Kardeşlerim Dizisi Süsen Kimdir? Harika’nın Kardeşi (Lizge Cömert)

03.04.2021
111

Kardeşlerim Dizisi Süsen Kimdir? Harika’nın Kardeşi (Lizge Cömert) Kardeşlerim dizisinde rol alan genç yeteneklerden birisi de Lizge Cömert. Kardeşlerim dizisinde rol alan Süsen rolünü canlandıran oyuncu Lizge Cömert kimdir? Lizge Cömert Kardeşlerim dizisindeki rolü bilgileri neler? Bilgilerini detaylı olarak konumuza paylaşalım.

kardeslerim dizisi susen rolu bilgieri

Kardeşlerim Dizisi Süsen Kimdir?

Kardeşlerim dizisi yeni sezonunda Harika’nın kardeşi Süsen yeni sezonda da dizide devam edecek. Kardeşlerim dizisinde Süsen bilgileri konumuzun devamında sizlerle paylaştık.

Kardeşlerim dizisi yapımcısılığını NGM Yapım üstlenmektedir. Yönetmeni Serkan Birinci, senaristi ise Gül Abus Semercidir. Kardeşlerim dizisi oyuncu kadrosunda Celil Nalçakan, Halit Özgür Sarı, Ahu Yağtu, Su Burcu Yaz Coşkun ve Fadik Sevin Atasoy yer alıyor. Kardeşlerim dizisinde yan rollerden birisini canlandıran Lizge Cömert güzelliği ile gündeme oturmayı başarıyor. Kardeşlerim dizisinde Süsen karakteri ve oyuncusu Lizge Cömert bilgileri konumuzda…

kardeslerim susen karakteri bilgileri

Kardeşlerim Dizisi Süsen Lizge Cömert Kimdir?

Kardeşlerim dizisinde Süsen rolünü canlandıran oyuncu Lizge Cömert kimdir? Lizge Cömert 1999 İzmir doğumludur. Oyuncu Lizge Cömert ilkokul, lise eğitimi İzmir’de tamamlamıştır. Oyuncu henüz genç yaşta olduğu için üniversite eğitimini de İzmir’de almaktadır. Lizge Cömert Özyeğin Üniversitesi’nde eğitimi hayatını sürmektedir. Kardeşlerim dizisi Lizge Cömert’in ilk dizisi oldu.

Lizge Cömert Sosyal Medya Hesabı İnstagram

Kardeşlerim dizisinde rol alan oyuncu Lizge Cömert sosyal medyayı aktif olarak kullanıyor. Lizge Cömert resimlerine instagram hesabından ulaşabilirsiniz. Lizge Cömert instagram hesabı https://www.instagram.com/lizgecomertt/

kardeslerim dizisi lizge comert susen

Süsen karakteri bilgileri;

Kardeşlerim dizisinde Süsen Harika’nın kız kardeşidir. Harika dizide önemli bir karakteri canlandırıyor. Bu yüzden Süsen’de Harika ile birlikte dizi de görülüyor. Kardeşlerim dizisinde rol alan oyuncu Süsen ilk dizisi ile gündeme oturdu. Süsen rolünü canlandıran oyuncu Lizge Cömert bilgilerini konumuzda sizlerle paylaştık.

kardeslerim dizisi lizge comert kimdir

Kardeşlerim dizisi oyuncu kadrosu konumuzu ziyaret ediniz. Kardeşlerim dizisi oyuncu kadrosuna Süsen karakterini canlandıran Lizge Cömert bilgilerini paylaşmıştık. Bu konumuzda biraz daha detaylı paylaştık Lizge Cömert’i. Kardeşlerim dizisi genç yetenekleri kadrosunda barındırdığı için çok seviliyor. Oyuncular için çok önemli bir basamak olan Kardeşlerim dizisi oyuncularının yıldızlarını parlatıyor. Kardeşlerim dizisinde rol alan Süsen rolünü canlandıran oyuncu Lizge Cömert oyunculuğunu nasıl buluyorsunuz? Yorumlarınızı aşağı yazınız.

YAZAR BİLGİSİ
Dizioyuncu.Com site yöneticisi. 1978 yılında Kayseri'de doğdum. Gazi Üniversitesi'nde Yakınçağ Tarihi anabilim dalında yükseklisansımı tamamladım. Fotoğraf, Fenerbahçe ve otomobiller özel ilgi alanımdır. Eğitim ve habercilik alanlarında web siteleri kurdum. Halen Dizioyuncu.com sitesinde güncel haberler yayınlamaya devam ediyorum.
YORUMLAR

  1. Leyla dedi ki:

    Ben Süsene alignment

  2. ❤ L❤ dedi ki:

    Aynen sana katılıyorum Oğuzhan Gökçe bencede Süsen çok güzel bir kız.

  3. Oğuzhan gökçe dedi ki:

    Süsen kardeşler dizisinin en güzel kızı en güzel oyunculardan birisi bana benziyor benim gibi geveze heyecanlı sürekli mutlu olmaya çalışan ama mutlu olamayan biri seni seviyorum süsen