Kardeşlerim Dizisi Oyuncuları Kadrosu Konusu

6 Yorum 17.946 kez okundu.

Yapımını NG Medya’nın üstlenmiş olduğu bir dizi daha başlıyor. Oyuncu kadrosu yavaş yavaş belli olmaya başlayan dizinin ismi ise Kardeşlerim olarak belirlendi. Şimdiden dizide yer alacak olan oyunular merak uyandırdı. Bizde bu konumuzda Kardeşlerim dizisinde yer alacak olan oyuncu kadrosunun yanı sıra dizinin konusu ve yayınlanacağı kanal hakkında da bilgiler vereceğiz.

Kardeşlerim Dizisi Oyuncu Kadrosu

Yapımcılığını NG Medya’nın üstleneceğ Kardeşlerim dizisinin yönetmen koltuğunda Serkan Birinci’nin oturacağı, senaryosunu Gül Abus Semerci’nin kaleme aldığı dizinin kadrosunda Celil Nalçakan, Ahu Yağtu, Cüneyt Mete, Fadik Sevin Atasoy, Halit Özgür Sarı, Su Burcu Yazgı Coşkun, Yiğit Koçak, Simge Selçuk, Damla Su İkizoğlu, Onur Seyit Yaran, Cihan Şimşek, Kaan Sevi, Melis Minkari ve Recep Usta yer alıyor.

kardeslerim dizisi afisi

Kardeşlerim Oyuncu Kadrosu ve Rolleri;
Celil Nalçakan- Akif Atakul,
Ahu Yağtu- Suzan Manyaslı,
Cüneyt Mete- Orhan Eren,
Fadik Sevin Atasoy- Şengül Eren,
Halit Özgür Sarı- Kadir Eren,
Su Burcu Yazgı Coşkun- Asiye Eren,
Yiğit Koçak- Ömer Eren,
Simge Selçuk-,
Damla Su İkizoğlu-,
Onur Seyit Yaran,
Cihan Şimşek,
Kaan Sevi,
Melis Minkari-,
Recep Usta-
Murat Arkın,
Burak Alkaş,
Itır Esen,
Suphi Tekniker,
Sabahattin Yakut- Erhan,
Aylin Akpınar- Emel Eren,
Cihan Şimşek,
Gözde Türker,
Güzin Alkan,
Lilya İrem Salman,
Yunus İmğa,
Gökhan Yılmaz,
Lizge Cömert…

Celil Nalçakan- Akif Atakul

Akif Atakul Kimdir; Akif Atakul 42 yaşındadır. Dünyayı yönetebileceğine inanan, vicdan ve merhamet duygularından yoksun ama bir o kadar da tatlı dilli, ağzı laf yapan, şeytan tüylü bir adam. Kendi istekleri doğrultusunda, çıkarları için yapamayacağı şey, ezemeyeceği kural yok.

Celil Nalçakan, 10 Haziran 1978 yılında Sivas’ta dünyaya gelmiştir. Cumhuriyet Üniversitesi Mühendislik Fakültesi mezunudur. 1,81 boyundadır. 2006 yılından bu yana oyunculukla yakından ilgilenmektedir. Pek çok dizi ve filmde yer almıştır. Kış Masalı, Hanımın Çiftliği, İntikam, Galip Derviş, Poyraz Karayel ve Kırmızı Oda gibi pek çok diziye ismini yazdırmıştır.

Kardeşlerim Dizisi Celil Nalçakan

Ahu Yağtu- Suzan Manyaslı

Suzan Manyaslı kimdir? 34 yaşında. Hoş, bakımlı ve çekici bir kadın. Kocasında bulamadığı sevgi ve şefkati dışarda ararken oldukça kırılan, yaşadıklarıyla kendini yeniden keşfedecek, geçmişin sırlarıyla yüzleşecek olan duygusal kadın.

Ahu Yağtu, 11 Temmuz 1978 yılında İzmir’de doğmuş ve 14 yaşında da model olma kararı alıp İstanbul’a taşınmıştır. Pek çok dizi ve filmde yer alamsının yanında program sunuculuğu da yapmıştır. Savcının Karısı, Komiser Nevzat, Aşk ve Ceza ve Kavak Yelleri gibi dizilerde yer almıştır. Ayrıca 2011 yılında da Bir Avuç Deniz isimli sinema filminde yer almıştır.

