Kardeşlerim Dizisi Oyuncuları Kadrosu Konusu

21.11.2020
289

Yapımını NG Medya’nın üstlenmiş olduğu bir dizi daha başlıyor. Oyuncu kadrosu yavaş yavaş belli olmaya başlayan dizinin ismi ise Kardeşlerim olarak belirlendi. Şimdiden dizide yer alacak olan oyunular merak uyandırdı. Bizde bu konumuzda Kardeşlerim dizisinde yer alacak olan oyuncu kadrosunun yanı sıra dizinin konusu ve yayınlanacağı kanal hakkında da bilgiler vereceğiz.

Güncel: Kardeşlerim dizisi 3. sezon oyuncuları konumuz günceldir. Konumuzun alt kısmında Kardeşlerim dizisine yeni giren oyunculara ve bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Kardeşlerim Dizisi Oyuncu Kadrosu

Yapımcılığını NG Medya’nın üstleneceğ Kardeşlerim dizisinin yönetmen koltuğunda Serkan Birinci’nin oturacağı, senaryosunu Gül Abus Semerci’nin kaleme aldığı dizinin kadrosunda Celil Nalçakan, Ahu Yağtu, Cüneyt Mete, Fadik Sevin Atasoy, Halit Özgür Sarı, Su Burcu Yazgı Coşkun, Yiğit Koçak, Simge Selçuk, Damla Su İkizoğlu, Onur Seyit Yaran, Cihan Şimşek, Kaan Sevi, Melis Minkari, Recep Usta, Evrim Doğan ve Seda Kırımoğlu yer alıyor.

kardeslerim dizisi afisi

Kardeşlerim Oyuncu Kadrosu ve Rolleri;
Aslı Mavitan- Berk’in Annesi Ayla
Celil Nalçakan- Akif Atakul,
Ahu Yağtu- Suzan Manyaslı,
Cüneyt Mete- Orhan Eren,
Fadik Sevin Atasoy- Şengül Eren,
Halit Özgür Sarı- Kadir Eren,
Su Burcu Yazgı Coşkun- Asiye Eren,
Yiğit Koçak- Ömer Eren,
Simge Selçuk-Nebahat,
Damla Su İkizoğlu-,
Onur Seyit Yaran- Doruk- DİZİDEN AYRILDI,
Cihan Şimşek- Oğulcan,
Kaan Sevi- Mazlum,
Melis Minkari-,
Recep Usta-
Murat Arkın,
Burak Alkaş,
Itır Esen,
Suphi Tekniker,
Sabahattin Yakut- Erhan,
Aylin Akpınar- Emel Eren,
Cihan Şimşek,
Gözde Türker- Harika(Diziden ayrıldı),
Güzin Alkan,
Lilya İrem Salman- Talya,
Yunus İmğa,
Gökhan Yılmaz,
Lizge Cömert- Süsen,
Seda Kırımoğlu- Meral,
Çağla Şimşek- Ayşe- Diziden Ayrıldı
Ceyda Düvenci- Harika’nın Halası Berna
Yaprak Medine.- Berna’nın kızı Dora
Eren Ören-Kaan
Nilsu Yılmaz- Cemile

Evrim Doğan – Gönül…
Kaan Çakır- Ahmet
Nihan Büyükağaç- Şevval
Ecem Sena Bayır- Afra
Nazlı Çetin- Leyla Barçın
Dilara Sümbül- Elif
Ayşe Kökçü- Fatma
Emre Karayel- Yaman

Evrim Doğan – Gönül

Kardeşlerim dizisinin oyuncu kadrosuna Evrim Doğan dahil oldu. Evrim Doğan Kardeşlerim dizisinde Gönül rolüne hayat verecek ve esnaf lokantası işletecek. Kardeşlerim dizisinde Gönül’ün hikâyeye dahil olması Şengül (Fadik Sevin Atasoy) ve Orhan (Cüneyt Mete) arasında gerginliğe neden olacak. İki kadının savaşı diziye renk katacak. Kardeşlerim dizisi Gönül kimdir detaylar burada..Evrim Doğan Kardeşlerim Dizisinde Gönül Karakteri

Ogün Kaptanoğlu- Resul Özkaya (Diziden ayrıldı)

Kardeşlerim dizisinde Resul Özkaya rolünü canlandıran oyuncu Ogün Kaptanoğlu diziden ayrılıyor. Kardeşlerim dizisinde rol alan Resul Özkaya karakterine hayat veren Ogün Kaptanoğlu kimdir? Ogün Kaptanoğlu 1977 İzmir doğumludur. Hababam Sınıfı Merhaba, Karagül- Yağmurdan Sonra, Uyanış Büyük Selçuklu, Keşanlı Ali Destanı, Diriliş Ertuğrul dizilerinde rol aldı. resul ozkaya kardeslerim dizisi

Simgesu Uysal- Lara

Kardeşlerim dizisinde rol alan Simgesu Uysal kimdir? Simgesu Uysal Kardeşlerim dizisinde Lara rolünü canlandırıyor. Kardeşlerim dizisi Simgesu Uysal Lara kimdir konumuzu ziyaret ederek bilgilere ulaşabilirsiniz. simgesu uysal kardeslerim dizisi lara

Yaren Yapıcı- Özge

Kardeşlerim dizisinde Özge karakteri ile Yaren Yapıcı katıldı. Yaren Yapıcı Kardeşlerim Özge karakteri kimdir konumuzu ziyaret edniz. kardeslerim ozge yaren yapici

Aslı Mavitan- Ayla (Berk’in Annesi)

Kardeşlerim dizisinde rol alan Aslı Mavitan Ayla rolünü canlandırıyor. Ayla Berk’in annesidir. Aslı Mavitan kimdir, dizide nasıl bir karakter olacak konumuzu ziyaret ederek bilgilere ulaşabilirsiniz. Aslı Mavitan Kardeşlerim dizisinde Ayla yani Berk’in annesidir. kardeslerim dizisi asli mavitan neden yok cikti

Celil Nalçakan- Akif Atakul

Akif Atakul Kimdir; Akif Atakul 42 yaşındadır. Dünyayı yönetebileceğine inanan, vicdan ve merhamet duygularından yoksun ama bir o kadar da tatlı dilli, ağzı laf yapan, şeytan tüylü bir adam. Kendi istekleri doğrultusunda, çıkarları için yapamayacağı şey, ezemeyeceği kural yok.

