Kardeşlerim Talya ve Mazlum Neden Ayrıldı Çıktı?

08.12.2021
2.961

Bu haberimizde Kardeşlerim Talya Ve Mazlum neden diziden çıktı? Neden ayrıldı? Kardeşlerim dizisi Mazlum Ve Talya geri gelecek mi? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız. NGM Medya imzalı Kardeşlerim dizisinin yönetmen koltuğunda Serkan Birinici oturmaktadır. Senaryosunu Gül Abus Sermenci’nin kaleme aldığı Kardeşlerim dizisinden Talya ve Mazlum karakterinin ayrılacağı duyulmuştur. Bizlerde bu haberimizde Kardeşlerim dizisi Mazlum Ve Talya neden diziden çıktı? Neden ayrıldı? Kardeşlerim dizisi Mazlum Ve Talya geri gelecek mi? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.

Kardeşlerim Talya Ve Mazlum Neden Diziden Çıktı?

Kardeşlerim Talya ve Mazlum Neden Ayrıldı çıktıYönetmen koltuğunda Serkan Birinici’nin oturduğu Kardeşlerim dizisinin senaryosunu Gül Abus Sermenci kaleme almaktadır. NGM Medya imzalı Kardeşlerim dizisinde ilk bölümden beri yer alan Mazlum karakteri, Kadir’in en yakın arkadaşıdır. Kolejin kantininde çalışan Mazlum Talya ile sevgilidir. Dizinin yardımcı karakterlerinden olması rağmen izleyiciler tarafından çok sevilen Talya ve Mazlum karakterinin önümüzde ki günlerde Kardeşlerim dizisinden ayrılacağı duyulmuştur. İzleyicler tarafından Talya Ve Mazlum karakterinin diziden ayrılma sebebi de merak edilmiştir. Talya ve Mazlum karakteri Kardeşlerim dizisinden senaryo gereği ayrılacaktır.

Kardeşlerim Dizisi Talya Ve Mazlum Neden Ayrıldı?

20 Şubat 2021 tarihinde yayın hayatına başlayan Kardeşlerim dizisi her cumartesi ATV ekranlarında izleyici karşısına çıkmaktadır. Aldığı reytinglerle Cumartesi gününün en çok izlenen dizilerinden biri olan Kardeşlerim dizisinde yer alan Talya ve Mazlum’un önümüzdeki günlerde diziye veda edeceği duyulmuştur. Tatlı atışmaları ve sempatik tavırlarıyla izleyicilerin gönlünde taht kuran Talya karakterine hayat veren oyuncumuz Lilya İrem Salman ile Mazlum karakterini canlandıran oyuncumuz Kaan Selvi Kardeşlerim dizisinden kendi istekleriyle değil senaryo gereği ayrılmak zorunda kalmıştır.

Kardeşlerim Dizisi Talya Ve Mazlum Geri Gelecek Mi?

Her cumartesi ATV ekranlarında izleyici karşısına çıkan Kardeşlerim dizisinde yer alan Talya ve Mazlum, yukarıda da belirttiğimiz gibi diziden kendi istekleriyle değil senaryo gereği ayrılacaktır. Geçtiğimiz haftalarda dizinin oyuncu kadrosunda Kadir ve Melisa karakteri ayrılmıştı. Önümüzdeki günlerde ise Talya ve Mazlum diziye veda edecektir. Geniş izleyici kitlesine sahip olan Kardeşlerim dizisinin sevenleri tarafından Talya ve Mazlum karakterinin diziye tekrar gelip gelmeyeceği de merak edilmiştir. Bu konu hakkında henüz net bir bilgi bulunmamaktadır. Ancak bizler, Talya ve Mazlum karakterinin Kardeşlerim dizisine geri gelmeyeceğini tahmin etmekteyiz.

Kardeşlerim Dizisi Talya Ve Mazlum Kimdir?

Talya ve Mazlum, 20 Şubat 2021 tarihinde yayın hayatına başlayan Kardeşlerim dizisinde, dizinin birinci bölümünden beri yer almaktaydı. Mazlum, Kadir’in mahalleden yakın arkadaşıdır. Onun her zor anında yanında olan Mazlum aynı zamanda Ataman Koleji’nin kantininde çalışmaktadır. Talya ise Harika ve Süsen ile yakın arkadaştır. Talya, Mazlum’a aşık olduktan sonra Harika’nın gerçek yüzünü görmüş ve onunla arkadaşlığını bitirmiştir. Özünde iyi biri olan Talya, Mazlum’u çok sevmektedir. Kadir öldükten sonra onun kardeşlerine elinden geleni yapan, saf, temiz kalpli biri olan Mazlum’da Talya onu ne kadar üzmüş olsa da hala Talya’yı sevmektedir.

Bu haberimizde Kardeşlerim Talya Ve Mazlum neden diziden çıktı? Neden ayrıldı? Kardeşlerim dizisi Mazlum Ve Talya geri gelecek mi? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalıştık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz. Kardeşlerim Talya ve Mazlum Neden Ayrıldı Çıktı? sorusuna yanıt verdik. Kardeşlerim dizisinden ayrılan oyuncular burada.

YORUMLAR (Sen de YAZ)

 1. Caner dedi ki:

  Evet sey süsen Kadir melisa capti ve de Leyla süsen Her sey anatsa kim Kadir kime capti deye bilmiyor onuda örensinler

 2. Bibihacer dedi ki:

  Bence harika bir dizi ama kadirin olmesi biraz kotuydu hele onu melisanin oldurmesi dahada kotuydu yinede wonderful bir dizi ama eger final yaparsa milyonlar cok uzulur

 3. lale dedi ki:

  Kadir gelsin hayys etyan

  1. Kader dedi ki:

   Lütfen Kadir abi galsin

   1. Nicat azeri dedi ki:

    Kadir ve melisa gelsin futfen