Kardeşlerim Dizisi Ahu Yağtu

Cüneyt Mete- Orhan Eren

Orhan Eren kimdir? 37 yaşında. Merhametli ve iyi kalpli bir aile babası. Karısının, çocuklarının ve ona abisinden kalan yeğenlerinin gönlünü hoş edip, onlara kol kanat gerebilmek için sabah akşam çalışan iyi bir adam.

Cüneyt Mete Kardeşlerim dizisinde rol alacak. 1970 İzmir doğumludur.  Ankara Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü’nde eğitim aldı. 2006 yılında Unutma Beni dizisi ile ilk oyunculuk deneyimi yaşadı. Köprü, Yeni Evli , Kurtlar Vadisi, Kayıp Prenses, Beni Affet, Aşk ve Mavi dizilerinde rol aldı. Cüneyt Mete instagram hesabı; https://www.instagram.com/cuneytmete/

cuneyt mete kardeslerim dizisinde rol alacak

Fadik Sevin Atasoy- Şengül Eren

Şengül Eren kimdir? 37 yaşında. Uyanık, değişken, paraya fazla değer veren, cingöz bir kadın. Kocasının yeğenlerine belli bir mesafeden sahip çıkmaya çalışırken, her daim fırsatlardan da istifade etmeyi iyi bilen bir kadın.

Kardeşlerim dizisi oyuncu kadrosunda yer alan bir oyuncu da Fadik Sevin Atasoy. Fadik Sevin Atasoy 1975 Ankara doğumlu. 4 yaşında ilk tiyatro oyununda yer aldı ve en iyi oyuncu ödülü kazandı. TRT Çocuk’ta programlar sundu. Dudaktan Kalbe, Beyaz Melek, O Şimdi Mahkum, Kısmet, Ah Be İstanbul, Serseri Aşıklar, Bizim Evin Halleri dizi filmlerinde rol aldı. Fadik Sevin Atasoy’un instagram hesabı https://www.instagram.com/fadikatasoy/

fadik sevin atasoy kardeslerim dizisi

Halit Özgür Sarı- Kadir Eren

Kadir Eren kimdir? Kadir 19 yaşında. Dürüst, çalışkan, mesafeli bir delikanlı. Kardeşlerinin hem anası hem babası. Anne ve babasından ona tek emanet kalan kardeşlerini en iyi şekilde yetiştirmeye çabalayıp geleceğe hazırlarken; onları her şeyden koruyup kollayan evin büyük abisi.

Halit Özgür Sarı, 1993 yılında İstanbul’da doğmuştur. Bilgi Üniversitesi Ekonomi Bölümünde eğitimini tamamlamıştır. Genç isimlerden bir tanesi olan Halit Özgür Sarı oyuncu olmasının yanı sıra aynı zamanda da bir fotomodeldir. Bugüne dek Kırmızı Oda, Şampiyon ve Diriliş Ertuğrul gibi dizlerde yer almış ve hem izleyiciler hem de yapımcılar tarafından dikkat çekmiştir.

Kardeşlerim Dizisi Halit Özgür Sarı

Su Burcu Yazgı Coşkun- Asiye Eren

Asiye Eren kimdir? 17 yaşında. Sade, anaç, dürüst ve güçlü bir kız. Abileri ve küçük kız kardeşi Emel’e annelik yaparken, derslerine sıkı sıkı sarılan çalışkan bir kız. Üstelik sesi de çok güzeldir.