Celil Nalçakan, 10 Haziran 1978 yılında Sivas’ta dünyaya gelmiştir. Cumhuriyet Üniversitesi Mühendislik Fakültesi mezunudur. 1,81 boyundadır. 2006 yılından bu yana oyunculukla yakından ilgilenmektedir. Pek çok dizi ve filmde yer almıştır. Kış Masalı, Hanımın Çiftliği, İntikam, Galip Derviş, Poyraz Karayel ve Kırmızı Oda gibi pek çok diziye ismini yazdırmıştır.

Kardeşlerim Dizisi Celil Nalçakan

Ahu Yağtu- Suzan Manyaslı

Suzan Manyaslı kimdir? 34 yaşında. Hoş, bakımlı ve çekici bir kadın. Kocasında bulamadığı sevgi ve şefkati dışarda ararken oldukça kırılan, yaşadıklarıyla kendini yeniden keşfedecek, geçmişin sırlarıyla yüzleşecek olan duygusal kadın.

Ahu Yağtu, 11 Temmuz 1978 yılında İzmir’de doğmuş ve 14 yaşında da model olma kararı alıp İstanbul’a taşınmıştır. Pek çok dizi ve filmde yer alamsının yanında program sunuculuğu da yapmıştır. Savcının Karısı, Komiser Nevzat, Aşk ve Ceza ve Kavak Yelleri gibi dizilerde yer almıştır. Ayrıca 2011 yılında da Bir Avuç Deniz isimli sinema filminde yer almıştır.

Kardeşlerim Dizisi Ahu Yağtu

Cüneyt Mete- Orhan Eren

Orhan Eren kimdir? 37 yaşında. Merhametli ve iyi kalpli bir aile babası. Karısının, çocuklarının ve ona abisinden kalan yeğenlerinin gönlünü hoş edip, onlara kol kanat gerebilmek için sabah akşam çalışan iyi bir adam.

Cüneyt Mete Kardeşlerim dizisinde rol alacak. 1970 İzmir doğumludur.  Ankara Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü’nde eğitim aldı. 2006 yılında Unutma Beni dizisi ile ilk oyunculuk deneyimi yaşadı. Köprü, Yeni Evli , Kurtlar Vadisi, Kayıp Prenses, Beni Affet, Aşk ve Mavi dizilerinde rol aldı. Cüneyt Mete instagram hesabı; https://www.instagram.com/cuneytmete/

cuneyt mete kardeslerim dizisinde rol alacak

Fadik Sevin Atasoy- Şengül Eren

Şengül Eren kimdir? 37 yaşında. Uyanık, değişken, paraya fazla değer veren, cingöz bir kadın. Kocasının yeğenlerine belli bir mesafeden sahip çıkmaya çalışırken, her daim fırsatlardan da istifade etmeyi iyi bilen bir kadın.

Kardeşlerim dizisi oyuncu kadrosunda yer alan bir oyuncu da Fadik Sevin Atasoy. Fadik Sevin Atasoy 1975 Ankara doğumlu. 4 yaşında ilk tiyatro oyununda yer aldı ve en iyi oyuncu ödülü kazandı. TRT Çocuk’ta programlar sundu. Dudaktan Kalbe, Beyaz Melek, O Şimdi Mahkum, Kısmet, Ah Be İstanbul, Serseri Aşıklar, Bizim Evin Halleri dizi filmlerinde rol aldı. Fadik Sevin Atasoy’un instagram hesabı https://www.instagram.com/fadikatasoy/

fadik sevin atasoy kardeslerim dizisi

Halit Özgür Sarı- Kadir Eren

Kadir Eren kimdir? Kadir 19 yaşında. Dürüst, çalışkan, mesafeli bir delikanlı. Kardeşlerinin hem anası hem babası. Anne ve babasından ona tek emanet kalan kardeşlerini en iyi şekilde yetiştirmeye çabalayıp geleceğe hazırlarken; onları her şeyden koruyup kollayan evin büyük abisi.

Halit Özgür Sarı, 1993 yılında İstanbul’da doğmuştur. Bilgi Üniversitesi Ekonomi Bölümünde eğitimini tamamlamıştır. Genç isimlerden bir tanesi olan Halit Özgür Sarı oyuncu olmasının yanı sıra aynı zamanda da bir fotomodeldir. Bugüne dek Kırmızı Oda, Şampiyon ve Diriliş Ertuğrul gibi dizlerde yer almış ve hem izleyiciler hem de yapımcılar tarafından dikkat çekmiştir.

Kardeşlerim Dizisi Halit Özgür Sarı

Su Burcu Yazgı Coşkun- Asiye Eren

Asiye Eren kimdir? 17 yaşında. Sade, anaç, dürüst ve güçlü bir kız. Abileri ve küçük kız kardeşi Emel’e annelik yaparken, derslerine sıkı sıkı sarılan çalışkan bir kız. Üstelik sesi de çok güzeldir.

Su Burcu Yazgı Coşkun Kardeşlerim dizisinde rol alacak. Su Burcu Yazgı Coşkun 2004 doğumlu. Pera Güzel Sanatlar Lisesi mezunudur. Su Burcu Yazgı Coşkun son olarak Kırmızı Oda dizisinde Güler’i canlandırdı. Su Burcu Yazgı Coşkun Kuzgun, Bizi Hatırla, Kara Yazı, Kadın, Bizim Hikaye, Aşk Yeniden, Sana Bir Sır Vereceğim, Dabbe, Karadayı dizi filmlerinde rol aldı.

su burcu yazgi coskun kardeslerim dizisinde

Simge Selçuk- Nebahat

Simge Selçuk Kardeşlerim dizisinde Nebahat karakterini canlandırıyor. Nebahat Akif’in karısıdır. Simge Selçuk Kardeşlerim dizisinde rol alacak. Simge Selçuk 1975 Ankara doğumludur. Bilkent Üniversitesi Müzik ve Sahne Sanatları Bölümü’nde eğitim aldı. İlk kez Ferhunde Hanımlar’da rol aldı. Göç Zamanı, Güzel Köylü, Mazi Kalbimde Yaradır, Avrupa Avrupa, Küçük Kadınlar, Acemi Cadı, Aliye, Ayrılsak da Beraberiz, Çiçek Taksi ve Canevim dizilerinde rol aldı. Simge Selçuk instagram hesabı https://www.instagram.com/simge_selcuk_fann/

