Kardeşlerim Dizisi Oyuncuları Kadrosu Konusu

Yorum Yap 10 kez izlendi

Yapımını NG Medya’nın üstlenmiş olduğu bir dizi daha başlıyor. Oyuncu kadrosu yavaş yavaş belli olmaya başlayan dizinin ismi ise Kardeşlerim olarak belirlendi. Şimdiden dizide yer alacak olan oyunular merak uyandırdı. Bizde bu konumuzda Kardeşlerim dizisinde yer alacak olan oyuncu kadrosunun yanı sıra dizinin konusu ve yayınlanacağı kanal hakkında da bilgiler vereceğiz. Kardeşlerim Dizisi Konusu

Kardeşlerim Dizisi Oyuncu Kadrosu

Senaryosunu Gül Abus Semerci’nin kaleme aldığı dizinin kadrosuna özenle seçilen oyuncular tek tek belli olmaya devam ediyor. Şimdilik dizinin kemik kadrosunda yer alacak olan oyuncular belli oldu. Kardeşlerim dizisinin kadrosunda Celil Nalçakan, Halit Özgür Sarı, Onur Seyit Yaran, Ahu Yağtu, Kaan Sevi ve Yiğit Koçak gibi başarılı ve yetenekli oyuncularımız yer almaktadır.

Celil Nalçakan

Kardeşlerim Dizisi Celil NalçakanCelil Nalçakan, 10 Haziran 1978 yılında Sivas’ta dünyaya gelmiştir. Cumhuriyet Üniversitesi Mühendislik Fakültesi mezunudur. 1,81 boyundadır. 2006 yılından bu yana oyunculukla yakından ilgilenmektedir. Pek çok dizi ve filmde yer almıştır. Kış Masalı, Hanımın Çiftliği, İntikam, Galip Derviş, Poyraz Karayel ve Kırmızı Oda gibi pek çok diziye ismini yazdırmıştır.

Halit Özgür Sarı

Kardeşlerim Dizisi Halit Özgür SarıHalit Özgür Sarı, 1993 yılında İstanbul’da doğmuştur. Bilgi Üniversitesi Ekonomi Bölümünde eğitimini tamamlamıştır. Genç isimlerden bir tanesi olan Halit Özgür Sarı oyuncu olmasının yanı sıra aynı zamanda da bir fotomodeldir. Bugüne dek Kırmızı Oda, Şampiyon ve Diriliş Ertuğrul gibi dizlerde yer almış ve hem izleyiciler hem de yapımcılar tarafından dikkat çekmiştir.

Onur Seyit Yaran

Kardeşlerim Dizisi Onur Seyit YaranOnur Seyit Yaran, 1996 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Haliç Üniversitesi Spor Akademisi Bölümünden mezun olmuştur. Oyunculuk sektöründe henüz çok yenidir. Yaklaşık 3 yıldır düzenli olarak dizilerde oyunculuk yapmaktadır. İlk oyunculuk deneyimini Kalk Gidelim dizisi ile yaşamış daha sonra da Vuslat isimli dizide Enes karakteri ile ekranlara gelmiştir.

Ahu Yağtu

Kardeşlerim Dizisi Ahu YağtuAhu Yağtu, 11 Temmuz 1978 yılında İzmir’de doğmuş ve 14 yaşında da model olma kararı alıp İstanbul’a taşınmıştır. Pek çok dizi ve filmde yer alamsının yanında program sunuculuğu da yapmıştır. Savcının Karısı, Komiser Nevzat, Aşk ve Ceza ve Kavak Yelleri gibi dizilerde yer almıştır. Ayrıca 2011 yılında da Bir Avuç Deniz isimli sinema filminde yer almıştır.

Kaan Sevi

Kardeşlerim Dizisi Kaan Sevi25 Nisan 1995 yılında doğmuş olan Kaan Sevi, İzmir’de doğmuştur. İstanbul Bilgi Üniversitesi Sinema ve Televizyon Bölümünden mezun olmuştur. 1,80 boyunda 78 kilogramdır. Ayrıca Boğa burcudur. 3yılı aşkın bir süredir oyunculuk ile yakında ilgilenmektedir. 2017 yılında ilk deneyimini Adı Efsane dizisi ile yaşamış ve ardından da Nöbet ve Sefirin Kızı isimli dizilerde yer almıştır.

Yiğit Koçak

Kardeşlerim Dizisi Yiğit KoçakTam ismi Bilal Yiğit Koçak’tır. 12 Ekim 1995’de Samsun’da dünyaya gelmiştir. 1,88 boyunda ve 76 kilogram ağırlığındadır. Halen Bahçeşehir Üniversitesi Ekonomi ve Finans Bölümünde öğrencidir. İlk dizi deneyimini 2017 yılında Seni Kimler Aldı dizisi Mehmet karakteri ile yaşamıştır. Kimse Bilmez ve Gel Dese Aşk isimli dizilerde de yer almıştır.

Kardeşlerim Dizisi Konusu

Yeni yılda çekimlerine başlanacak olan dizi Kanal D yada Show Tv‘de yer alacak. Dizide sıkı aile bağlarının konu olması beklenirken dizinin konusu henüz kesin olarak belli olmamıştır. Dizinin yapım şirketi olan NG Medya tarafından dizi hakkında pek bir bilgi paylaşılmadı, gizem korunmaya devam ediyor. Gelin şimdi de dizide yer alacak olan oyuncuları yakından tanıyalım.Kardeşlerim Dizisi Oyuncu Kadrosu

Kardeşlerim Dizisi Oyuncuları Kadrosu Konusunu sizler için yazmaya çalıştık. İlerleyen günlerde dizide yer alacağı kesinleşen oyuncuları sizlere tanıtmaya devam edeceğiz. Dizide yer almasını istediğiniz oyuncuları yorum kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Etiketler