Su Burcu Yazgı Coşkun Kardeşlerim dizisinde rol alacak. Su Burcu Yazgı Coşkun 2004 doğumlu. Pera Güzel Sanatlar Lisesi mezunudur. Su Burcu Yazgı Coşkun son olarak Kırmızı Oda dizisinde Güler’i canlandırdı. Su Burcu Yazgı Coşkun Kuzgun, Bizi Hatırla, Kara Yazı, Kadın, Bizim Hikaye, Aşk Yeniden, Sana Bir Sır Vereceğim, Dabbe, Karadayı dizi filmlerinde rol aldı.

su burcu yazgi coskun kardeslerim dizisinde

Simge Selçuk

Simge Selçuk Kardeşlerim dizisinde rol alacak. Simge Selçuk 1975 Ankara doğumludur. Bilkent Üniversitesi Müzik ve Sahne Sanatları Bölümü’nde eğitim aldı. İlk kez Ferhunde Hanımlar’da rol aldı. Göç Zamanı, Güzel Köylü, Mazi Kalbimde Yaradır, Avrupa Avrupa, Küçük Kadınlar, Acemi Cadı, Aliye, Ayrılsak da Beraberiz, Çiçek Taksi ve Canevim dizilerinde rol aldı. Simge Selçuk instagram hesabı https://www.instagram.com/simge_selcuk_fann/

Simge Selcuk kimdir kardeslerim dizisinde

Damla Su İkizoğlu

Damla Su İkizoğlu Kardeşlerim dizisinde rol alıyor. Damla Su İkizoğlu 1998 doğumlu. Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Sinema ve Televizyon Bölümünde okudu. Müjdat Gezen Sanat Merkezi Kamera Önü Oyunculuk Eğitimi, Müjdat Gezen Sanat Merkezi Temel Oyunculuk Eğitimi, BiTiyatro Atölyesi Oyunculuk Eğitimi, Cihangir Atölyesi Sahnesi Oyunculuk Eğitimi aldı. Yapı kredi ve Sprite reklamlarında rol aldı.

damla su ikizoglu kimdir

Onur Seyit Yaran

Onur Seyit Yaran, 1996 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Haliç Üniversitesi Spor Akademisi Bölümünden mezun olmuştur. Oyunculuk sektöründe henüz çok yenidir. Yaklaşık 3 yıldır düzenli olarak dizilerde oyunculuk yapmaktadır. İlk oyunculuk deneyimini Kalk Gidelim dizisi ile yaşamış daha sonra da Vuslat isimli dizide Enes karakteri ile ekranlara gelmiştir.

Kardeşlerim Dizisi Onur Seyit Yaran

Kaan Sevi

25 Nisan 1995 yılında doğmuş olan Kaan Sevi, İzmir’de doğmuştur. İstanbul Bilgi Üniversitesi Sinema ve Televizyon Bölümünden mezun olmuştur. 1,80 boyunda 78 kilogramdır. Ayrıca Boğa burcudur. 3yılı aşkın bir süredir oyunculuk ile yakında ilgilenmektedir. 2017 yılında ilk deneyimini Adı Efsane dizisi ile yaşamış ve ardından da Nöbet ve Sefirin Kızı isimli dizilerde yer almıştır.

Kardeşlerim Dizisi Kaan Sevi

Melis Minkari

Melis Minkari Kardeşlerim dizisinde rol aldı. Melis Minkari Gaye Sökmen ajansa kayıtlıdır. 1998’de İstanbul’da doğdu. Bateri ve gitar dersleri aldı. Dialog Anlatım İletişim’de Profesyonel Oyunculuk eğitimi aldı. Craft Oyunculuk Atölyesinde oyunlara katılmaktadır.

melis minkari kimdir kardeslerim dizisinde

Yiğit Koçak- Ömer Eren

Ömer Eren kimdir? 17 yaşında. Duygusal ve hırslı bir çocuk. Zaman zaman kalbinin sesine hakim olamayıp, kendini kaybetse de, abisi Kadir’in sorumluluklarını hafifletmek için üstüne düşeni yapan bir çocuk.

Tam ismi Bilal Yiğit Koçak’tır. 12 Ekim 1995’de Samsun’da dünyaya gelmiştir. 1,88 boyunda ve 76 kilogram ağırlığındadır. Halen Bahçeşehir Üniversitesi Ekonomi ve Finans Bölümünde öğrencidir. İlk dizi deneyimini 2017 yılında Seni Kimler Aldı dizisi Mehmet karakteri ile yaşamıştır. Kimse Bilmez ve Gel Dese Aşk isimli dizilerde de yer almıştır.