Simge Selcuk kimdir kardeslerim dizisinde

Damla Su İkizoğlu- Melisa

Kardeşlerim dizisinde Melisa rolünü canlandıran oyuncu Damla Su İkizoğlu kimdir? Damla Su İkizoğlu Kardeşlerim dizisinde rol alıyor. Damla Su İkizoğlu 1998 doğumlu. Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Sinema ve Televizyon Bölümünde okudu. Müjdat Gezen Sanat Merkezi Kamera Önü Oyunculuk Eğitimi, Müjdat Gezen Sanat Merkezi Temel Oyunculuk Eğitimi, BiTiyatro Atölyesi Oyunculuk Eğitimi, Cihangir Atölyesi Sahnesi Oyunculuk Eğitimi aldı. Yapı kredi ve Sprite reklamlarında rol aldı.

damla su ikizoglu kimdir

Onur Seyit Yaran- Doruk- (DİZİDEN AYRILDI)

ONUR SEYİT YARAN KARDEŞLERİM DİZİSİNDEN AYRILDI. Onur Seyit Yaran Kardeşlerim dizisinde Doruk rolünü canlandırıyor. Doruk son bölümlerde Asiye ile söylediği şarkı ile gündem oldu. Onur Seyit Yaran, 1996 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Haliç Üniversitesi Spor Akademisi Bölümünden mezun olmuştur. Oyunculuk sektöründe henüz çok yenidir. Yaklaşık 3 yıldır düzenli olarak dizilerde oyunculuk yapmaktadır. İlk oyunculuk deneyimini Kalk Gidelim dizisi ile yaşamış daha sonra da Vuslat isimli dizide Enes karakteri ile ekranlara gelmiştir.

Kardeşlerim Dizisi Onur Seyit Yaran

Kaan Sevi- Mazlum (Diziden ayrıldı)

Kardeşlerim dizisinde Mazlum rolünü canlandıran oyuncu Kaan Selvi diziden ayrıldı.

Kardeşlerim dizisinde Kaan Sevi Mazlum rolünü canlandırıyor. 25 Nisan 1995 yılında doğmuş olan Kaan Sevi, İzmir’de doğmuştur. İstanbul Bilgi Üniversitesi Sinema ve Televizyon Bölümünden mezun olmuştur. 1,80 boyunda 78 kilogramdır. Ayrıca Boğa burcudur. 3yılı aşkın bir süredir oyunculuk ile yakında ilgilenmektedir. 2017 yılında ilk deneyimini Adı Efsane dizisi ile yaşamış ve ardından da Nöbet ve Sefirin Kızı isimli dizilerde yer almıştır.

Kardeşlerim Dizisi Kaan Sevi

Melis Minkari- Aybike

Kardeşlerim dizisinde Melis Minkari Aybike rolünü canlandırıyor. Melis Minkari Kardeşlerim dizisinde rol aldı. Melis Minkari Gaye Sökmen ajansa kayıtlıdır. 1998’de İstanbul’da doğdu. Bateri ve gitar dersleri aldı. Dialog Anlatım İletişim’de Profesyonel Oyunculuk eğitimi aldı. Craft Oyunculuk Atölyesinde oyunlara katılmaktadır.

melis minkari kimdir kardeslerim dizisinde

Yiğit Koçak- Ömer Eren

Ömer Eren kimdir? 17 yaşında. Duygusal ve hırslı bir çocuk. Zaman zaman kalbinin sesine hakim olamayıp, kendini kaybetse de, abisi Kadir’in sorumluluklarını hafifletmek için üstüne düşeni yapan bir çocuk.

Tam ismi Bilal Yiğit Koçak’tır. 12 Ekim 1995’de Samsun’da dünyaya gelmiştir. 1,88 boyunda ve 76 kilogram ağırlığındadır. Halen Bahçeşehir Üniversitesi Ekonomi ve Finans Bölümünde öğrencidir. İlk dizi deneyimini 2017 yılında Seni Kimler Aldı dizisi Mehmet karakteri ile yaşamıştır. Kimse Bilmez ve Gel Dese Aşk isimli dizilerde de yer almıştır.

Kardeşlerim Dizisi Yiğit Koçak

Recep Usta- Berk

Kardeşlerim dizisinde Berk rolünü canlandıran oyuncu Recep Usta Doruk’un yakın arkadaşıdır. Kardeşlerim dizisinde rol alacak olan Recep Usta 1997 İstanbul doğumlu. Recep Usta instagram hesabı https://www.instagram.com/recepustaa/ Recep Usta Şahsiyet dizisinde rol aldı.

recep usta kimdir kardeslerim dizisinde

Cihan Şimşek- Oğulcan

Oğulcan rolü ile Cihan Şimşek Kardeşlerim dizisinde rol alıyor. Cihan Şimşek 1992 Almanya doğumlu. Cihan Şimşek Kardeşlerim Benim dizisinde rol alacak. Oyuncu Cihan Şimşek reklamlarda rol aldı. 4N1K, Sabahlar Olmasın, Bez Bebek, Merhaba Hayat, Bir Yastıkta, Beni Böyle Sev, Medcezir, Hanım Köylü dizi filmlerinde rol aldı. Cihan Şimşek instagram hesabı https://www.instagram.com/tcihansimsek/

kardeslerin benim cihan simsek

Murat Arkın

Murat Arkın Cüneyt Arkın’ın oğludur. Kardeşlerim dizisi kadrosuna katılan oyuncu Murat Arkın kimdir? 1975 İstanbul doğumlu olan Murat Arkın 2011 yılında Pis Yedili dizisinde rol aldı. Harem, Panzehir, Dağ 2 dizi filminde rol aldı. Murat Arkın instagram hesabı https://www.instagram.com/muratarkin1/

