Kardeşlerim Sevgi Teyze (Yıldız Kültür) Bilgileri

13.05.2022
4.298

Kardeşlerim Sevgi Teyze merak konusu oldu. ATV’nin sevilen dizisi ‘Kardeşlerim’e sürpriz bir isim dahil oldu. Kardeşlerim dizisine yeni gelen Sevgi Teyze karakteri merak edildi. Bizde yeni gelen oyuncu sayfasına detayları ekledik buradan da bilgiler verelim istedik. Kardeşlerim oyuncu kadrosu sürekli büyüyor. İşte son gelen Sevgi teyze karakteri hakkında bilgiler. Kardeşlerim dizisine yeni gelen oyuncular

Kardeşlerim Sevgi Teyze Kimdir?

Kardeşlerim dizisi Sevgi Teyze bilgileri: Yapımcılığını NGM’nin üstlendiği, başrollerini; Celil Nalçakan, Cüneyt Mete, Fadik Sevin Atasoy, Su Burcu Yazgı Coşkun, Yiğit Koçak ile Ahu Yağtu’nun paylaştığı Kardeşlerim dizisinin kadrosuna Sevgi Teyze karakteriyle usta oyuncu Yıldız Kültür katıldı. Yıldız Kültür eski bir tiyatro oyuncusu, bir çok dizi ve filmde yer aldı.

Kardeşlerim Sevgi Teyze kimdir (Yıldız Kültür)

Kardeşlerim Dizisi Sevgi Teyze (Yıldız Kültür) Bilgileri

1944 yılında Ankara’da doğan Yıldız Kültür, Ankara Devlet Konservatuvarından sonra tiyatro sahnelerinde görev almıştır. Son olarak 2021 yılında Seni Çok Bekledim dizisinde Hidayet rolüyle karşımıza çıkan Yıldız Kültür Atv de cumartesi akşamları yayınlanan KArdeşlerim dizisinin oyuncu kadrosuna katıldı. Yıldız Kültür Kardeşlerim dizisinde Sevgi karakterine hayat verecek ve herkes ona Sevgi teyze diyecek.

Kardeşlerim dizisi, yeni bölümüyle 14 Mayıs 2022 günü saat 20.00’de ATV’de ekrana gelecek. Sizler de dizinin sürekli artan oyuncu kadorsu ve son dönemde ölen diziden çıkan oyuncuları hakkında yorum ve görüşlerinizi aşağıya yorum olarak yazabilirsiniz.

YORUMLAR

  1. Zülfiye dedi ki:

    Bence de sevgi teyze dizi ye renk katı

  2. Anonim dedi ki:

    Ya bence bu teyze sayesinde dizi dahada eğlenceli oldu yani onlar sayesinde zengin oldular ne zamandır yaptıkları hayaline kavuşdular bence o teyze iyki gelmiş deli gibi görünsede bak neler neler yapdı….

  3. Kamil hadımlı dedi ki:

    Kardeşlerim deli teyze kim lan