Kardeşlerim Dizisi Yiğit Koçak

Recep Usta

Kardeşlerim dizisinde rol alacak olan Recep Usta 1997 İstanbul doğumlu. Recep Usta instagram hesabı https://www.instagram.com/recepustaa/ Recep Usta Şahsiyet dizisinde rol aldı.

recep usta kimdir kardeslerim dizisinde

Cihan Şimşek

Cihan Şimşek 1992 Almanya doğumlu. Cihan Şimşek Kardeşlerim Benim dizisinde rol alacak. Oyuncu Cihan Şimşek reklamlarda rol aldı. 4N1K, Sabahlar Olmasın, Bez Bebek, Merhaba Hayat, Bir Yastıkta, Beni Böyle Sev, Medcezir, Hanım Köylü dizi filmlerinde rol aldı. Cihan Şimşek instagram hesabı https://www.instagram.com/tcihansimsek/

kardeslerin benim cihan simsek

Murat Arkın

Murat Arkın Cüneyt Arkın’ın oğludur. Kardeşlerim dizisi kadrosuna katılan oyuncu Murat Arkın kimdir? 1975 İstanbul doğumlu olan Murat Arkın 2011 yılında Pis Yedili dizisinde rol aldı. Harem, Panzehir, Dağ 2 dizi filminde rol aldı. Murat Arkın instagram hesabı https://www.instagram.com/muratarkin1/

murat arkin kimdir yeni dizisi kardeslerim oldu

Burak Alkaş

Burak Alkaş Kardeşlerim dizisi kadrosuna katıldı. Burak Alkaş Pis Yedili dizisindeki Orço karakteri ile akıllarda yer etti. Burak Alkaş 1983 İzmir doğumludur. Adanalı, Ezel, Pis Yedili, Yeşil Deniz ve Tozkoparan dizi filmlerinde rol aldı. Burak Alkaş instagram hesabı https://www.instagram.com/alkasburak/

  burak alkas kardeslerim dizisinde
Itır Esen

Itır Esen Kardeşlerim dizisinde rol alacak. Itır Esen’in kendisi ile aynı adı taşıyan torunu bulunuyor. Kendisi ile karışsa da Kardeşlerim dizisinde bizim Yeşilçam efsanemiz Itır Esen rol alacak. Itır Esen 1956 doğumludur. Son yıllarda rol aldığı dizi filmler; Fatih Harbiye, Kördüğüm, Annem, Saygı, Zümrüdüanka. Itır Esen instagram hesabı https://www.instagram.com/itiresen/

Itir Esen kimdir kardeslerim dizisinde

Suphi Tekniker

Suphi Tekniker Kardeşlerim dizisinde rol alacak. Suphi Tekniker 1940 doğumlu. Yeşilçam efsanelerinden biri olan oyuncu Suphi Tekniker son yıllarda sadece Binbir Gece dizisinde rol almıştır.

suphi tekniker kardeslerim dizisinde rol alacakmi

Sabahattin Yakut- Erhan

Kardeşlerim dizisinde rol alan oyuncu Sabahattin Yakut Erhan rolünü canlandıracaktır. Erhan rolü ile Kardeşlerim dizisine katılan oyuncu 1981 doğumludur. Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvarı mezunudur. 7 Yüz, Muhteşem İkili, Avlu, İnsanlar İkiye Ayrılır, Kuşlarla Yolculuk dizi filmlerinde rol aldı. Kardeşlerim dizisinde rol alacak olan Sabahattin Yakut’un instagram hesabı https://www.instagram.com/sabahattinyakut/

Kardeslerim dizisi Erhan kimdir Kardeslerim dizisi Erhan kimdir sabahattin Yakutsabahattin Yakut

Aylin Akpınar- Emel Eren

Emel Eren kimdir? 17 yaşında. Duygusal ve hırslı bir çocuk. Zaman zaman kalbinin sesine hakim olamayıp, kendini kaybetse de, abisi Kadir’in sorumluluklarını hafifletmek için üstüne düşeni yapan bir çocuk.