murat arkin kimdir yeni dizisi kardeslerim oldu

Burak Alkaş

Burak Alkaş Kardeşlerim dizisi kadrosuna katıldı. Burak Alkaş Pis Yedili dizisindeki Orço karakteri ile akıllarda yer etti. Burak Alkaş 1983 İzmir doğumludur. Adanalı, Ezel, Pis Yedili, Yeşil Deniz ve Tozkoparan dizi filmlerinde rol aldı. Burak Alkaş instagram hesabı https://www.instagram.com/alkasburak/

  burak alkas kardeslerim dizisinde
Itır Esen

Itır Esen Kardeşlerim dizisinde rol alacak. Itır Esen’in kendisi ile aynı adı taşıyan torunu bulunuyor. Kendisi ile karışsa da Kardeşlerim dizisinde bizim Yeşilçam efsanemiz Itır Esen rol alacak. Itır Esen 1956 doğumludur. Son yıllarda rol aldığı dizi filmler; Fatih Harbiye, Kördüğüm, Annem, Saygı, Zümrüdüanka. Itır Esen instagram hesabı https://www.instagram.com/itiresen/

Itir Esen kimdir kardeslerim dizisinde

Suphi Tekniker

Suphi Tekniker Kardeşlerim dizisinde rol alacak. Suphi Tekniker 1940 doğumlu. Yeşilçam efsanelerinden biri olan oyuncu Suphi Tekniker son yıllarda sadece Binbir Gece dizisinde rol almıştır.

suphi tekniker kardeslerim dizisinde rol alacakmi

Sabahattin Yakut- Erhan

Kardeşlerim dizisinde rol alan oyuncu Sabahattin Yakut Erhan rolünü canlandıracaktır. Erhan rolü ile Kardeşlerim dizisine katılan oyuncu 1981 doğumludur. Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvarı mezunudur. 7 Yüz, Muhteşem İkili, Avlu, İnsanlar İkiye Ayrılır, Kuşlarla Yolculuk dizi filmlerinde rol aldı. Kardeşlerim dizisinde rol alacak olan Sabahattin Yakut’un instagram hesabı https://www.instagram.com/sabahattinyakut/

Kardeslerim dizisi Erhan kimdir Kardeslerim dizisi Erhan kimdir sabahattin Yakutsabahattin Yakut

Aylin Akpınar- Emel Eren

Emel Eren kimdir? 17 yaşında. Duygusal ve hırslı bir çocuk. Zaman zaman kalbinin sesine hakim olamayıp, kendini kaybetse de, abisi Kadir’in sorumluluklarını hafifletmek için üstüne düşeni yapan bir çocuk.

Aylin Akpınar çocuk koyuncu olarak Kardeşlerim dizisinde rol alacak. Aylin Akpınar İstanbullu Gelin, Keşke Hiç Büyümeseydik, Aşk Ağlatır dizilerinde rol aldı. Şimdi de Kardeşlerim dizisinde Emel rolünü canlandıracaktır.

aylin akpinar emel kimdir

Gözde Türker- Harika- Diziden ayrıldı

Gözde Türker Kardeşlerim dizisinden ayrıldı. Kardeşlerim dizisinin ilk bölümünden beri dizide yer alan Harika rolünü canlandıran oyuncu Gözde Türker diziden çıktı ayrıldı. 

Kardeşlerim dizisinde Harika rolünü canlandıran oyuncu Gözde Türker kimdir? Kardeşlerim dizisinde yer alan Gözde Türker kimdir? Gözde Türker 1993 tarihinde İstanbul’da dünyaya geldi. Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü mezunu olan oyuncu, Blacklist oyuncularından biridir.Muhteşem Yüzyıl, Poyraz Karayel, İstanbullu Gelin, Kardeşlerim dizilerinde rol aldı. Gözde Türker instagram hesabı https://www.instagram.com/gozdeturker/ Gözde Türker kimdir? Detaylı bilgiler için konumuzu tıklayarak ziyaret ediniz.

Kardeslerim dizisinde Gozde Turker kimdir

Lilya İrem Salman- Talya (Diziden ayrıldı)

Kardeşlerim dizisinde Lilya İrem Salman Talya karakterini son kez canlandırdı ve diziden ayrıldı. Talya neden ayrıldı konumuzu ziyaret ederek detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Kardeşlerim dizisinde Talya rolünü canlandıracak olan İrem Salman kimdir? Erdem Güneneyer ajansa kayıtlı olan Lilya İrem Salman Kardeşlerim dizisinde rol alacak. 1999 doğumlu olan Lilya İrem Salman Haliç Üniversitesi Tiyatro mezundur. Kardeşlerim dizisinde rol alan Lilya İrem Salman Talya rolünü canlandırıyor.Lilya Irem Salman kimdir kardeslerim dizisi

Yunus İmğa

Yunus İmğa 1993 doğumludur. İstanbul Aydın üniversitesi Drama ve Oyunculuk bölümünden mezundur. Tiyatro oyunlarında yer almaktadır. Yunus İmğa instagram hesabı https://www.instagram.com/yunusimga/

Yunus Imga kimdir kardeslerim dizisi

Gökhan Yılmaz

Gökhan Yılmaz 1982 Rize doğumludur. Oyuncu Kardeşlerim dizisinde rol alacak. Gökhan Yılmaz Haliç Üniversitesi Konservatuvar mezunudur. Bu Şehir Arkandan Gelecek, İstanbullu Gelin, Can Kırıkları, EDHO dizilerinde rol aldı.

gokhan yilmaz kardeslerim dizisi

Lizge Cömert- Süsen

Kardeşlerim dizisinde rol alan Lizge Cömert Süsen rolünü canlandırıyor. Süsen Melisa’nın okuldan yakın arkadaşıdır. Kardeşlerim dizisinde rol alan Lizge Cömert kimdir? Lisede öğrenci olan Lizge Cömert Özyeğin Üniversitesinde oyunculuk eğitimine devam etmektedir. Lizge Cömert instagram hesabı https://www.instagram.com/lizgecomertt/ Lizge Cömert kimdir? Süsen karakteri kim konumuzu ziyaret ediniz.

