan paylaşacağız.

Kardeşlerim dizisi Leyla Barçın karakterini ve Leyla Barçın karakterini canlandıran oyuncumuz Nazlı Çetin’i yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YORUMLAR - GÖRÜŞLER

  1. Berzan ergin dedi ki:

    Nazlı çetin kaç kardesi var