Aylin Akpınar çocuk koyuncu olarak Kardeşlerim dizisinde rol alacak. Aylin Akpınar İstanbullu Gelin, Keşke Hiç Büyümeseydik, Aşk Ağlatır dizilerinde rol aldı. Şimdi de Kardeşlerim dizisinde Emel rolünü canlandıracaktır.

aylin akpinar emel kimdir

Gözde Türker

Kardeşlerim dizisinde yer alan Gözde Türker kimdir? Gözde Türker 1993 tarihinde İstanbul’da dünyaya geldi. Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü mezunu olan oyuncu, Blacklist oyuncularından biridir.Muhteşem Yüzyıl, Poyraz Karayel, İstanbullu Gelin, Kardeşlerim dizilerinde rol aldı. Gözde Türker instagram hesabı https://www.instagram.com/gozdeturker/Kardeslerim dizisinde Gozde Turker kimdir

Lilya İrem Salman- Talya

Erdem Güneneyer ajansa kayıtlı olan Lilya İrem Salman Kardeşlerim dizisinde rol alacak. 1999 doğumlu olan Lilya İrem Salman Haliç Üniversitesi Tiyatro mezundur. Kardeşlerim dizisinde rol alan Lilya İrem Salman Talya rolünü canlandırıyor.Lilya Irem Salman kimdir kardeslerim dizisi

Yunus İmğa

Yunus İmğa 1993 doğumludur. İstanbul Aydın üniversitesi Drama ve Oyunculuk bölümünden mezundur. Tiyatro oyunlarında yer almaktadır. Yunus İmğa instagram hesabı https://www.instagram.com/yunusimga/

Yunus Imga kimdir kardeslerim dizisi

Gökhan Yılmaz

Gökhan Yılmaz 1982 Rize doğumludur. Oyuncu Kardeşlerim dizisinde rol alacak. Gökhan Yılmaz Haliç Üniversitesi Konservatuvar mezunudur. Bu Şehir Arkandan Gelecek, İstanbullu Gelin, Can Kırıkları, EDHO dizilerinde rol aldı.

gokhan yilmaz kardeslerim dizisi

Lizge Cömert

Kardeşlerim dizisinde rol alan Lizge Cömert kimdir? Lisede öğrenci olan Lizge Cömert Özyeğin Üniversitesinde oyunculuk eğitimine devam etmektedir. Lizge Cömert instagram hesabı https://www.instagram.com/lizgecomertt/

Kardeslerim dizisi Lizge comert kimdir

Güzin Alkan

Kardeşlerim dizisinde ilk bölümde rol alacak olan oyuncu Güzin Alkan kimdir? Güzin Alkan Kardeşlerim dizisinde Orhan, Kadir, Asiye ve Emel’in annesi olarak yer alacak. Ama ilk bölümden ölerek diziden çıkacaktır. Güzin Alkan Kardeşlerim dizisindeki kardeşlerin annesidir. Güzin Alkan1981 İzmir doğumludur. Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro bölümü mezunudur. Yabancı Damat dizisindeki Döne karakteri ile tanındı. Güzin Alkan Kader, Dudaktan Kalbe, Dila Hanım ve Güllerin Savaşı dizi filmlerinde rol aldı.

Kardeslerim dizisi Guzin Alkan

Kardeşlerim Dizisi Konusu

Yeni yılda çekimlerine başlanacak olan dizi Atv de yayınlanacak. Kardeşlerim dizisinde aile olmayı, kardeş olmayı, doğruyu ve yanlışı, varlığı ve yokluğu incelikli bir şekilde işleyecek.Kardeşlerim Dizisi Oyuncu Kadrosu

Kardeşlerim Dizisi Oyuncuları Kadrosu Konusunu sizler için yazmaya çalıştık. İlerleyen günlerde dizide yer alacağı kesinleşen oyuncuları sizlere tanıtmaya devam edeceğiz. Dizide yer almasını istediğiniz oyuncuları yorum kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Kardeşlerim Dizisi Konusu

Yorum yaz

6 Yorum

Etiketler