Kardeslerim dizisi Lizge comert kimdir

Güzin Alkan

Kardeşlerim dizisinde ilk bölümde rol alacak olan oyuncu Güzin Alkan kimdir? Güzin Alkan Kardeşlerim dizisinde Orhan, Kadir, Asiye ve Emel’in annesi olarak yer alacak. Ama ilk bölümden ölerek diziden çıkacaktır. Güzin Alkan Kardeşlerim dizisindeki kardeşlerin annesidir. Güzin Alkan1981 İzmir doğumludur. Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro bölümü mezunudur. Yabancı Damat dizisindeki Döne karakteri ile tanındı. Güzin Alkan Kader, Dudaktan Kalbe, Dila Hanım ve Güllerin Savaşı dizi filmlerinde rol aldı.

Kardeslerim dizisi Guzin Alkan

Seda Kırımoğlu- Meral

Kardeşlerim dizisi Meral rolünü canlandıracak olan oyuncu Seda Kırımoğlu kimdir? 1985 yılında Antalya’da doğdu. Seda Kırımoğlu 2003 yılından beri mankenlik ve sunuculuk yapıyor. 2005 yılında Miss Tourism Turkey yarışmasında birinci oldu ardından Model Of The Universe Dünya yarışmasına katıldı ve ikinci oldu. Daha sonra eğitimler aldı ve programlarda sunuculuk yaptı. İlk rol aldığı dizi Kardeşlerim olacaktır.

seda kirimoglu kimdir yeni dizisi kardeslerim

Berk Ali Çatal – Tolga

Berk Ali Çatal Kardeşlerim dizisinin oyuncu kadrosuna katıldı. Diziye yeni gelen Berk Ali Çatal Tolga karakterine hayat verecek. NGM Medya’nın yapımcılığını üstlendiği Kardeşlerim dizisinin kadrosuna Berk Ali Çatal gibi genç bir isim daha katıldı. Berk Ali Çatal dizide Tolga rolünde oynayacak ve 10. Bölüm itibariyle diziye katılacak. Detaylar için>> Kardeşlerim dizisi Tolga Kimdir? konumuza göz atabilirsiniz.Kardeşlerim dizisine yeni gelen oyuncu Tolga

Çağla Şimşek- Ayşe- Diziden Ayrıldı

Kardeşlerim dizisinde rol alan oyuncu Çağla Şimşek diziden ayrıldı. Kardeşlerim dizisinde rol alan Ayşe rolünü canlandıran oyuncu Çağla Şimşek kimdir? Kardeşlerim Ayşe bilgileri için TIKLA

cagla simsek kimdir yeni dizisi Kardeslerim

Harika’nın Halası Berna- Kızı Dora- Kaan ve Cemile Kim?

Kardeşlerim dizisinde rol alan oyuncu Harika’nın halası rolü ile diziye Berna karakteri dahil olacak. Sonrasında Berna’nın kızı rolü ile Dora karakteri diziye giriyor. Kardeşlerim dizisine ayrıca Kaan ve Cemile karakterleri katılıyor. Ancak bu 4 karakteri kimlerin canlandıracağı henüz belli değil. Kardeşlerim dizisi oyuncuları belli olduğunda konumuza ekleyeceğiz.

Ceyda Düvenci- Harika’nın Halası- Dora’nın Annesi Berna Manyaslı

Kardeşlerim dizisi oyuncu kadrosuna Ceyda Düvenci katıldı. Ceyda Düvenci Kardeşlerim dizisinde Harika’nın halası, Dora’nın annesi Berna Manyaslı rolünü canlandıracaktır. Ceyda Düvenci 1977 Bursa doğumludur. Hoşgeldin Hayat, Bir Varmış Bir Yokmuş, Ejder Kapanı, Enes Batur Hayal mi Gerçek mi, Umutsuz Ev Kadınları, Aşkın Kanunu, Maral, 8. Gün, Öğrenci Evi dizi filmleri bazı yer aldığı projelerdir. Ceyda Düvenci instagram hesabı https://www.instagram.com/ceydadvenci/ Kardeslerim dizisi Berna Manyasli Ceyda duvenci oldu

Kardeşlerim dizisi yeni sezonunda Dora karakterini canlandıracak oyuncu Yaprak Medine oldu. Yaprak Medine Dora karakteri kimdir konumuzu ziyaret ediniz. yaprak medine kimdir kardeslerim

Eren Ören- Kaan

Kardeşlerim dizisi yeni sezonunda dahil olacak olan oyuncu Eren Ören kimdir? Eren Ören Kardeşlerim dizisinde Kaan rolünü canlandırıyor. Eren Ören Bahçeşehir Üniversitesi’nde eğitim alıyor. Sosyal medya fenomeni olan oyuncu Eren Ören daha önce de Kırmızı Oda dizisinde rol almıştı. Eren Ören instagram hesabı https://www.instagram.com/erenoren/?hl=tr eren oren yeni dizisi kardeslerim kaan

Nilsu Yılmaz- Cemile

Kardeşlerim dizisine yeni sezonda yeni karakterler dahil oluyor. Nilsu Yılmaz Kardeşlerim dizisinde Cemile rolünü canlandıracaktır. Nilsu Yılmaz daha önce Kırmızı Oda dizisinde Melek rolünü canlandırmış ve dikkatleri üzerine çekmişti. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro bölümünde eğitim alıyor.  Ufak Tefek Cinayetler, 20 Dakika, Davetsiz Misafir, Payitaht Abdülhamid, Aşk Tesadüfleri Sever ve Kırmızı Oda dizilerinde rol aldı. Nilsu Yılmaz instagram hesabı https://www.instagram.com/nilsuyillmaz/?hl=tr  nilsu yilmaz kardeslerim dizisi cemile kimdir

Elif Ulusoy – Canan

24 yaşındaki oyuncumuz Elif Ulusoy 29 Eylül 1997 yılında İzmir’de dünyaya gelmiştir. Lise eğitimini, İzmir Amerikan Kültür Koleji’nde tamamlayan Elif Ulusoy, İstanbul Teknik Üniversitesi’nden geçtiğimiz yıl mezun olmuştur. Sektörünü yeni uüzerinden olan oyuncumuz Elif Ulusoy aslen izmirlidir ve yaşamla İzmir’de devam etmektedir. Özel hayatında gezmeyi çok seven ve sık sık yurt dışına tatile giden oyuncumuz Elif Ulusoy Unit Talanet Management menajerlik şirketine bağlı olarak çalışmaktadır. Sektörün yeni olduğu için hakkında fazla bilgi bulunmayan oyuncumuz Elif Ulusoy Kardeşlerim dizisi ile profesyonel oyunculuğa adım atacaktır.

