Kardeşlerim Dizisi Berk’in annesi Ayla (Aslı Mavitan)

05.12.2021
1.717

Bu haberimizde Kardeşlerim dizisine Berk’in annesi olarak katılan Ayla karakterini yakından anlatacağız. NGM Medya imzalı Kardeşlerim dizisinin yönetmen koltuğunda Serkan Binici oturmaktadır. 20 Şubat 2021 tarihinde yayın hayatına başlayan Kardeşlerim dizisine Berk’in annesi olarak katılan Ayla karakteri de merak edilmiştir. Bizde sizler için bu haberimizde Kardeşlerim dizisine yeni katılan Ayla karakterini yakından tanıtacağız ve Kardeşlerim dizisi Ayla karakteri kimdir? Kardeşlerim dizisi Ayla karakterine hayat veren oyuncumuzun adını soyadını ve daha önce yer aldığı dizileri sizlerle paylaşacağız. Kardeşlerim Dizisi Ayla:Kardeşlerim Dizisi Ayla kim

Kardeşlerim Dizisi Ayla Karakteri Kimdir?

Her cumartesi ATV ekranlarında izleyici karşısına çıkan Kardeşlerim dizisine 31. bölümde katılan Ayla karakteri Berk’in annesidir. Gözü yükseklerde olan Ayla, Aybike ile Berk’in ilişkisini asla onaylamaz ve Aybike’yi oğluna denk görmez. Bizler Kardeşlerim dizisine yeni katılan Ayla karakteri hakkında başka bir bilgiye ulaştığımız zaman bunu sizlerle paylaşacağız.Kardeşlerim Dizisi Berk'in annesi Ayla

Kardeşlerim Dizisi Ayla Kimdir?

Kardeşlerim dizisine Berk’in annesi olarak katılan Ayla karakterini oyuncumuz Aslı Mavitan hayat verecektir. Geniş izleyici kitlesine sahip olan dizinin sevenleri tarafından Ayla karakteri kadar bu karakteri canlandıran oyuncumuz da merak edilmiştir. Bizde sizler için oyuncumuz Aslı Mavitan’ı yakından tanıtacağız ve Aslı Mavitan kimdir? Kaç yaşındadır? Daha önce hangi dizilerde rol almıştır? Kamera karşısına en son hangi proje ile geçmiştir? Resmi ınstagram hesabı nedir? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.Kardeşlerim Berk'in annesi Ayla (Aslı Mavitan)

Aslı Mavitan Kimdir?

Aslı Mavitan, 41 yaşının içindedir ve 22 Kasım 1980 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. İstanbul Yeditepe Üniversitesi radyo ve televizyon bölümünden mezun olan Aslı Mavitan profesyonel olarak spikerlik yapmıştır. Bir dönem TV8 spikerlik yapan Aslı Mavitan, 2012 yılının en iyi hafta sonu ana haber spikeri seçilmiştir. Daha önce birçok başarılı programın sunuculuğunu üstlenen Aslı Mavitan, 2013 yılında Re-Era isimli film sayesinde oyunculuğa adım atmıştır. Oyuncumuzun annesi eski Türkiye güzeli ve babası ise şarkıcıdır. Kamera karşısında en son 2021 yılında Mayda karakterine hayat verdiği Menajerimi Ara dizisiyle geçen oyuncumuz bu sezon Kardeşlerim dizisiyle ekranlarda olacaktır.

Aslı Mavitan Yer Aldığı Diziler

2021 Kardeşlerim- Ayla
2020-2021 Menajerimi Ara- Mayda Özdal
2019 Bir Aile Hikayesi
2018-2019 Gülperi- Ayşegül
2018 Arka Sokaklar- Savcı Arzu
2018 Ufak Tefek Cinayetler
2017-2018 Hayat Sırları- Berna
2017 Yedi Yüz

Aslı Mavitan Resmi İnstagram Hesabı

Kardeşlerim Dizisine Yeni Gelen Ayla Aslı MavitanKardeşlerim dizisinde Ayla karakterini canlandıran oyuncumuz Aslı Mavitan sosyal medyada da oldukça aktiftir. Resmi ınstagram hesabından özel hayatı ve yer aldığı işlerle ilgili sık sık paylaşım yapan oyuncumuz Aslı Mavitan’ın instagram da 1040 gönderisi ve 49 binden fazla takipçisi vardır. Aslı Mavitan’ın resmi ınstagram hesabı: @aslimavitan

Aslı Mavitan Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Bir dönem profesyonel olarak spikerlik yapan oyuncumuz Aslı Mavitan’ın hayatında birinin olup olmadığı da merak edilmiştir. Özel hayatıyla gündeme gelmekten hoşlanmayan oyuncumuz Aslı Mavitan, 8 Aralık 2015 tarihinde, gittigidiyor internet alışveriş sitesinin sahibi ve otomotiv kategori müdürü Kaan Balkaş ile dünya evine girmiştir.

Kardeşlerim Dizisi Ayla- Aslı Mavitan Kıyafetleri

Cumartesi gününün en çok izlenen dizilerinden biri olan Kardeşlerim dizisinin oyuncu kadrosuna katılan Aslı Mavitan güzelliğiyle de dikkatleri üzerine çekmektedir. Kusursuz fizigiziyle ile giydiği her şeyin yakıştığı biri olan oyuncumuzun sevenleri de onun giydiği kıyafetleri merak edip araştırmaktadır. Bizlerde, Aslı Mavitan’ın özel hayatında ve Kardeşlerim dizisinde giydiği etek, elbise, tişört, kazak, gömlek, hırka, mont, ceket, kaban, pantolon, ayakkabı gibi tüm kıyafetlerini marka ve fiyat belirterek sayfamızdan paylaşacağız.

Bu haberimizde Kardeşlerim dizisine Berk’in annesi olarak katılan Ayla karakterini ve Ayla karakterine hayat veren oyuncumuz Aslı Mavitan’ı yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri ve görüşlerinizi aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz. Kardeşlerim Dizisi Berk’in annesi Ayla hakkında yazdık. Kardeşlerim Dizisine yeni giren oyuncular burada.

YORUMLAR (Sen de YAZ)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yapar mısın?