Enes Demirkapı- Berk

Kardeşlerim dizisinde Berk karakterini canlandıran oyuncu Enes Demirkapı’dır. Enes Demirkapı kimdir? Kardeşlerim dizisindeki rolü karakteri bilgileri konumuzu ziyaret ediniz. Oyuncu hakkında detaylı bilgiler özel olarak Enes Demirkapı Kardeşlerim dizisi Berk kimdir konumuzda verilmiştir. enes demirkapi kardeslerim dizisinde

Yıldız Kültür- Sevgi Teyze

Kardeşlerim dizisinde Sevgi Teyze rolünü canlandıracak olan oyuncu Yıldız Kültür kimdir? Yıldız Kültür 1944 doğumludur. Merhaba Hayat, Karadayı, Mucize, Seni Kimler Aldı, Kal Gidelim, Seni Çok Bekledim dizi filmlerinde rol aldı. Kardeşlerim dizisi Sevgi Teyze kimdir bilgilerini paylaştığımız konumuzu ziyaret ediniz.  kardeslerim dizisi yildiz kultur

Kaan Çakır-Ahmet Yılmaz

Kardeşlerim dizisi yeni sezonuna Ömer’in babası rolü ile Kaan Çakır dahil oldu. Gayrimeşru bir çocuk olan ve bununla mücadele etmek zorunda olan Ömer’in babası Ahmet Yılmaz’ı Kaan Çakır canlandıracaktır. Kaan Çakır 1977 İstanbul doğumludur. Bir İstanbul Masalı, Bodrum Masalı,  Adı Mutluluk dizilerinde rol aldı. Kaan Çakır /kaancakirresmi/ kaan çakır kardeşlerim dizisi

Nihan Büyükağaç- Şevval Yılmaz

Nihan Büyükağaç Kardeşlerim dizisinde Şevval Yılmaz rolüne hayat verecek. Şevval Kardeşlerim dizisinde Ömer’in annesidir. Nihan Büyükağaç 1981doğumludur. Oflu Hocanın Şifresi, EDHO, Canevim, Seni Çok Bekledim, Ada Masalı, Adı Sevgi dizilerinde rol aldı.  nihan büyükağaç kardeşlerim şevval kim

Ecem Sena Bayır- Afra

Kardeşlerim dizisi Afra kimdir  konumuzu ziyaret ediniz.. Kardeşlerim dizisi oyuncu kadrosuna Ecem Sena Bayır katıldı. Ecem Sena Bayır 1996 İstanbul doğumludur. Oyunculuğa ilgi duyduğu için BKM’ye katıldı. Çok Güzel Hareketler 2 programında yer aldı. Sonrasında da Destan dizisinde Günseli karakterini canlandırdı. Ecem Sena Bayır instagramı /ecemsbayir/ kardeşlerim dizisi ecem sena bayır

Nazlı Çetin- Leyla Barçın

Kardeşlerim dizisi oyuncu kadrosunda Leyla Barçın rolü ile Nazlı Çetin katıldı. Nazlı Çetin kimdir? Leyla Barçın nasıl biri konumuzun ziyaret ederek detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Mucize Doktor ve Şeref Sözü dizilerinde de rol alan Nazlı Çetin Miss Turkey yarışmasında finale kalan güzellerimizdendir. nazli cetin kardeslerim dizisi leyla

Dilara Sümbül- Elif

Kardeşlerim dizisinde Berk’in ikiz kardeşi olan Elif diziye katıldı. Elif rolünü canlandıracak isim Dilara Sümbül oldu. Dilara Sümbül kimdir? Kardeşlerim dizisi Elif konumuzu ziyaret ediniz. kardeslerim dizisi dilara sumbul

Ayşe Kökçü- Fatma

Kardeşlerim dizisinde Fatma rolünü yeni sezonda Ayşe Kökçü canlandıracak. Ayşe Kökçü 1955 İstanbul doğumludur. Yalancı Yarim, Kardeş Payı, Şevkat Yerimdar, Tozkoparan, Ah Nerede dizilerinde rol aldı. kardeslerim dizisi fatma ayse kokcu

Emre Karayel- Yaman

Emre Karayel Kardeşlerim dizisinde Yaman rolünde olacak. 1972 Osmaniye doğumludur. Canım Ailem, 1 Erkek 1 Kadın, Arkadaşlar İyidir, Son Yaz dizilerinde rol aldı. Saklı, Ru ve Zehirli Sarmaşık filmlerinde rol aldı. emre karayel kardeslerim dizisi yaman

Mark Raymund

Kardeşlerim dizisi yeni sezonuna Mark Raymund katıldı. Mark Raymund 1993 Almanya doğumlu. Mark Raymund, bir çok müzik yarışması ve müzikallerde yer aldı.  Bilgi Üniversitesi Müzik ve İstanbul Devlet Konservatuarı Müzikal Tiyatro bölümlerini kazandı. Başarılı müzisyen dizide Mahir karakterine hayat verecek. mark raymund kardeşlerim dizisi mahir

Berk Bakioğlu – Sarp

Kardeşlerim dizisi Sarp kimdir Berk Bakioğlu resimleriKardeşlerim Dizisine Yeni Gelen Sarp karakterini Berk Bakioğlu canlandırıyor. Dizide Asiye le partner olacak olan Sarp karakteri Doruk’un ölümünden sonra diziye tazen kan olarak geldi. Asiye ile kısa sürede kaynaşıp sevgili olması beklenen Sarp karakteri hakkında detaylı bilgiler burada. >> Kardeşlerim Dizisine yeni gelen Sarp

Kardeşlerim Dizisi Konusu

Yeni yılda çekimlerine başlanacak olan dizi Atv de yayınlanacak. Kardeşlerim dizisinde aile olmayı, kardeş olmayı, doğruyu ve yanlışı, varlığı ve yokluğu incelikli bir şekilde işleyecek.Kardeşlerim Dizisi Oyuncu Kadrosu

Kardeşlerim Dizisi Oyuncuları Kadrosu Konusunu sizler için yazmaya çalıştık. İlerleyen günlerde dizide yer alacağı kesinleşen oyuncuları sizlere tanıtmaya devam edeceğiz. Dizide yer almasını istediğiniz oyuncuları yorum kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Kardeşlerim Dizisi Konusu

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

 1. Anonim dedi ki:

  YA BEN BU DORUKA GERÇEKDENDE HAYRANYM

 2. Nazar dedi ki:

  Türkmenistandan selamlar kardeşlerim dizisini çok seviyorum keşke final olmasa Tolga, Doruk,Berk,Ömer, ve ya Ogulcan hepinizi çok seviyorum arkadaşlar diziýe devam edersiniz çok sevinirim

 3. Mahrem❤ dedi ki:

  Aslinda türkmenistanda bende selamlar kardeşlerim en güzel oyunçyler ogulcan kadyr ve melisa,tolga ve leyla, ömer ve süsen, doruk ve asiye,berka ve aybike, sarp ve yasmin, en güzel oyuncyler harik en guzel tolga ve ogulca ömer doruk kizler en guzel melisa, yasmin,aybike,asiye,süsen,ben hayraniyim.❤❤❤👑👑

 4. gulçemen dedi ki:

  Bu diziýi çooooooooooook sewiýorum

  1. Ece dedi ki:

   bu diziyi çook seviyorum
   asye diziden ayrylmasin lutfan

 5. Jennet Gandymowa dedi ki:

  selam doruk diziden ayrylmasyn lutfan

 6. Doruk hayranı olan bır kız dedi ki:

  Tek kelımeyle mutış bır dızı Onur seyıt yaran sana bayılıyoruuuum 😘🤣🤭

 7. ❤ L❤ dedi ki:

  Selam.Nasılsınız.Çok güzel bir dizi yeni sezon ne zaman başlayacak.

 8. Kardeşlerim dedi ki:

  Türkmenistandan selamlar. Ben bu dizideki insanlari cok seviyorum. En sevdigim Doruk yani Onur Seyit Yaran.Dizi cok güzel hic final olmasa.En sevdigim dizide bu zaten

 9. Gülsere dedi ki:

  çok güzäl baýyldym sewdigim dizideki oýunçularynyn gärçek hallerini görmek çok güzäl en güzelide Onur Seýit Ýaran we Su Burçu Ýazgyn Çoşkun

 10. ꧁V̸𝚊m̸𝚙i̸𝚛e̸𝚕l̸𝚊꧂Ⓛ︎ dedi ki:

  Hepinize selamlar🌹
  Kardeşlerim finalami yaklaşıyormu?🥺 Berki çok seviyorum görmez ama söylemek istedim kızıl vampirimi ♥️😊😊😊😊 onlar gerçek hayatdada çok iyiler💖💖
  😊😊🇹🇲+🇹🇷😊😊

 11. melisa dedi ki:

  iyiymis wala bence

 12. ❤️Leyla❤️ dedi ki:

  Çok güzel bir dizi hiç final olmasın.

 13. ASDOR dedi ki:

  çok ama çok güzel

 14. Gül dedi ki:

  41-nji bölümde neden Asiýe baýiliýor. Burdan Kardeşlerim aileýe Türkmenistandan selamlar!!!
  Ben bu dizideki härkesi Çokkk Seviýorum.Böýle devam edin.

 15. Misss Milaýkaaa dedi ki:

  Aslinda Türkmenistandan herkese selamlar! Bu diziye bayiliyorumyaaa
  Doruk Atakul yani Onur Seyit Yaran hayraniyim. Lütfen bu dizi FINAL olmasyn…

 16. Kardeşlerim dedi ki:

  Ewet bende Türkmenistanliýim sıkı bir kardeşlerim takipçisiýim ayrija Doruk we Asiýeýe bayılıyorum .. Kardeşlerim dizi oyuncuları hepsi muhteşem bayılıyorum sonsuza kadar Kardeşlerim we ASDOR hayranıyım❤️🌹🌹

 17. Süleyman Eren dedi ki:

  Allah razı olsun inşallah valla ne diyeyim bazen ağlamaya başlayacağim kendimi zor tutuyorum ama yinede çok güzel yani bişey bulamıyorum öyle güzel oynuyorlar Ömer karekterini seviyorum ve Şengül hanım efendiyi o rolda sevmedi ama yinde rol icabı diyelim yinede emeği geçen hepinize başarılar dilerim saygıylar ben Süleyman Eren

 18. Esma güneşer dedi ki:

  Asiye doruk çok yakisıyor

 19. pelin dedi ki:

  Bän Asiýe Doruk Berk Aýbikeýi çok sewiýorum.Der kisileride çok çok sewýorum.Benim ýorum Doruk Asiýe çok beniýorum.

 20. Dilara dedi ki:

  Bän Asiýe Doruk Berk Aýbikeýi çok sewiýorum.Diger kişileride çok sewiýorum.

 21. erkan kolcak kostendil dedi ki:

  yonetici kardes bir sonraki bolumde ne olur soylarmisin

 22. Anonim dedi ki:

  Berk ile aybike ye bayiliyorum

 23. Nurjahan dedi ki:

  Merhaba Melisa ben de heryere baktım ama maalesef heryerde aynı şey var bir bilgiye ulaşılamıyor arkadaş olabilirmiyiz ben türkmenistanlıyım

  1. Aylar dedi ki:

   Benim yorumum ben doruk we asiyeyi cok beyeniyorum

 24. Melisa dedi ki:

  Lütfen 15 bölümdeki alpın gerçek isminide yazsaniza bulamiyorum ya ismini

 25. Nurucka dedi ki:

  Merhaba Arkadaşlar internete onur seyit yaran öldümü diye yazın noluur lütfen

 26. Anonim dedi ki:

  Ben bu dizide en çoook Damla Su Ikizoglu’nu seviyorum😘😘😘💋 ona bayiliyorum

 27. Küçük Melek dedi ki:

  Ben bu dizide en cook Damla Su Ikizoglu’nu seviyorum. Ona bayiliyorum😘😘😘💋

 28. Nuruka dedi ki:

  Merhaba Yönetici abi neden yorumlar gözükmüyor ve geç gidiyor söylermisiniz lütfen!

  1. Yönetici dedi ki:

   🙂 Ancak yetişiyoruz 🙂

 29. Nuruçka dedi ki:

  Aranızda Türkmenistanlı olan varmı?

 30. Nuruçka dedi ki:

  Tek kelimeyle olağüstü bir dizi bayıldım. Oskarlık bir dizi muhteşem. Oyuncularından ise beğendiklerim:
  Erkeklerden: Doruk, Ömer, Berk, Mazlum
  Kızlardan: Asiye, Ayşe, Aybüke, Talya

 31. M&B ( Melike) dedi ki:

  Selam Maral kullanici adin benim ki ile benzer mis bende Turkmenistanliyim ama adim Melike soy adim da Baratowa bende baska sitelere aynen boyle M&B yaziyorum o yuzden o sitedeki arkadaslar ise buraya yorum yapanin ben oldugunu dusunuyor ben bu dizi yi izlemiyorum ki sadece 1 2 bolumleri izledim.ben bu diziyi sevmiyorum ki zaten hem.ben 06.07.2007 yilda.dogdum

 32. Maral &Begenjowa dedi ki:

  Aslynda menin adym Maral Begenjowa türkçe Meral bolya sonun uçin M&B goydum men 09.08.2000 yil dogumluyum ay pardon turkmence yazdım umamrim anlarsiniz

 33. M&B dedi ki:

  Herkese selamlar benim adım Meral yaaa ben bu diziye bayılıyorum yahu harika bi dizi muhteşem olmuş gerçekten çok ama çok seviyorum yaa 💚💛💜💓💖💕💙❤👍✌

 34. nazli dedi ki:

  ben en cok aybikeye bayiliyorum cok eyenceli bi kiz

 35. 55samsunn dedi ki:

  Yiğit koçakın ilinden olanlar55 samsun

 36. Emine dedi ki:

  Kardeşim dizisi çok güzel böyle devam ederse arka sokaklar gibi uzun süre izlenir

 37. selbi dedi ki:

  Kardeslerim dizisi cok iyi bir dizi. Cok sewerek izliyorum cok hayranim.

 38. guljan dedi ki:

  kardeslerim dizi cok ama cok seviyorim burdan onlara cok selam iletyorim

 39. İii dedi ki:

  Çök güzel emeğinize sağlık

 40. @Myradowa@ dedi ki:

  Hepinize selam,ben bu diziyi çok ama çok sevdim ayrica Doruk ile Asiyenin sarkilarini begeniyorum.Size tessekurlerimi sunuyorum. Aslinda Yakyshykly Doruk sana soyluyorum cok fenasyn,yakyshyklysyn. Doruk a hayranyyyyym @Myradowa@

 41. Selin dedi ki:

  Onur seyit felaket yakışıklı

 42. merve dedi ki:

  ben bu diziyi cok begendim aynan boyle devam lutfen, ayrica oyuncularin hepsini cok sevdim ve hepsini cok selamliyorum

 43. kerem dedi ki:

  meraba bance bu oyuncular daha iy

 44. perhat dedi ki:

  ilk 4 bolumine bakarak iy hem eglenjeli dizi bence

 45. Maralka dedi ki:

  Ben turkmenistanliyim dizi harika ben bu diziye hayranim oyunculari harika rollerinin hakkini vermisler bu diziyi izlerken cok agliyorum guluyorum muhtesem ayrica asiye ve melisaya bayiliyorum .Ömerede hayranim.

 46. Maral dedi ki:

  Bu kino gaty gowy bolupdyr.Kinon artistler temasy oran onat bolupdyr ellerinize saglyk bu kinony gormek ucin senbe gunune sabyrsyzlyk bilen garasyan we kinoda asiye we melisaya hayranim.Isiniz ileri basarilar

 47. Suyagmurcan dedi ki:

  Bence muhteşem bir dizi hiç bozmadan devam

 48. M.hakan yılmaz dedi ki:

  Bence bergüzar korel,tuba büyüküstün ile birlikte partner olarak kıvanç tatlıtuğ çok yakışırdı bilmem siz nedersiniz he bide ÇAĞLA ŞİKEL ve ALİŞAN olabilirdi

 49. Müzeyyen kaplan dedi ki:

  Bence bergen olmalıydı dicem ama şaka şaka☺️tabiki Nurgül yeşilcay iyi yakışırdı zaten böyle dizilerde başarılı çocukların teyzesi olarak diziye girebilir ve onları kimseye ezdirmezdi umarım bu projede onuda görürüz. Dizi gerçekten güzel bütün aileme tavsiye ettim ayrıca dizinin modunu düşürmeyin güzel bir giriş yaptınız böyle gidin şuan 10 numara beş yıldız gidiyonuz hadi bakalım inşallah başarılarınızın devamını dilerim #kardeşlerim#Dizi

 50. Tuba dedi ki:

  Bu dizide bende rol almak istiyorum lutfen benide alin

 51. Çagri Turkmenistandan dedi ki:

  Bu diziyi her jumartesi izleyorum ama her izledigimde en uzuldigim yer Ömerle onlarin kardeslerine onlara burdan çok selamlarymy yollayorum Ömer ben senin bana yazacak mesajyny bekleyorum

 52. Hatice dedi ki:

  Çok guzel bir dizi.Gerçekten yaşadım izlerken.Çok ağladık.Herkese tavsiye ederim.Emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler.👍👌👏👏

 53. Düşünen adam dedi ki:

  Bu diziyi çok merakla bekliyorum. Emeği geçen tüm canlara selam olsun.

 54. muhittin dedi ki:

  SUPHİ TEKNİKER

 55. Anonim dedi ki:

  Özlem Yılmaz

 56. leyla dedi ki:

  mehmet aslantug olsun lutfen

 57. Mutlu Bağcı dedi ki:

  Burak akkaş

  Itır esen

  Suphi tekniker

 58. Özlem Solmazlar dedi ki:

  Bence u diziye Burcu Biricik çok yakışırdı.